Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si pariuri live.
Serie Bilet (info)
Cod de verificare (info)
Verifica Pariul
Sambata
03/12
Fotbal
Romania
Romania Liga 1
2530 / 20:30 / FC Viitorul vs CS U. Craiova
Pauza
2-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
5
Total cornere
8
Marcheaza prima
1
Romania Liga 2
2201 / 11:00 / Braila vs Calarasi
Pauza
2-0
Final
2-1
2202 / 14:30 / FC Brasov vs Sepsi
Pauza
1-0
Final
1-1
2203 / 11:00 / Foresta Suceava vs Tarlungeni
Pauza
2-1
Final
4-1
2204 / 11:00 / Metalul Resita vs Satu Mare
Pauza
1-0
Final
4-0
2206 / 12:00 / Ramnicu Valcea vs UTA Arad
Pauza
0-0
Final
0-1
2210 / 13:00 / Clinceni vs Luceafarul Oradea
Pauza
1-1
Final
1-3
Anglia
Anglia Championship
2368 / 17:00 / Birmingham vs Barnsley
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
2369 / 17:00 / Blackburn vs Huddersfield
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2370 / 17:00 / Bristol City vs Ipswich
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2371 / 17:00 / Burton vs Rotherham
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2372 / 17:00 / Cardiff vs Brighton
Pauza
0-0
Final
0-0
2373 / 17:00 / Fulham vs Reading
Pauza
1-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
2374 / 17:00 / Norwich vs Brentford
Pauza
2-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
2375 / 17:00 / Sheffield Wed vs Preston
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2376 / 17:00 / Wigan vs Derby
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
2508 / 19:30 / Leeds vs Aston Villa
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Anglia Conferinta Nord
2404 / 17:00 / Altrincham vs Tamworth
Pauza
1-2
Final
1-2
2405 / 17:00 / Bradford PA vs Kidderminster
Pauza
0-3
Final
1-3
2406 / 17:00 / Darlington vs Salford
Pauza
1-2
Final
2-2
2407 / 17:00 / Gainsborough vs United of Manchester
Pauza
1-0
Final
1-2
2408 / 17:00 / Gloucester City vs Stockport
Pauza
0-0
Final
0-1
2409 / 17:00 / Harrogate vs Telford
Pauza
0-0
Final
2-1
2410 / 17:00 / Nuneaton vs Alfreton
Pauza
1-1
Final
4-1
2411 / 17:00 / Stalybridge vs Boston
Pauza
1-1
Final
3-3
2412 / 17:00 / Worcester vs Fylde
Pauza
0-2
Final
1-2
Anglia Conferinta Premier
2347 / 17:00 / Aldershot vs Boreham Wood
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2348 / 17:00 / Bromley vs Maidstone
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2349 / 17:00 / Dover Ath. vs Dagenham & Red.
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
2350 / 17:00 / Guiseley vs Chester
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2351 / 17:00 / North Ferriby vs Gateshead
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2352 / 17:00 / Tranmere vs York
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Anglia Conferinta Sud
2413 / 17:00 / Chelmsford vs Hungerford
Pauza
1-2
Final
3-3
2414 / 17:00 / Concord vs Hampton
Pauza
1-0
Final
2-1
2415 / 17:00 / Dartford vs Poole Town
Pauza
2-1
Final
2-1
2416 / 17:00 / Maidenhead vs Margate
Pauza
2-0
Final
2-0
2417 / 17:00 / Oxford City vs Ebbsfleet
Pauza
1-1
Final
1-3
2418 / 17:00 / St. Albans vs Eastbourne Borough
Pauza
1-0
Final
1-0
2419 / 17:00 / Truro vs Stortford
Pauza
1-1
Final
1-2
2420 / 17:00 / Wealdstone vs East Thurrock
Pauza
0-0
Final
1-0
2421 / 17:00 / Welling vs Bath City
Pauza
1-0
Final
3-1
2422 / 17:00 / Weston vs Hemel
Pauza
0-3
Final
3-5
2423 / 17:00 / Whitehawk vs Gosport
Pauza
1-1
Final
4-4
Anglia Div. 2
2361 / 17:00 / Stevenage vs Doncaster
Pauza
0-3
Final
3-4
Marcheaza prima
2
2362 / 17:00 / Yeovil vs Crawley Town
Pauza
3-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
Anglia FA Cup
2353 / 17:00 / Blackpool vs Brackley
Pauza
1-0
Final
1-0
2354 / 17:00 / Carlisle vs Rochdale
Pauza
0-0
Final
0-2
2355 / 17:00 / Charlton vs Milton Keynes Dons
Pauza
0-0
Final
0-0
2356 / 17:00 / Chesterfield vs Wycombe
Pauza
0-2
Final
0-5
2357 / 17:00 / Luton vs Solihull
Pauza
0-2
Final
6-2
2358 / 17:00 / Plymouth vs Newport
Pauza
0-0
Final
0-0
2359 / 17:00 / Shrewsbury vs Fleetwood Town
Pauza
0-0
Final
0-0
2360 / 17:00 / Sutton vs Cheltenham
Pauza
0-1
Final
