Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Sambata
20/04
Fotbal
Romania
Romania Liga 1 - Playoff
4865 / 21:00 / Sepsi vs CFR Cluj
Pauza
0-1
Final
0-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
24
Total cornere
9
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Romania Liga 2
4528 / 11:00 / Academica Clinceni vs Metaloglobus
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4529 / 11:00 / Balotesti vs Luceafarul Oradea
Pauza
0-0
Final
0-0
4530 / 11:00 / Daco-Getica Bucuresti vs Arges Pitesti
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4506 / 11:00 / Farul Constanta vs Aerostar
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
4505 / 11:00 / ACS Poli Timisoara vs Energeticianul
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4507 / 16:00 / Ripensia Timisoara vs ASU Politehnica Timisoara
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4531 / 11:00 / Sportul Snagov vs Pandurii
Pauza
0-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
4554 / 13:00 / UTA Arad vs Chindia Targoviste
Pauza
1-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
Romania Liga 3
7597 / 17:00 / R.Sarat vs Gl. Buzau
Pauza
1-1
Final
1-1
7596 / 17:00 / Met. Buzau vs Targu Secuiesc
Pauza
0-0
Final
4-1
7595 / 14:00 / Afumati vs Rapid Bucuresti
Pauza
1-0
Final
1-1
7598 / 17:00 / Turris T.Magurele vs Fl. Horezu
Pauza
1-0
Final
2-0
Anglia
Anglia Conferinta Nord
4595 / 15:00 / Chorley vs Stockport
Pauza
1-0
Final
2-0
4716 / 17:00 / Alfreton vs FC United
Pauza
2-2
Final
2-3
4717 / 17:00 / Hereford vs AFC Telford
Pauza
1-0
Final
1-1
4718 / 17:00 / Nuneaton vs Altrincham
Pauza
0-0
Final
0-2
Anglia Conferinta Sud
4719 / 17:00 / Billericay vs Hemel Hempstead
Pauza
1-0
Final
2-1
4720 / 17:00 / Eastbourne Boro vs Dartford
Pauza
3-0
Final
6-0
4721 / 17:00 / Oxford City vs Slough
Pauza
1-1
Final
1-3
4722 / 17:00 / Truro vs Gloucester
Pauza
0-1
Final
1-2
4723 / 17:00 / Wealdstone vs Dulwich Hamlet
Pauza
0-2
Final
1-3
4724 / 17:00 / Weston-super-Mare vs Hampton & Richmond
Pauza
0-1
Final
0-2
Anglia Div. 1
4832 / 19:30 / Accrington vs Luton
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
Anglia FA Super League Feminin
7323 / 15:00 / Reading (W) vs Brighton (W)
Pauza
0-0
Final
1-0
Anglia Isthmian Premier
4668 / 17:00 / Brightlingsea vs Leatherhead
Pauza
0-0
Final
1-0
4669 / 17:00 / Dorking vs Bognor Regis
Pauza
2-0
Final
2-0
4670 / 17:00 / Folkestone vs Haringey
Pauza
1-0
Final
4-0
4671 / 17:00 / Harlow vs Enfield Town
Pauza
0-1
Final
1-3
4672 / 17:00 / Kingstonian vs AFC Hornchurch
Pauza
1-1
Final
2-3
4673 / 17:00 / Lewes vs Bishop`S Stortford
Pauza
1-2
Final
1-3
4674 / 17:00 / Potters Bar vs Corinthian-Casuals
Pauza
0-2
Final
2-2
4675 / 17:00 / Whitehawk vs Merstham
Pauza
0-1
Final
0-1
4676 / 17:00 / Wingate & Finchley vs Margate
Pauza
0-0
Final
0-1
Anglia Nord Premier
4683 / 17:00 / Buxton vs Workington
Pauza
2-1
Final
3-2
4684 / 17:00 / Farsley vs Hyde
Pauza
1-1
Final
1-1
4685 / 17:00 / Lancaster vs Nantwich
Pauza
0-2
Final
0-2
4681 / 17:00 / Bamber Bridge vs Matlock
Pauza
2-1
Final
4-2
4682 / 17:00 / Basford vs Marine
Pauza
0-0
Final
0-0
4686 / 17:00 / Scarborough vs Grantham
Pauza
0-0
Final
2-0
4687 / 17:00 / Stafford vs South Shields
Pauza
1-0
Final
1-1
4688 / 17:00 / Stalybridge vs Warrington
Pauza
0-1
Final
1-2
4689 / 17:00 / Witton vs Whitby
Pauza
1-0
Final
2-0
Anglia Premier
4582 / 14:30 / Manchester City vs Tottenham
Pauza
1-0
Final
1-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
5
Total cornere
8
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
Prim marcator
Alt Marcator Manchester City;
Orice marcator
Alt Marcator Manchester City;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4677 / 17:00 / Bournemouth vs Fulham
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
2
Minutul primului gol
53
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4678 / 17:00 / Huddersfield vs Watford
Pauza
0-1
Final
1-2
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
5
Total cornere
4
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4679 / 17:00 / West Ham vs Leicester
Pauza
1-0
Final
2-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
37
Total cornere
14
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
0
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4680 / 17:00 / Wolves vs Brighton
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Total cornere
15
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4833 / 19:30 / Newcastle vs Southampton
Pauza
2-0
Final
3-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
27
Total cornere
15
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Anglia Premier - Total Goluri
6759 / 14:30 / TG peste 26.5 vs Anglia
Pauza
1-0
Final
1-0
6760 / 14:30 / TG peste 28.5 vs Anglia
Pauza
0-1
Final
0-1
6761 / 14:30 / TG peste 30.5 vs Anglia
Pauza
0-1
Final
0-1
6762 / 14:30 / TG sub 26.5 vs Anglia
Pauza
0-1
Final
0-1
6763 / 14:30 / TG sub 28.5 vs Anglia
Pauza
1-0
Final
1-0
6764 / 14:30 / TG sub 30.5 vs Anglia
Pauza
1-0
Final
1-0
Anglia Sud Premier, Divizia Centrala
