Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si pariuri live.
Serie Bilet (info)
Cod de verificare (info)
Verifica Pariul
Vineri
02/12
Fotbal
Romania
Romania Liga 1
2160 / 20:30 / CSM Iasi vs Concordia
Pauza
1-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
31
Total cornere
4
Marcheaza prima
1
Romania Liga 2
2133 / 18:00 / Mioveni vs FC Juventus Bucuresti
Pauza
1-0
Final
1-0
Anglia
Anglia Championship
2186 / 21:45 / Nottingham vs Newcastle Utd
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Anglia FA Cup
2192 / 21:55 / Macclesfield vs Oxford Utd
Pauza
0-0
Final
0-0
Franta
Franta Cupa
2161 / 21:00 / Limoges vs LES Herbiers
Pauza
0-0
Final
0-0
Franta Div. 1
2187 / 21:45 / Caen vs Dijon
Pauza
3-1
Final
3-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
24
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
Germania
Germania Cupa Feminin
4173 / 20:00 / Arminia Bielefeld (W) vs Wolfsburg (W)
Pauza
0-0
Final
0-2
Germania Div. 1
2180 / 21:30 / 1. FSV Mainz 05 vs Bayern Munich
Pauza
1-2
Final
1-3
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
4
Total cornere
6
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Jhon Cordoba;
Orice marcator
Robert Lewandowski; Arjen Robben;
Germania Div. 1 - Total goluri
3154 / 21:30 / TG peste 24.5 vs Germania
Pauza
1-0
Final
1-0
3155 / 21:30 / TG peste 26.5 vs Germania
Pauza
1-0
Final
1-0
3156 / 21:30 / TG peste 28.5 vs Germania
Pauza
1-0
Final
1-0
3157 / 21:30 / TG sub 24.5 vs Germania
Pauza
0-1
Final
0-1
3158 / 21:30 / TG sub 26.5 vs Germania
Pauza
0-1
Final
0-1
3159 / 21:30 / TG sub 28.5 vs Germania
Pauza
0-1
Final
0-1
Germania Div. 2
2144 / 19:30 / Hannover vs Heidenheim
Pauza
1-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
2145 / 19:30 / Karlsruher vs Greuther Furth
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
2146 / 19:30 / St. Pauli vs Kaiserslautern
Pauza
0-0
Final
0-0
Germania Div.3
2147 / 19:30 / Regensburg vs Erfurt
Pauza
0-0
Final
0-1
2149 / 20:00 / Preussen Munster vs Chemnitzer
Pauza
0-0
Final
1-0
2150 / 20:00 / Sonnenhof Großaspach vs Wehen
Pauza
1-1
Final
2-1
Germania Hessenliga
4177 / 20:30 / Hessen Dreieich vs Bayern Alzenau
Pauza
2-0
Final
4-0
Germania Holstein-Liga
4175 / 20:00 / Concordia Schönkirchen vs PSV Neumünster
Pauza
2-2
Final
3-3
Germania Oberliga NOFV Sud
4174 / 20:00 / Union Sandersdorf vs VfL Halle
Pauza
0-0
Final
1-0
Germania Regional Nord
2158 / 19:30 / Hannover II vs Oldenburg
Pauza
1-0
Final
1-1
Germania Regional Nord Est
2154 / 20:00 / Babelsberg vs Luckenwalde
Pauza
1-0
Final
2-0
2155 / 20:00 / Viktoria Berlin vs Jena
Pauza
1-0
Final
2-2
Germania Regional Sud Vest
2151 / 20:00 / FC Nottingen vs Ulm
Pauza
0-0
Final
0-1
2152 / 20:00 / Mannheim vs Kaiserslautern II
Pauza
1-0
Final
1-0
2153 / 20:00 / Walldorf vs Worms
Pauza
1-0
Final
2-0
2159 / 20:30 / Pirmasens vs Kickers Offenbach
Pauza
0-0
Final
2-0
Italia
Italia Div. 1
2190 / 21:45 / Napoli vs Inter
Pauza
2-0
Final
3-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
2
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Alt Marcator Napoli;
Orice marcator
Alt Marcator Napoli; Lorenzo Insigne; Marek Hamsik;
Italia Div. 2
2182 / 21:30 / Trapani vs Carpi
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Italia Primavera
4421 / 15:30 / AC Milan Youth vs Napoli Youth
Pauza
0-0
Final
0-0
Spania
Spania 3 Gr.3
2868 / 21:00 / Lleida vs Llagostera
Pauza
0-0
Final
2-1
Spania Div. 2
2175 / 21:00 / Getafe vs Sevilla FC B
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Spania Primera Division (F)
2661 / 21:00 / Athletic Bilbao W vs Real Sociedad W
Pauza
0-0
Final
1-1
Belgia
Belgia Beloften Tineret
2156 / 21:00 / Club Brugge U21 vs Zulte Waregem U21
Pauza
4-1
Final
5-2
Belgia Div. 1
2179 / 21:30 / KV Mechelen vs Eupen
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Belgia Div. 1 (F)
4176 / 20:30 / Standard Liège (W) vs Heist (W)
Pauza
2-1
Final
4-1
Belgia Div.2
2178 / 21:30 / Lierse vs Antwerp
Pauza
0-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
Olanda
Olanda Div. 1
2174 / 21:00 / Heracles vs Nijmegen
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Olanda Div. 2
2164 / 21:00 / Breda vs Almere City
Pauza
0-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
2165 / 21:00 / Cambuur vs Jong Ajax
Pauza
0-0
Final
1-3
Marcheaza prima
1
2166 / 21:00 / Dordrecht vs Den Bosch
Pauza
1-2
Final
2-2
Marcheaza prima
1
2167 / 21:00 / Graafschap vs Oss
Pauza
1-3
Final
3-5
Marcheaza prima
2
2168 / 21:00 / Helmond vs Eindhoven FC
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
2169 / 21:00 / Jong PSV vs Achilles 29
Pauza
1-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
2170 / 21:00 / Jong Utrecht vs FC Emmen
Pauza
2-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
2171 / 21:00 / Venlo vs Telstar
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2172 / 21:00 / Volendam vs Sittard
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
2173 / 21:00 / Waalwijk vs Maastricht
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Olanda Div.1 Feminin
4180 / 20:30 / SC Heerenveen (W) vs AFC Ajax (W)
Pauza
0-1
Final
0-1
4179 / 20:30 / PEC Zwolle (W) vs FC Twente (W)
Pauza
1-1
Final
1-4
4178 / 20:30 / Achilles `29 (W) vs ADO Den Haag (W)
Pauza
0-1
Final
0-4
Portugalia
Portugalia Div. 1
2194 / 22:30 / Maritimo vs Benfica
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Turcia
Turcia Div. 2
2134 / 18:00 / Eskisehirspor vs Mersin
Pauza
2-0
Final
6-0
Turcia U21
4419 / 12:00 / Eskişehirspor Youth vs Mersin İ.Y. Youth
Pauza
1-1
Final
1-1
Africa
Africa Cupa Natiunilor Feminin
4424 / 16:30 / Ghana (W) vs South Africa (W)
Pauza
0-0
Final
1-0
Africa de Sud
Africa de Sud div.1
2148 / 20:00 / Bidvest Wits vs Cape Town City
Pauza
1-1
Final
2-3
Africa de Sud div.2
4156 / 15:30 / Cape Town All Stars vs Real Kings
Pauza
0-0
Final
1-0
Algeria
Algeria div.1
4167 / 17:00 / ES Sétif vs MO Béjaïa
Pauza
2-0
Final
4-2
4168 / 17:00 / USM El Harrach vs CR Belouizdad
Pauza
1-1
Final
1-1
4171 / 18:00 / MC Alger vs RC Relizane
Pauza
0-0
Final
2-0
Algeria div.2
4162 / 16:00 / USM Blida vs A Bou Saâda
Pauza
2-1
Final
2-1
4160 / 16:00 / MC Saïda vs US Biskra
Pauza
1-0
Final
1-0
4159 / 16:00 / MC El Eulma vs Aso Chlef
Pauza
0-0
Final
0-1
4157 / 16:00 / GC Mascara vs WA Boufarik
Pauza
1-0
Final
1-1
4161 / 16:00 / RC Arbaa vs ASM Oran
Pauza
0-1
Final
1-1
4166 / 16:30 / CRB Aïn Fakroun vs CA Bordj Bou Arreridj
Pauza
0-0
Final
0-0
4158 / 16:00 / JSM Skikda vs JSM Béjaia
Pauza
0-0
Final
1-0
Arabia Saudita
Arabia Saudita Div.1
2124 / 16:25 / Al Qadisiya vs Al-Raed
Pauza
2-0
Final
3-0
2135 / 18:40 / Al-Ittihad FC vs Al-Ettifaq
Pauza
1-1
Final
4-1
2136 / 18:55 / Al-Hilal vs Al-Shabab
Pauza
1-0
Final
3-0
Argentina
Argentina Cupa
2082 / 02:10 / River Plate vs Gimnasia L.P.