2-1
Anglia Isthmian Premier
4542 / 17:00 / Folkestone Invicta vs Dulwich Hamlet
Pauza
1-0
Final
1-1
4540 / 17:00 / Afc Sudbury vs Harlow Town
Pauza
1-0
Final
1-2
4549 / 17:00 / Staines Town vs Havant & Waterloville
Pauza
0-1
Final
1-4
4550 / 17:00 / Tonbridge Angels vs Bognor Regis Town
Pauza
3-0
Final
4-1
4543 / 17:00 / Harrow Borough vs Merstham FC
Pauza
0-0
Final
1-0
4544 / 17:00 / Hendon FC vs Enfield Town
Pauza
0-0
Final
1-1
4545 / 17:00 / Kingstonian FC vs Canvey Island
Pauza
0-1
Final
3-1
4546 / 17:00 / Lowestoft Town vs Wingate & Finchley
Pauza
1-0
Final
2-1
4551 / 17:00 / Worthing FC vs Billericay
Pauza
1-1
Final
2-2
4547 / 17:00 / Metropolitan Police vs Leiston FC
Pauza
1-1
Final
2-1
4541 / 17:00 / Burgess Hill vs Grays Athletic
Pauza
1-1
Final
2-1
4548 / 17:00 / Needham Market vs Leatherhead
Pauza
2-1
Final
2-1
Anglia Nord Premier
2378 / 17:00 / Blyth Spartans vs Buxton FC
Pauza
0-0
Final
0-0
2385 / 17:00 / Stafford Rangers vs Matlock Town
Pauza
1-0
Final
2-0
2387 / 17:00 / Workington vs Hednesford Town
Pauza
0-2
Final
0-2
2380 / 17:00 / Frickley Athletic vs Warrington Town
Pauza
0-1
Final
0-3
2381 / 17:00 / Ilkeston Town vs Grantham Town
Pauza
0-2
Final
0-3
2382 / 17:00 / Marine vs Halesowen Town
Pauza
3-0
Final
4-0
2383 / 17:00 / Ashton Utd vs Spennymoor Town
Pauza
0-1
Final
1-2
2377 / 17:00 / Barwell FC vs Skelmersdale Utd
Pauza
3-0
Final
4-0
2384 / 17:00 / Rushall Olympic vs Whitby Town
Pauza
0-0
Final
1-0
2386 / 17:00 / Sutton Coldfield vs Corby Town
Pauza
3-0
Final
5-1
2379 / 17:00 / Coalville Town vs Nantwich Town
Pauza
1-1
Final
3-1
Anglia Premier
2234 / 14:30 / Manchester City vs Chelsea
Pauza
1-0
Final
1-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
45
Total cornere
11
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Autogol Chelsea;
Orice marcator
Autogol Chelsea; Rezerva Chelsea; Diego Costa; Eden Hazard; Willian;
2363 / 17:00 / Crystal Palace vs Southampton
Pauza
2-0
Final
3-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
33
Total cornere
13
Marcheaza prima
1
2364 / 17:00 / Stoke City vs Burnley
Pauza
2-0
Final
2-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
20
Total cornere
13
Marcheaza prima
1
2365 / 17:00 / Sunderland vs Leicester
Pauza
0-0
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
64
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
2366 / 17:00 / Tottenham vs Swansea
Pauza
2-0
Final
5-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
39
Total cornere
5
Marcheaza prima
1
2367 / 17:00 / West Brom vs Watford
Pauza
2-0
Final
3-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
16
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
2507 / 19:30 / West Ham vs Arsenal
Pauza
0-1
Final
1-5
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
24
Total cornere
5
Marcheaza prima
2
Anglia Premier - Total Goluri
3172 / 14:30 / TG peste 26.5 vs Anglia
Pauza
1-0
Final
1-0
3173 / 14:30 / TG peste 28.5 vs Anglia
Pauza
1-0
Final
1-0
3174 / 14:30 / TG peste 30.5 vs Anglia
Pauza
1-0
Final
1-0
3175 / 14:30 / TG sub 26.5 vs Anglia
Pauza
0-1
Final
0-1
3176 / 14:30 / TG sub 28.5 vs Anglia
Pauza
0-1
Final
0-1
3177 / 14:30 / TG sub 30.5 vs Anglia
Pauza
0-1
Final
0-1
Anglia Sud Premier
2389 / 17:00 / Basingstoke vs St Ives Town
Pauza
0-2
Final
0-2
2391 / 17:00 / Chippenham vs Chesham United
Pauza
0-0
Final
Anulat
2394 / 17:00 / Kettering vs Cinderford Town
Pauza
2-0
Final
2-0
2396 / 17:00 / Leamington vs Hitchin Town
Pauza
0-1
Final
1-2
2397 / 17:00 / Redditch Utd vs Cirencester Town
Pauza
3-0
Final
4-1
2390 / 17:00 / Cambridge City vs Merthyr Town
Pauza
0-0
Final
1-0
2392 / 17:00 / Dorchester Town vs Biggleswade Town
Pauza
2-0
Final
2-1
2388 / 17:00 / Banbury United vs Stratford Town
Pauza
0-0
Final
2-1
2398 / 17:00 / Slough Town vs Frome Town
Pauza
0-1
Final
1-2
2393 / 17:00 / Dunstable Town vs King`s Lynn
Pauza
0-0
Final
0-0
2399 / 17:00 / St. Neots Town vs Hayes & Yeading
Pauza
0-3
Final
1-5
2395 / 17:00 / Kings Langley vs Weymouth
Pauza
0-0
Final
1-1
Franta
Franta Cupa
2162 / 15:00 / Epinal vs Sedan
Pauza
0-0
Final
1-0