4690 / 17:00 / Banbury vs Bedworth United
Pauza
1-1
Final
1-1
4691 / 17:00 / Biggleswade Town vs Halesowen
Pauza
1-0
Final
1-0
4692 / 17:00 / Coalville vs AFC Rushden & Diamonds
Pauza
2-0
Final
5-0
4693 / 17:00 / Kettering vs Barwell
Pauza
0-0
Final
0-1
4694 / 17:00 / Lowestoft vs Stratford
Pauza
2-1
Final
3-2
4695 / 17:00 / Needham Market vs St. Ives
Pauza
1-1
Final
4-1
4696 / 17:00 / Redditch vs Hitchin
Pauza
1-1
Final
3-1
4697 / 17:00 / Royston vs Rushall
Pauza
1-1
Final
1-3
4698 / 17:00 / St. Neots vs King’s Lynn
Pauza
0-2
Final
0-5
4699 / 17:00 / Tamworth vs Leiston
Pauza
1-0
Final
5-0
Anglia Sud Premier, Divizia Sud
4700 / 17:00 / Basingstoke vs Frome
Pauza
1-0
Final
4-1
4701 / 17:00 / Hartley Wintney vs Beaconsfield Town
Pauza
1-0
Final
2-0
4702 / 17:00 / Hendon vs Taunton
Pauza
1-2
Final
2-3
4704 / 17:00 / Merthyr T vs Farnborough
Pauza
0-0
Final
0-0
4705 / 17:00 / Met. Police vs Poole
Pauza
0-0
Final
1-2
4703 / 17:00 / Kings Langley vs Dorchester
Pauza
0-0
Final
1-0
4706 / 17:00 / Salisbury vs Walton Casuals
Pauza
3-0
Final
4-2
4707 / 17:00 / Staines vs Gosport
Pauza
0-1
Final
0-5
4709 / 17:00 / Weymouth vs Chesham
Pauza
0-0
Final
1-1
4710 / 17:00 / Wimborne vs Swindon S
Pauza
0-0
Final
1-0
4708 / 17:00 / Tiverton vs Harrow
Pauza
0-0
Final
1-1
Franta
Franta Div. 1
4787 / 18:00 / Guingamp vs Marseille
Pauza
0-2
Final
1-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
4
Total cornere
8
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4861 / 21:00 / Nice vs Caen
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
74
Total cornere
15
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4862 / 21:00 / Nimes vs Bordeaux
Pauza
1-1
Final
2-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
13
Total cornere
9
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4863 / 21:00 / Strasbourg vs Montpellier
Pauza
1-2
Final
1-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
22
Total cornere
7
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Franta Div. 2
4640 / 16:00 / Grenoble vs Lens
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Germania
Germania Div. 1
4658 / 16:30 / Augsburg vs Stuttgart
Pauza
3-0
Final
6-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
X
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
11
Total cornere
13
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
0
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4659 / 16:30 / Bayer Leverkusen vs Nurnberg
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
X
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
61
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
0
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4660 / 16:30 / Bayern Munich vs Werder Bremen
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
75
Total cornere
17
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4661 / 16:30 / Mainz vs Dusseldorf
Pauza
1-1
Final
3-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
2
Minutul primului gol
1
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4834 / 19:30 / B. Monchengladbach vs RB Leipzig
Pauza
0-1
Final
1-2
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
2
Minutul primului gol
17
Total cornere
6
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4871 / 21:30 / Schalke vs Hoffenheim
Pauza
0-2
Final
2-5
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
25
Total cornere
7
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Germania Div. 1 - Total goluri
6765 / 16:30 / TG peste 26.5 vs Germania
Pauza
1-0
Final
1-0
6766 / 16:30 / TG peste 28.5 vs Germania
Pauza
1-0
Final
1-0
6767 / 16:30 / TG peste 30.5 vs Germania
Pauza
0-1
Final
0-1
6768 / 16:30 / TG sub 26.5 vs Germania
Pauza
0-1
Final
0-1
6769 / 16:30 / TG sub 28.5 vs Germania
Pauza
0-1
Final
0-1
6770 / 16:30 / TG sub 30.5 vs Germania
Pauza
1-0
Final
1-0
Germania Div. 2
4560 / 14:00 / Duisburg vs Sandhausen
Pauza
0-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
4561 / 14:00 / Greuther Furth vs Union Berlin
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4562 / 14:00 / Hamburger SV vs Aue
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4563 / 14:00 / Holstein Kiel vs Paderborn
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
Germania Div.3
4596 / 15:00 / Fortuna Koln vs Unterhaching
Pauza
1-1
Final
1-1
4597 / 15:00 / Hallescher vs Munich 1860
Pauza
1-0
Final
3-0
4598 / 15:00 / Jena vs Wehen
Pauza
2-0
Final
3-1
4599 / 15:00 / Karlsruher vs Meppen
Pauza
1-1
Final
3-1
4600 / 15:00 / Preussen Munster vs Grossaspach
Pauza
0-0
Final
1-0
4601 / 15:00 / VfL Osnabruck vs Aalen
Pauza
1-0
Final
2-0
4602 / 15:00 / Zwickau vs Wurzburger Kickers
Pauza
0-0
Final
2-0
Germania Regional Bavaria
4564 / 14:00 / Furth II vs Nurnberg II
Pauza
0-2
Final
2-3
4603 / 15:00 / Garching vs SpVgg Bayreuth
Pauza
0-1
Final
1-1
Germania Regional Nord
4608 / 15:00 / Lupo-Martini Wolfsburg vs BSV Rehden
Pauza
0-0
Final
1-1
Germania Regional Nord Est
4583 / 14:30 / Bautzen vs Rathenow
Pauza
0-1
Final
0-4
