Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Duminica
13/10
Fotbal
Europa
C.E. Calificari - Gr. C
0551 / 19:00 / Belarus vs Olanda
Pauza
0-2
Final
1-2
Primul Corner
2
Total cornere
9
Total cornere gazde
3
Total cornere oaspeti
6
Total cornere prima repriza
5
Total cornere repriza secunda
4
Total cartonase gazde*
5
Total cartonase oaspeti*
0
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
32
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0700 / 21:45 / Estonia vs Germania
Pauza
0-0
Final
0-3
Primul Corner
2
Total cornere
10
Total cornere gazde
3
Total cornere oaspeti
7
Total cornere prima repriza
4
Total cornere repriza secunda
6
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
2
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
DA
Minutul primului gol
52
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
C.E. Calificari - Gr. E
0673 / 19:00 / Ungaria vs Azerbaijan
Pauza
1-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Total cornere
8
Total cornere gazde
6
Total cornere oaspeti
2
Total cornere prima repriza
5
Total cornere repriza secunda
3
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
5
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
10
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
1
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0552 / 21:45 / Tara Galilor vs Croatia
Pauza
1-1
Final
1-1
Primul Corner
2
Total cornere
3
Total cornere gazde
1
Total cornere oaspeti
2
Total cornere prima repriza
2
Total cornere repriza secunda
1
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
5
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
9
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Alt Marcator Croatia;
Orice marcator
Gareth Bale; Alt Marcator Croatia;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
C.E. Calificari - Gr. G
0702 / 21:45 / Slovenia vs Austria
Pauza
0-1
Final
0-1
Primul Corner
2
Total cornere
11
Total cornere gazde
4
Total cornere oaspeti
7
Total cornere prima repriza
5
Total cornere repriza secunda
6
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
4
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
DA
Minutul primului gol
21
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Alt Marcator Austria;
Orice marcator
Alt Marcator Austria;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0701 / 21:45 / Polonia vs Macedonia
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Total cornere
5
Total cornere gazde
3
Total cornere oaspeti
2
Total cornere prima repriza
3
Total cornere repriza secunda
2
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
6
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
74
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
1
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
C.E. Calificari - Gr. I
0619 / 16:00 / Kazakhstan vs Belgia
Pauza
0-1
Final
0-2
Primul Corner
2
Total cornere
4
Total cornere gazde
1
Total cornere oaspeti
3
Total cornere prima repriza
3
Total cornere repriza secunda
1
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
2
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
21
Primul penalty
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0674 / 19:00 / Cipru vs Rusia
Pauza
0-2
Final
0-5
Primul Corner
2
Total cornere
10
Total cornere gazde
2
Total cornere oaspeti
8
Total cornere prima repriza
4
Total cornere repriza secunda
6
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
1
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
DA
Minutul primului gol
9
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0675 / 19:00 / Scotia vs San Marino
Pauza
3-0
Final
6-0
Romania
Romania Liga 2
0341 / 14:30 / Sportul Snagov vs U.Cluj
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0328 / 17:00 / FK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CS Pandurii Targu Jiu
Pauza
2-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
0327 / 19:30 / FC Petrolul Ploiesti vs Daco-Getica B.
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Anglia
Anglia Div. 1
0587 / 14:00 / Coventry vs Tranmere
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Anglia FA Super League Feminin