2239 / 14:30 / Prix les Mezieres vs Maubeuge
Pauza
2-0
Final
3-1
2242 / 14:45 / Villeneuve Metropole vs Reims
Pauza
0-3
Final
0-7
2271 / 15:30 / Cholet vs Laval
Pauza
0-1
Final
0-1
2272 / 15:30 / Cluses Scionzier vs Auxerre
Pauza
1-3
Final
1-4
2273 / 15:30 / Sarre Union vs Strasbourg
Pauza
0-0
Final
0-1
2303 / 16:00 / Consolat vs Hyeres
Pauza
0-0
Final
0-0
2323 / 16:30 / Stade Briochin vs Chateauroux
Pauza
0-0
Final
0-0
2426 / 17:00 / Kaysersberg vs Feignies
Pauza
0-3
Final
0-9
2427 / 17:00 / Pontarlier vs Grenoble
Pauza
0-0
Final
0-1
2428 / 17:00 / Viry-Chatillon vs ASM Belfort
Pauza
0-0
Final
0-0
2465 / 18:00 / Andrezieux vs Louhans Cuiseaux
Pauza
1-0
Final
1-1
2466 / 18:00 / Istres vs Rodez
Pauza
0-0
Final
1-0
2487 / 19:00 / Ales vs GFC Ajaccio
Pauza
0-0
Final
0-1
2488 / 19:00 / Association Sarreguemines de football 93 vs Valenciennes
Pauza
2-0
Final
2-1
2489 / 19:00 / Erneenne vs Quevilly Rouen
Pauza
0-0
Final
0-3
2490 / 19:00 / Genets vs Niort
Pauza
0-0
Final
0-0
2491 / 19:00 / Hauts Lyonnais vs Selongey
Pauza
0-0
Final
0-0
2492 / 19:00 / Le Mans vs Chambly
Pauza
0-1
Final
0-2
2493 / 19:00 / Longueau vs IC Croix
Pauza
0-0
Final
0-7
2494 / 19:00 / Luneville vs Jarville
Pauza
1-0
Final
3-1
2495 / 19:00 / Pontivy vs Brest
Pauza
0-0
Final
0-3
2496 / 19:00 / Sainte-Genevieve vs Roye
Pauza
0-0
Final
1-0
2513 / 19:30 / Balma vs Bergerac
Pauza
0-1
Final
0-3
2514 / 19:30 / Montagnarde vs Granville
Pauza
0-2
Final
0-3
2515 / 19:30 / Vannes vs Avranches
Pauza
1-0
Final
1-2
2524 / 20:00 / Saint Jean Dardiere vs Besancon FC
Pauza
0-0
Final
0-1
2543 / 21:00 / FC Rhone vs Clermont
Pauza
0-3
Final
0-5
2544 / 21:00 / Le Portel vs AC Ajaccio
Pauza
0-1
Final
0-1
Franta Div. 1
2464 / 18:00 / Montpellier vs Paris SG
Pauza
1-0
Final
3-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
42
Total cornere
5
Marcheaza prima
1
2538 / 21:00 / Angers vs Lorient
Pauza
1-1
Final
2-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
23
Total cornere
16
Marcheaza prima
2
2539 / 21:00 / Bordeaux vs Lille
Pauza
0-1
Final
0-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
44
Total cornere
9
Marcheaza prima
2
2540 / 21:00 / Guingamp vs Nantes
Pauza
1-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
22
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
2542 / 21:00 / Monaco vs Bastia
Pauza
1-0
Final
5-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
10
Total cornere
11
Marcheaza prima
1
Germania
Germania Div. 1
2324 / 16:30 / Bayer Leverkusen vs SC Freiburg
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
30
Total cornere
7
Marcheaza prima
2
2325 / 16:30 / Dortmund vs B. Monchengladbach
Pauza
2-1
Final
4-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
6
Total cornere
12
Marcheaza prima
2
2326 / 16:30 / Hoffenheim vs 1. FC Koln
Pauza
2-0
Final
4-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
8
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
2327 / 16:30 / SV Werder Bremen vs Ingolstadt
Pauza
1-0
Final
2-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
24
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
2328 / 16:30 / Wolfsburg vs Hertha Berlin
Pauza
2-1
Final
2-3
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
2
Minutul primului gol
12
Total cornere
3
Marcheaza prima
1
2516 / 19:30 / RB Leipzig vs Schalke
Pauza
1-1
Final
2-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
2
Total cornere
13
Marcheaza prima
1
Germania Div. 2
2221 / 14:00 / Munich 1860 vs SG Dynamo Dresden
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2222 / 14:00 / Nurnberg vs Sandhausen
Pauza
0-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
Germania Div.3
2244 / 15:00 / Aalen vs Mainz II
Pauza
0-0
Final
0-0
2245 / 15:00 / Fortuna Koln vs VfL Osnabruck
Pauza
0-1
Final
1-1
2246 / 15:00 / Hallescher vs SV Werder Bremen II
Pauza
0-0
Final
2-0
2247 / 15:00 / Hansa Rostock vs Holstein Kiel
Pauza
1-1
Final
1-4
2248 / 15:00 / Zwickau vs Paderborn
Pauza
1-0
Final
3-0
Germania Regional Bavaria
2249 / 14:00 / Bayern Hof vs Schweinfurt
Pauza
Anulat
Final
0-0
2250 / 15:00 / Schalding vs Seligenporten