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Armenia
Armenia div.2
4153 / 12:00 / Banants-2 vs Shirak-2
Pauza
1-1
Final
7-1
4152 / 12:00 / Alashkert-2 Martuni vs Ararat-2
Pauza
0-0
Final
0-1
Australia
Australia Divizia 1
2084 / 10:50 / Melbourne Victory vs Perth Glory
Pauza
1-1
Final
1-1
Austria
Austria Div. 2
2140 / 19:30 / A. Lustenau vs Horn
Pauza
1-1
Final
2-3
Marcheaza prima
1
2141 / 19:30 / Kapfenberg vs Wacker Innsbruck
Pauza
1-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
2142 / 19:30 / Neustadt vs Liefering
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
2143 / 19:30 / Wattens vs FAC Wien
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2177 / 21:30 / Lask Linz vs BW Linz
Pauza
1-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
Azerbaidjan
Azerbaijan Cupa
2096 / 14:00 / AZAL PFK vs Ravan
Pauza
1-0
Final
4-0
2098 / 13:00 / Inter Baku vs Lokbatan
Pauza
1-0
Final
5-1
2099 / 12:00 / Moik Baku vs Sumqayit
Pauza
0-0
Final
0-2
2100 / 15:00 / Neftci Baku vs Sharurspor PFK
Pauza
2-0
Final
2-0
Bahrain
Bahrain div.1
2125 / 15:15 / Al-Ahli Manama vs Al Riffa
Pauza
0-0
Final
0-1
2126 / 15:15 / Al-Hadd vs Manama Club
Pauza
0-0
Final
0-1
2127 / 17:40 / Bahrain SC vs Malkia
Pauza
1-1
Final
1-2
Bangladesh
Bangladesh Premier League
4151 / 11:00 / Muktijoddha SKC vs Sheikh Jamal DhC
Pauza
1-0
Final
1-0
Bolivia
Bolivia Apertura
2021 / 02:00 / Real Potosi vs Sport Boys
Pauza
2-0
Final
2-0
2083 / 02:45 / Oriente Petrolero vs Petrolero de Yacuiba
Pauza
0-0
Final
1-0
Bosnia & Hertegovina
Bosnia Herzegovina
2675 / 14:00 / NK Vitez vs Zrinjski
Pauza
0-0
Final
0-1
Bulgaria
Bulgaria Div.1
2129 / 17:30 / Lok. Plovdiv vs Cherno More
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Cehia
Cehia Div. 1
2137 / 19:00 / Jablonec vs Hradec Kralove
Pauza
Anulat
Final
0-0
2176 / 21:15 / Zlin vs Slavia Prague
Pauza
0-3
Final
0-4
Marcheaza prima
2
Coasta de Fildes
Coasta de Fildes div.1
4172 / 19:30 / Africa Sports vs AS Tanda
Pauza
1-2
Final
1-2
Costa Rica
Costa Rica Primera Division
3188 / 04:00 / Saprissa vs LD Alajuelense
Pauza
2-0
Final
2-1
Croatia
Croatia Div. 2
2103 / 14:00 / Gorica vs Solin
Pauza
0-0
Final
0-0
El Salvador
El Salvador Primera
3775 / 03:00 / Isidro Metapán vs Santa Tecla
Pauza
0-1
Final
2-2
Gibraltar
Gibraltar Premier Division
2181 / 21:30 / St Josephs vs Lincoln Red Imps
Pauza
0-1
Final
1-2
Honduras
Honduras Liga Nacional Playoffs
3776 / 03:00 / Real Espana vs Platense
Pauza
0-1
Final
1-1
3774 / 03:30 / Motagua vs Olimpia
Pauza
0-0
Final
1-0
Hong Kong
Hong Kong Liga 1
2104 / 14:00 / Hong Kong Rangers vs Guangzhou R&F U19
Pauza
0-0
Final
1-0
India
India - Super League
2121 / 15:30 / Atletico de Kolkata vs Pune City
Pauza
0-0
Final
0-0
Indonesia
Indonezia Championship A
2026 / 08:30 / Persipura Jayapura vs Bhayangkara Utd
Pauza
1-1
Final
2-1
2085 / 09:00 / PS Tni vs Sriwijaya
Pauza
Anulat
Final
0-0
2123 / 16:00 / Mitra Kukar vs Persija Jakarta
Pauza
1-0
Final
2-0
Iordania
Iordania Liga 1
2106 / 16:00 / Al Buqaa vs Sahab
Pauza
1-1
Final
1-2
2130 / 18:30 / Al Faisaly Amman vs That Ras
Pauza
0-0
Final
1-0
2131 / 18:30 / Al Sareeh vs Al Ramtha
Pauza
3-3
Final
3-5
Iran
Iran Pro
2094 / 13:00 / Mashhad Football Club vs Sanat Naft
Pauza
0-1
Final
0-1
2095 / 12:30 / Tractor vs Padideh Khorasan
Pauza
1-0
Final
1-1
2105 / 14:00 / Zob Ahan vs Paykan
Pauza
1-0
Final
3-0
2122 / 15:45 / Persepolis vs Sazi Tabriz
Pauza
1-0
Final
1-0
Irlanda de Nord
Irlanda de Nord Premier
2188 / 21:45 / Coleraine vs Cliftonville
Pauza
0-1
Final
0-1
2189 / 21:45 / Glenavon vs Dungannon
Pauza
0-0
Final
0-1
2193 / 22:00 / Ards vs Ballinamallard
Pauza
0-0
Final
3-3
Israel
Israel div.2
2107 / 15:00 / H. Nazareth vs Hapoel Afula
Pauza
1-1
Final
1-2
2108 / 15:00 / Hapoel Bnei Lod vs Hapoel Petah Tikva
Pauza
0-0
Final
2-0
2109 / 15:00 / M. Herzliya vs H. Akko
Pauza
0-2
Final
3-4
2110 / 15:00 / Netanya vs M. Nazareth
Pauza
0-1
Final
2-2
2111 / 15:00 / Ramat Hasharon vs Hapoel Katamon
Pauza
0-1
Final
0-1
Kuwait
Kuweit div.1
2041 / 15:00 / Khaitan vs Al Arabi
Pauza
1-1
Final
1-4
2042 / 15:00 / Yarmouk vs Burgan
Pauza
2-0
Final
4-0
2056 / 17:30 / Al Qadisiya vs Al Naser
Pauza
0-0
Final
0-1
2057 / 17:30 / Al Sulaibikhat vs Al Jahra
Pauza
2-1
Final
5-1
Malta
Malta Div.2
4423 / 19:00 / Sirens FC vs Mqabba FC
Pauza
0-1
Final
0-1
Maroc
Maroc Div.1
2138 / 19:00 / Chabab Atlas Khenifra vs FUS Rabat
Pauza
1-2
Final
1-3
2163 / 21:00 / FAR Rabat vs Difaa El Jadidi
Pauza
2-1
Final
2-4
Mexic
Mexic Primera Play-Off
3463 / 05:00 / Necaxa vs Club America
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Oman
Oman Liga 1
4154 / 14:45 / Al Shabab (Oman) vs Dhofar Salalah
Pauza
1-0
Final
3-0
4155 / 14:45 / Jaalan Club vs Rustaq Club
Pauza
2-0
Final
2-1
4164 / 16:00 / Muscat Club vs Al Suwaiq
Pauza
0-0
Final
0-0
4163 / 16:00 / Al Nahda (OMA) vs Saham Club
Pauza
1-0
Final
3-0
4165 / 16:00 / Sohar Club vs Nasr Salalah
Pauza
0-0
Final
1-0
4169 / 17:45 / Al Oruba SC vs Al Khaburah
Pauza
1-0
Final
1-0
4170 / 17:45 / Fanja Club vs Oman Club
Pauza
1-1
Final
2-1
Palestina
Palestina West Bank League
4149 / 14:00 / Shabab Al Khader vs Ahli Al Khalil
Pauza
0-0
Final
1-1
4150 / 14:00 / Shabab Dora vs Hilal Al-Quds
Pauza
0-0
Final
0-2
Paraguai
Paraguay Clausura
2599 / 23:00 / Cerro Porteno vs River Plate
Pauza
1-0
Final
4-0
Polonia
Polonia Div.1
2139 / 19:00 / Termalica B-B. vs Zaglebie
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
2183 / 21:30 / Legia vs Plock
Pauza
1-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
Qatar
Qatar Premier League
2114 / 15:00 / Al-Kharitiyath vs Al-Shahaniya
Pauza
0-0
Final
1-1
2115 / 15:00 / Al-Sadd vs Al Khor
Pauza
0-0
Final
1-0
2128 / 17:10 / Al Ahli Doha vs AL Jaish
Pauza
0-0
Final
0-1
Rusia
Rusia Tineret
2088 / 15:00 / CSKA Moscow U21 vs Ural U21
Pauza
1-1
Final
3-1
2089 / 11:00 / FK Rostov U21 vs Zenit Petersburg U21
Pauza
2-2
Final
2-4
Scotia
Scotia Championship
2191 / 21:45 / Dundee Utd vs Hibernian
Pauza
0-0
Final
1-0
Tara Galilor
Tara Galilor Div.2
2184 / 21:30 / Risca vs Cwmbran Celtic
Pauza
2-1
Final
2-1
Tara Galilor FA Cup
2185 / 21:30 / Llanelli vs Ynysgerwn
Pauza
1-1
Final
5-1
Ucraina
Ucraina U19
4205 / 13:00 / Arsenal Kiev Youth vs Dynamo Kiev Youth
Pauza
0-0
Final
0-3
Ucraina U21
2116 / 13:00 / Ch. Odessa U21 vs Volyn Lutsk U21
Pauza
2-0
Final
2-0
2117 / 13:00 / Olimpik Donetsk U21 vs Karpaty U21
Pauza
2-2
Final
2-2
2118 / 13:00 / Vorskla Poltava U21 vs Dynamo Kiev U21
Pauza
0-0
Final
0-2
2120 / 12:00 / Zorya U21 vs Dnipro U21
Pauza
1-1
Final
3-1
Uganda
Uganda Premier League
4420 / 15:00 / Bright Stars vs URA Kampala
Pauza
0-0
Final
0-0
4422 / 15:30 / Kirinja Jinja SS vs Lweza FC
