Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Pariuri
Sporturi
Afisare
FINAL: 97
GAZDELE COTA 1: 4
GAZDELE COTA 1 PAUZA: 4
GAZDELE COTA 1 REPRIZA A 2-A: 4
CASTIGA DUPA CE A FOST CONDUSA: 1
CASTIGA MECIUL: 20
CASTIGA MECIUL BASCHET: 4
CASTIGA MINIM 1 SET: 21
CASTIGA PRIMUL SET: 2
CINE MARCHEAZA PRIMA: 4
COMBO BET: 18
COMBOBET: 15
COMBOBET PRIMUL SET: 11
DUEL GOLURI: 2
GOAL LINE SANSA DUBLA: 2
GOL AMBELE/UNA SAU NICIUNA: 7
GOLURI: 9
HANDICAP: 26
HANDICAP GAME: 11
HANDICAP SETURI: 63
MAI MULTE GOLURI: 9
MARCHEAZA: 7
MARCHEAZA IN A DOUA REPRIZA: 4
MARCHEAZA IN PRIMA REPRIZA: 4
NU GOLURI: 9
OASPETI COTA 1: 4
OASPETI COTA 1 PAUZA: 4
OASPETI COTA 1 REPRIZA A 2-A: 4
P.INTERVAL - FINAL: 22
P.SET - FINAL: 31
PAR IMPAR: 4
PAUZA: 31
PAUZA FINAL: 18
PAUZA SANSA DUBLA: 23
PAUZA SAU FINAL: 9
PRIMA REPRIZA SAU FINAL: 20
PRIMUL SET: 31
REPRIZA SECUNDA: 4
REPRIZA SECUNDA SANSA DUBLA: 4
SANSA DUBLA: 37
SCOR CORECT: 35
SCOR CORECT SETURI: 2
SUB/PESTE: 35
SUB/PESTE (1.5): 9
SUB/PESTE (3.5): 9
SUB/PESTE (4.5): 15
SUB/PESTE (6.5): 15
SUB/PESTE PRIMUL SET: 11
TENIS SETURI: 31
TOTAL GAMEURI: 12
TOTAL GOLURI: 7
TOTAL GOLURI PRIMA REPRIZA: 4
TOTAL GOLURI REPRIZA SECUNDA: 4
TOTAL GOLURI REPRIZE: 4
TOTAL PUNCTE: 2
TOTAL PUNCTE GAZDE: 2
TOTAL PUNCTE OASPETI: 2
TOTAL SETURI: 2
VICTORIE DUBLA: 1
VICTORIE FINAL: 9
VICTORIE PAUZA: 9
VICTORIE SAU GOLURI: 7
Selectati Toate Pariurile
Deselectati pariurile
Vizualizati pariurile selectate
Baschet
Fotbal
Hochey
Snooker
Tenis
Tenis de masa
Volei
sorteaza dupa competitie
sorteaza cronologic
Fotbal +6h
Goal Line

Lithuania U19 - Romania U19

vs

Islanda - Andorra

+1
1
2.15
X
4.40
2
2.10
Cod. 5936
Data:

Czech Republic U21 - Scotland U21

vs

Finland U21 - Denmark U21

+1
1
2.25
X
3.60
2
2.25
Cod. 5937
Data:
In care meci se marcheaza mai multe goluri
Clasament
Campionatul European U19

Moldova U19

vs

Latvia U19

+17
1
5.30
X
4.40
2
1.50
Cod. 0004
Data:

Lithuania U19

vs

Romania U19

+17
1
12.00
X
6.75
2
1.18
Cod. 0007
Data:

Serbia U19

vs

Spain U19

+17
1
3.85
X
3.25
2
1.95
Cod. 0008
Data:
Calificari, Faza Grupelor
C.E. U21 - Calificari

Czech Republic U21

vs

Scotland U21

+36
1
1.87
X
3.35
2
3.85
Cod. 0009
Data:

Finland U21

vs

Denmark U21

+36
1
4.00
X
3.45
2
1.85
Cod. 0010
Data:

Armenia U21

vs

Italy U21

+36
1
13.00
X
7.00
2
1.15
Cod. 0012
Data:
Faza Grupelor
Africa - Calificari Cupa Natiunilor