Pauza
Anulat
Final
0-0
Germania Regional Nord
2257 / 15:00 / Braunschweig II vs Luneburger Hansa
Pauza
0-0
Final
0-0
2258 / 15:00 / Egestorf-Langreder vs Lubeck
Pauza
1-1
Final
2-1
2259 / 15:00 / St. Pauli II vs TSV Havelse
Pauza
0-2
Final
0-2
2304 / 16:00 / BSV Rehden vs Wolfsburg II
Pauza
1-0
Final
2-0
Germania Regional Nord Est
2240 / 14:30 / BFC Dynamo vs Bautzen
Pauza
1-1
Final
1-2
Germania Regional Sud Vest
2260 / 15:00 / Eintracht Trier vs TSV Steinbach
Pauza
0-0
Final
0-1
2261 / 15:00 / Saarbrucken vs Stuttgart II
Pauza
0-1
Final
0-2
2262 / 15:00 / Stutt. Kickers vs FC 08 Homburg
Pauza
0-0
Final
0-3
2263 / 15:00 / Watzenborn vs TuS Koblenz
Pauza
0-1
Final
0-2
Germania Regional Vest
2251 / 15:00 / B. Monchengladbach II vs Viktoria Koln
Pauza
3-1
Final
4-1
2252 / 15:00 / Koln II vs Schalke II
Pauza
0-1
Final
2-1
2253 / 15:00 / Oberhausen vs Verl
Pauza
4-1
Final
7-1
2254 / 15:00 / Siegen vs Dortmund II
Pauza
Anulat
Final
0-0
2255 / 15:00 / Sprockhovel vs Ahlen
Pauza
0-0
Final
0-0
2256 / 15:00 / Wiedenbruck vs Rodinghausen
Pauza
0-0
Final
1-1
Italia
Italia Div. 1
2561 / 21:45 / Juventus vs Atalanta
Pauza
2-0
Final
3-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
15
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
Italia Div. 2
2306 / 16:00 / Avellino vs Ascoli
Pauza
1-1
Final
1-2
Marcheaza prima
1
2307 / 16:00 / Bari vs Salernitana
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2308 / 16:00 / Cittadella vs Spal
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
2309 / 16:00 / Latina vs Entella
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2310 / 16:00 / Novara vs Vicenza
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
2311 / 16:00 / Pro Vercelli vs Pisa
Pauza
0-0
Final
0-0
2312 / 16:00 / Spezia vs Frosinone
Pauza
0-0
Final
0-0
2313 / 16:00 / Ternana vs Brescia
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Italia Lega Pro - Gr.A
2274 / 15:30 / Carrarese vs Olbia
Pauza
2-0
Final
4-1
2275 / 15:30 / Pistoiese vs Renate
Pauza
0-0
Final
0-0
2458 / 17:30 / Cremonese vs Prato
Pauza
2-0
Final
5-1
2558 / 21:30 / Tuttocuoio vs Livorno
Pauza
0-1
Final
0-1
Italia Lega Pro - Gr.B
2276 / 15:30 / Parma vs Bassano
Pauza
0-0
Final
1-1
Italia Lega Pro - Gr.C
2277 / 15:30 / Casertana vs Akragas
Pauza
0-0
Final
0-1
2278 / 15:30 / Fondi vs Andria
Pauza
1-0
Final
1-2
2279 / 15:30 / Juve Stabia vs Virtus Francavilla
Pauza
0-0
Final
1-0
2280 / 15:30 / Melfi vs Messina
Pauza
1-0
Final
3-0
2281 / 15:30 / Monopoli vs Taranto
Pauza
0-0
Final
1-0
2282 / 15:30 / Siracusa vs Catanzaro
Pauza
1-0
Final
1-0
2283 / 15:30 / Vibonese vs Paganese
Pauza
0-0
Final
0-0
2459 / 17:30 / Cosenza vs Catania
Pauza
1-1
Final
1-2
2518 / 19:30 / Reggina 1914 vs Foggia
Pauza
1-1
Final
1-1
2559 / 21:30 / Lecce vs Matera
Pauza
0-2
Final
0-3
Italia Primavera
4562 / 14:00 / Atalanta Youth vs Inter Milano Youth
Pauza
0-1
Final
1-2
4568 / 15:30 / Fiorentina Youth vs Vicenza Youth
Pauza
2-0
Final
4-0
4571 / 15:30 / Spezia Youth vs Sampdoria Youth
Pauza
0-0
Final
2-3
4573 / 15:30 / Torino Youth vs Benevento Youth
Pauza
0-0
Final
2-0
4567 / 15:30 / Empoli Youth vs Cittadella Youth
Pauza
0-0
Final
0-0
4570 / 15:30 / Sassuolo Youth vs AS Bari Youth
Pauza
1-0
Final
1-0
4565 / 15:30 / Ascoli Youth vs Pro Vercelli Youth
Pauza
0-0
Final
2-2
4566 / 15:30 / Carpi Youth vs Juventus Youth
Pauza
0-0
Final
0-1
4569 / 15:30 / Frosinone Youth vs AC Pisa Youth
Pauza
0-0
Final
0-1
4572 / 15:30 / Ternana Youth vs Virtus Entella Youth
Pauza
0-0
Final
0-2
4558 / 12:00 / Pescara Youth vs ChievoVerona Youth
Pauza
1-2
Final
2-5
4557 / 12:00 / FC Crotone Youth vs Novara Youth
Pauza
0-0
Final
0-2
4560 / 13:00 / Verona Youth vs Perugia Calcio Youth
Pauza
4-0
Final
4-0
4574 / 16:00 / Trapani Youth vs Brescia Youth
Pauza
0-0
Final
0-0
4575 / 16:30 / Bologna FC Youth vs Cagliari Youth
Pauza
0-0
Final
2-1
Spania
Spania 3 Gr.1
2843 / 17:15 / Celta Vigo B vs Arandina
Pauza
2-0
Final
5-0
Spania 3 Gr.2
2853 / 17:00 / Amorebieta vs Arenas Club
Pauza
1-0
Final
2-2
2855 / 19:00 / Gernika Club vs Sestao
Pauza
1-0
Final
1-0