Pauza
0-0
Final
0-1
Uruguay
Uruguay Liga 2
4206 / 21:30 / Miramar Misiones vs Sportivo Cerrito
Pauza
0-0
Final
0-0
LOTO
Anglia
LOTO - Euro Millions
0950 / 22:00 / LOTO Euro Millions
6; 11; 23; 31; 32;
Canada
LOTO - Canada Atlantic
0740 / 04:00 / LOTO Canada Atlantic
1; 6; 16; 32; 35;
LOTO - Canada Max
0960 / 23:59 / LOTO Canada Max
5; 8; 20; 21; 29; 40; 47;
Finlanda
LOTO - Finlanda Keno 1
0937 / 15:00 / Loto - Finlanda Keno 1
2; 3; 4; 9; 10; 17; 21; 22; 28; 29; 34; 40; 48; 53; 54; 62; 64; 65; 66; 70
LOTO - Finlanda Keno 2
0948 / 21:00 / Loto - Finlanda Keno 2
1; 5; 6; 10; 12; 17; 23; 26; 27; 28; 33; 41; 47; 48; 51; 53; 55; 57; 60; 69
Franta
LOTO - Franta Keno 1
0936 / 14:30 / Loto - Franta Keno 1
3; 5; 6; 8; 10; 12; 13; 18; 20; 28; 35; 39; 40; 42; 44; 46; 49; 58; 59; 60
LOTO - Franta Keno 2
0951 / 21:30 / Loto - Franta Keno 2
2; 3; 5; 11; 13; 14; 15; 20; 21; 22; 27; 28; 40; 41; 43; 48; 56; 62; 64; 70
Grecia
LOTO - Grecia KINO
0969 / 09:00 / LOTO Grecia Kino1
3; 5; 8; 10; 13; 14; 16; 23; 24; 28; 31; 33; 39; 40; 45; 48; 49; 61; 65; 73
0970 / 09:05 / LOTO Grecia Kino2
2; 3; 8; 11; 13; 22; 33; 38; 40; 42; 45; 49; 51; 55; 59; 64; 65; 66; 69; 72
0971 / 09:10 / LOTO Grecia Kino3
2; 3; 7; 15; 20; 25; 27; 31; 38; 41; 44; 46; 49; 56; 68; 69; 72; 76; 77; 78
0972 / 09:15 / LOTO Grecia Kino4
5; 11; 29; 32; 33; 34; 37; 39; 43; 44; 47; 48; 53; 58; 62; 68; 69; 72; 77; 80
0973 / 09:20 / LOTO Grecia Kino5
4; 12; 20; 21; 25; 27; 34; 45; 46; 51; 53; 54; 56; 57; 58; 61; 62; 63; 73; 78
0974 / 09:25 / LOTO Grecia Kino6
10; 11; 12; 15; 22; 24; 25; 28; 29; 31; 33; 45; 46; 48; 54; 58; 65; 66; 73; 78
0975 / 09:30 / LOTO Grecia Kino7
4; 6; 8; 12; 14; 26; 32; 37; 38; 41; 42; 57; 61; 66; 73; 75; 77; 78; 79; 80
0976 / 09:35 / LOTO Grecia Kino8
15; 18; 19; 21; 26; 27; 29; 30; 31; 32; 37; 39; 45; 46; 50; 54; 57; 58; 71; 78
0977 / 09:40 / LOTO Grecia Kino9
2; 5; 6; 7; 9; 12; 18; 22; 24; 25; 26; 28; 38; 40; 41; 61; 62; 73; 76; 77
0978 / 09:45 / LOTO Grecia Kino10
9; 16; 23; 25; 27; 29; 31; 33; 34; 39; 40; 45; 46; 48; 56; 60; 64; 65; 66; 77
0979 / 09:50 / LOTO Grecia Kino11
2; 5; 15; 17; 25; 30; 33; 34; 42; 44; 45; 48; 51; 52; 58; 59; 64; 66; 69; 76
0980 / 09:55 / LOTO Grecia Kino12
3; 5; 6; 10; 11; 13; 14; 15; 33; 34; 36; 45; 46; 50; 54; 57; 61; 62; 63; 78
0981 / 10:00 / LOTO Grecia Kino13
2; 16; 19; 22; 28; 29; 35; 38; 47; 51; 53; 54; 55; 59; 65; 66; 69; 71; 77; 78
0982 / 10:05 / LOTO Grecia Kino14
1; 9; 10; 12; 15; 23; 24; 41; 43; 45; 48; 52; 56; 60; 61; 66; 67; 71; 72; 73
0983 / 10:10 / LOTO Grecia Kino15
1; 6; 12; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 25; 33; 34; 45; 47; 48; 54; 57; 65; 72; 75
0984 / 10:15 / LOTO Grecia Kino16
2; 6; 9; 13; 16; 20; 24; 29; 33; 34; 40; 46; 47; 48; 61; 68; 75; 76; 77; 80
0985 / 10:20 / LOTO Grecia Kino17
1; 10; 12; 16; 19; 21; 22; 23; 27; 35; 38; 40; 41; 46; 50; 51; 53; 65; 70; 71
0986 / 10:25 / LOTO Grecia Kino18
13; 14; 15; 22; 24; 28; 31; 32; 34; 36; 37; 42; 45; 47; 49; 65; 71; 74; 75; 80
0987 / 10:30 / LOTO Grecia Kino19
2; 12; 14; 17; 22; 28; 33; 37; 46; 47; 53; 59; 60; 63; 64; 73; 75; 76; 77; 78
0988 / 10:35 / LOTO Grecia Kino20
1; 5; 6; 8; 12; 17; 27; 31; 32; 33; 35; 39; 40; 53; 55; 67; 75; 76; 77; 79
0989 / 10:40 / LOTO Grecia Kino21
1; 2; 10; 19; 23; 24; 25; 27; 34; 46; 47; 48; 53; 56; 58; 62; 63; 64; 65; 72
0990 / 10:45 / LOTO Grecia Kino22
2; 4; 10; 12; 13; 19; 23; 34; 36; 39; 40; 43; 47; 55; 62; 65; 67; 69; 78; 80
0991 / 10:50 / LOTO Grecia Kino23
2; 6; 14; 15; 22; 30; 39; 42; 44; 47; 53; 58; 63; 64; 66; 68; 69; 72; 77; 79
0992 / 10:55 / LOTO Grecia Kino24
1; 4; 6; 12; 18; 21; 22; 25; 30; 31; 35; 37; 50; 51; 55; 57; 64; 67; 75; 78
0993 / 11:00 / LOTO Grecia Kino25
1; 5; 6; 14; 17; 29; 33; 34; 36; 38; 44; 45; 46; 48; 55; 56; 66; 69; 73; 76
0994 / 11:05 / LOTO Grecia Kino26
1; 3; 9; 11; 12; 14; 15; 22; 23; 25; 28; 29; 42; 44; 48; 51; 62; 63; 64; 71
0995 / 11:10 / LOTO Grecia Kino27
2; 4; 11; 20; 21; 23; 32; 38; 39; 41; 47; 49; 52; 53; 58; 63; 65; 74; 78; 79
0996 / 11:15 / LOTO Grecia Kino28
3; 5; 6; 12; 13; 18; 20; 21; 27; 52; 53; 60; 61; 63; 64; 65; 67; 68; 76; 78
0997 / 11:20 / LOTO Grecia Kino29
4; 6; 8; 11; 12; 23; 26; 28; 29; 40; 44; 49; 56; 60; 61; 63; 64; 65; 67; 79
0998 / 11:25 / LOTO Grecia Kino30
4; 11; 19; 22; 23; 26; 31; 32; 33; 35; 42; 52; 54; 55; 58; 60; 68; 72; 73; 78
0999 / 11:30 / LOTO Grecia Kino31
1; 2; 14; 18; 24; 25; 33; 37; 39; 40; 49; 50; 54; 56; 59; 61; 65; 67; 69; 73
1000 / 11:35 / LOTO Grecia Kino32
1; 3; 12; 13; 14; 19; 25; 27; 32; 39; 41; 47; 50; 54; 60; 65; 66; 74; 77; 80
1001 / 11:40 / LOTO Grecia Kino33
2; 3; 9; 18; 19; 23; 24; 28; 35; 48; 50; 53; 55; 58; 61; 63; 65; 67; 72; 73
1002 / 11:45 / LOTO Grecia Kino34
7; 13; 21; 22; 24; 27; 32; 41; 45; 47; 48; 49; 55; 59; 63; 69; 70; 74; 78; 79
1003 / 11:50 / LOTO Grecia Kino35
3; 19; 25; 26; 29; 32; 35; 37; 39; 43; 47; 48; 49; 55; 63; 71; 75; 77; 78; 80
1004 / 11:55 / LOTO Grecia Kino36
2; 8; 10; 13; 17; 18; 24; 25; 31; 43; 50; 51; 58; 61; 62; 67; 68; 71; 76; 80
1005 / 12:00 / LOTO Grecia Kino37
1; 3; 17; 19; 21; 29; 32; 35; 37; 47; 51; 53; 55; 57; 59; 60; 66; 69; 77; 79
1006 / 12:05 / LOTO Grecia Kino38
4; 5; 6; 8; 16; 18; 26; 29; 33; 34; 44; 50; 51; 58; 61; 65; 68; 74; 76; 77
1007 / 12:10 / LOTO Grecia Kino39
1; 3; 4; 10; 15; 17; 19; 23; 24; 26; 30; 31; 38; 40; 46; 49; 55; 56; 65; 67
1008 / 12:15 / LOTO Grecia Kino40
3; 6; 12; 19; 26; 28; 31; 32; 39; 45; 46; 51; 55; 64; 66; 71; 73; 75; 76; 79
1009 / 12:20 / LOTO Grecia Kino41
2; 4; 7; 8; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 30; 33; 35; 47; 48; 54; 64; 68; 73; 74
1010 / 12:25 / LOTO Grecia Kino42
3; 4; 6; 7; 8; 10; 15; 16; 24; 25; 30; 34; 36; 41; 51; 54; 63; 66; 70; 77
1011 / 12:30 / LOTO Grecia Kino43
1; 4; 17; 24; 26; 27; 29; 31; 32; 45; 47; 52; 57; 60; 63; 66; 68; 70; 76; 77
1012 / 12:35 / LOTO Grecia Kino44
9; 13; 15; 17; 18; 19; 20; 31; 35; 40; 41; 45; 48; 51; 55; 59; 63; 73; 76; 77
1013 / 12:40 / LOTO Grecia Kino45
1; 5; 9; 20; 26; 29; 37; 38; 39; 40; 41; 46; 50; 53; 56; 59; 62; 77; 78; 80
1014 / 12:45 / LOTO Grecia Kino46
4; 6; 8; 13; 14; 19; 21; 32; 35; 40; 44; 48; 52; 61; 63; 67; 70; 78; 79; 80
1015 / 12:50 / LOTO Grecia Kino47
13; 18; 19; 21; 22; 23; 30; 34; 36; 43; 46; 48; 50; 51; 56; 65; 67; 68; 69; 73
1016 / 12:55 / LOTO Grecia Kino48
5; 7; 9; 10; 12; 15; 18; 20; 28; 31; 38; 41; 43; 47; 48; 50; 52; 54; 61; 70
1017 / 13:00 / LOTO Grecia Kino49
1; 6; 8; 9; 17; 25; 26; 29; 31; 33; 36; 38; 39; 50; 65; 70; 72; 73; 74; 76
1018 / 13:05 / LOTO Grecia Kino50
9; 11; 13; 22; 24; 26; 29; 33; 35; 43; 47; 48; 51; 52; 54; 69; 70; 72; 73; 74
1019 / 13:10 / LOTO Grecia Kino51
1; 3; 5; 7; 9; 13; 17; 23; 30; 44; 45; 47; 48; 56; 58; 61; 64; 72; 75; 78