7009 / 14:00 / Liverpool (W) vs Bristol City (W)
Pauza
0-1
Final
1-1
7012 / 16:00 / Reading (W) vs Everton LFC (W)
Pauza
2-2
Final
3-2
7011 / 16:00 / Brighton (W) vs West Ham (W)
Pauza
0-1
Final
1-3
7010 / 14:30 / Tottenham (W) vs Man Utd (W)
Pauza
0-1
Final
0-3
7013 / 17:00 / Chelsea (W) vs Arsenal LFC (W)
Pauza
0-1
Final
2-1
Franta
Franta Div. 1 Feminin
7037 / 15:45 / Bordeaux W vs Guingamp W
Pauza
1-0
Final
1-2
Germania
Germania Div.1 Feminin
7033 / 15:00 / Duisburg W vs Bayer Leverkusen W
Pauza
2-1
Final
2-1
7034 / 15:00 / Jena W vs SGS Essen W
Pauza
0-1
Final
1-7
7035 / 15:00 / Potsdam W vs Freiburg W
Pauza
0-3
Final
4-5
7036 / 15:00 / Sand W vs Frankfurt W
Pauza
1-0
Final
3-0
Germania Regional Nord
6457 / 15:00 / Norderstedt vs Lubeck
Pauza
0-2
Final
1-2
6455 / 14:00 / Oldenburg vs Jeddeloh
Pauza
1-0
Final
2-0
6456 / 15:00 / Holstein Kiel II vs TSV Havelse
Pauza
0-0
Final
0-0
6458 / 16:00 / Hannoverscher SC vs Heider SV
Pauza
1-1
Final
1-2
Germania Regional Sud Vest
6459 / 16:00 / Giessen vs Ulm
Pauza
0-0
Final
0-3
Italia
Italia Serie C - Gr.A
0632 / 16:00 / Carrarese vs US Pergolettese
Pauza
1-0
Final
3-0
0633 / 16:00 / Olbia Calcio vs Pro Patria
Pauza
0-1
Final
0-1
0631 / 16:00 / Calcio Lecco vs Pianese
Pauza
1-3
Final
1-3
0668 / 18:30 / Monza vs Albinoleffe
Pauza
0-0
Final
1-0
0670 / 18:30 / Siena vs AC Arezzo
Pauza
0-0
Final
1-1
0666 / 18:30 / Alessandria vs Como
Pauza
1-0
Final
1-1
0667 / 18:30 / Giana Erminio vs Novara
Pauza
2-0
Final
2-1
0669 / 18:30 / Renate vs Gozzano
Pauza
3-0
Final
3-0
Italia Serie C - Gr.B
0622 / 16:00 / Cesena vs Sambenedettese
Pauza
0-2
Final
1-3
0625 / 16:00 / Gubbio vs Carpi
Pauza
1-1
Final
1-2
0623 / 16:00 / Fano vs Rimini
Pauza
0-0
Final
0-0
0627 / 16:00 / Vecomp Verona vs Vis Pesaro 1898
Pauza
2-0
Final
3-1
0624 / 16:00 / FeralpiSalo vs Sudtirol
Pauza
1-0
Final
1-0
0626 / 16:00 / Reggio Audace FC vs Triestina Calcio
Pauza
1-1
Final
3-1
0659 / 18:30 / Unione Sportiva Fermana vs Imolese Calcio
Pauza
0-0
Final
0-1
0657 / 18:30 / Piacenza Calcio vs Vicenza
Pauza
0-1
Final
2-1
0658 / 18:30 / Union Arzignanochiampo vs Modena
Pauza
1-0
Final
1-1
Italia Serie C - Gr.C
0629 / 16:00 / Potenza SC vs Teramo
Pauza
0-0
Final
1-0
0628 / 16:00 / Catania vs AZ Picerno
Pauza
0-0
Final
1-0
0630 / 16:00 / Rende vs SS Cavese
Pauza
0-0
Final
0-1
0665 / 18:30 / Viterbo Calcio vs Bisceglie
Pauza
0-0
Final
1-0
0660 / 18:30 / Bari vs Ternana
Pauza
0-0
Final
2-0
0661 / 18:30 / FC Rieti vs AC Monopoli
Pauza
0-0
Final
0-1
0663 / 18:30 / US Casertana 1908 vs Sicula Leonzio
Pauza
1-1
Final
1-1
0664 / 16:00 / Virtus Francavilla vs Vibonese Calcio
Pauza
3-0
Final
6-2
0662 / 18:30 / Paganese vs Avellino
Pauza
0-1
Final
3-1
Spania
Spania 3 Gr.1
0581 / 13:00 / Real Oviedo B vs Racing de Ferrol
Pauza
0-0
Final
0-1
0574 / 12:30 / Getafe B vs San Sebastian Reyes
Pauza
0-0
Final
0-2
0578 / 13:00 / Las Rozas CF vs UP Langreo
Pauza
0-0
Final
0-0
0582 / 13:00 / UD Ibiza Eivissa vs Sadcf Internacional De Madrid Dsl
Pauza
0-0
Final
2-0
0575 / 13:00 / Atl. Madrid B vs Coruxo FC
Pauza
2-0
Final
3-0
0577 / 13:00 / Celta de Vigo B vs CF Rayo Majadahonda
Pauza
0-0
Final
0-1
0579 / 13:00 / Marino de Luanco vs Pd Santa Eulalia
Pauza
0-0
Final
1-0
0576 / 13:00 / Atletico Baleares vs Sporting Gijon B
Pauza
1-0
Final
2-0
0580 / 13:00 / Melilla UD vs UD Las Palmas B
Pauza
0-0
Final
0-1
Spania 3 Gr.2
0653 / 18:00 / Izarra vs Cultural Leonesa
Pauza
0-0
Final
0-1
0679 / 19:00 / Real Sociedad B vs Deportivo Alaves B
Pauza
0-0
Final
3-0
0671 / 18:30 / CD Guijuelo vs Salamanca CF Uds
Pauza
1-2
Final
1-2
0678 / 19:00 / Barakaldo vs Club Haro Deportivo
Pauza
1-0
Final
2-1
0652 / 18:00 / Burgos CF vs Osasuna B
Pauza
0-1
Final
3-2
Spania 3 Gr.3
0583 / 13:00 / CD Ebro vs Levante UD B
Pauza
1-0
Final
3-1
0690 / 19:30 / CD Castellon vs SD Ejea
Pauza
1-0
Final
1-1
0655 / 18:00 / Olot vs Espanyol B
Pauza
0-1
Final
1-1
0584 / 13:00 / FC Andorra vs Hercules
Pauza
2-0
Final
2-1
0681 / 19:00 / UD Cornella vs Villarreal B
Pauza
0-1
Final
1-2
0654 / 18:00 / Lleida vs Prat
Pauza
2-0
Final
2-0