2856 / 18:00 / Leioa vs Barakaldo
Pauza
1-0
Final
2-0
2860 / 20:30 / Real Madrid B vs Navalcarnero
Pauza
1-0
Final
1-1
Spania 3 Gr.3
2864 / 19:30 / Espanyol B vs CF Gava
Pauza
0-1
Final
1-2
2867 / 17:00 / Levante UD B vs Eldense
Pauza
0-0
Final
0-0
Spania Div. 1
2230 / 14:00 / Granada CF vs Sevilla
Pauza
1-0
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
2
Minutul primului gol
27
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
2456 / 17:15 / Barcelona vs Real Madrid
Pauza
0-0
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
53
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Luis Suarez;
Orice marcator
Luis Suarez; Alt Marcator Real Madrid;
2520 / 19:30 / Leganes vs Villarreal
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Total cornere
6
2563 / 21:45 / Atl. Madrid vs Espanyol
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Total cornere
11
Spania Div. 2
2504 / 19:15 / Mirandes vs Elche
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2505 / 19:15 / Numancia vs Almeria
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2506 / 19:15 / UCAM Murcia vs Lugo
Pauza
1-1
Final
1-2
Marcheaza prima
1
2545 / 21:00 / Cadiz CF vs Zaragoza
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Spania Primera Division (F)
2663 / 17:00 / Betis W vs Rayo Vallecano W
Pauza
0-2
Final
0-3
2665 / 11:45 / Oiartzun W vs Barcelona W
Pauza
0-1
Final
0-1
2667 / 13:00 / Valencia W vs Tenerife W
Pauza
2-1
Final
2-2
Belgia
Belgia Div. 1
2485 / 19:00 / Club Brugge KV vs Oostende
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2535 / 21:00 / St. Truiden vs Mouscron
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2536 / 21:00 / Waregem vs Waasland-Beveren
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2556 / 21:30 / Westerlo vs Gent
Pauza
0-0
Final
0-0
Belgia Div.2
2461 / 18:00 / St. Gilloise vs Cercle Brugge KSV
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
2534 / 21:00 / Tubize vs Leuven
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Elvetia
Elvetia Div. 1
2484 / 18:45 / Luzern vs Vaduz
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
2537 / 21:00 / Young Boys vs Basel
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
Elvetia Div. 2
2522 / 20:00 / Servette Geneve FC vs Winterthur
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2523 / 20:00 / Zurich vs Wil
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Olanda
Olanda Div. 1
2519 / 19:30 / G.A. Eagles vs Heerenveen
Pauza
1-3
Final
1-3
Marcheaza prima
1
2532 / 20:45 / Excelsior vs AZ Alkmaar
Pauza
2-2
Final
3-3
Marcheaza prima
1
2533 / 20:45 / Roda vs PSV
Pauza
0-0
Final
0-0
2562 / 21:45 / Vitesse vs Zwolle
Pauza
2-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
Olanda Div. 3
2267 / 15:00 / AFC vs Barendrecht
Pauza
1-0
Final
3-0
2294 / 16:30 / Gvvv vs Katwijk
Pauza
0-0
Final
1-0
2318 / 16:00 / Jong Vitesse vs Excelsior Maassluis
Pauza
0-1
Final
0-2
2319 / 16:00 / Spakenburg vs Jong Sparta Rotterdam
Pauza
1-2
Final
4-3
2499 / 19:00 / Lienden vs Jong FC Twente
Pauza
0-0
Final
1-1
2500 / 19:00 / Una vs Kozakken Boys
Pauza
3-0
Final
5-2
2501 / 19:00 / Vvsb vs HHC
Pauza
0-0
Final
1-0
Portugalia
Portugalia Div. 1
2468 / 18:00 / Rio Ave vs Tondela
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
2527 / 20:15 / Sporting vs Setubal
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2564 / 22:30 / FC Porto vs Braga
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Portugalia Div. 2
2214 / 13:15 / Portimonense vs Academico Viseu
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Turcia
Turcia Div. 1
2212 / 13:00 / Basaksehir vs Antalyaspor
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
2481 / 18:00 / Fenerbahce vs Besiktas
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Total cornere
5
Turcia Div. 2
2213 / 13:00 / Bandirmaspor vs Adana Demirspor
Pauza
1-2
Final
2-2
2295 / 15:30 / Manisaspor vs Gaziantep
Pauza
0-0
Final
2-0
Turcia div.3 Grupa Alba
2208 / 12:30 / Karagumruk vs Zonguldak
Pauza
0-0
Final
0-1
Turcia U21
4597 / 12:00 / Manisaspor Youth vs Gaziantep BB Youth
Pauza
0-0
Final