4584 / 14:30 / Berliner AK 07 vs Nordhausen
Pauza
2-1
Final
4-1
4585 / 14:30 / Erfurt vs Viktoria Berlin
Pauza
2-0
Final
2-2
Germania Regional Sud Vest
4609 / 15:00 / Balingen vs Kickers Offenbach
Pauza
2-0
Final
2-2
4610 / 15:00 / FSV Frankfurt vs Ulm
Pauza
0-0
Final
2-2
4611 / 15:00 / Hessen Dreieich vs Hoffenheim II
Pauza
1-3
Final
1-4
4614 / 15:00 / Saarbrucken vs Walldorf
Pauza
0-0
Final
0-0
4615 / 15:00 / Stadtallendorf vs Elversberg
Pauza
1-3
Final
2-6
4616 / 15:00 / Steinbach Haiger vs FC 08 Homburg
Pauza
1-0
Final
2-2
4612 / 15:00 / Mannheim vs Worms
Pauza
1-0
Final
1-0
4613 / 15:00 / Pirmasens vs Stuttgart II
Pauza
2-0
Final
2-1
Germania Regional Vest
4604 / 15:00 / Dusseldorf II vs Wuppertaler
Pauza
0-0
Final
0-3
4605 / 15:00 / Rodinghausen vs Bonner
Pauza
2-0
Final
3-0
4606 / 15:00 / Wattenscheid vs TV Herkenrath
Pauza
1-0
Final
3-1
4607 / 15:00 / Wiedenbruck vs Kaan-Marienborn
Pauza
0-1
Final
2-2
Italia
Italia Div. 1
4558 / 13:30 / Parma vs AC Milan
Pauza
0-0
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
69
Total cornere
12
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4641 / 16:00 / Bologna vs Sampdoria
Pauza
0-0
Final
3-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
55
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4642 / 16:00 / Cagliari vs Frosinone
Pauza
1-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
27
Total cornere
11
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4643 / 16:00 / Empoli vs Spal
Pauza
1-2
Final
2-4
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
2
Minutul primului gol
22
Total cornere
9
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
5
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4644 / 16:00 / Genoa vs Torino
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
58
Total cornere
5
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4645 / 16:00 / Lazio vs Chievo
Pauza
0-0
Final
1-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
49
Total cornere
15
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4646 / 16:00 / Udinese vs Sassuolo
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
31
Total cornere
11
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4814 / 19:00 / Juventus vs Fiorentina
Pauza
1-1
Final
2-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
6
Total cornere
17
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4875 / 21:30 / Inter vs AS Roma
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
14
Total cornere
11
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
Prim marcator
Stephan El Shaarawy;
Orice marcator
Ivan Perisic; Stephan El Shaarawy;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Italia Div. 1 - Total goluri
6753 / 13:30 / TG peste 25.5 vs Italia
Pauza
1-0
Final
1-0
6754 / 13:30 / TG peste 27.5 vs Italia
Pauza
0-1
Final
0-1
6755 / 13:30 / TG peste 29.5 vs Italia
Pauza
0-1
Final
0-1
6756 / 13:30 / TG sub 25.5 vs Italia
Pauza
0-1
Final
0-1
6757 / 13:30 / TG sub 27.5 vs Italia
Pauza
1-0
Final
1-0
6758 / 13:30 / TG sub 29.5 vs Italia
Pauza
1-0
Final
1-0
Italia Serie C - Gr.B
4628 / 15:30 / Gubbio vs Pordenone
Pauza
1-1
Final
2-2
4762 / 17:30 / Fano vs Virtus Verona
Pauza
1-1
Final
1-1
4763 / 17:30 / FeralpiSalo vs Triestina
Pauza
0-2
Final
0-2
4765 / 17:30 / Giana Erminio vs Ternana
Pauza
0-0
Final
0-0
4766 / 17:30 / Sudtirol vs Renate
Pauza
0-1
Final
0-1
4835 / 19:30 / Ravenna vs L.R. Vicenza
Pauza
0-0
Final
0-0
4764 / 17:30 / Fermana vs Imolese
Pauza
1-0
Final
1-1
4872 / 21:30 / Albinoleffe vs Monza
Pauza
3-0
Final
3-0
4873 / 21:30 / Rimini vs Sambenedettese
Pauza
1-1
Final
3-1
4874 / 21:30 / Teramo vs Vis Pesaro
Pauza
0-0
Final
2-1
Italia Serie C - Gr.C
4629 / 15:30 / Bisceglie vs Rieti
Pauza
0-0
Final
0-1
4630 / 15:30 / Juve Stabia vs Vibonese
Pauza
1-1
Final
2-1
4631 / 15:30 / Paganese vs Virtus Francavilla
Pauza
1-1
Final
2-1
4632 / 15:30 / Potenza vs Viterbese
Pauza
1-0
Final
2-1
4633 / 15:30 / Reggina 1914 vs Casertana
Pauza
0-0
Final
1-0
4634 / 15:30 / Rende vs Trapani
Pauza
0-0
Final
0-1
4767 / 17:30 / Monopoli vs Cavese
Pauza
0-1
Final
0-1
4836 / 19:30 / Catania vs Sicula Leonzio
Pauza
0-0
Final
1-0
Spania
Spania 3 Gr.1
4807 / 18:30 / Valladolid B vs Ponferradina
Pauza
0-0
Final
1-3
4839 / 19:30 / Unionistas vs Guijuelo
Pauza
1-0
Final
1-0
Spania 3 Gr.2
4556 / 13:00 / R. Sociedad B vs UD Logrones
Pauza
0-0
Final
0-1
4825 / 19:00 / Mirandes vs R. Oviedo B
Pauza
1-0
Final
1-0
Spania 3 Gr.3
4797 / 18:00 / Levante B vs Baleares
Pauza
0-2
Final
1-2
4850 / 20:00 / Hercules vs Sabadell
Pauza
1-0
Final
2-0
4877 / 21:30 / Alcoyano vs Olot
Pauza
0-1
Final
1-1
Spania 3 Gr.4
4557 / 13:00 / Granada CF B vs Marbella
Pauza
0-0
Final
0-0
4798 / 18:00 / Almeria B vs CD Badajoz
Pauza
1-1
Final
1-2
4826 / 19:00 / Jumilla vs Murcia
Pauza
1-1
Final
1-2
4827 / 19:00 / Malaga B vs Villanovense
Pauza
0-3
Final
2-4
4867 / 21:00 / Don Benito vs San Fernando
Pauza
0-2
Final
4-3
Spania Div. 1
4570 / 14:00 / Celta Vigo vs Girona
Pauza
1-0
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
34
Total cornere