0680 / 19:00 / CF La Nucia vs Badalona
Pauza
0-1
Final
1-1
Spania 3 Gr.4
0682 / 19:00 / CD Badajoz vs CP Villarrobledo
Pauza
1-2
Final
3-2
0685 / 19:00 / Recreativo de Huelva vs Linense
Pauza
1-0
Final
1-1
0672 / 18:30 / Murcia vs Merida UD
Pauza
1-0
Final
1-0
0683 / 19:00 / CF Algeciras vs Cordoba
Pauza
0-1
Final
2-2
0656 / 18:00 / Cadiz B vs San Fernando
Pauza
0-0
Final
1-0
0691 / 19:30 / Villarrubia CF vs CD Don Benito
Pauza
0-1
Final
0-1
0684 / 19:00 / Marbella FC vs Cartagena
Pauza
0-0
Final
0-0
0686 / 19:00 / Yeclano vs UCAM Murcia
Pauza
1-0
Final
2-1
Spania Div. 2
0688 / 19:00 / Huesca vs Santander
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0707 / 22:00 / Las Palmas vs D. La Coruna
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0687 / 19:00 / Albacete vs R. Oviedo
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
0646 / 17:00 / Numancia vs Zaragoza
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0585 / 13:00 / Mirandes vs Fuenlabrada
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Spania Primera Division (F)
7227 / 13:00 / Valencia Féminas (W) vs CD Tacón (W)
Pauza
0-0
Final
1-1
7226 / 13:30 / Madrid CFF (W) vs UDG Tenerife Sur (W)
Pauza
1-1
Final
1-3
7225 / 13:00 / CDEF Logroño (W) vs Sevilla FC (W)
Pauza
0-0
Final
1-0
7224 / 12:30 / SC Huelva (W) vs FC Barcelona (W)
Pauza
0-1
Final
0-1
7236 / 16:00 / RCD Espanyol (W) vs Real Betis (W)
Pauza
0-1
Final
2-2
7246 / 17:00 / Real Sociedad (W) vs Athletic Bilbao (W)
Pauza
0-1
Final
0-2
Belgia
Belgia Div.2
0641 / 17:00 / Lokeren vs Union Saint-Gilloise
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Olanda
Olanda Div. 2
0586 / 13:15 / Volendam vs Den Bosch
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0617 / 15:30 / Almere vs Go Ahead Eagles
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0618 / 15:30 / Excelsior vs Dordrecht
Pauza
0-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
Olanda Div.1 Feminin
7606 / 15:30 / PEC Zwolle (W) vs SBV Excelsior (W)
Pauza
0-1
Final
2-2
7605 / 15:30 / AFC Ajax (W) vs PSV (W)
Pauza
0-2
Final
1-4
Portugalia
Portugalia Cupa Ligii
0648 / 18:00 / Penafiel vs Pacos Ferreira
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
0677 / 17:00 / Braga vs Maritimo
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Portugalia Div. 2
0645 / 17:00 / CD Cova Piedade vs SC Farense
Pauza
0-2
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0649 / 18:00 / Vilafranquense vs Oliveirense
Pauza
2-0
Final
3-2
Marcheaza prima
1
Turcia
Turcia div.3 Grupa Alba
7713 / 14:00 / H.Trabzon vs Zonguldak
Pauza
0-1
Final
1-4
7712 / 14:00 / Gumushanespor vs Manisa FK
Pauza
0-0
Final
0-1
Turcia div.3 Grupa Rosie
7711 / 14:00 / Bodrumspor vs Elazigspor
Pauza
2-1
Final
5-1
7714 / 14:30 / Ankara Demirspor vs FK Vanspor
Pauza
0-0
Final
2-0
7716 / 14:30 / Nigde Anadolu vs Kirsehir Belediyespor
Pauza
0-1
Final
1-3
7717 / 15:00 / Bandirmaspor vs Sakaryaspor
Pauza
1-0
Final
3-0
7718 / 15:00 / Utas Usakspor vs Eyupspor
Pauza
1-0
Final
2-0
7721 / 19:00 / Kahramanmarasspor vs Bayburt
Pauza
1-0
Final
1-1
7715 / 14:30 / Kardemir Karabuk vs Tuzlaspor
Pauza
0-0
Final
0-2
America de Nord si Centrala
CONCACAF Nations League
6447 / 01:00 / Dominican Republic vs Saint Lucia
Pauza
1-0
Final
3-0
6448 / 01:00 / Jamaica vs Aruba
Pauza
1-0
Final
2-0
6451 / 05:00 / Montserrat vs El Salvador
Pauza
0-1
Final
0-2
6449 / 03:00 / Anguilla vs Guatemala
Pauza
0-2
Final
0-5
6450 / 03:00 / Barbados vs United States Virgin Islands
Pauza
0-0
Final
1-0
6461 / 22:00 / British Virgin Islands vs Bonaire
Pauza
1-1
Final
3-4
7722 / 23:59 / Saint Kitts and Nevis vs Belize
Pauza
0-1
Final
0-1
Argentina
Argentina Primera B
0515 / 21:30 / Deportivo Armenio vs CSD Flandria
Pauza
0-0
Final
1-1
0512 / 21:10 / Almirante Brown vs CA San Miguel
Pauza
0-0
Final
3-0
Argentina Primera B Nacional Gr A
0541 / 23:30 / Club Atletico Alvarado vs Estudiantes Rio Cuarto
Pauza
3-1
Final
3-2
0543 / 22:00 / Guillermo Brown vs Nueva Chicago
Pauza
1-0
Final
2-0
0540 / 00:40 / Belgrano vs Ferro Carril
Pauza
1-1
Final
2-2
0545 / 23:59 / San Martin S.J. vs Independiente R.