0-1
Africa
Africa Cupa Natiunilor Feminin
4425 / 16:30 / Cameroon (W) vs Nigeria (W)
Pauza
0-0
Final
0-1
Africa de Sud
Africa de Sud div.1
2269 / 15:30 / Mamelodi Sundowns vs Free State Stars
Pauza
1-1
Final
4-1
2270 / 15:30 / Platinum Stars vs Polokwane
Pauza
0-2
Final
2-3
2460 / 18:00 / Chippa Utd. vs Kaizer Chiefs
Pauza
0-1
Final
3-1
2525 / 20:15 / Ajax Cape Town vs Golden Arrows
Pauza
0-0
Final
1-0
2526 / 20:15 / Orlando Pirates vs Highlands
Pauza
1-1
Final
2-2
Africa de Sud div.2
4181 / 15:30 / Black Leopards vs Thanda Royal Zulu
Pauza
0-0
Final
0-0
4182 / 15:30 / FC Cape Town vs Witbank Spurs
Pauza
1-1
Final
1-2
4185 / 15:30 / Stellenbosch FC vs Mbombela United
Pauza
0-0
Final
0-0
4184 / 15:30 / Pretoria University vs Santos FC (RSA)
Pauza
1-0
Final
2-1
4183 / 15:30 / Mthatha Bucks vs Milano United
Pauza
1-0
Final
3-1
Algeria
Algeria div.1
4186 / 16:00 / CA Batna vs CS Constantine
Pauza
0-0
Final
0-0
4187 / 17:00 / JS Kabylie vs O Médéa
Pauza
0-1
Final
0-1
4188 / 17:00 / MC Oran vs JS Saoura
Pauza
0-1
Final
3-1
4189 / 17:00 / NA Hussein Dey vs DRB Tadjenanet
Pauza
1-0
Final
2-1
Arabia Saudita
Arabia Saudita Div.1
2217 / 13:45 / Al-Fateh vs Al Wehda
Pauza
1-0
Final
4-2
2320 / 16:30 / Al Khaleej vs Al-Taawon
Pauza
0-0
Final
0-1
Argentina
Argentina Div. 3
2565 / 23:00 / Almirante Brown vs Deportivo Moron
Pauza
Anulat
Final
0-0
2567 / 23:00 / CA Estudiantes vs Comunicaciones
Pauza
Anulat
Final
0-0
2568 / 22:00 / Defensores de Belgrano vs Talleres Remedios Escalada
Pauza
1-0
Final
2-1
2569 / 23:00 / Deportivo Riestra vs Colegiales
Pauza
Anulat
Final
0-0
2572 / 22:00 / San Telmo vs Excursionistas
Pauza
0-1
Final
0-1
Argentina Primera B Nacional
2576 / 22:00 / Brown Adrogue vs All Boys
Pauza
0-1
Final
1-4
2579 / 23:00 / Douglas Haig vs Central Cordoba
Pauza
0-0
Final
2-0
2581 / 22:05 / Nueva Chicago vs Gimnasia Jujuy
Pauza
0-1
Final
0-1
Argentina Primera C
2585 / 22:00 / Argentino de Merlo vs Sportivo Italiano
Pauza
0-2
Final
0-3
2590 / 23:00 / Dock Sud vs Def. de Cambaceres
Pauza
Anulat
Final
0-0
2593 / 23:00 / San Martin Burzaco vs San Miguel
Pauza
Anulat
Final
0-0
Argentina Primera D
2551 / 21:30 / Ituzaingo vs Liniers
Pauza
Anulat
Final
0-0
2553 / 21:30 / Lugano vs Juventud Unida S. M.
Pauza
Anulat
Final
0-0
2554 / 21:30 / Victoriano A. vs Claypole
Pauza
Anulat
Final
0-0
2555 / 22:00 / Yupanqui vs Deportivo Muniz
Pauza
0-1
Final
1-3
Argentina Primera Division
2195 / 02:15 / Quilmes vs Sarmiento Junin
Pauza
1-0
Final
1-3
Marcheaza prima
1
2612 / 22:45 / Atl. Rafaela vs Defensa y Justicia
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
2614 / 22:00 / Huracan vs Colon Santa FE
Pauza
0-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
2615 / 23:00 / Newells Old Boys vs Banfield
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
2617 / 23:00 / Tigre vs Aldosivi
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Armenia
Armenia div.1
2218 / 14:00 / Ararat Yerevan vs Gandzasar
Pauza
0-1
Final
0-1
2632 / 12:00 / Shirak Gyumri vs Banants Yerevan
Pauza
Anulat
Final
0-0
4538 / 12:00 / Banants Yerevan vs Shirak Gyumri
Pauza
0-0
Final
0-1
Asia
AFF - Suzuki Cup
2215 / 14:00 / Indonesia vs Vietnam
Pauza
1-1
Final
2-1
Australia
Australia Divizia 1
2199 / 08:35 / Central Coast Mariners vs WS Wanderers
Pauza
1-2
Final
1-4
2200 / 10:50 / Melbourne City vs Brisbane Roar
Pauza
0-1
Final
1-1
Australia W-League (F)
4537 / 10:30 / Adelaide Utd (W) vs Canberra Utd (W)
Pauza
1-1
Final
2-2
Austria
Austria Div. 1
2400 / 17:00 / Rapid Vienna vs St. Polten
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2509 / 19:30 / Admira vs Austria Vienna
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
2510 / 19:30 / Ried vs Mattersburg
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
2511 / 19:30 / Salzburg vs Altach
Pauza
1-0
Final
4-1
Marcheaza prima
1
Azerbaidjan
Azerbaijan Cupa
2097 / 13:00 / Gabala vs Zaqatala
Pauza
2-1
Final
2-2
2101 / 11:00 / Sahdag Qusar vs Kapaz
Pauza
0-3
Final
1-5
2102 / 11:00 / Turan vs Zira
Pauza
0-0
Final
0-1
4539 / 15:00 / Karabakh Agdam vs Səbail FK
Pauza
2-0