6
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4756 / 17:15 / Eibar vs Atl. Madrid
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
85
Total cornere
13
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4840 / 19:30 / Rayo Vallecano vs Huesca
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
52
Total cornere
11
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
4881 / 21:45 / Barcelona vs Real Sociedad
Pauza
1-0
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
45
Total cornere
6
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Spania Div. 2
4753 / 17:00 / Lugo vs Granada CF
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4828 / 19:00 / Albacete vs Las Palmas
Pauza
3-2
Final
4-2
Marcheaza prima
1
4829 / 19:00 / Gimnastic vs Gijon
Pauza
0-0
Final
0-0
4868 / 21:00 / Mallorca vs Rayo Majadahonda
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Belgia
Belgia Div.1 Playoff Europa League
4809 / 19:00 / St. Gilloise vs Waregem
Pauza
1-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
4856 / 21:00 / Cercle Brugge KSV vs Kortrijk
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4857 / 21:00 / Westerlo vs Oostende
Pauza
0-0
Final
0-0
4870 / 21:30 / Eupen vs St. Truiden
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Elvetia
Elvetia Div. 1
4844 / 20:00 / Grasshoppers vs Thun
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4845 / 20:00 / St. Gallen vs Luzern
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Elvetia Div. 2
4786 / 18:00 / Winterthur vs Servette
Pauza
2-1
Final
2-3
Marcheaza prima
1
4805 / 18:30 / Kriens vs Schaffhausen
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4813 / 19:00 / Rapperswil vs Vaduz
Pauza
2-0
Final
4-1
Marcheaza prima
1
4860 / 21:00 / Chiasso vs Lausanne
Pauza
0-2
Final
0-5
Marcheaza prima
2
Olanda
Olanda Div. 1
4837 / 19:30 / FC Emmen vs Utrecht
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4838 / 19:30 / Groningen vs Ajax
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4855 / 20:45 / Vitesse vs Zwolle
Pauza
1-1
Final
4-1
Marcheaza prima
1
4879 / 21:45 / Feyenoord vs AZ Alkmaar
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
4880 / 21:45 / Venlo vs Graafschap
Pauza
1-1
Final
4-1
Marcheaza prima
2
Portugalia
Portugalia Div. 1
4774 / 17:30 / Belenenses vs Rio Ave
Pauza
0-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
4775 / 17:30 / Moreirense vs Chaves
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4847 / 20:00 / Feirense vs Braga
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
4892 / 22:30 / FC Porto vs Santa Clara
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Portugalia Div. 2
4553 / 13:00 / Ferreira vs Academico Viseu
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4822 / 19:00 / Benfica B vs Famalicao
Pauza
1-3
Final
1-3
Marcheaza prima
1
4848 / 20:00 / Academica vs Mafra
Pauza
0-0
Final
0-0
4849 / 20:00 / Guimaraes B vs Arouca
Pauza
1-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
Turcia
Turcia Div. 1
4656 / 16:00 / Akhisarspor vs Antalyaspor
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4657 / 16:00 / Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
4830 / 19:00 / Galatasaray vs Kayserispor
Pauza
3-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
4831 / 19:00 / Goztepe vs Erzurum BB
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Turcia Div. 2
4579 / 14:00 / Giresunspor vs Denizlispor
Pauza
0-2
Final
0-3
4580 / 14:00 / Umraniyespor vs Eskisehirspor
Pauza
1-1
Final
2-2
4841 / 19:30 / Genclerbirligi vs Istanbulspor AS
Pauza
1-0
Final
1-0
Turcia U21
7310 / 11:00 / Ümraniyespor Youth vs Eskişehirspor Youth
Pauza
1-0
Final
1-0
7313 / 12:00 / Giresunspor Youth vs Denizlispor Youth
Pauza
0-0
Final
2-0
7318 / 13:00 / Trabzonspor Youth vs Yeni Malatya Youth
Pauza
1-0
Final
1-0
7315 / 13:00 / Galatasaray Youth vs Kayserispor Youth
Pauza
0-0
Final
4-0
7314 / 13:00 / Akhisar Bld. Youth vs Antalyaspor Youth
Pauza
1-0
Final
1-0
7317 / 13:00 / Göztepe Youth vs Erzurum BB Youth
Pauza
0-0
Final
3-2
7316 / 13:00 / Gençlerbirliği Youth vs İstanbulspor Youth
Pauza
0-0
Final
3-0
Africa de Sud
Africa de Sud Cupa
5974 / 16:00 / Golden Arrows vs TS Galaxy FC
Pauza
0-0
Final
1-1
5975 / 21:15 / Chippa United vs Kaizer Chiefs
Pauza
0-1
Final
2-4
Africa de Sud div.1
4636 / 16:00 / Baroka vs Mamelodi Sundowns
Pauza
0-1
Final
1-2
Africa de Sud div.2
7098 / 16:00 / Pretoria University vs Jomo Cosmos
Pauza
0-0
Final
2-2
7099 / 16:00 / Royal Eagles vs Ajax Cape Town
Pauza
1-0
Final
3-1
7100 / 16:00 / Tshakhuma TM vs TS Sporting
Pauza
2-0
Final
3-0
7101 / 16:00 / Ubuntu Cape Town vs Witbank Spurs
Pauza
2-0
Final
3-0
7102 / 16:00 / Uthongathi FC vs Cape Umoya United
Pauza
0-1
Final
0-1
Algeria
Algeria div.2
7327 / 18:00 / Aso Chlef vs MC El Eulma
Pauza
0-0
Final
1-0
7331 / 18:00 / US Biskra vs RC Relizane
Pauza
0-0
Final
1-0
7332 / 18:00 / USM Annaba vs NC Magra
Pauza
0-0
Final
0-1
7333 / 18:00 / USM Blida vs ES Mostaganem
Pauza
0-0
Final
1-0
7328 / 18:00 / JSM Béjaia vs USM El Harrach