1020 / 13:15 / LOTO Grecia Kino52
3; 5; 7; 8; 14; 16; 22; 27; 31; 39; 41; 43; 47; 48; 54; 56; 62; 64; 69; 75
1021 / 13:20 / LOTO Grecia Kino53
4; 7; 8; 12; 17; 18; 19; 23; 24; 28; 34; 35; 37; 44; 50; 61; 64; 65; 69; 71
1022 / 13:25 / LOTO Grecia Kino54
4; 5; 11; 23; 26; 27; 29; 30; 34; 38; 39; 44; 49; 50; 60; 65; 70; 71; 75; 78
1023 / 13:30 / LOTO Grecia Kino55
5; 11; 13; 25; 27; 29; 34; 35; 37; 39; 45; 55; 56; 57; 61; 67; 70; 71; 73; 80
1024 / 13:35 / LOTO Grecia Kino56
1; 3; 6; 12; 16; 19; 23; 28; 29; 31; 36; 41; 47; 52; 55; 62; 67; 73; 78; 79
1025 / 13:40 / LOTO Grecia Kino57
3; 8; 10; 12; 13; 16; 17; 20; 22; 35; 36; 38; 43; 44; 54; 57; 67; 71; 73; 75
1026 / 13:45 / LOTO Grecia Kino58
1; 7; 15; 20; 22; 31; 35; 36; 39; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 57; 60; 63; 68; 78
1027 / 13:50 / LOTO Grecia Kino59
4; 7; 13; 15; 18; 19; 20; 33; 37; 39; 40; 42; 50; 51; 53; 60; 66; 69; 70; 76
1028 / 13:55 / LOTO Grecia Kino60
4; 6; 11; 13; 15; 21; 22; 25; 28; 29; 32; 49; 52; 55; 65; 68; 71; 73; 74; 79
1029 / 14:00 / LOTO Grecia Kino61
1; 3; 4; 10; 18; 21; 22; 25; 34; 35; 40; 41; 53; 57; 64; 65; 69; 70; 72; 77
1030 / 14:05 / LOTO Grecia Kino62
1; 6; 13; 14; 17; 18; 27; 28; 33; 38; 40; 51; 53; 58; 59; 64; 69; 70; 77; 79
1031 / 14:10 / LOTO Grecia Kino63
7; 10; 17; 22; 31; 33; 40; 42; 46; 51; 52; 54; 55; 59; 63; 65; 66; 72; 77; 79
1032 / 14:15 / LOTO Grecia Kino64
2; 6; 7; 11; 16; 17; 19; 20; 29; 34; 49; 55; 57; 58; 69; 70; 72; 74; 76; 78
1033 / 14:20 / LOTO Grecia Kino65
1; 10; 11; 22; 26; 27; 28; 33; 35; 38; 44; 45; 47; 55; 58; 68; 70; 71; 77; 80
1034 / 14:25 / LOTO Grecia Kino66
2; 5; 12; 16; 22; 23; 25; 26; 27; 29; 33; 39; 43; 44; 45; 49; 51; 58; 60; 62
1035 / 14:30 / LOTO Grecia Kino67
3; 15; 17; 18; 20; 21; 22; 27; 36; 39; 40; 44; 46; 48; 57; 60; 64; 68; 74; 76
1036 / 14:35 / LOTO Grecia Kino68
2; 3; 5; 10; 11; 15; 16; 17; 20; 23; 26; 40; 47; 48; 49; 51; 53; 65; 67; 76
1037 / 14:40 / LOTO Grecia Kino69
1; 4; 5; 6; 11; 13; 15; 16; 19; 20; 25; 39; 51; 55; 58; 71; 72; 73; 74; 80
1038 / 14:45 / LOTO Grecia Kino70
4; 5; 15; 16; 23; 24; 27; 38; 40; 43; 44; 46; 51; 56; 57; 59; 61; 74; 75; 76
1039 / 14:50 / LOTO Grecia Kino71
5; 6; 7; 8; 11; 13; 17; 29; 38; 40; 41; 43; 44; 48; 49; 52; 55; 57; 71; 80
1040 / 14:55 / LOTO Grecia Kino72
1; 4; 6; 10; 18; 24; 30; 31; 32; 34; 40; 43; 47; 53; 55; 56; 68; 70; 76; 78
1041 / 15:00 / LOTO Grecia Kino73
10; 19; 32; 35; 37; 38; 40; 43; 46; 49; 52; 53; 54; 56; 61; 67; 68; 71; 74; 78
1042 / 15:05 / LOTO Grecia Kino74
4; 10; 14; 18; 23; 26; 27; 29; 33; 36; 39; 40; 44; 57; 62; 66; 70; 72; 76; 78
1043 / 15:10 / LOTO Grecia Kino75
1; 5; 6; 8; 19; 20; 22; 25; 33; 41; 43; 46; 47; 51; 56; 59; 61; 71; 72; 77
1044 / 15:15 / LOTO Grecia Kino76
7; 10; 12; 13; 20; 25; 32; 38; 40; 42; 45; 47; 50; 53; 66; 69; 70; 72; 73; 75
1045 / 15:20 / LOTO Grecia Kino77
1; 3; 6; 13; 15; 16; 20; 21; 26; 29; 31; 32; 38; 42; 43; 44; 51; 64; 67; 79
1046 / 15:25 / LOTO Grecia Kino78
6; 11; 19; 23; 31; 34; 45; 46; 49; 51; 53; 59; 60; 61; 63; 65; 66; 72; 77; 78
1047 / 15:30 / LOTO Grecia Kino79
10; 11; 12; 17; 19; 21; 23; 25; 32; 39; 48; 52; 55; 60; 63; 69; 70; 71; 74; 80
1048 / 15:35 / LOTO Grecia Kino80
2; 9; 11; 19; 23; 29; 32; 36; 46; 51; 53; 55; 59; 61; 62; 63; 66; 68; 75; 77
1049 / 15:40 / LOTO Grecia Kino81
3; 9; 10; 11; 16; 35; 37; 43; 48; 49; 51; 52; 56; 57; 68; 69; 72; 73; 75; 76
1050 / 15:45 / LOTO Grecia Kino82
1; 2; 7; 11; 17; 19; 29; 37; 43; 44; 48; 52; 54; 55; 57; 60; 61; 64; 72; 80
1051 / 15:50 / LOTO Grecia Kino83
1; 3; 9; 12; 17; 19; 26; 29; 34; 36; 37; 38; 49; 56; 60; 62; 65; 68; 72; 77
1052 / 15:55 / LOTO Grecia Kino84
5; 8; 9; 10; 24; 27; 31; 34; 44; 46; 49; 51; 53; 55; 63; 68; 69; 77; 79; 80
1053 / 16:00 / LOTO Grecia Kino85
5; 18; 21; 22; 23; 25; 28; 30; 31; 34; 39; 43; 47; 49; 63; 64; 71; 73; 79; 80
1054 / 16:05 / LOTO Grecia Kino86
1; 3; 7; 12; 15; 16; 17; 19; 21; 24; 28; 29; 30; 34; 35; 43; 50; 56; 64; 77
1055 / 16:10 / LOTO Grecia Kino87
2; 3; 5; 13; 14; 15; 22; 24; 28; 34; 36; 39; 50; 53; 60; 62; 71; 72; 75; 78
1056 / 16:15 / LOTO Grecia Kino88
2; 6; 7; 18; 24; 25; 30; 32; 37; 42; 49; 55; 59; 60; 67; 68; 71; 73; 76; 80
1057 / 16:20 / LOTO Grecia Kino89
2; 3; 4; 9; 12; 17; 19; 21; 22; 41; 46; 49; 52; 60; 63; 65; 69; 70; 75; 80
1058 / 16:25 / LOTO Grecia Kino90
8; 10; 13; 14; 18; 21; 32; 35; 41; 45; 50; 56; 58; 62; 65; 66; 67; 70; 71; 79
1059 / 16:30 / LOTO Grecia Kino91
2; 3; 6; 12; 15; 17; 18; 23; 27; 29; 31; 32; 35; 36; 42; 46; 68; 70; 75; 78
1060 / 16:35 / LOTO Grecia Kino92
15; 19; 20; 21; 24; 26; 32; 34; 36; 43; 44; 50; 52; 54; 66; 67; 68; 69; 73; 79
1061 / 16:40 / LOTO Grecia Kino93
8; 11; 16; 20; 23; 29; 31; 34; 35; 38; 43; 44; 48; 54; 61; 65; 66; 67; 75; 78
1062 / 16:45 / LOTO Grecia Kino94
3; 8; 11; 12; 23; 29; 30; 35; 36; 44; 45; 49; 50; 59; 63; 65; 66; 70; 72; 75
1063 / 16:50 / LOTO Grecia Kino95
13; 19; 23; 26; 27; 28; 33; 35; 36; 43; 47; 51; 56; 66; 67; 73; 74; 78; 79; 80
1064 / 16:55 / LOTO Grecia Kino96
6; 10; 17; 23; 24; 25; 29; 35; 38; 45; 46; 51; 52; 58; 59; 61; 66; 69; 70; 73
1065 / 17:00 / LOTO Grecia Kino97
1; 5; 6; 12; 20; 25; 27; 30; 31; 34; 37; 39; 49; 51; 53; 57; 60; 65; 69; 75
1066 / 17:05 / LOTO Grecia Kino98
3; 7; 9; 14; 19; 21; 24; 30; 40; 43; 52; 57; 58; 59; 60; 62; 63; 74; 77; 78
1067 / 17:10 / LOTO Grecia Kino99
2; 3; 7; 8; 9; 14; 17; 18; 23; 24; 28; 29; 30; 37; 41; 61; 64; 68; 79; 80
1068 / 17:15 / LOTO Grecia Kino100
9; 17; 25; 29; 31; 33; 34; 38; 42; 46; 55; 58; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 77
1069 / 17:20 / LOTO Grecia Kino101
3; 10; 12; 14; 16; 17; 23; 24; 28; 29; 31; 32; 35; 36; 40; 43; 49; 51; 71; 76
1070 / 17:25 / LOTO Grecia Kino102
1; 2; 7; 11; 14; 15; 16; 19; 20; 23; 26; 27; 29; 35; 40; 53; 67; 68; 69; 78
1071 / 17:30 / LOTO Grecia Kino103
3; 4; 8; 13; 14; 21; 22; 23; 25; 29; 31; 40; 44; 48; 53; 67; 70; 72; 73; 80
1072 / 17:35 / LOTO Grecia Kino104
1; 3; 11; 16; 19; 20; 21; 37; 38; 41; 45; 46; 49; 56; 60; 65; 67; 69; 71; 72
1073 / 17:40 / LOTO Grecia Kino105
1; 7; 8; 11; 13; 15; 16; 17; 20; 30; 32; 39; 42; 44; 45; 53; 55; 64; 71; 80
1074 / 17:45 / LOTO Grecia Kino106
1; 11; 13; 14; 18; 29; 40; 43; 48; 50; 51; 52; 53; 58; 68; 70; 71; 72; 73; 80
1075 / 17:50 / LOTO Grecia Kino107
4; 6; 8; 17; 18; 28; 31; 37; 40; 42; 45; 51; 52; 60; 61; 63; 66; 68; 74; 75
1076 / 17:55 / LOTO Grecia Kino108
1; 3; 4; 6; 13; 16; 17; 19; 21; 28; 30; 38; 47; 49; 51; 52; 56; 68; 71; 72
1077 / 18:00 / LOTO Grecia Kino109
1; 2; 7; 18; 21; 37; 38; 42; 43; 49; 50; 51; 53; 55; 56; 63; 64; 71; 78; 80
1078 / 18:05 / LOTO Grecia Kino110
1; 3; 9; 12; 14; 15; 18; 19; 20; 27; 30; 31; 34; 43; 47; 51; 60; 63; 77; 80