Final
5-0
Bahrain
Bahrain div.1
2321 / 15:15 / Al-Najma vs Al-Hala
Pauza
1-1
Final
2-1
2322 / 15:15 / East Riffa vs Al-Muharraq
Pauza
0-2
Final
0-3
Bolivia
Bolivia Apertura
2196 / 21:30 / Nacional Potosi vs Bolivar
Pauza
0-1
Final
1-4
Bosnia & Hertegovina
Bosnia Herzegovina
2219 / 14:00 / Olimpic Sarajevo vs Metalleghe-BSI Jajce
Pauza
0-0
Final
0-2
2220 / 14:00 / Sloboda vs Krupa
Pauza
2-0
Final
2-1
2401 / 14:00 / Zeljeznicar vs Celik Zenica
Pauza
0-0
Final
1-0
Bulgaria
Bulgaria Div.1
2243 / 15:00 / Dunav Ruse vs Lok. Gorna
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2457 / 17:30 / Levski vs Slavia Sofia
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Cehia
Cehia Div. 1
2299 / 16:00 / Brno vs Karvina
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2300 / 16:00 / Jihlava vs Liberec
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2301 / 16:00 / Sparta Prague vs Teplice
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2531 / 20:45 / Bohemians 1905 vs Plzen
Pauza
Anulat
Final
0-0
Chile
Chile Apertura
2528 / 20:30 / Cobresal vs Palestino
Pauza
0-1
Final
0-2
Cipru
Cipru div.1
2402 / 17:00 / Anagennisi Derynia vs AEK Larnaca
Pauza
0-0
Final
0-0
2403 / 17:00 / Omonia vs APOEL
Pauza
0-3
Final
1-4
2486 / 19:00 / Karmiotissa vs Nea Salamis
Pauza
1-0
Final
1-0
Coasta de Fildes
Coasta de Fildes div.1
4576 / 17:30 / Denguelé Sports vs AS Indenié
Pauza
0-0
Final
0-0
4577 / 17:30 / SO Armée vs Moossou FC
Pauza
0-0
Final
0-2
4582 / 20:00 / ASEC MIMOSAS vs JC Abidjan
Pauza
1-0
Final
4-0
Coreea de Sud
Coreea de Sud Cupa
2197 / 06:30 / Seoul vs Suwon Bluewings
Pauza
0-0
Final
2-1
Croatia
Croatia Div. 1
2302 / 16:00 / D. Zagreb vs Rijeka
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2482 / 18:15 / Cibalia vs Lok. Zagreb
Pauza
0-2
Final
1-4
Marcheaza prima
2
Croatia Div. 2
2235 / 14:30 / Dugopolje vs NK Dinamo Zagreb 2
Pauza
0-0
Final
1-0
2236 / 14:30 / Imotski vs Sibenik
Pauza
0-1
Final
3-2
2237 / 14:30 / Lucko vs Rudes
Pauza
0-1
Final
0-1
2238 / 14:30 / Novigrad vs NK Zagreb
Pauza
1-1
Final
2-1
Danemarca
Danemarca Div. 1
2424 / 17:00 / Horsens vs Viborg
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
2512 / 19:30 / FC Copenhagen vs Randers FC
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Egipt
Egipt div.1
2425 / 14:45 / Smouha vs Al Ittihad
Pauza
0-0
Final
0-0
2521 / 20:00 / Zamalek vs El Daklyeh
Pauza
1-0
Final
3-0
Emiratele Arabe Unite
Emiratele Arabe Unite Div.1
2241 / 14:45 / Al Shabab vs Al Jazira
Pauza
1-3
Final
3-7
2462 / 18:00 / Al Ahli Dubai vs Al Wahda
Pauza
0-0
Final
2-1
2463 / 18:00 / Emirates Club vs Al Sharjah
Pauza
1-1
Final
2-3
Gibraltar
Gibraltar Premier Division
2503 / 19:15 / Lynx vs Manchester 62
Pauza
2-2
Final
2-2
2557 / 21:30 / Gibraltar United vs Europa Point
Pauza
Anulat
Final
0-0
Grecia
Grecia Div. 1
2264 / 15:00 / Platanias FC vs Panionios
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2454 / 17:15 / Veria vs Panetolikos
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2517 / 19:30 / Kerkyra vs AEK Athens FC
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Grecia U20
4776 / 11:30 / Xanthi Youth vs Asteras Tripoli Youth
Pauza
1-1
Final
1-2
4777 / 14:00 / Iraklis Youth vs PAS Giannina Youth
Pauza
1-0
Final
3-0
4778 / 10:30 / AO Kerkyra Youth vs AEK Youth
Pauza
0-1
Final
0-5
Hong Kong
Hong Kong Liga 1
2198 / 08:30 / Tai Po vs Hong Kong Sapling
Pauza
0-0
Final
1-0
2205 / 11:30 / Kitchee vs Eastern AA
Pauza
0-0
Final
0-0
India
India - Super League
2292 / 15:30 / Mumbai City vs Delhi Dynamos
Pauza
0-0
Final
0-0
Indonesia
Indonezia Championship A
2216 / 13:40 / Bali United vs Arema Cronus
Pauza
1-0
Final
2-2
2223 / 16:00 / Gresik vs PSM Makassar
Pauza
0-2
Final
1-3
International
CM U20 (F)
3777 / 08:00 / USA U20 W vs Japan U20 W
Pauza
0-0
Final
0-1
3778 / 11:30 / North Korea U20 W vs France U20 W
Pauza
1-1
Final
3-1
Irlanda de Nord
Irlanda de Nord Cupa
2284 / 15:30 / Derriaghy vs Portstewart
Pauza
0-0
Final
2-4
2285 / 15:30 / Dundela vs Fivemiletown
Pauza
0-0
Final
3-4
2286 / 15:30 / Lisburn vs St Luke`s
Pauza
0-0
Final
3-0