Pauza
0-0
Final
0-1
7330 / 18:00 / RC Kouba vs ASM Oran
Pauza
0-0
Final
0-0
7329 / 18:00 / MC Saïda vs JSM Skikda
Pauza
1-0
Final
1-0
Arabia Saudita
Arabia Saudita Div.1
4853 / 20:30 / Al Feiha vs Al-Faisaly
Pauza
2-3
Final
3-4
4808 / 18:55 / Al-Shabab vs Al-Hazem
Pauza
2-0
Final
2-0
Argentina
Argentina - Cupa de la Superliga
6905 / 02:00 / CA Huracán vs San Lorenzo
Pauza
0-0
Final
0-0
6940 / 19:15 / CA Aldosivi vs Rosario Central
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
6946 / 21:30 / CA Lanús vs Belgrano Córdoba
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
6951 / 23:45 / Talleres Córdoba vs San Martín San Juan
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Argentina Primera B
4894 / 21:30 / Atletico Atlanta vs Defensores Unidos
Pauza
0-0
Final
1-0
4895 / 23:05 / CA Estudiantes vs Barracas Central
Pauza
0-0
Final
0-0
4896 / 21:30 / Comunicaciones vs San Miguel
Pauza
0-0
Final
0-0
4898 / 21:30 / Deportivo Espanol vs Almirante Brown
Pauza
0-2
Final
0-2
Argentina Primera B Nacional
4904 / 02:00 / Chacarita Juniors vs Central Cordoba
Pauza
0-0
Final
0-0
4907 / 19:05 / Deportivo Moron vs Los Andes
Pauza
0-0
Final
3-0
4908 / 22:00 / Gimnasia Jujuy vs Agropecuario
Pauza
0-0
Final
0-0
4911 / 19:05 / Quilmes vs Olimpo Bahia Blanca
Pauza
1-0
Final
3-1
Argentina Primera C
6944 / 21:30 / Excursionistas BsAs vs General Lamadrid
Pauza
0-0
Final
1-0
6943 / 21:30 / Central Córdoba vs Deportivo Merlo
Pauza
0-0
Final
1-0
6945 / 21:30 / Sportivo Italiano vs Argentino Quilmes
Pauza
0-1
Final
1-1
Armenia
Armenia div.1
6918 / 13:00 / Gandzasar Kapan vs Pyunik FC
Pauza
0-0
Final
0-1
Australia
Australia Divizia 1
4527 / 10:35 / Brisbane Roar vs Newcastle Jets
Pauza
0-2
Final
1-6
4548 / 12:50 / Central Coast Mariners vs WS Wanderers
Pauza
1-0
Final
3-1
Australia NSW Nord
6908 / 07:30 / Hamilton Olympic vs Newcastle Jets U21
Pauza
1-0
Final
2-0
6909 / 10:00 / Broadmeadow vs Valentine
Pauza
4-0
Final
9-1
Australia NSW Premier
6916 / 12:00 / Marconi Stallions vs Sutherland Sharks
Pauza
1-1
Final
3-1
Australia Vest Premier
6911 / 10:00 / Floreat Athena vs Cockburn City
Pauza
0-0
Final
2-0
6912 / 10:00 / Inglewood Utd vs Balcatta
Pauza
0-1
Final
1-1
6913 / 10:00 / Rockingham City vs Sorrento
Pauza
1-0
Final
1-0
6914 / 10:00 / Stirling Lions vs ECU Joondalup
Pauza
1-0
Final
2-0
6917 / 12:00 / Perth Glory U21 vs Perth SC
Pauza
0-2
Final
1-4
6910 / 10:00 / Bayswater vs Armadale
Pauza
2-2
Final
5-2
Austria
Austria Div. 2
4626 / 15:30 / Neustadt vs A. Klagenfurt
Pauza
1-1
Final
1-3
Marcheaza prima
1
Austria Div.1 Grupa de retrogradare
4779 / 18:00 / Admira vs Hartberg
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4780 / 18:00 / Altach vs Rapid Vienna
Pauza
0-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
4781 / 18:00 / Mattersburg vs Wacker Innsbruck
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
Austria Regionalliga Central
4711 / 17:00 / AC Wolfsberger (Am) vs Vocklamarkt
Pauza
1-0
Final
1-2
4712 / 17:00 / WSC Wels vs SC Weiz
Pauza
1-2
Final
1-2
Austria Regionalliga East
4591 / 15:00 / Stadlau vs Admira (Am)
Pauza
2-0
Final
3-0
4757 / 17:30 / Leobendorf vs Marchfeld
Pauza
0-2
Final
0-2
Austria Regionalliga West
4592 / 15:00 / Saalfelden vs Hohenems
Pauza
0-3
Final
0-5
4593 / 15:00 / Wals-Grunau vs Dornbirn
Pauza
0-0
Final
0-0
4713 / 17:00 / Langenegg vs Schwaz
Pauza
0-1
Final
0-3
Bahrain
Bahrain div.1
6938 / 18:45 / Muharraq SC vs Manama Club
Pauza
0-0
Final
3-0
6939 / 18:45 / Riffa Club vs Najma Manama
Pauza
2-0
Final
3-0
Belarus
Belarus Div.1
4594 / 15:00 / Slavia Mozyr vs BATE
Pauza
1-0
Final
1-2
4714 / 17:00 / Torpedo Minsk vs Din. Minsk
Pauza
0-0
Final
0-1
4810 / 19:00 / Gorodeja vs Zhodino
Pauza
0-1
Final
0-3
Bolivia
Bolivia Apertura
4882 / 22:00 / Sport Boys vs The Strongest
Pauza
0-0
Final
0-0
Bosnia & Hertegovina
Bosnia Herzegovina Div.1
4758 / 17:30 / Sloboda vs FK Sarajevo
Pauza
0-1
Final
2-1
4782 / 18:00 / Celik Zenica vs Tuzla City
Pauza
0-0
Final
1-1
4783 / 18:00 / Mladost DK vs GOSK Gabela
Pauza
1-1
Final
3-1
4784 / 18:00 / Radnik Bijeljina vs Zvijezda 09
Pauza
0-1
Final
1-1
4785 / 18:00 / Siroki Brijeg vs Zrinjski
Pauza
0-0
Final
1-0
4858 / 21:00 / Zeljeznicar vs Krupa
Pauza
3-0
Final
3-0
Brazilia
Brazilia Brasiliense
7338 / 22:00 / Brasiliense/DF vs SE Gama/DF
Pauza
0-1
Final
2-2
Brazilia Cupa
7339 / 22:00 / Bragantino/PA vs Vila Nova/GO
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Brazilia Mineiro
4891 / 22:30 / Atletico-MG vs Cruzeiro
Pauza
1-0
Final
1-1
Brazilia Paraibano
7337 / 22:00 / Botafogo/PB vs Campinense/PB
Pauza
1-0
Final
2-0
Bulgaria
Bulgaria Div.1 Play-off
4755 / 17:15 / CSKA Sofia vs Levski Sofia
Pauza
0-0
Final
0-0
4842 / 20:00 / Ludogorets vs Botev Plovdiv
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Camerun
Camerun div.1
7547 / 15:00 / Les Astres FC vs AS Fortuna
Pauza
0-1
Final
1-1
7548 / 15:00 / Unisport Bafang vs UMS de Loum
Pauza
1-0
Final
1-1
7549 / 15:00 / Yong Sports Academy vs Fovu Baham
Pauza
1-0
Final
1-0
7546 / 15:00 / Eding Sport vs Feutcheu FC