1079 / 18:10 / LOTO Grecia Kino111
6; 8; 9; 12; 15; 18; 24; 26; 28; 32; 33; 34; 36; 37; 42; 44; 49; 52; 61; 66
1080 / 18:15 / LOTO Grecia Kino112
5; 13; 18; 26; 27; 34; 38; 39; 41; 42; 46; 47; 52; 61; 64; 70; 73; 75; 76; 80
1081 / 18:20 / LOTO Grecia Kino113
2; 5; 22; 23; 24; 28; 29; 35; 40; 41; 43; 53; 56; 60; 61; 66; 71; 75; 76; 79
1082 / 18:25 / LOTO Grecia Kino114
2; 3; 15; 18; 26; 37; 43; 46; 51; 53; 57; 59; 63; 67; 68; 70; 71; 75; 76; 79
1083 / 18:30 / LOTO Grecia Kino115
2; 8; 26; 30; 35; 37; 40; 41; 42; 48; 49; 58; 63; 65; 66; 69; 71; 73; 75; 78
1084 / 18:35 / LOTO Grecia Kino116
7; 16; 18; 22; 27; 29; 34; 42; 45; 46; 47; 51; 54; 57; 63; 67; 70; 72; 76; 77
1085 / 18:40 / LOTO Grecia Kino117
5; 7; 14; 19; 26; 29; 33; 36; 40; 45; 51; 52; 61; 62; 66; 69; 70; 72; 73; 78
1086 / 18:45 / LOTO Grecia Kino118
5; 9; 10; 11; 12; 14; 17; 19; 26; 27; 33; 37; 39; 52; 59; 68; 73; 76; 77; 79
1087 / 18:50 / LOTO Grecia Kino119
1; 12; 14; 17; 19; 23; 24; 25; 27; 32; 37; 38; 43; 49; 63; 66; 67; 76; 77; 78
1088 / 18:55 / LOTO Grecia Kino120
8; 11; 18; 19; 20; 21; 22; 26; 39; 40; 44; 50; 54; 55; 56; 58; 61; 65; 66; 71
1089 / 19:00 / LOTO Grecia Kino121
1; 7; 10; 17; 20; 26; 32; 35; 36; 39; 43; 47; 49; 59; 63; 72; 74; 76; 78; 79
1090 / 19:05 / LOTO Grecia Kino122
3; 10; 15; 18; 28; 31; 34; 35; 37; 40; 43; 48; 54; 57; 58; 59; 62; 63; 76; 80
1091 / 19:10 / LOTO Grecia Kino123
5; 7; 8; 23; 24; 32; 33; 36; 38; 51; 52; 53; 56; 62; 66; 68; 71; 73; 75; 76
1092 / 19:15 / LOTO Grecia Kino124
2; 3; 5; 7; 9; 11; 22; 28; 29; 33; 34; 40; 42; 51; 55; 58; 68; 76; 77; 78
1093 / 19:20 / LOTO Grecia Kino125
9; 19; 20; 21; 22; 24; 26; 29; 33; 40; 47; 54; 57; 61; 62; 63; 69; 76; 78; 80
1094 / 19:25 / LOTO Grecia Kino126
8; 15; 22; 25; 27; 29; 35; 43; 44; 48; 53; 54; 59; 61; 62; 64; 65; 68; 70; 78
1095 / 19:30 / LOTO Grecia Kino127
6; 8; 9; 11; 27; 28; 29; 30; 31; 41; 45; 47; 49; 50; 51; 65; 67; 68; 71; 79
1096 / 19:35 / LOTO Grecia Kino128
7; 10; 20; 24; 26; 29; 34; 37; 38; 39; 40; 46; 53; 60; 61; 64; 66; 71; 73; 80
1097 / 19:40 / LOTO Grecia Kino129
1; 3; 4; 10; 12; 17; 21; 24; 30; 33; 34; 36; 40; 44; 52; 54; 62; 69; 72; 80
1098 / 19:45 / LOTO Grecia Kino130
5; 8; 9; 11; 14; 15; 18; 24; 26; 31; 34; 35; 36; 42; 45; 46; 54; 58; 68; 79
1099 / 19:50 / LOTO Grecia Kino131
5; 8; 14; 16; 19; 20; 21; 35; 36; 37; 44; 48; 50; 51; 62; 69; 70; 72; 77; 80
1100 / 19:55 / LOTO Grecia Kino132
4; 7; 12; 13; 17; 27; 30; 36; 38; 45; 48; 49; 50; 57; 58; 60; 66; 68; 74; 80
1101 / 20:00 / LOTO Grecia Kino133
1; 7; 9; 11; 12; 14; 15; 18; 21; 22; 25; 32; 33; 34; 36; 40; 45; 52; 59; 66
1102 / 20:05 / LOTO Grecia Kino134
3; 12; 19; 21; 22; 23; 24; 38; 40; 51; 52; 56; 58; 66; 68; 72; 75; 76; 77; 79
1103 / 20:10 / LOTO Grecia Kino135
8; 10; 14; 17; 18; 21; 33; 36; 47; 48; 49; 50; 54; 57; 59; 63; 65; 66; 69; 77
1104 / 20:15 / LOTO Grecia Kino136
3; 5; 11; 12; 19; 24; 25; 27; 28; 34; 38; 39; 53; 60; 65; 67; 69; 73; 79; 80
1105 / 20:20 / LOTO Grecia Kino137
5; 6; 16; 18; 24; 26; 27; 33; 39; 48; 53; 56; 60; 63; 64; 70; 71; 74; 77; 79
1106 / 20:25 / LOTO Grecia Kino138
4; 13; 14; 15; 18; 24; 26; 32; 34; 37; 38; 39; 42; 47; 54; 60; 64; 68; 69; 73
1107 / 20:30 / LOTO Grecia Kino139
9; 10; 17; 18; 21; 24; 26; 27; 28; 30; 37; 38; 42; 45; 54; 58; 59; 61; 63; 68
1108 / 20:35 / LOTO Grecia Kino140
4; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 32; 40; 43; 44; 47; 48; 49; 50; 57; 65; 66; 72; 78
1109 / 20:40 / LOTO Grecia Kino141
3; 4; 13; 23; 24; 26; 30; 35; 36; 37; 39; 41; 43; 48; 50; 58; 60; 66; 67; 79
1110 / 20:45 / LOTO Grecia Kino142
5; 10; 11; 14; 23; 25; 29; 31; 35; 41; 42; 43; 51; 53; 61; 63; 72; 74; 78; 79
1111 / 20:50 / LOTO Grecia Kino143
16; 20; 21; 22; 26; 31; 33; 38; 51; 54; 55; 59; 63; 64; 65; 68; 70; 76; 77; 79
1112 / 20:55 / LOTO Grecia Kino144
1; 2; 3; 11; 14; 22; 27; 32; 33; 37; 44; 48; 51; 62; 63; 67; 72; 76; 78; 79
1113 / 21:00 / LOTO Grecia Kino145
4; 16; 19; 22; 24; 25; 29; 34; 35; 37; 45; 46; 52; 53; 61; 67; 68; 72; 78; 80
1114 / 21:05 / LOTO Grecia Kino146
7; 9; 13; 17; 28; 34; 35; 40; 42; 51; 57; 58; 59; 60; 62; 63; 65; 69; 78; 80
1115 / 21:10 / LOTO Grecia Kino147
2; 3; 6; 24; 29; 35; 37; 39; 41; 43; 46; 47; 50; 55; 62; 64; 69; 71; 78; 79
1116 / 21:15 / LOTO Grecia Kino148
1; 4; 7; 11; 14; 15; 17; 19; 22; 25; 31; 32; 47; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 72
1117 / 21:20 / LOTO Grecia Kino149
2; 7; 9; 11; 24; 25; 28; 33; 34; 37; 39; 40; 45; 50; 52; 57; 68; 69; 76; 80
1118 / 21:25 / LOTO Grecia Kino150
1; 9; 20; 21; 29; 35; 39; 45; 46; 52; 53; 54; 57; 67; 68; 69; 71; 72; 74; 76
1119 / 21:30 / LOTO Grecia Kino151
4; 12; 18; 20; 22; 24; 28; 35; 41; 50; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 67; 70; 74
1120 / 21:35 / LOTO Grecia Kino152
1; 13; 14; 18; 20; 23; 26; 30; 33; 40; 42; 43; 50; 54; 56; 57; 63; 66; 68; 78
1121 / 21:40 / LOTO Grecia Kino153
2; 4; 5; 17; 19; 20; 23; 30; 32; 39; 40; 48; 51; 56; 58; 62; 63; 65; 66; 74
1122 / 21:45 / LOTO Grecia Kino154
1; 2; 4; 7; 9; 15; 24; 26; 29; 32; 36; 37; 46; 47; 52; 53; 55; 59; 75; 80
1123 / 21:50 / LOTO Grecia Kino155
2; 3; 9; 10; 12; 14; 17; 31; 36; 38; 42; 44; 50; 51; 54; 60; 61; 62; 72; 73
1124 / 21:55 / LOTO Grecia Kino156
2; 4; 9; 20; 25; 29; 32; 33; 38; 39; 43; 45; 50; 51; 52; 54; 55; 61; 62; 72
1125 / 22:00 / LOTO Grecia Kino157
1; 2; 4; 10; 13; 18; 19; 22; 27; 36; 37; 41; 43; 44; 45; 61; 68; 72; 73; 74
1126 / 22:04 / LOTO Grecia Kino158
1127 / 22:09 / LOTO Grecia Kino159
1128 / 22:14 / LOTO Grecia Kino160
1129 / 22:19 / LOTO Grecia Kino161
1130 / 22:24 / LOTO Grecia Kino162
1131 / 22:29 / LOTO Grecia Kino163
1132 / 22:34 / LOTO Grecia Kino164
1133 / 22:39 / LOTO Grecia Kino165
1134 / 22:44 / LOTO Grecia Kino166
1135 / 22:49 / LOTO Grecia Kino167
1136 / 22:54 / LOTO Grecia Kino168
1137 / 22:59 / LOTO Grecia Kino169
1138 / 23:04 / LOTO Grecia Kino170
1139 / 23:09 / LOTO Grecia Kino171
1140 / 23:14 / LOTO Grecia Kino172
1141 / 23:19 / LOTO Grecia Kino173
1142 / 23:24 / LOTO Grecia Kino174
1143 / 23:29 / LOTO Grecia Kino175
1144 / 23:34 / LOTO Grecia Kino176
1145 / 23:39 / LOTO Grecia Kino177
1146 / 23:44 / LOTO Grecia Kino178
1147 / 23:49 / LOTO Grecia Kino179
1148 / 23:54 / LOTO Grecia Kino180
Italia
LOTO - Win for life
0929 / 08:00 / LOTO Win for life1
7; 8; 9; 10; 11; 12; 16; 17; 18; 20;
0930 / 09:00 / LOTO Win for life2
1; 3; 5; 6; 7; 9; 13; 17; 18; 19;
0931 / 10:00 / LOTO Win for life3
3; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 19;
0932 / 11:00 / LOTO Win for life4
4; 5; 7; 10; 11; 14; 17; 18; 19; 20;
0934 / 12:00 / LOTO Win for life5
1; 7; 10; 11; 13; 14; 17; 18; 19; 20;
0935 / 13:00 / LOTO Win for life6