Pauza
3-0
Final
3-1
Argentina Primera B Nacional Gr B
0523 / 21:30 / CA Brown de Adrogue vs Sarmiento
Pauza
1-1
Final
1-1
0521 / 21:30 / All Boys vs CD Santamarina Tandil
Pauza
1-1
Final
1-1
0526 / 23:00 / Gimnasia Y Esgrima Mendoza vs Gimnasia Jujuy
Pauza
1-0
Final
2-0
Argentina Primera C
0529 / 21:30 / Canuelas FC vs Argentino de Merlo
Pauza
0-1
Final
2-1
0534 / 21:30 / Ituzaingo vs El Porvenir
Pauza
1-0
Final
1-0
0535 / 21:30 / Lujan vs Central Cordoba de Rosario
Pauza
0-0
Final
0-0
0533 / 21:30 / Excursionistas vs CS Dock Sud
Pauza
0-2
Final
0-3
Australia
Australia A-League
0571 / 08:00 / Wellington Phx vs Western United FC
Pauza
0-1
Final
0-1
0572 / 10:00 / Perth Glory vs Brisbane Roar
Pauza
1-0
Final
1-1
Brazilia
Brazilia - Copa Paulista
7589 / 16:00 / Comercial/SP vs XV Piracicaba/SP
Pauza
0-0
Final
0-0
7590 / 16:00 / Linense/SP vs EC São Bernardo/SP
Pauza
0-2
Final
2-3
7591 / 16:00 / Santo André/SP vs Mirassol/SP
Pauza
1-0
Final
2-0
Brazilia Div. 1
0721 / 23:59 / Sao Paulo vs Corinthians
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0723 / 23:59 / Chapecoense SC vs Cruzeiro
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0704 / 22:00 / Ceara vs Avai
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0706 / 22:00 / Vasco Da Gama vs Fortaleza CE
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0705 / 22:00 / Internacional vs Santos
Pauza
0-0
Final
0-0
0559 / 03:00 / Palmeiras vs Botafogo
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0555 / 01:00 / Fluminense vs Bahia
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0722 / 23:59 / Atletico MG vs Gremio RS
Pauza
1-2
Final
1-4
Marcheaza prima
2
0703 / 22:00 / Atletico PR vs Flamengo
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Brazilia Div. 2
0554 / 01:00 / Figueirense vs America Mineiro
Pauza
0-1
Final
2-1
Brazilia U20 Brasileiro
7709 / 20:00 / América/MG U20 vs Flamengo/RJ U20
Pauza
1-1
Final
1-1
Cehia
Cehia Div.3 CFL
6452 / 11:15 / Admira Praha vs FK Pribram B
Pauza
0-1
Final
2-1
6453 / 11:15 / SK Slavia Praha B vs Mas Taborsko
Pauza
1-0
Final
2-1
6999 / 11:15 / Hradec Kralove B vs FK Chlumec
Pauza
1-0
Final
1-1
6998 / 11:15 / Dukla Praha B vs FK Jablonec B
Pauza
0-1
Final
0-1
7003 / 16:30 / Sokol Brozany vs Jiskra Usti nad Orlici
Pauza
0-1
Final
0-1
7002 / 16:30 / SK Zápy vs Slovan Liberec B
Pauza
0-0
Final
2-0
Cehia Div.3 MSFL
6996 / 11:15 / SK Unicov vs Znojmo
Pauza
1-0
Final
3-1
6995 / 11:15 / Banik Ostrava B vs Hlucin
Pauza
0-0
Final
0-1
6997 / 11:15 / Velke Mezirici vs H. Slavia Kromeriz
Pauza
1-1
Final
3-1
7001 / 11:30 / FK Zlin B vs Slovan Rosice
Pauza
0-1
Final
0-2
Chile
Chile Cupa
7346 / 02:15 / U. Catolica vs Union La Calera
Pauza
1-0
Final
2-0
Chile Primera B
6963 / 01:00 / Deportes Copiapo vs San Luis de Quillota
Pauza
0-0
Final
0-0
6964 / 21:00 / S. Wanderers vs Cobreloa
Pauza
3-1
Final
5-1
6965 / 22:00 / Deportes Valdivia vs Nublense
Pauza
2-1
Final
2-3
6966 / 23:00 / San Felipe vs CD Santa Cruz
Pauza
0-0
Final
3-0
6967 / 23:30 / Deportes Temuco vs Deportes La Serena
Pauza
0-0
Final
1-0
Chile Primera Division
6460 / 18:30 / O`Higgins vs U. De Concepcion
Pauza
1-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
China
China Div.3
7645 / 10:00 / Hubei Chufeng Heli vs Beijing BIT FC
Pauza
0-0
Final
2-0
7646 / 10:00 / Taizhou Yuanda vs Jiangxi Liansheng
Pauza
1-1
Final
2-2
7647 / 10:30 / Fujian Tianxin vs Qingdao Jonoon
Pauza
1-1
Final
1-1
7648 / 14:30 / Suzhou Dongwu vs Hebei BSU Elite
Pauza
0-0
Final
0-1
China Super League
5545 / 14:35 / Beijing Renhe vs Chongqing Lifan
Pauza
1-3
Final
1-4
Columbia
Columbia Clausura
6977 / 01:00 / Deportivo Cali vs Santa Fe
Pauza
0-0
Final
0-0