Pauza
1-1
Final
2-1
7552 / 17:00 / Tonnerre Yaoundé vs New Stars de Duala
Pauza
0-0
Final
1-0
7550 / 17:00 / Colombe FC vs Dragon de Yaoundé
Pauza
1-1
Final
2-1
7551 / 17:00 / PWD Bamenda vs Coton Sport
Pauza
1-0
Final
1-1
Cehia
Cehia Div.2
4532 / 11:15 / FK Pardubice vs Prostejov
Pauza
0-0
Final
2-1
4533 / 11:15 / Sokolov vs Vlasim
Pauza
2-0
Final
2-0
Cehia U21
7311 / 12:00 / Liberec Youth vs Bohemians 1905 Youth
Pauza
2-0
Final
3-0
7312 / 12:00 / Mlada Boleslav Youth vs Viktoria Plzen Youth
Pauza
1-0
Final
2-0
7324 / 15:00 / Jihlava Youth vs FK Zlin Youth
Pauza
0-2
Final
0-2
Chile
Chile Primera B
4811 / 19:00 / Magallanes vs S. Morning
Pauza
0-0
Final
1-1
Chile Primera Division
4508 / 01:00 / O`Higgins vs Cobresal
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4883 / 22:00 / Palestino vs U. Catolica
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
China
China Liga 2
7307 / 10:30 / Guizhou Hengfeng vs Shanghai Shenxin
Pauza
1-1
Final
1-4
7308 / 14:30 / Nei Mongol Zhongyou vs Qingdao Huanghai
Pauza
0-1
Final
1-2
7320 / 14:30 / Guangdong Southern Tigers vs Changchun Yatai
Pauza
1-0
Final
1-1
7321 / 14:30 / Liaoning Hongyun vs Zhejiang Greentown
Pauza
1-1
Final
1-2
7322 / 14:35 / Nantong Zhiyun vs Meizhou Hakka
Pauza
0-1
Final
0-2
China Super League
4526 / 10:30 / Beijing Renhe vs Shenzhen
Pauza
0-1
Final
2-2
4589 / 14:35 / Hebei vs Beijing Guoan
Pauza
0-0
Final
0-1
4590 / 14:35 / Henan Jianye vs Tianjin Teda
Pauza
0-2
Final
2-3
Cipru
Cipru div.1 Retrogradare
4715 / 17:00 / Ermis vs Alki Oroklini
Pauza
0-0
Final
1-2
4812 / 19:00 / Paphos vs Doxa
Pauza
2-1
Final
3-2
Columbia
Columbia Primera A
4884 / 22:00 / Once Caldas vs La Equidad
Pauza
0-0
Final
1-0
4933 / 22:00 / Deportes Tolima vs Petrolera
Pauza
2-2
Final
2-2
Columbia Primera B
4885 / 22:00 / Tigres vs Llaneros
Pauza
1-0
Final
4-2
4915 / 23:00 / Atletico F.C. vs Fortaleza
Pauza
0-0
Final
0-1
4916 / 23:00 / Orsomarso vs Bogota
Pauza
1-1
Final
1-2
4917 / 23:00 / Valledupar vs Chico
Pauza
0-0
Final
0-1
5095 / 22:00 / Popayan vs Leones
Pauza
0-0
Final
0-0
Coreea de Sud
Coreea de Sud Div.1
4517 / 08:00 / Daegu vs Pohang
Pauza
3-0
Final
3-0
4524 / 10:00 / Sangju Sangmu vs Jeonbuk
Pauza
0-2
Final
0-3
4536 / 10:00 / Gyeongnam vs Suwon Bluewings
Pauza
1-1
Final
3-3
4537 / 12:00 / Ulsan Hyundai vs Seongnam
Pauza
0-1
Final
0-1
Coreea de Sud Div.2
7309 / 11:00 / Gwangju Fc vs Suwon FC
Pauza
2-0
Final
2-1
Croatia
Croatia Div. 1
4627 / 15:30 / Rudes vs Lok. Zagreb
Pauza
1-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4761 / 17:30 / Zapresic vs Gorica
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
4843 / 20:00 / Hajduk Split vs Rijeka
Pauza
3-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
Croatia Div. 2
4759 / 17:30 / Kustosija vs Zadar
Pauza
0-0
Final
0-0
4760 / 17:30 / Varazdin vs Osijek 2
Pauza
0-0
Final
2-0
Ecuador
Ecuador Liga 2
6907 / 04:00 / Liga de Portoviejo vs Gualaceo SC
Pauza
0-0
Final
1-1
6949 / 23:00 / Manta FC vs Orense SC
Pauza
0-0
Final
0-1
6948 / 23:00 / Independiente Juniors vs Liga de Loja
Pauza
0-1
Final
3-1
6950 / 23:30 / Santa Rita vs Clan Juvenil
Pauza
2-2
Final
3-2
Ecuador Serie A
6906 / 03:15 / CD Olmedo vs Deportivo Cuenca
Pauza
1-0
Final
2-1
6942 / 20:00 / América de Quito vs SD Aucas
Pauza
1-0
Final
1-1
6947 / 22:15 / Univ Católica Quito vs Guayaquil City
Pauza
1-0
Final
1-0
Egipt
Egipt div.1
4804 / 18:30 / Petrojet vs Nogoom FC
Pauza
0-1
Final
2-1
Estonia
Estonia Div.1
4549 / 13:00 / Kalju vs Tallinna Kalev
Pauza
0-0
Final
2-2
4550 / 13:00 / Maardu vs Tulevik
Pauza
0-0
Final
0-0
4637 / 16:00 / Tammeka vs Narva
Pauza
1-0
Final
1-2
Finlanda
Finlanda Div. 1
4638 / 16:00 / KuPS vs Honka
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
4639 / 16:00 / VPS vs KPV Kokkola
Pauza
1-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
4725 / 17:00 / Mariehamn vs Rovaniemi
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Iordania
Iordania Cupa
6924 / 17:00 / Manshia Bani Hassan vs Shabab Al Urdun
Pauza
1-0
Final
2-0
6923 / 17:00 / Buqa`a Amman vs Ramtha Club
Pauza
1-0
Final
1-1
6941 / 19:30 / Al Khaledeya vs Faisaly Amman
Pauza
0-3
Final
0-4
Irlanda de Nord
Irlanda de Nord Grupa de Campionat
4726 / 17:00 / Ballymena vs Coleraine
Pauza
1-0
Final
1-0
4728 / 17:00 / Linfield vs Glenavon
Pauza
0-2
Final
0-4
4727 / 17:00 / Cliftonville vs Crusaders
Pauza
2-0
Final
2-0
Irlanda de Nord Premier
6925 / 17:00 / Ballymena United vs Coleraine FC
Pauza
1-0
Final
1-0
6926 / 17:00 / Cliftonville Belfast vs Crusaders Belfast
Pauza
2-0
Final
2-0
6928 / 17:00 / Linfield Belfast vs Glenavon
Pauza
0-2
Final
0-4
6927 / 17:00 / Institute FC vs Ards FC
Pauza
0-0
Final
0-1
6929 / 17:00 / Warrenpoint Town vs Dungannon Swifts
Pauza
2-3
Final
5-3
Irlanda de Nord Promovare-Retrogradare Playoffs
4729 / 17:00 / Institute vs Ards
Pauza
0-0
Final
0-1
4730 / 17:00 / Warrenpoint vs Dungannon
Pauza
2-3
Final
5-3
Irlanda Rep
Irlanda Div.1
4864 / 21:00 / Cobh Ramblers vs Longford
Pauza
0-0
Final
0-0
Japonia
Japonia Div.1
4515 / 07:00 / Sapporo vs Yokohama M.