2; 3; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 16; 17;
0938 / 14:00 / LOTO Win for life7
2; 5; 7; 9; 10; 12; 13; 15; 18; 20;
0940 / 15:00 / LOTO Win for life8
4; 5; 6; 8; 9; 13; 16; 17; 18; 20;
0942 / 16:00 / LOTO Win for life9
1; 2; 6; 7; 9; 10; 16; 17; 18; 20;
0943 / 17:00 / LOTO Win for life10
2; 4; 5; 6; 8; 11; 12; 13; 16; 17;
0944 / 18:00 / LOTO Win for life11
1; 2; 3; 6; 7; 9; 11; 12; 17; 20;
0946 / 19:00 / LOTO Win for life12
2; 6; 7; 10; 12; 13; 14; 17; 19; 20;
0949 / 20:00 / LOTO Win for life13
2; 4; 5; 7; 9; 10; 14; 15; 18; 19;
0953 / 21:00 / LOTO Win for life14
2; 4; 5; 8; 11; 12; 13; 16; 17; 20;
0954 / 22:00 / LOTO Win for life15
2; 3; 5; 7; 8; 10; 12; 14; 15; 19;
0956 / 23:00 / LOTO Win for life16
4; 6; 7; 8; 10; 12; 13; 14; 15; 16;
0964 / 23:59 / LOTO Win for life17
1; 2; 3; 4; 7; 11; 12; 13; 15; 17;
Letonia
LOTO - Letonia Keno 1
0933 / 11:30 / LOTO - Letonia Keno 1
2; 8; 11; 12; 15; 25; 27; 30; 32; 34; 40; 43; 44; 45; 47; 49; 51; 58; 59; 62
LOTO - Letonia Keno 2
0941 / 15:30 / LOTO - Letonia Keno 2
4; 6; 7; 9; 16; 23; 25; 28; 32; 38; 42; 45; 49; 50; 51; 53; 54; 57; 59; 62
LOTO - Letonia Keno 3
0947 / 19:30 / LOTO - Letonia Keno 3
2; 6; 9; 14; 18; 20; 23; 36; 38; 40; 41; 45; 47; 48; 50; 51; 56; 57; 58; 61
Polonia
LOTO - Polonia Multi1
0939 / 15:00 / LOTO Polonia Multi1
4; 5; 6; 12; 19; 21; 22; 24; 26; 34; 37; 40; 41; 51; 58; 68; 70; 71; 77; 78
LOTO - Polonia Multi2
0955 / 22:00 / LOTO Polonia Multi2
1; 5; 29; 30; 35; 42; 43; 44; 47; 48; 49; 52; 55; 62; 64; 66; 71; 73; 74; 77
Spania
LOTO - Spania Bono
0952 / 22:30 / LOTO Spania Bono
3; 22; 27; 28; 38; 40;
SUA
LOTO - Florida Fantasy
0741 / 06:15 / LOTO Florida Fantasy
1; 3; 5; 31; 32;
LOTO - Illinois
0742 / 05:20 / LOTO Illinois
10; 17; 18; 24; 36; 46;
LOTO - Michigan Fantasy
0965 / 23:59 / LOTO Michigan Fantasy
7; 19; 23; 28; 34;
LOTO - New York 5
0746 / 06:20 / LOTO - New York 5
1; 25; 30; 31; 35;
LOTO - Pennsylvania Treasure
0945 / 20:30 / LOTO-Pennsylvania
2; 4; 10; 15; 29;
LOTO - Washington Daily Keno
0738 / 06:00 / LOTO Washington Daily Keno
1; 7; 9; 10; 11; 17; 24; 29; 34; 38; 43; 48; 53; 54; 56; 60; 61; 62; 71; 79
LOTO - Wisconsin B
0748 / 05:05 / LOTO Wisconsin B
4; 8; 18; 20; 21;
Hochey
Austria
Austria - EHL
3675 / 20:15 / Fehervar AV19 vs Villach
Prima Perioada
1-1
Final
3-2 (2-2)
3676 / 20:15 / Graz 99ers vs TWK Innsbruck
Prima Perioada
2-1
Final
9-2
3677 / 20:15 / Klagenfurt vs Znojmo
Prima Perioada
1-2
Final
2-4
3678 / 20:15 / Vienna Capitals vs Bolzano
Prima Perioada
3-1
Final
6-4
Canada
Canada OHL
3893 / 02:05 / Peterborough Petes vs Mississauga Steelheads
Prima Perioada
0-1
Final
4-2
Cehia
Cehia - Extraliga
3664 / 18:00 / Trinec vs Vitkovice
Prima Perioada
2-1
Final
3-2 (2-2)
3668 / 18:20 / Chomutov vs Mountfield HK
Prima Perioada
1-1
Final
5-4 (4-4)
3670 / 19:00 / Olomouc vs Kometa Brno
Prima Perioada
1-1
Final
5-2
3671 / 19:00 / Pardubice vs Litvinov
Prima Perioada
0-1
Final
2-3
3673 / 19:30 / Sparta Prague vs Plzen
Prima Perioada
1-0
Final
2-1
3665 / 18:00 / Zlin vs Karlovy Vary
Prima Perioada
0-0
Final
1-0
Cehia - Liga 1
4327 / 19:00 / Prerov vs Kadan
Prima Perioada
1-1
Final
2-1
Danemarca
Danemarca SuperLiga
3921 / 20:30 / Frederikshavn vs Odense Bulldogs
Prima Perioada
0-0
Final
0-2
3922 / 20:30 / Herning Blue Fox vs Sonderjyske Ishockey
Prima Perioada
1-0
Final
1-4
3933 / 21:00 / Herlev vs Rodovre Mighty Bulls
Prima Perioada
0-3
Final
2-8
Elvetia
Elvetia NLA
3924 / 20:45 / Bern vs Lugano
Prima Perioada
1-0
Final
5-0
3925 / 20:45 / Davos vs Lausanne
Prima Perioada
0-1
Final
1-3
3926 / 20:45 / Fribourg vs Biel
Prima Perioada
0-0
Final
3-5
3927 / 20:45 / Langnau Tigers vs Servette
Prima Perioada
0-2
Final
1-6
3928 / 20:45 / Zurich vs EHC Kloten
Prima Perioada
3-0
Final
4-2
Elvetia NLB
3923 / 20:45 / Rapperswil vs Thurgau
Prima Perioada
2-0
Final
5-2
3934 / 21:00 / Ajoie vs Red Ice
Prima Perioada
2-1
Final
4-3 (3-3)
3935 / 21:00 / Biasca vs GCK Lions
Prima Perioada
3-0
Final
5-1
3936 / 21:00 / Langenthal vs Visp
Prima Perioada
0-1
Final
2-4
Finlanda
Finlanda - S.M.Liga
4320 / 18:30 / IFK Helsinki vs Karpat
Prima Perioada
1-0
Final
2-1
4321 / 18:30 / Jukurit vs TPS Turku
Prima Perioada
0-0
Final
2-3 (2-2)
Finlanda Mestis
4322 / 18:30 / Hermes vs Jokipojat
Prima Perioada
0-0
Final
1-2 (1-1)
4323 / 18:30 / JYP-Academy vs K-Vantaa
Prima Perioada
2-3
Final
5-4 (4-4)
4324 / 18:30 / Keupa vs Roki
Prima Perioada
0-0
Final
2-1
4325 / 18:30 / Leki vs Espoo United
Prima Perioada
2-1
Final
4-2
4326 / 18:30 / Sapko vs Peliitat
Prima Perioada
4-2
Final
8-3
Franta
Franta - Liga Magnus
3883 / 21:00 / Amiens vs Chamonix-Morzine
Prima Perioada
1-1
Final
3-4
3888 / 21:00 / Nice vs Epinal
Prima Perioada
1-1
Final
1-2 (1-1)
3884 / 21:30 / Angers vs Rouen
Prima Perioada
1-0
Final
2-3 (2-2)
3885 / 21:30 / Gap vs Dijon
Prima Perioada
2-0
Final
6-0
3887 / 21:30 / Lyon vs Strasbourg
Prima Perioada
1-0
Final
3-1
3886 / 21:15 / Grenoble vs Bordeaux
Prima Perioada
1-0
Final
4-2
Germania
Germania - DEL
3679 / 20:30 / Augsburger Panther vs Eisbaren Berlin
Prima Perioada
0-1
Final
2-1
3680 / 20:30 / Bremerhaven vs Adler Mannheim
Prima Perioada
0-3
Final
3-5
3681 / 20:30 / Iserlohn Roosters vs Grizzly Wolfsburg
Prima Perioada
0-2
Final
0-4
3682 / 20:30 / Krefeld Pinguine vs Straubing Tigers
Prima Perioada
0-2
Final
0-3
3683 / 20:30 / Nurnberg Ice Tigers vs ERC Ingolstadt
Prima Perioada
1-2
Final
2-5
3684 / 20:30 / Schwenninger vs Dusseldorf
Prima Perioada
0-2
Final
1-3
Germania - DEL 2
3918 / 20:30 / Bad Nauheim vs Frankfurt Lowen
Prima Perioada
1-2
Final
4-3 (3-3)
3919 / 20:30 / Lausitzer Fuchse vs Ravensburg
Prima Perioada
1-2
Final
3-4
3920 / 20:30 / Starbulls Rosenheim vs Bietigheim/Bissingen
Prima Perioada
2-1
Final
4-3
3929 / 21:00 / Bayreuth vs Freiburg
Prima Perioada
1-1
Final
3-4 (3-3)
3930 / 21:00 / Crimmitschau vs Dresdner Eislowen
Prima Perioada
1-0
Final
2-1
3931 / 21:00 / Heilbronner vs Kaufbeuren
Prima Perioada
0-0
Final
1-2
3932 / 21:00 / Riessersee vs Kassel
Prima Perioada
1-0
Final
3-2 (2-2)
Polonia
Polonia Playoffs
4330 / 19:00 / Unia Oswiecim vs GKS Katowice
Prima Perioada
0-0
Final
3-1
4331 / 19:30 / PZHL Sosnowiec U20 vs Torun
Prima Perioada
2-2
Final
4-4
4328 / 19:00 / Jastrzebie vs MMKS Podhale
Prima Perioada
2-3
Final
4-7
4329 / 19:30 / Opole vs Bytom
Prima Perioada
3-0
Final
5-0
4332 / 19:30 / Tychy vs Krakow
Prima Perioada
2-1
Final
5-2
Rusia
Rusia KHL
3908 / 18:00 / Lokomotiv Yaroslavl vs Yekaterinburg
Prima Perioada
1-1
Final
5-3
3912 / 18:30 / Din. Minsk vs Salavat Ufa
Prima Perioada
0-1
Final
2-3 (2-2)
3913 / 18:30 / Dyn. Moscow vs HC Yugra
Prima Perioada
1-0
Final
6-0
3914 / 18:30 / Podolsk vs Barys Astana