6978 / 01:20 / Alianza Petrolera vs Dep. Tolima
Pauza
0-1
Final
0-1
6979 / 03:45 / Millonarios vs America de Cali
Pauza
1-1
Final
1-2
6980 / 22:00 / La Equidad vs CD Once Caldas
Pauza
0-0
Final
1-1
6981 / 23:59 / U. Magdalena vs Envigado FC
Pauza
0-0
Final
1-0
6982 / 23:59 / Atletico Nacional Medellin vs Itagui Ditaires
Pauza
1-0
Final
1-0
6983 / 23:59 / Jaguares d. Cordoba vs Independiente Medellin
Pauza
0-1
Final
0-1
6984 / 23:59 / Cucuta vs Boyaca Patriotas
Pauza
1-0
Final
1-0
Costa Rica
Costa Rica Primera Division
0201 / 20:00 / Cartagines vs Zeledon
Pauza
0-1
Final
2-2
0565 / 05:00 / Herediano vs Saprissa
Pauza
1-0
Final
4-0
Danemarca
Danemarca Div. 2
0620 / 16:00 / Vendsyssel FF vs Næstved BK
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Danemarca Div.3 - Gr. 1
6127 / 14:00 / Avarta vs Vanlose
Pauza
0-1
Final
0-3
Danemarca Div.3 - Gr. 2
6128 / 15:00 / Ringkobing vs Aarhus Fremad
Pauza
1-0
Final
1-3
6126 / 16:00 / AB Gladsaxe vs Jammerbugt
Pauza
0-0
Final
0-1
Finlanda
Finlanda Feminin
7032 / 14:00 / Honka W vs KuPS W
Pauza
1-0
Final
3-1
International
Amicale Internationale
0738 / 16:00 / Africa de Sud vs Mali
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0598 / 15:00 / Brazilia vs Nigeria
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0640 / 17:00 / Argentina vs Ecuador
Pauza
3-0
Final
6-1
Marcheaza prima
1
0699 / 21:45 / Slovacia vs Paraguay
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
7720 / 16:00 / Kenya vs Mozambique
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
7719 / 16:00 / Ethiopia vs Uganda
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Jamaica
Jamaica Premier League
7603 / 23:30 / Portmore United vs UWI FC
Pauza
2-1
Final
2-1
7604 / 23:30 / Vere United vs Tivoli Gardens
Pauza
1-0
Final
1-1
7602 / 23:30 / Dunbeholden FC vs Humble Lions
Pauza
0-0
Final
0-0
Japonia
Japonia Cupa Ligii
7086 / 07:00 / Consadole Sapporo vs Gamba Osaka
Pauza
0-0
Final
1-0
7087 / 13:00 / Kashima Antlers vs Kawasaki Frontale
Pauza
0-0
Final
0-0
Japonia Div.2
5828 / 23:59 / Kashiwa Reysol vs Mito Hollyhock
Pauza
2-2
Final
2-3
5833 / 08:00 / Tokushima Vortis vs Fagiano Okayama
Pauza
0-1
Final
2-1
5832 / 23:59 / Montedio Yamagata vs FC Gifu
Pauza
1-0
Final
2-0
5834 / 09:00 / Ehime FC vs Albirex Niigata
Pauza
0-1
Final
0-1
5835 / 11:00 / Machida Zelvia vs Kagoshima United
Pauza
0-0
Final
0-0
5836 / 10:00 / Ventforet Kofu vs Tochigi Sc
Pauza
0-1
Final
1-1
Japonia Div.3
7710 / 10:00 / Kataller Toyama vs Roasso Kumamoto
Pauza
0-0
Final
1-1
Malta
Malta div.1
0599 / 15:00 / Zejtun Corinthians F.c. vs Pembroke Athleta FC
Pauza
1-1
Final
2-2
0647 / 17:15 / Pieta Hotspurs FC vs Vittoriosa Stars
Pauza
1-0
Final
3-0
Mexic
Mexic Cupa
7137 / 05:00 / TR Veracruz vs Deportivo Toluca
Pauza
0-0
Final
0-1
7140 / 20:00 / UAEM vs Unam Pumas
Pauza
0-0
Final
0-0
Norvegia
Norvegia Div. 3 Gr.1
0634 / 16:00 / Stjordals/Blink vs Fredrikstad
Pauza
1-0
Final
2-3
0635 / 16:00 / Vidar FK vs Levanger
Pauza
1-0
Final
1-3
0639 / 16:30 / Hodd vs Egersund IK
Pauza
0-1
Final
0-2
0643 / 16:00 / Bryne FK vs Nardo
Pauza
0-0
Final
1-0
0642 / 17:00 / Brattvaag vs Sola
Pauza
5-3
Final
6-4
Norvegia Div. 3 Gr.2
0588 / 14:00 / Senja FK vs Fram Larvik
Pauza
1-0
Final
2-0
0601 / 15:00 / Mjolner FK vs Sotra SK
Pauza
1-1
Final
3-2
0600 / 15:00 / Elverum vs Alta
Pauza
1-2
Final
2-2
0644 / 17:00 / Odds BK 2 vs Baerum
Pauza
0-1
Final
2-1
Norvegia Div.1 Feminin
7139 / 15:00 / Lyn Fotball (W) vs Arna Bjornar (W)
Pauza
3-3
Final
4-5
Norvegia Div.4
7608 / 16:00 / Lysekloster vs SK Brann 2
Pauza
0-2
Final
3-2
7609 / 16:00 / Ullensaker/Kisa 2 vs Melbo IL
Pauza
1-1
Final
2-3
7607 / 16:00 / Leknes FK vs IF Floya
Pauza
1-1
Final
1-5