Pauza
3-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
4516 / 07:00 / Urawa vs Kobe
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4518 / 08:00 / Nagoya vs Iwata
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4519 / 08:00 / Yamaga vs Sagan Tosu
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4525 / 10:00 / G-Osaka vs Oita
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4522 / 09:00 / Kashima vs Vegalta Sendai
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4523 / 09:00 / Shimizu vs C-Osaka
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Japonia Div.2
4520 / 08:00 / Kofu vs Kyoto
Pauza
0-0
Final
1-0
4521 / 08:00 / Verdy vs Albirex Niigata
Pauza
0-1
Final
1-1
4538 / 12:00 / Ehime vs Avispa Fukuoka
Pauza
0-2
Final
1-2
4539 / 12:00 / Tochigi vs V-Varen Nagasaki
Pauza
0-3
Final
1-3
4551 / 13:00 / Okayama vs Tokushima
Pauza
1-1
Final
2-1
Kazakstan
Kazakhstan Premier League
4540 / 14:00 / Atyrau vs Okzhetpes
Pauza
0-2
Final
1-2
4541 / 14:00 / Ertis Pavlodar vs Aktobe
Pauza
0-1
Final
0-1
4542 / 14:00 / K. Almaty vs FC Astana
Pauza
0-1
Final
0-1
4543 / 14:00 / Kaisar Kyzylorda vs Ordabasy
Pauza
0-0
Final
0-0
4544 / 14:00 / Taraz vs Shakhtar Karagandy
Pauza
1-2
Final
1-2
4545 / 14:00 / Tobol vs Zhetysu Taldykorgan
Pauza
0-0
Final
0-0
Letonia
Letonia Div.1
6922 / 16:00 / Rigas Futbola Skola vs Riga FC
Pauza
1-0
Final
3-1
Lituania
Lituania Div.1
4552 / 13:00 / Palanga vs Stumbras
Pauza
0-0
Final
2-1
4617 / 15:00 / Trakai vs Atlantas
Pauza
0-0
Final
0-0
Macedonia
Macedonia de Nord Div.1
7357 / 17:00 / Vardar Skopje vs Renova
Pauza
1-0
Final
2-0
7354 / 17:00 / Pobeda Prilep vs FK Shkupi
Pauza
0-0
Final
0-3
7356 / 17:00 / Sileks Kratovo vs Rabotnicki Skopje
Pauza
0-0
Final
1-0
7355 / 17:00 / Shkendija`79 vs Makedonija GP
Pauza
3-0
Final
4-2
7353 / 17:00 / Academy Pandev vs Belasica Strumica
Pauza
0-2
Final
0-2
Malaesia
Malaezia - Premier League
4624 / 15:15 / Sabah vs UKM
Pauza
2-1
Final
3-1
4647 / 16:00 / Kelantan vs Negeri Sembilan
Pauza
1-2
Final
2-5
4535 / 11:45 / PDRM FA vs Terengganu 2
Pauza
0-1
Final
1-1
Malaezia Super League
4648 / 16:00 / Johor DT vs PKNS FC
Pauza
2-0
Final
3-1
4649 / 16:00 / Kuala Lumpur vs Petaling Jaya CFC
Pauza
0-0
Final
1-0
4650 / 16:00 / Perak vs Pahang
Pauza
0-0
Final
0-1
4651 / 16:00 / Selangor vs PKNP
Pauza
1-0
Final
2-1
Malta
Malta div.1
4731 / 17:00 / Mosta vs Gzira
Pauza
1-0
Final
1-1
4732 / 17:00 / Pieta Hotspurs vs Hamrun
Pauza
0-1
Final
0-2
4815 / 19:00 / Balzan vs Sliema
Pauza
2-1
Final
2-1
4816 / 19:00 / Valletta vs Tarxien
Pauza
1-0
Final
1-0
Maroc
Maroc Div.1
4788 / 17:00 / Mouloudia Oujda vs Difaa El Jadidi
Pauza
0-1
Final
1-2
4789 / 18:00 / Youssoufia Berrechid vs Moghreb Tetouan
Pauza
0-0
Final
2-0
4886 / 22:00 / Rapide Oued Zem vs Hoceima
Pauza
0-0
Final
1-0
Mexic
Mexic Clausura
4512 / 04:00 / Veracruz vs Monterrey
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4513 / 05:06 / Club Tijuana vs Lobos BUAP
Pauza
1-1
Final
1-2
Marcheaza prima
1
Moldova
Moldova div.1
7319 / 14:00 / Dinamo-Auto vs FC Milsami
Pauza
0-0
Final
0-0
7334 / 18:00 / Sheriff Tiraspol vs FC Codru Lozova
Pauza
1-1
Final
2-1
Muntenegru
Muntenegru div.1
4768 / 17:30 / Buducnost vs Titograd
Pauza
Anulat
Final
0-0
4769 / 16:00 / Iskra vs Zeta
Pauza
0-0
Final
0-1
4770 / 17:30 / Lovcen vs Mornar Bar
Pauza
0-0
Final
1-0
4771 / 17:30 / OFK Petrovac vs Sutjeska
Pauza
Anulat
Final
0-0
4772 / 17:30 / Rudar vs Grbalj
Pauza
1-0
Final
3-0
Oman
Oman Liga 1
7326 / 16:45 / Al Oruba SC vs Nasr Salalah
Pauza
0-0
Final
1-1
7335 / 19:00 / Sohar Club vs Al Suwaiq
Pauza
0-0
Final
1-2
Peru
Peru Primera Division
4504 / 23:30 / Ayacucho vs AD Cantolao
Pauza
0-0
Final
0-0
4869 / 21:15 / Molinos El Pirata vs Alianza Lima
Pauza
0-1
Final
2-2
Polonia
Polonia Div.1 Playoff
4662 / 16:30 / Lechia Gdansk vs Piast Gliwice
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
4817 / 19:00 / Jagiellonia vs Lech Poznan
Pauza
1-2
Final
3-3
Marcheaza prima
2
4818 / 19:00 / Zaglebie vs Pogon Szczecin
Pauza
2-2
Final
2-3
Marcheaza prima
1
4876 / 21:30 / Legia vs Cracovia
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Polonia Div.2
4565 / 14:00 / Garbarnia vs Odra Opole
Pauza
0-0
Final
0-0
4733 / 17:00 / Warta Poznan vs GKS Jastrzebie
Pauza
0-0
Final
0-0
4773 / 17:30 / Termalica B-B. vs GKS Katowice
Pauza
0-1
Final
1-1
4806 / 18:30 / Stal Mielec vs Chojniczanka
Pauza
3-1
Final
4-2
4819 / 19:00 / Tychy vs Puszcza
Pauza
1-0
Final
3-0
Polonia Div.3
4566 / 14:00 / Siarka Tarnobrzeg vs Widzew Lodz
Pauza
1-0
Final
1-1
4581 / 14:05 / Radomiak Radom vs Elana Torun
Pauza
0-0
Final
2-0
4586 / 14:30 / Pogon Siedlce vs Blekitni Stargard
Pauza
2-0
Final
4-1
4652 / 16:00 / Elblag vs Pruszkow
Pauza
1-0
Final
1-0
4734 / 13:00 / Skra vs R. Rzeszow
Pauza
0-1
Final
0-2
4790 / 18:00 / GKS Belchatow vs Gryf Wejherowo
Pauza
2-0
Final
3-1
4820 / 19:00 / Ol. Grudziadz vs S. Wola
Pauza
1-0
Final
2-0
4821 / 19:00 / Ruch vs ROW Rybnik
Pauza
0-0
Final
3-0
Rusia
Rusia Div.1
4546 / 12:00 / Tomsk vs Luch
Pauza
0-0
Final
0-0
4555 / 13:00 / R. Volgograd vs Armavir
Pauza
0-1
Final
0-1
4568 / 14:00 / Sochi vs Chertanovo M.