Prima Perioada
1-0
Final
4-2
3916 / 19:30 / Dinamo Riga vs Metallurg Magnitogorsk
Prima Perioada
1-0
Final
4-3 (3-3)
3917 / 20:00 / Slovan Bratislava vs Metallurg Novokuznetsk
Prima Perioada
1-2
Final
4-5 (4-4)
Rusia MHL
3902 / 11:00 / Amurskie Tigry vs Serebryanye Lvi
Prima Perioada
0-2
Final
0-4
3903 / 11:00 / Tayfun vs SKA-1946
Prima Perioada
0-0
Final
3-3
3904 / 13:00 / Omskie Yastreby vs Mamonty Yugry
Prima Perioada
3-2
Final
5-5
3905 / 15:00 / Belye Medvedi vs Tyumensky Legion
Prima Perioada
2-0
Final
6-1
3906 / 17:30 / Dinamo St. Petersburg vs Krylya Sovetov
Prima Perioada
4-1
Final
7-2
3915 / 18:30 / Atlanty vs Krasnaya Armiya
Prima Perioada
2-1
Final
6-2
4318 / 17:00 / Chaika vs Loko
Prima Perioada
1-0
Final
2-0
4319 / 18:00 / HC MVD vs Almaz
Prima Perioada
1-0
Final
4-0
Rusia VHL
3907 / 17:30 / Almetyevsk vs Karaganda
Prima Perioada
1-1
Final
1-3
3909 / 18:00 / Bars vs Kazzinc-Torpedo
Prima Perioada
0-0
Final
0-1
3910 / 18:00 / Penza vs Dinamo St. Petersburg
Prima Perioada
2-2
Final
2-4
3911 / 18:00 / Zvezda Chekhov vs Tver
Prima Perioada
0-0
Final
3-2 (2-2)
Slovacia
Slovacia Extraliga
3666 / 18:00 / Liptovsky Mikulas vs Nove Zamky
Prima Perioada
0-1
Final
2-1 (1-1)
3667 / 18:00 / Poprad vs Zvolen
Prima Perioada
3-0
Final
6-1
3669 / 18:30 / Ban. Bystrica vs Dukla Trencin
Prima Perioada
1-0
Final
2-3 (2-2)
3672 / 19:00 / Nitra vs Martin
Prima Perioada
1-0
Final
3-0
SUA
SUA - N.H.L.
3889 / 02:00 / Boston Bruins vs Carolina Hurricanes
Prima Perioada
0-0
Final
2-1 (1-1)
3890 / 02:00 / Buffalo Sabres vs New York Rangers
Prima Perioada
1-1
Final
4-3
3891 / 02:00 / Pittsburgh Penguins vs Dallas Stars
Prima Perioada
1-1
Final
6-2
3892 / 02:00 / Washington Capitals vs New York Islanders
Prima Perioada
0-0
Final
0-3
3894 / 02:30 / Detroit Red Wings vs Florida Panthers
Prima Perioada
1-1
Final
1-2 (1-1)
3895 / 02:30 / Ottawa Senators vs Philadelphia Flyers
Prima Perioada
1-0
Final
2-3 (2-2)
3896 / 03:00 / St. Louis Blues vs Tampa Bay Lightning
Prima Perioada
3-1
Final
5-4
3897 / 03:00 / Winnipeg Jets vs Edmonton Oilers
Prima Perioada
2-1
Final
3-6
3898 / 03:30 / Chicago Blackhawks vs New Jersey Devils
Prima Perioada
0-1
Final
4-3 (3-3)
3899 / 04:00 / Arizona Coyotes vs Los Angeles Kings
Prima Perioada
2-1
Final
3-4
3900 / 04:00 / Colorado Avalanche vs Columbus Blue Jackets
Prima Perioada
0-2
Final
2-3
3901 / 05:00 / Vancouver Canucks vs Anaheim Ducks
Prima Perioada
0-0
Final
1-3
Suedia
Suedia Allsvenskan
4333 / 20:00 / BIK Karlskoga vs Almtuna
Prima Perioada
1-0
Final
2-0
4334 / 20:00 / Mora vs MoDo
Prima Perioada
1-1
Final
2-5
4335 / 20:00 / Tingsryds vs AIK
Prima Perioada
1-0
Final
3-1
4336 / 20:00 / Vasterviks IK vs Timra
Prima Perioada
2-0
Final
5-3
Suedia SHL
3674 / 20:00 / Frolunda vs Lulea
Prima Perioada
1-0
Final
4-0
Baschet
Anglia
Anglia (M)
4237 / 21:30 / Worcester Wolves vs Bristol Flyers
Total puncte
144
Final
88-56
Australia
Australia NBL (M)
3583 / 08:30 / New Zealand Breakers vs Illawarra Hawks
Total puncte
186
Final
91-95
Australia WNBL (F)
3844 / 10:00 / Canberra W vs Melbourne B. W
Total puncte
142
Final
83-59
3845 / 13:00 / Perth Lynx W vs Townsville W
Total puncte
153
Final
80-73
Belgia
Belgia BLB (M)
4238 / 21:30 / Spirou Charleroi vs Brussels
Total puncte
154
Final
81-73
China
China (M)
4214 / 13:35 / Beijing vs Guangdong
Total puncte
206
Final
101-105
4215 / 13:35 / Foshan vs Chongqing Dragons
Total puncte
208
Final
116-92
4216 / 13:35 / Fujian vs Xinjiang
Total puncte
217
Final
103-114
4217 / 13:35 / Liaoning vs Bayi Rockets
Total puncte
200
Final
115-85
4218 / 13:35 / Qingdao vs Shanghai
Total puncte
209
Final
98-111
4219 / 13:35 / Shandong vs Jilin
Total puncte
187
Final
94-93
4220 / 13:35 / Shenzhen vs TianJin
Total puncte
190
Final
103-87
4221 / 13:35 / Sichuan vs Shanxi Zhongyu
Total puncte
212
Final
127-130(106-106)
4222 / 13:35 / Zhejiang Chouzhou vs Jiangsu Tongxi
Total puncte
203
Final
101-102
4223 / 13:35 / Zhejiang Guangsha vs Jiangsu Dragons
Total puncte
190
Final
104-86
Coreea de Sud
Coreea de Sud (M)
4212 / 12:00 / Incheon vs Mobis Phoebus
Total puncte
180
Final
106-74
4213 / 12:00 / Sonic Boom vs Goyang
Total puncte
163
Final
79-84
Danemarca
Danemarca Liga (M)
4227 / 20:00 / Stevnsgade vs Sisu
Total puncte
162
Final
70-92
Europa
Euroliga Masculin
3248 / 19:00 / Darussafaka Dogus vs Olympiakos
Total puncte
148
Final
71-77
3249 / 20:00 / Crvena zvezda mts vs Zalgiris Kaunas
Total puncte
167
Final
79-88
3250 / 22:00 / Barcelona vs Panathinaikos
Total puncte
129
Final
72-57
3251 / 22:00 / Baskonia vs Galatasaray
Total puncte
131
Final
69-62
Liga ABA
4226 / 19:00 / Zadar vs Karpos
Total puncte
167
Final
93-74
Finlanda
Finlanda (M)
4224 / 18:30 / KTP Kotka Basket vs UU-Korihait Uusikaupunki
Total puncte
148
Final
81-67
4225 / 18:30 / Pyrinto Tampere vs BC Nokia
Total puncte
164
Final
83-81
Franta
Franta Pro A
4230 / 21:00 / Le Portel vs Cholet
Total puncte
134
Final
71-63
4239 / 21:30 / Gravelines-Dunkerque vs Chalon/Saone
Total puncte
173
Final
88-85
4240 / 21:30 / Hyeres-Toulon vs Dijon
Total puncte
146
Final
74-72
4241 / 21:30 / Pau-Orthez vs Chalons-Reims
Total puncte
130
Final
70-60
Franta Pro B
4231 / 21:00 / Aix Maurienne vs Poitiers
Total puncte
166
Final
85-81
4232 / 21:00 / Charleville Mezieres vs Vichy
Total puncte
174
Final
94-80
4233 / 21:00 / Evreux vs Le Havre
Total puncte
164
Final
77-87
4234 / 21:00 / Provence vs Lille
Total puncte
149
Final
89-60
4235 / 21:00 / Saint Quentin vs Nantes
Total puncte
140
Final
68-72
4236 / 21:00 / St. Chamond vs Roanne
Total puncte
163
Final
84-79
Germania
Germania (M)
4228 / 20:00 / Braunschweig vs Frankfurt
Total puncte
149
Final
74-75
4229 / 20:00 / Bremerhaven vs Giessen
Total puncte
163
Final
70-93
Spania
Spania div.2
4242 / 21:30 / Castello vs Gipuzkoa
Total puncte
152
Final
79-73
4244 / 22:00 / Caceres vs Barcelona B
Total puncte
161
Final
83-78
4245 / 22:00 / Forca Lleida vs Palma Air Europa
Total puncte
145
Final
73-72
4246 / 22:00 / Huesca vs Clavijo
Total puncte
159
Final
75-84
4247 / 22:00 / Palencia vs Araberri
Total puncte
176
Final
82-94
4248 / 22:00 / San Pablo Burgos vs Ourense
Total puncte
139
Final
79-60
4243 / 21:45 / Rio Breogan vs Peixegalego
Total puncte
154
Final
88-66
SUA
NBA
3838 / 02:00 / Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks
Total puncte
184
Final
97-87
3839 / 02:30 / Brooklyn Nets vs Milwaukee Bucks
Total puncte
204
Final
93-111
3840 / 03:00 / Cleveland Cavaliers vs Los Angeles Clippers
Total puncte
207
Final
94-113
3841 / 03:00 / Memphis Grizzlies vs Orlando Magic
Total puncte
189
Final
95-94
3842 / 04:00 / Utah Jazz vs Miami Heat
Total puncte
221
Final