7610 / 16:30 / Spjelkavik IL vs Rommen SK
Pauza
0-1
Final
1-1
7615 / 17:00 / Stabæk 2 vs Nordstrand IF
Pauza
1-0
Final
1-2
7613 / 17:00 / Krakeroy IL vs SK Herd
Pauza
0-1
Final
1-1
7614 / 17:00 / Mandalskameratene vs IL Flint
Pauza
0-2
Final
3-3
7612 / 17:00 / Kolstad Fotball vs Kongsvinger 2
Pauza
0-0
Final
0-2
7611 / 17:00 / FK Bodo/Glimt 2 vs Honefoss BK
Pauza
0-3
Final
0-3
7616 / 17:30 / Gjelleråsen IF vs IK Junkeren
Pauza
0-2
Final
1-3
7617 / 18:00 / Molde 2 vs Årvoll IL
Pauza
1-1
Final
3-1
7618 / 18:15 / Harstad IL vs Skjetten SK
Pauza
0-0
Final
0-0
7620 / 19:00 / Lyn 1896 vs FK Tonsberg
Pauza
2-1
Final
2-2
7621 / 19:00 / Tromso 2 vs Finnsnes IL
Pauza
0-1
Final
1-1
7619 / 18:30 / SK Traeff vs Sarpsborg 08 2
Pauza
0-0
Final
2-0
Panama
Panama div.1
7136 / 02:00 / CD Plaza Amador vs Alianza FC (PAN)
Pauza
0-0
Final
0-0
7638 / 02:00 / Tauro FC vs Sporting San Miguelito
Pauza
0-0
Final
1-0
7639 / 04:00 / San Francisco FC vs Costa Del Este FC
Pauza
0-1
Final
1-1
7641 / 23:59 / CD Arabe Unido vs Independiente
Pauza
1-0
Final
1-0
7640 / 23:00 / Deportivo Universitario vs Atlético Chiriquí
Pauza
1-2
Final
1-3
Paraguai
Paraguay Div. 2
0501 / 22:30 / Club Fernando de La Mora vs Independiente Fbc
Pauza
0-0
Final
2-0
0503 / 22:30 / Fulgencio Yegros vs General Caballero
Pauza
0-0
Final
0-0
0500 / 16:00 / Atyra FC vs Sportivo Iteno
Pauza
1-1
Final
2-1
0502 / 22:30 / CS 2 de Mayo vs CA 3 de Febrero
Pauza
1-0
Final
2-1
0504 / 16:00 / Guairena FC vs 12 de Octubre de Itaugua
Pauza
0-0
Final
2-0
0505 / 22:30 / Ovetense Fbc vs Deportivo Caaguazu
Pauza
0-0
Final
0-0
Peru
Peru Div. 2
7141 / 21:00 / Los Caimanes vs Atlético Grau
Pauza
0-3
Final
2-5
7142 / 21:15 / Alianza Atlético vs Juan Aurich
Pauza
2-0
Final
3-1
7143 / 23:30 / Comerciantes Unidos vs Santos FC (PER)
Pauza
0-0
Final
3-0
7144 / 23:30 / Santa Rosa (PER) vs Deportivo Coopsol
Pauza
2-0
Final
2-1
Peru Primera Division
0724 / 23:59 / Melgar vs Escuela Municipal Deportivo Binacional
Pauza
0-0
Final
1-0
0556 / 01:45 / Carlos Mannucci vs Sport Huancayo
Pauza
0-2
Final
3-3
0564 / 04:00 / U. de Deportes vs Sporting Cristal
Pauza
0-0
Final
0-0
0676 / 19:00 / Pirata FC vs Sport Boys
Pauza
1-0
Final
1-1
0720 / 23:30 / U. San Martin vs Alianza Lima
Pauza
1-1
Final
2-3
Polonia
Polonia Div.3
0597 / 14:05 / PKS Olimpia Elblag vs Leczna
Pauza
1-0
Final
1-1
0602 / 15:00 / Blekitni Stargard Szczecinski vs Skra Czestochowa
Pauza
1-0
Final
3-0
Rusia
Rusia Div.2 Centru
7168 / 13:00 / FK Khimki Youth vs Strogino Moscow
Pauza
2-0
Final
2-1
Rusia Div.2 Est
7166 / 09:00 / FK Chita vs Sakhalin Y-Sakh.
Pauza
2-2
Final
3-3
7167 / 11:00 / Zenit Irkutsk vs FC Novosibirsk
Pauza
2-0
Final
2-0
Rusia Div.2 Ural- Povolzhye
7174 / 16:00 / Lada Togliatti vs Akron Togliatti
Pauza
1-1
Final
1-3
7169 / 13:00 / FK Tyumen vs FK Chelyabinsk
Pauza
0-0
Final
0-0
7170 / 13:00 / FK Ufa-2 vs FK Ural-2
Pauza
0-1
Final
1-2
7173 / 14:00 / Zvezda Perm vs Lada Dimitrovgrad
Pauza
1-2
Final
1-3
7171 / 13:00 / Volga Ulyanovsk vs Nosta Novotroitsk
Pauza
0-0
Final
2-2
7172 / 14:00 / KAMAZ N. Chelny vs Zenit-Izhevsk
Pauza
0-0
Final
0-0
Serbia
Serbia Div.2
7231 / 16:00 / FK Radnički 1923 vs FK Novi Pazar
Pauza
0-0
Final
0-1
7230 / 16:00 / Dinamo Vranje vs Radnicki Pirot
Pauza
1-1
Final
2-1
7233 / 16:00 / OFK Bačka vs FK Zemun
Pauza
1-0
Final
1-0
7232 / 16:00 / OFK Žarkovo vs FK Trajal
Pauza
0-1
Final
1-1
7234 / 16:00 / Zlatibor Čajetina vs FK Kolubara
Pauza
0-0
Final
1-0
7245 / 17:00 / FK Metalac vs Graficar Belgrade
Pauza
0-0
Final
0-0
Slovacia
Slovacia Div. 2
7221 / 11:30 / FC Petrzalka vs Dukla Banska Bystrica
Pauza
0-2
Final
0-2
7223 / 11:30 / STK Samorin vs Fk Poprad
Pauza
0-0
Final
0-1
7235 / 16:00 / Slavoj Trebisov vs KFC Komarno