Rwanda

vs

Tanzania

+38
1
1.90
X
3.10
2
3.90
Cod. 6035
Data:
Anglia Professional Development League

Crystal Palace U23

vs

Watford U23

+12
1
2.45
X
4.00
2
2.20
Cod. 0005
Data:

Ipswich U23

vs

Cardiff U23

+12
1
2.30
X
3.55
2
2.60
Cod. 0006
Data:
Clasament
Estonia Div.2

Tallinna Kalev U21

vs

Rakvere

+2
1
1.65
X
4.80
2
3.15
Cod. 0011
Data:
Clasament
Olanda Beloften Rezerve

Jong Sittard

vs

Jong Den Bosch

+2
1
2.80
X
4.00
2
1.95
Cod. 6053
Data:
Tenis +6h
ATP - Antwerp

Pella G. (Arg)

vs

Gojowczyk P. (Ger)

+13
1
1.50
X
-
2
2.60
Cod. 1637
Data:

Sonego L. (Ita)

vs

Tsonga J-W. (Fra)

+13
1
3.20
X
-
2
1.35
Cod. 1641
Data:
Belgia, Asfalt
ATP - Antwerp Calificari

Barrere G. (Fra)

vs

Lorenzi P. (Ita)

+4
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 1628
Data:

Copil M. (Rou)

vs

Hoang A. (Fra)

+5
1
2.10
X
-
2
1.82
Cod. 1629
Data:
Belgia, Hard
ATP - Antwerp Dublu

Cuevas P./Gonzalez M.

vs

Bovy A./Darcis S.

+4
1
1.15
X
-
2
4.60
Cod. 1633
Data:
Belgia, Asfalt
ATP - Moscova

Garin Ch. (Chi)

vs

Seppi A. (Ita)

+13
1
1.90
X
-
2
1.90
Cod. 1627
Data:

Rosol L. (Cze)

vs

Londero J. I. (Arg)

+13
1
2.10
X
-
2
1.75
Cod. 1634
Data:
Rusia, Asfalt
ATP - Moscova Dublu

Cacic N./Lajovic D.

vs

Daniell M./Oswald P.

+4
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 1630
Data:
Rusia, Asfalt
ATP - Stockholm

Travaglia S. (Ita)

vs

Opelka R. (Usa)

+13
1
4.00
X
-
2
1.25
Cod. 1635
Data:

Evans D. (Gbr)

vs

Tomic B. (Aus)

+13
1
1.25
X
-
2
4.00
Cod. 1640
Data:
Suedia - Asfalt, Sala
ATP - Stockholm Calificari

Mager G. (Ita)

vs

Novak D. (Aut)

-
1
2.70
X
-
2
1.40
Cod. 1625
Data:

Stebe C. (Ger)

vs

Otte O. (Ger)

-
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 1626
Data:
Suedia, Hard
ATP - Stockholm Dublu

Bambridge L./McLachlan B.

vs

Koolhof W./Martin F.

+4
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 5959
Data:
Suedia, Asfalt
WTA - Luxemburg

Kuzmova V. (Svk)

vs

Volynets K. (Usa)

+11
1
1.15
X
-
2
5.50
Cod. 1624
Data:

Teichmann J. B. (Sui)

vs

Gasparyan M. (Rus)

+13
1
3.20
X
-
2
1.35
Cod. 1632
Data:

Rogers S. (Usa)

vs

Maria T. (Ger)

+13
1
1.60
X
-
2
2.35
Cod. 1636
Data:

Allertova D. (Cze)

vs

Minella M. (Lux)

+13
1
2.00
X
-
2
1.80
Cod. 1639
Data:
Luxemburg - Asfalt
WTA - Luxemburg Calificari

Lottner A. (Ger)

vs

Voracova R. (Cze)

-
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 1631
Data:
Luxemburg - Asfalt
WTA - Luxemburg Dublu

Carter H./Stefani L.

vs

Jakupovic D./Santamaria S.

+4
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5960
Data:

Mandlik E./Volynets K.

vs

Christian K./Guarachi A.

+4
1
4.00
X
-
2
1.20
Cod. 5963
Data:
Asfalt
WTA - Moscova

Kuznetsova S. (Rus)

vs

Muchova K. (Cze)

+13
1
2.10
X
-
2
1.75
Cod. 1638
Data:
Rusia - Asfalt
WTA - Moscova Dublu

Babos T./Mladenovic K.

vs

Heisen V./Hsieh Y.