Pauza
1-1
Final
2-1
4618 / 17:00 / F. Voronezh vs SKA Khabarovsk
Pauza
0-1
Final
1-3
4619 / 15:00 / Kursk vs FC Tambov
Pauza
0-0
Final
0-0
4620 / 15:00 / Shinnik Yaroslavl vs Tyumen
Pauza
0-0
Final
1-0
4621 / 15:00 / Zenit Petersburg 2 vs Nizhny Novgorod
Pauza
0-0
Final
1-2
4653 / 16:00 / Spartak Moscow 2 vs M. Saransk
Pauza
1-0
Final
4-0
Rusia Premier League
4823 / 19:00 / Lokomotiv Moscow vs CSKA Moscow
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
1
4866 / 21:00 / Krasnodar vs Zenit Petersburg
Pauza
1-1
Final
2-3
Marcheaza prima
2
4534 / 11:30 / Ufa vs Arsenal Tula
Pauza
1-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4567 / 14:00 / Orenburg vs FK Rostov
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
4663 / 16:30 / Dynamo Moscow vs FK Krylya Sovetov Samara
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Rusia Tineret
6915 / 11:00 / FK Ural Youth vs Rubin Kazan Youth
Pauza
0-0
Final
1-2
Scotia
Scotia Championship
4741 / 17:00 / Falkirk vs Morton
Pauza
0-0
Final
0-2
4742 / 17:00 / Inverness vs Dundee Utd
Pauza
0-1
Final
0-2
4743 / 17:00 / Partick Thistle vs Alloa
Pauza
0-1
Final
2-1
4744 / 17:00 / Queen of South vs Dunfermline
Pauza
1-0
Final
2-1
Scotia Div.1
4745 / 17:00 / Dumbarton vs East Fife
Pauza
2-0
Final
3-0
4746 / 17:00 / Montrose vs Airdrieonians
Pauza
1-0
Final
2-1
4747 / 17:00 / Stenhousemuir vs Forfar Athletic
Pauza
0-2
Final
0-3
4748 / 17:00 / Stranraer vs Brechin
Pauza
2-0
Final
3-0
Scotia Div.2
4736 / 17:00 / Albion Rovers vs Edinburgh City
Pauza
1-1
Final
3-2
4737 / 17:00 / Clyde vs Berwick
Pauza
1-0
Final
5-0
4738 / 17:00 / Elgin City vs Peterhead
Pauza
1-2
Final
1-2
4739 / 17:00 / Queen`s Park vs Annan
Pauza
0-0
Final
0-3
4740 / 17:00 / Stirling vs Cowdenbeath
Pauza
0-0
Final
0-1
Scotia Premier Play Off
4569 / 14:00 / Hearts vs Rangers
Pauza
0-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
4749 / 17:00 / Kilmarnock vs Aberdeen
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Scotia Premier Play Out
4750 / 17:00 / Hamilton vs Motherwell
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4751 / 17:00 / Livingston vs St. Mirren
Pauza
1-1
Final
1-3
Marcheaza prima
1
4752 / 17:00 / St Johnstone vs Dundee FC
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Serbia
Serbia Div.2
7553 / 17:00 / FK Bezanija vs Bačka Topola
Pauza
0-2
Final
2-3
7554 / 17:00 / FK Indjija vs FK Radnički 1923
Pauza
0-0
Final
0-0
7555 / 17:00 / FK Sindjelić vs Javor Ivanjica
Pauza
1-0
Final
1-3
7556 / 17:00 / Zlatibor Čajetina vs FK Metalac
Pauza
0-0
Final
0-0
Serbia SuperLiga Playoff
5049 / 18:00 / Cukaricki vs FK Crvena Zvezda
Pauza
2-2
Final
3-2
5050 / 18:00 / Napredak vs Vojvodina
Pauza
2-0
Final
5-0
Serbia SuperLiga Playout
5055 / 18:00 / RAD Beograd vs Radnik
Pauza
0-0
Final
1-0
5053 / 18:00 / Backa vs Macva
Pauza
1-0
Final
2-2
5054 / 17:00 / Din. Vranje vs FK Vozdovac
Pauza
1-0
Final
1-0
Singapore
Singapore Div.1
4547 / 12:30 / Hougang vs Geylang
Pauza
1-0
Final
4-1
4625 / 15:15 / Brunei DPMM vs Warriors
Pauza
2-0
Final
4-2
Slovacia
Slovacia Div.2
4776 / 17:30 / Dubnica vs L. Mikulas
Pauza
1-1
Final
3-2
4777 / 17:30 / Lipany vs Zilina B
Pauza
0-1
Final
0-2
4778 / 17:30 / Presov vs Pohronie
Pauza
0-1
Final
0-1
Slovacia Play-Off
4795 / 18:00 / Michalovce vs Dun. Streda
Pauza
0-0
Final
0-2
4796 / 18:00 / Zilina vs Sered
Pauza
0-1
Final
1-2
Slovacia Play-Out
4792 / 18:00 / Nitra vs Z. Moravce
Pauza
1-2
Final
2-2
4793 / 18:00 / Podbrezova vs Trencin
Pauza
0-0
Final
0-0
4794 / 18:00 / Trnava vs Senica
Pauza
0-0
Final
0-1
Slovenia
Slovenia Div.1
4635 / 15:45 / Triglav vs Mura
Pauza
0-1
Final
2-1
4791 / 18:00 / Maribor vs Rudar
Pauza
1-0
Final
3-1
SUA
USA Liga1 (F)
7340 / 22:30 / Chicago RS (W) vs Portland Thorns (W)
Pauza
2-2
Final
4-4
USA MLS
4510 / 02:30 / Cincinnati vs Real Salt Lake
Pauza
0-2
Final
0-3
Marcheaza prima
2
4511 / 03:00 / Toronto FC vs Minnesota United
Pauza
2-1
Final
4-3
Marcheaza prima
2
4514 / 06:00 / Los Angeles Galaxy vs Houston Dynamo
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4851 / 20:00 / Chicago Fire vs Colorado Rapids
Pauza
1-1
Final
4-1
Marcheaza prima
1
4852 / 20:00 / Philadelphia Union vs Montreal Impact
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
4890 / 22:00 / Orlando City vs Vancouver Whitecaps
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4918 / 23:00 / Atlanta United vs FC Dallas
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
USA USL div.1
7336 / 20:00 / NY Red Bulls II vs Loudoun United
Pauza
1-2
Final
1-3
7341 / 23:00 / Bethlehem Steel vs Indy Eleven
Pauza
0-2
Final
0-3
Suedia
Suedia 1. Divizie Norra
4735 / 17:00 / Karlslunds vs Akropolis
Pauza
1-0
Final
1-1
Suedia 2. Divizia Norra Gotaland
4654 / 16:00 / Orebro Syr. vs Torslanda
Pauza
2-0
Final
7-2
Suedia 2. Divizie Vastra Gotaland
4622 / 15:00 / Prespa Birlik vs Halmia
Pauza
1-1
Final
1-1
Suedia Div. 1
4588 / 14:30 / Sundsvall vs Kalmar
Pauza
1-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4754 / 17:00 / Sirius vs Malmo FF
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Suedia Div. 2
4587 / 14:30 / Degerfors vs Orgryte
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Tara Galilor
Tara Galilor Play-Off
4664 / 16:30 / Connahs Q. vs Barry
Pauza
1-0
Final
1-1
4878 / 21:30 / TNS vs Caernarfon
Pauza
1-1
Final
3-1
Tara Galilor Play-Out
4665 / 16:30 / Cardiff Metropolitan vs Aberystwyth
Pauza
1-0
Final
1-0
4666 / 16:30 / Druids vs Carmarthen Town
Pauza
0-0
Final
0-1
4667 / 16:30 / Llanelli vs Llandudno
Pauza
0-2
Final
0-4