Pauza
2-1
Final
3-1
Slovenia
Slovenia Div.2
7243 / 16:30 / ND Beltinci vs Jadran Dekani
Pauza
1-2
Final
1-2
7242 / 16:30 / NŠ Drava Ptuj vs NK Krsko
Pauza
0-0
Final
0-0
SUA
USA Liga1 (F)
7217 / 02:00 / NC Courage (W) vs Sky Blue FC (W)
Pauza
2-1
Final
3-2
7218 / 02:30 / Orlando Pride (W) vs Seattle Reign (W)
Pauza
1-2
Final
2-2
7219 / 04:00 / Utah Royals (W) vs Houston Dash (W)
Pauza
2-0
Final
2-1
7220 / 05:30 / Portland Thorns (W) vs Washington Spirit (W)
Pauza
0-0
Final
0-0
USA USL Championship
0557 / 02:00 / Louisville City FC vs Swope Park Rangers
Pauza
3-3
Final
8-3
0558 / 02:30 / FC Tampa Bay Rowdies vs Indy Eleven
Pauza
1-0
Final
1-1
0560 / 03:00 / Memphis 901 FC vs Charlotte Independence
Pauza
0-1
Final
1-2
0561 / 03:00 / Nashville SC vs Carolina Railhawks
Pauza
1-0
Final
2-0
0562 / 03:00 / Tulsa Roughnecks FC vs New Mexico United
Pauza
1-0
Final
2-1
0563 / 03:30 / Saint Louis FC vs Pittsburgh Riverhounds
Pauza
0-0
Final
0-1
0566 / 05:00 / Tacoma Defiance vs Colorado Springs Switchbacks FC
Pauza
0-0
Final
2-0
0570 / 05:30 / Sacramento Republic FC vs Orange County SC
Pauza
1-2
Final
2-3
0568 / 05:30 / Las Vegas Lights vs Reno 1868 FC
Pauza
0-1
Final
0-2
0569 / 05:30 / Phoenix Rising FC vs Real Monarchs Slc
Pauza
0-0
Final
1-2
0567 / 05:30 / Fresno FC vs La Galaxy II
Pauza
1-1
Final
2-2
0698 / 21:00 / Charleston Battery vs Loudoun United FC
Pauza
1-1
Final
1-2
0725 / 23:59 / OKC Energy FC vs Rio Grande Valley FC
Pauza
0-0
Final
0-2
Suedia
Suedia 1. Divizie Norra
0589 / 14:00 / Tegs SK vs BK Forward
Pauza
1-0
Final
3-0
0650 / 18:00 / Vasalunds IF vs FC Linkoping City
Pauza
0-0
Final
0-3
0637 / 16:00 / Gefle IF vs Akropolis IF
Pauza
0-1
Final
2-3
0636 / 16:00 / Carlstad United vs Umeaa FC
Pauza
1-0
Final
2-1
0638 / 16:00 / Karlslunds IF vs Bodens BK
Pauza
1-1
Final
2-5
Suedia 1. Divizie Sodra
0651 / 18:00 / Kristianstads FF vs Aatvidaberg FF
Pauza
1-2
Final
1-2
Suedia 2. Divizia Norra Gotaland
0612 / 15:00 / Lidkopings FK vs Torslanda IK
Pauza
0-0
Final
0-1
0611 / 15:00 / IFK Uddevalla vs Vanersborgs FK
Pauza
3-0
Final
5-2
0616 / 15:00 / Vargarda IK vs Orebro Syrianska BK
Pauza
1-3
Final
2-6
0613 / 15:00 / Nordvarmland FF vs IFK Tidaholm
Pauza
0-0
Final
0-0
0614 / 15:00 / Stenungsunds IF vs Grebbestads IF
Pauza
1-0
Final
3-0
0610 / 15:00 / IFK Amal vs Savedalens IF
Pauza
2-2
Final
4-2
0615 / 15:00 / Vanersborgs IF vs IK Gauthiod
Pauza
0-0
Final
1-1
Suedia 2. Divizia Norra Svealand
0594 / 14:00 / Skiljebo SK vs Hudiksvalls FF
Pauza
1-0
Final
1-2
0593 / 14:00 / Kungsangens IF vs Kvarnsvedens IK
Pauza
1-2
Final
1-4
0595 / 14:00 / Taby FK vs IFK Mora
Pauza
2-0
Final
3-1
0596 / 14:00 / Valbo FF vs FC Gute
Pauza
0-1
Final
1-2
0591 / 14:00 / Gamla Upsala SK vs Sundbyberg IK
Pauza
3-1
Final
6-2
0590 / 14:00 / Enkoping SK vs IFK Stocksund
Pauza
0-1
Final
3-3
0592 / 14:00 / Karlbergs BK vs IFK Lidingo
Pauza
3-1
Final
5-4
Suedia 2. Divizia Norrland
0608 / 15:00 / Umea FC Akademi vs IFK Timraa
Pauza
0-3
Final
1-4
0609 / 15:00 / Ytterhogdals IK 1921 vs IFK Luleaa
Pauza
0-0
Final
1-0
0605 / 15:00 / IFK Umea vs Sandviks IK
Pauza
1-0
Final
1-1
0607 / 15:00 / Piteaa IF vs Skellefteaa FF
Pauza
0-2
Final
0-2
0603 / 15:00 / Anundsjo IF vs IFK Ostersund
Pauza
0-0
Final
0-2
0606 / 15:00 / Kramfors-Alliansen vs Friska Viljor FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0604 / 15:00 / Gottne IF vs Taftea IK
Pauza
2-0
Final
2-1
Suedia div.1 Feminin
7229 / 15:00 / Vittsjö GIK (W) vs Kristianstads (W)
Pauza
0-0
Final
2-0
7228 / 15:00 / Växjö DFF (W) vs KIF Örebro (W)
Pauza
1-1
Final
2-1
7244 / 17:00 / Rosengård (W) vs Linköpings FC (W)
Pauza
1-1
Final
3-3
7247 / 18:00 / Eskilstuna Utd (W) vs Limhamn Bunkeflo (W)