110-111
3843 / 05:30 / Golden State Warriors vs Houston Rockets
Total puncte
226
Final
127-132(113-113)
Suedia
Suedia (M)
4426 / 20:04 / Jamtland vs Malbas
Total puncte
160
Final
102-58
4427 / 20:04 / Norrkoping vs Boras
Total puncte
151
Final
81-70
4428 / 20:04 / Umea vs Uppsala
Total puncte
157
Final
75-82
Handbal
Austria
Austria-HLA (M)
4302 / 20:30 / Linz vs Ferlach
Final
32-27
Danemarca
Danemarca Div.2 (M)
4303 / 20:30 / Hoj vs Ringsted
Final
20-30
Germania
Germania Bundesliga (M)
3865 / 20:45 / SC Magdeburg vs Erlangen
Final
27-25
Germania Bundesliga 2 (M)
4304 / 21:00 / Essen vs Ferndorf
Final
30-28
4305 / 21:00 / Bietigheim-Metterzimmern vs Eisenach
Final
33-33
International
Calificari CM (F)
4296 / 18:00 / Switzerland W vs Kosovo W
Final
36-21
4297 / 16:00 / Belarus W vs Turkey W
Final
37-23
4300 / 20:00 / Austria W vs Iceland W
Final
24-28
4306 / 22:00 / FYR Macedonia W vs Faroe Islands W
Final
21-19
Romania
Romania (M)
4298 / 19:00 / CSM Bucuresti vs Dunarea Calarasi
Final
34-26
Slovacia
Slovacia (M)
4299 / 19:00 / Nove Zamky vs Povazska Bystrica
Final
26-25
Suedia
Suedia - Elitserien
4301 / 20:00 / Alingsas vs Skovde
Final
36-20
Ungaria
Ungaria (M)
4430 / 19:00 / Oroshazi vs Cegledi
Final
25-18
Volei
Belgia
Belgia (M)
4435 / 21:30 / VDK G. vs Zoersel
Final
3-1
Brazilia
Brazilia (F)
3979 / 23:00 / Sesi W vs Valinhos W
Final
3-1
3980 / 23:30 / Pinheiros W vs Volei Bauru W
Final
2-3
3981 / 23:30 / Sao Caetano W vs Fluminense W
Final
0-3
Brazilia Superliga
4395 / 23:00 / Bento Volei vs Sada Cruzeiro
Final
0-3
Bulgaria
Bulgaria Super League (M)
4390 / 18:00 / Slaviya Sofia vs Lukoil Neftohimik
Final
0-3
4391 / 18:30 / Balkanstroy Pirin vs Levski Sofia
Final
3-2
Coreea de Sud
Coreea de Sud (M)
4389 / 12:00 / Kal Jumbos vs Samsung Blue Fangs
Final
3-2
Danemarca
Danemarca (M)
4393 / 20:00 / Ishoj vs Arhus
Final
3-1
Finlanda
Finlanda(M)
4392 / 18:30 / Leka Volley vs Lakkapaa
Final
3-1
Franta
Franta (M)
4432 / 20:30 / Cannes vs Narbonne
Final
3-0
4433 / 21:00 / Chaumont vs Montpellier
Final
3-0
4434 / 21:00 / Nice vs Ajaccio
Final
3-1
4436 / 21:30 / Paris vs Tours
Final
3-0
Polonia
Polonia (M)
4394 / 21:15 / Czarni Radom vs Jastrzebski
Final
1-3
Rusia
Rusia (F)
3974 / 14:00 / Krasnoyarsk W vs Dynamo Moscow W
Final
2-3
3975 / 18:00 / Dynamo Kazan W vs Sakhalin W
Final
3-0
3976 / 18:00 / Leningradka W vs Avtodor-Metar-Chelyabinka W
Final
3-1
3977 / 18:00 / Odintsovo W vs Krasnodar W
Final
2-3
3978 / 18:00 / Saratov W vs Uralochka W
Final
3-1
Badminton
International
Badminton Macau Open (GPG) 2016, Dublu Feminin
4409 / 08:30 / Wen Hao Y./Ye Jing Y. vs Hoo V. K. M./Woon K. W.
Final
0-2
4415 / 11:50 / Chow M. K./Lee M. Y. vs Hsu Y. C./Wu T. J.
Final
2-0
4416 / 12:20 / Chen Q./Jia Y. vs Weni A./Lejarsari Variella A. P.
Final
2-0
4408 / 07:50 / Awanda A. S./Ni Ketut M. vs Chiang K. H./Hung S. H.
Final
2-0
Badminton Macau Open (GPG) 2016, Dublu Mixt
4405 / 06:30 / Tang Chun M./Tse Y. S. vs Tam Chun H./Ng Tsz Y.
Final
2-0
4407 / 07:50 / Lee Ch./Chau H. W. vs Hee Y./Tan W. H.
Final
2-0
4412 / 11:00 / Prasetya A. E./Saufika A. vs Tan Kian M./Lai P. J.
Final
0-2
4418 / 13:40 / Chan P. S./Goh L. Y. vs Zhang N./Li Y. H.
Final
1-2
Badminton Macau Open (GPG) 2016, Feminin
4406 / 07:10 / Nehwal S. (Ind) vs Zhang Y. (Chn)
Final
0-2
4410 / 09:10 / Chen X. (Chn) vs Han Y. (Chn)
Final
2-0
4411 / 09:50 / Goh J. W. (Mys) vs Chen Y. (Chn)
Final
0-2
4414 / 11:40 / Liang X. (Sin) vs Cheung Ngan Y. (Hkg)
Final
0-2
Badminton Macau Open (GPG) 2016, Masculin
4413 / 11:10 / Praneeth S. (Ind) vs Zhao Jun P. (Chn)
Final
0-2
4417 / 13:00 / Wang T. W. (Chn) vs Chong W. F. (Mys)
Final
2-0
Bandy
Suedia
Bandy Suedia (M)
4383 / 20:00 / Edsbyns vs Bollnas
Final
3-7
4384 / 20:00 / Hammarby vs Tellus
Final
2-2
4385 / 20:00 / TB Vasteras vs Vasteras SK
Final
3-2
4386 / 20:00 / Vetlanda vs Sirius
Final
7-4
4387 / 20:00 / Villa Lidkoping vs Vanersborg
Final
7-4
Floorball
Suedia
Floorball - Suedia - Superligan (F)
3413 / 19:30 / IKSU W vs Tyreso Trollbacken W
Final
17-2
3414 / 20:00 / Endre W vs Uppsala W
Final
2-3
3415 / 20:00 / Taby W vs IBK Dalen W
Final
7-3
3416 / 20:00 / Warberg W vs Pixbo W
Final
0-14
3417 / 20:10 / Kalmarsund W vs Malmo W
Final
1-5
3418 / 20:30 / Linkoping W vs Karlstad W
Final
6-4
Fotbal in sala
Cehia
Fotbal in Sala - Cehia
4440 / 21:00 / Chrudim vs FC Tango Hodonin
Pauza
0-0
Final
2-1
4441 / 21:00 / Vysoke Myto vs Litomerice
Pauza
0-0
Final
7-2
4442 / 21:30 / Benago vs Sparta Prague
Pauza
0-0
Final
4-2
4443 / 21:30 / Ceska Lipa vs Krokodyl Helas Brno
Pauza
0-0
Final
0-3
4444 / 21:30 / Hradec Kralove vs Trinec
Pauza
0-0
Final
2-6
4445 / 21:30 / Plzen vs Slavia Prague
Pauza
0-0
Final
2-2
Croatia
Croatia Premier League
4439 / 21:00 / Osijek vs Solin
Pauza
0-0
Final
7-1
4437 / 20:00 / Futsal Dinamo vs Nacional
Pauza
0-0
Final
2-4
4438 / 20:00 / Square vs Novo Vrijeme
Pauza
0-0
Final
2-2
4446 / 22:30 / Uspinjaca vs Alumnus
Pauza
0-0
Final
1-0
FotbalAmerican
SUA
SUA - NFL
3697 / 03:25 / Minnesota Vikings vs Dallas Cowboys
Final
15-17
Rugby
Anglia
Anglia - Aviva Premiership
3946 / 21:45 / Sale Sharks vs Exeter Chiefs
Final
3-21
RFU Championship
3942 / 21:00 / London Scottish vs Ealing
Final
28-12
3947 / 22:00 / Yorkshire vs Bedford Blues
Final
28-15
Europa
Pro 12
3944 / 21:35 / Glasgow Warriors vs Munster
Final
15-16
3945 / 21:35 / Ospreys vs Edinburgh
Final
31-22
Franta
Franta Pro D2
3937 / 21:00 / Aurillac vs Stade Montois
Final
25-21
3938 / 21:00 / CS Bourgoin-Jallieu vs Angouleme
Final
15-20
3939 / 21:00 / US Dax vs Albi
Final
19-23
3940 / 21:00 / US Montauban vs Colomiers
Final
26-11
3941 / 21:00 / Vannes vs Beziers
Final
14-13
3943 / 21:30 / Agen vs Carcassonnaise
Final
33-7
Snooker
International
English Open 2016
4316 / 15:10 / Higgins J. (Sco) vs Selby M. (Eng)
Final
5-6
4317 / 21:00 / Jones J. (Wal) vs Fu M. (Hkg)
Final
5-6
4315 / 15:10 / Brecel L. (Bel) vs Murphy S. (Eng)
Final
1-6
4431 / 21:00 / Williams M. (Wal) vs O`Sullivan R. (Eng)
Final
2-6
Tenis de masa
International
Challenger Series (M)
4448 / 10:10 / Mego P. vs Huzjak J.
Final
3-0
4449 / 10:50 / Vozicky B. vs Uribe S.
Final
3-1
4450 / 11:30 / Angelakis Konstantinos vs Kadlec M.
Final
3-0
4451 / 12:10 / Chtchetinine E. vs Huzjak J.
Final
3-1
4452 / 12:50 / Mego P. vs Uribe S.
Final
1-3
4453 / 13:30 / Vozicky B. vs Figel J.
Final
3-0
1
2
3
4
5
inapoi la lista
Simplu
Sistem
Pentru a paria faceti click pe o cota!
Sistem:
 din 
nu se pot face combinari
Nr Variante:
0
Cota totala:
0
Miza:
0
Taxe:
0
Total de plata:
2
3
7
10
+
Castig minim:
0
Castig maxim:
0
Joaca Pariul
Cote mari si oferta variata de pariuri acum si pe telefonul tau mobil sau tableta.