+4
1
1.12
X
-
2
5.30
Cod. 5954
Data:

Kalinskaya A./Putintseva Y.

vs

Geuer N./Lechemia E.

+4
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 5957
Data:

Kichenok N./Olaru R.

vs

Diatchenko V./Kichenok L.

+4
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5958
Data:
Rusia - Asfalt
Challenger Ismaning

Grenier H. (Fra)

vs

Blancaneaux G. (Fra)

+8
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 5952
Data:

Huesler M. (Sui)

vs

Safranek V. (Cze)

+8
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 5953
Data:

Ehrat S. (Sui)

vs

Gabashvili T. (Rus)

+8
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 5955
Data:

Marchenko I. (Ukr)

vs

Machac T. (Cze)

+8
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 5956
Data:

Forejtek J. (Cze)

vs

Wessels L. (Ger)

+8
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 5961
Data:

Van De Zandschulp B. (Ned)

vs

Vanni L. (Ita)

+8
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5962
Data:

Haerteis J. (Ger)

vs

Neuchrist M. (Aut)

+8
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5964
Data:

Ilkel C. (Tur)

vs

Bonadio R. (Ita)

+8
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 5965
Data:

Hassan B. (Leb)

vs

Arnaboldi A. (Ita)

+8
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 5966
Data:

Ignatik U. (Blr)

vs

Pellegrino A. (Ita)

+8
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5967
Data:
Germania, Asfalt
Hochey +6h
Clasament
Belarus Extraliga

Baranavichy

vs

Bobruisk

+7
1
1.60
X
4.40
2
3.85
Cod. 1699
Data:

Brest

vs

Lokomotiv Orsha

+9
1
2.60
X
3.75
2
2.15
Cod. 1700
Data:

Novopolotsk

vs

Belarus U20

+7
1
1.35
X
5.00
2
5.90
Cod. 1701
Data:

Soligorsk

vs

Neman Grodno

+9
1
2.55
X
3.85
2
2.15
Cod. 1702
Data:
Grupe
Erste Liga

Fehervari Titanok

vs

DEAC

+5
1
3.50
X
4.55
2
1.65
Cod. 1704
Data:
Rusia KHL

Barys Nur-Sultan

vs

Vladivostok

+11
1
1.60
X
4.25
2
5.25
Cod. 1691
Data:

Tractor Chelyabinsk

vs

Dinamo Riga

+9
1
1.60
X
4.15
2
5.40
Cod. 1692
Data:

Bars Kazan

vs

Yekaterinburg

+11
1
1.85
X
4.10
2
3.75
Cod. 1705
Data:

Niznekamsk

vs

Sibir Novosibirsk

+10
1
2.60
X
3.70
2
2.40
Cod. 1706
Data:

Dyn. Moscow

vs

Metallurg Magnitogorsk

+10
1
2.45
X
3.80
2
2.50
Cod. 1710
Data:
Rusia MHL

Omskie Yastreby

vs

Altay

+10
1
1.40
X
5.30
2
5.65
Cod. 1688
Data:

Mamonty Yugry

vs

Avto

+10
1
2.30
X
3.75
2
2.60
Cod. 1693
Data:

Sputnik Almetievsk

vs

Sarmaty

+10
1
1.75
X
4.15
2
3.70
Cod. 1694
Data:

Tyumensky Legion

vs

Snezhnye Barsy

+10
1
3.40
X
4.65
2
1.75
Cod. 1695
Data:

Chaika

vs

Stalnye Lisy

+10
1
2.45
X
4.10
2
2.30
Cod. 1696
Data:

ORG Juniors

vs

HC Riga

+5
1
15.60
X
15.70
2
1.05
Cod. 1707
Data:
Rusia VHL

Yermak Angarsk

vs

Lada

+11
1
4.70
X
4.50
2
1.55
Cod. 1689
Data:

Krasnoyarsk

vs

Penza

+11
1
1.90
X
3.65
2
3.50
Cod. 1690
Data:

Bars

vs

Kurhan

+11
1
2.80
X
3.70
2
2.20
Cod. 1697
Data:

Tambov

vs

Almetyevsk

+11
1
4.05
X
4.05
2
1.70
Cod. 1698
Data:

Ryazan

vs

Gornyak Uchaly

+11
1
2.95
X
3.85
2
2.05
Cod. 1708
Data:

Voronezh

vs

Toros Neftekamsk

+11
1
3.50
X
4.15
2
1.80
Cod. 1709
Data:
Baschet +6h
Finlanda (M)

Kataja

vs

UU-Korihait Uusikaupunki

+4
1
1.01
X
30.00
2
17.00
Cod. 1556
Data:
Timp regulamentar!
Liga ABA

Zadar

vs

KK KRKA Novo Mesto

+7
1
1.45
X
15.30
2
2.80
Cod. 1557
Data:
Romania (M) - Playoff

Dinamo Bucharest

vs

Cluj Napoca

+4
1
8.50
X
25.00
2
1.05
Cod. 1554
Data:
Finala , Cel mai bun din 5, Timp regulamentar!
VTB United League (M)

Saratov

vs

Khimki M.

+7
1
4.45
X
17.40
2
1.25
Cod. 1555
Data:
Snooker +6h
English Open 2019

Ford T. (Eng)

vs

Lines P. (Eng)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 5843
Data:

Gould M. (Eng)

vs

Akani S. (Tha)

-
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 5844
Data:

Maflin K. (Nor)

vs

Saengkham N. (Tha)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 5845
Data:

McGill A. (Sco)

vs

Wakelin C. (Eng)

-
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 5846
Data:

Perry J. (Eng)

vs

Lloyd M. (Eng)

-
1
1.01
X
-
2
10.00
Cod. 5847
Data:

Trump J. (Eng)

vs

Ebdon P. (Eng)

-
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 5848
Data:

Zhengyi F. (Chn)

vs

Parsons R. (Eng)

-
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 5849
Data:

Bingham S. (Eng)

vs

Filipiak K. (Pol)

-
1
1.05
X
-
2
6.50
Cod. 5850
Data:

Carter A. (Eng)

vs

McManus A. (Sco)

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 5851
Data:

Davies R. (Eng)

vs

Peifan L. (Chn)

-
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 5852
Data:

Guodong X. (Chn)

vs

Lawler R. (Eng)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 5853
Data:

Hamilton A. (Eng)

vs

Jiankang Z. (Chn)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 5854
Data:

King M. (Eng)

vs

Williams R. (Eng)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 5855
Data:

Selby M. (Eng)

vs

Pinches B. (Eng)

-
1
1.05
X
-
2
6.50
Cod. 5856
Data:

Ding J. (Chn)

vs

Dale D. (Wal)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 5857
Data:

Zhou Y. (Chn)

vs

White M. (Wal)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 5858
Data:
Volei +6h
Finlanda(M)

Vantaa Ducks

vs

Tiikerit

+6
1
1.47
X
-
2
2.50
Cod. 6006
Data:
Polonia (F)

Radom W

vs

Bielsko-Biala W

+6
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 5904
Data:
Tenis de masa +6h
Challenger Series 2019

Shamruk, Gleb

vs

Happek, Sven

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 6014
Data:

David, Petr

vs

Vrablik, Jiri

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 6015
Data:

Benes, Michal

vs

Happek, Sven

-
1
1.15
X
-
2
4.60
Cod. 6016
Data:

Shamruk, Gleb

vs

Gonzalez, Eduardo

-
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 6017
Data:

Chtchetinine, Evgueni

vs

Shouman, Mohamed

-
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 6018
Data:

Benes, Michal

vs

Vrablik, Jiri

-
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 6019
Data:

Gonzalez, Eduardo

vs

Happek, Sven

-
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 6020
Data:

Shamruk, Gleb

vs

Shouman, Mohamed

-
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 6021
Data:
1
2
3
4
5
inapoi la lista
Simplu
Sistem
Pentru a paria faceti click pe o cota!
Sistem:
 din 
nu se pot face combinari
Nr Variante:
0
Cota totala:
0
Miza:
0
Taxe:
0
Total de plata:
2
3
7
10
+
Castig minim:
0
Castig maxim:
0
Joaca Pariul
Inregistreaza Bilet Promotie