Pauza
0-0
Final
1-0
Ucraina
Ucraina Div.2
7237 / 16:00 / Obolon Brovar Kyjev vs Balkany
Pauza
2-0
Final
3-0
Uganda
Uganda Premier League
7238 / 16:00 / Wakiso Giants vs Proline
Pauza
1-1
Final
2-1
Venezuela
Venezuela Clausura
0716 / 23:00 / Dep. Lara vs Dep. Tachira
Pauza
1-0
Final
1-0
0715 / 23:00 / Atl. Venezuela vs Monagas
Pauza
2-0
Final
2-1
0717 / 23:00 / Llaneros Fc vs Aragua
Pauza
1-0
Final
1-0
0718 / 18:00 / Deportivo La Guaira vs Academia Puerto Cabello
Pauza
1-1
Final
2-2
0719 / 23:59 / Zamora Fc vs Metropolitanos FC
Pauza
1-0
Final
3-0
Zimbabwe
Zimbabwe - Premier League
7198 / 16:00 / Highlanders FC vs Telone FC
Pauza
0-0
Final
2-0
7199 / 16:00 / Manica Diamonds vs ZPC Kariba
Pauza
0-0
Final
1-0
7240 / 16:00 / CAPS United FC vs Hwange Colliery
Pauza
2-1
Final
3-1
7241 / 16:00 / Chapungu United vs Herentals FC
Pauza
1-0
Final
1-1
7239 / 16:00 / Bulawayo Chiefs vs Triangle FC
Pauza
2-0
Final
2-0
LOTO
Austria
LOTO - Austria
4683 / 19:00 / LOTO Austria
9; 14; 17; 23; 26; 32;
Canada
LOTO - Canada
4134 / 04:10 / LOTO Canada
13; 16; 25; 32; 33; 41;
LOTO - Canada Atlantic
4132 / 04:00 / LOTO Canada Atlantic
6; 7; 8; 30; 34;
Finlanda
LOTO - Finlanda Keno 1
4671 / 14:00 / Loto - Finlanda Keno 1
2; 3; 4; 11; 13; 17; 20; 26; 28; 30; 32; 38; 40; 41; 43; 45; 47; 56; 61; 65
LOTO - Finlanda Keno 2
4691 / 20:45 / Loto - Finlanda Keno 2
1; 4; 8; 14; 15; 17; 23; 24; 25; 30; 41; 44; 50; 54; 57; 58; 59; 63; 67; 70
Franta
LOTO - Franta Keno 1
4670 / 14:30 / Loto - Franta Keno 1
12; 17; 19; 21; 25; 27; 28; 29; 33; 36; 42; 45; 46; 50; 52; 53; 57; 64; 67; 69
LOTO - Franta Keno 2
4694 / 21:30 / Loto - Franta Keno 2
1; 2; 8; 12; 13; 18; 22; 24; 29; 33; 41; 42; 44; 50; 51; 55; 56; 57; 60; 66
Grecia
LOTO - Grecia KINO
4713 / 09:00 / LOTO Grecia Kino1
2; 3; 13; 18; 20; 22; 30; 36; 37; 38; 50; 51; 52; 57; 58; 60; 64; 65; 66; 77
4716 / 09:05 / LOTO Grecia Kino2
2; 3; 4; 9; 14; 15; 21; 25; 34; 40; 41; 42; 43; 51; 53; 58; 59; 61; 73; 80
4719 / 09:10 / LOTO Grecia Kino3
5; 7; 18; 20; 25; 38; 45; 47; 49; 52; 57; 59; 60; 63; 66; 69; 70; 72; 76; 78
4722 / 09:15 / LOTO Grecia Kino4
1; 6; 14; 15; 16; 17; 19; 22; 24; 30; 33; 36; 40; 41; 42; 44; 52; 55; 58; 68
4725 / 09:20 / LOTO Grecia Kino5
2; 8; 10; 14; 16; 17; 22; 30; 33; 34; 42; 44; 45; 56; 59; 64; 66; 70; 71; 74
4728 / 09:25 / LOTO Grecia Kino6
3; 12; 14; 15; 20; 21; 26; 32; 36; 38; 45; 51; 52; 54; 55; 61; 65; 67; 72; 79
4731 / 09:30 / LOTO Grecia Kino7
6; 11; 18; 25; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 47; 50; 53; 62; 63; 66; 69; 71; 74; 78
4734 / 09:35 / LOTO Grecia Kino8
4; 6; 14; 16; 18; 21; 22; 25; 30; 33; 37; 42; 44; 54; 56; 58; 65; 70; 73; 78
4737 / 09:40 / LOTO Grecia Kino9
6; 9; 12; 14; 16; 23; 29; 36; 39; 46; 52; 59; 60; 61; 62; 63; 70; 71; 73; 80
4740 / 09:45 / LOTO Grecia Kino10
4; 6; 13; 18; 22; 23; 24; 25; 26; 29; 30; 36; 40; 47; 50; 59; 65; 69; 74; 75
4743 / 09:50 / LOTO Grecia Kino11
12; 13; 16; 20; 24; 26; 31; 35; 37; 44; 45; 53; 54; 58; 60; 62; 68; 72; 77; 78
4746 / 09:55 / LOTO Grecia Kino12
1; 3; 4; 6; 8; 16; 17; 20; 23; 24; 26; 29; 35; 44; 47; 50; 53; 61; 66; 68
4749 / 10:00 / LOTO Grecia Kino13
1; 3; 5; 15; 21; 22; 25; 26; 30; 39; 47; 49; 57; 60; 62; 67; 75; 77; 78; 79
4752 / 10:05 / LOTO Grecia Kino14
2; 8; 9; 15; 29; 37; 38; 40; 46; 49; 51; 53; 60; 63; 68; 71; 73; 77; 78; 79
4755 / 10:10 / LOTO Grecia Kino15
6; 7; 9; 10; 12; 18; 20; 21; 29; 31; 33; 39; 42; 44; 46; 48; 53; 68; 71; 76
4758 / 10:15 / LOTO Grecia Kino16
1; 6; 21; 27; 29; 31; 32; 38; 39; 51; 52; 53; 58; 62; 65; 66; 69; 77; 78; 80
4761 / 10:20 / LOTO Grecia Kino17
6; 8; 10; 16; 17; 18; 20; 29; 38; 41; 44; 51; 52; 54; 58; 60; 68; 71; 77; 78
4764 / 10:25 / LOTO Grecia Kino18