2287 / 15:30 / Richhill vs Grove
Pauza
0-0
Final
6-2
2288 / 15:30 / Sport & Leisure vs Dollingstown
Pauza
0-0
Final
1-3
2289 / 15:30 / Tobermore vs Shorts
Pauza
0-0
Final
6-0
2290 / 15:30 / Trojans vs Drumaness
Pauza
0-0
Final
3-1
2291 / 15:30 / Windmill vs Crewe
Pauza
0-0
Final
3-4
Irlanda de Nord Liga 2
2429 / 17:00 / Institute vs Ballyclare
Pauza
1-0
Final
1-1
2430 / 17:00 / Larne vs Dergview
Pauza
2-1
Final
3-2
Irlanda de Nord Premier
2431 / 17:00 / Ballymena vs Portadown
Pauza
0-0
Final
2-0
2432 / 17:00 / Crusaders vs Glentoran
Pauza
1-1
Final
2-2
2433 / 17:00 / Linfield vs C. Rangers
Pauza
1-0
Final
3-0
Israel
Israel Div.1
2305 / 16:00 / Shmona vs Hapoel Haifa
Pauza
1-0
Final
2-0
2467 / 18:00 / Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Kfar-Saba
Pauza
0-0
Final
0-0
2483 / 18:15 / Maccabi Tel Aviv vs Ashkelon
Pauza
0-0
Final
0-0
2529 / 20:30 / H. Beer Sheva vs Moadon Sport Ashdod
Pauza
2-0
Final
5-0
Japonia
Japonia Div.1 Play-Off
2207 / 12:30 / Urawa vs Kashima
Pauza
1-1
Final
1-2
Kuwait
Kuweit div.1
2112 / 15:00 / Al Kuwait vs Al Tadamon
Pauza
1-0
Final
3-0
2113 / 17:30 / Al-Fahaheel vs Al Shabab
Pauza
0-0
Final
0-0
2132 / 17:30 / Al Salmiya vs Kazma SC
Pauza
0-2
Final
1-2
Liban
Liban Div.1
4564 / 14:15 / Salam Zgharta vs Racing Beirut
Pauza
0-2
Final
0-3
4563 / 14:15 / Safa SC Beirut vs Al Ijtima`ih Trables
Pauza
0-0
Final
1-0
Malta
Malta div.1
2265 / 15:00 / Tarxien vs St. Andrews
Pauza
1-0
Final
1-1
2455 / 17:15 / Pembroke vs Valletta
Pauza
0-1
Final
0-3
Maroc
Maroc Div.1
2434 / 17:00 / Wydad vs IR Tanger
Pauza
2-2
Final
2-2
2497 / 19:00 / Berkane vs Kasba Tadla
Pauza
1-0
Final
3-0
2546 / 21:15 / Moghreb Tetouan vs Raja Casablanca
Pauza
0-0
Final
0-1
Moldova
Moldova div.1
2209 / 13:00 / Ceadir Lunga vs Dinamo-Auto
Pauza
0-0
Final
0-3
Muntenegru
Muntenegru div.1
2224 / 19:30 / Buducnost vs Bokelj
Pauza
2-0
Final
3-0
2225 / 14:00 / Decic vs Zeta
Pauza
0-0
Final
2-0
2227 / 14:00 / Jedinstvo vs Grbalj
Pauza
2-1
Final
2-2
2228 / 14:00 / OFK Petrovac vs Lovcen
Pauza
1-0
Final
1-0
2229 / 14:00 / Rudar vs Sutjeska
Pauza
1-0
Final
1-0
Paraguai
Paraguay Clausura
2603 / 01:10 / Sol de America vs General Caballero
Pauza
1-0
Final
1-1
3779 / 23:00 / Dep. Capiata vs Sp. Luqueno
Pauza
0-0
Final
1-1
Polonia
Polonia Div.1
2329 / 16:30 / Piast Gliwice vs Korona Kielce
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2498 / 19:00 / Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2560 / 21:30 / Wisla vs Lechia Gdansk
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Polonia Tineret
4559 / 12:00 / Miedź Legnica Youth vs Gryf Słupsk Youth
Pauza
1-1
Final
2-1
4561 / 13:00 / FC Wrocław Ac. Youth vs Salos Szczecin Youth
Pauza
0-3
Final
2-4
Qatar
Qatar Premier League
2346 / 16:40 / Al-Gharafa vs Al Rayyan
Pauza
1-1
Final
3-2
Rusia
Rusia Premier League
2211 / 13:00 / CSKA Moscow vs Ural
Pauza
4-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
2469 / 18:00 / FK Rostov vs Zenit Petersburg
Pauza
0-0
Final
0-0
Scotia
Scotia Championship
2438 / 17:00 / Dunfermline vs Ayr
Pauza
1-0
Final
1-1
2439 / 17:00 / Falkirk vs St. Mirren
Pauza
0-1
Final
3-1
2440 / 17:00 / Queen of South vs Dumbarton
Pauza
0-2
Final
1-2
Scotia Cupa FA
2293 / 15:30 / Beith vs Morton
Pauza
0-3
Final
0-6
2444 / 17:00 / Formartine Utd vs Annan
Pauza
0-0
Final
4-0
2445 / 17:00 / Stirling vs Wick Academy
Pauza
1-0
Final
2-0
2446 / 17:00 / Stranraer vs East Kilbride
Pauza
1-1
Final
2-1
4148 / 17:00 / Stenhousemuir vs Forres Mechanics
Pauza
2-0
Final
3-1
Scotia Div.1
2441 / 17:00 / Albion Rovers vs Livingston
Pauza
0-0
Final
0-1
2442 / 17:00 / Peterhead vs Airdrieonians
Pauza
1-3
Final
2-4
2443 / 17:00 / Queen`s Park vs Brechin
Pauza
1-0
Final
2-0
Scotia Div.2
2435 / 17:00 / Arbroath vs Edinburgh City
Pauza
0-0
Final
0-1
2436 / 17:00 / Cowdenbeath vs Clyde
Pauza
0-0
Final
1-0
2437 / 17:00 / Elgin City vs Montrose
Pauza
0-0
Final
4-1
Scotia Premier
2233 / 14:15 / Motherwell vs Celtic
Pauza
2-0
Final
3-4
Marcheaza prima
1
2447 / 17:00 / Hamilton vs Partick
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2448 / 17:00 / Kilmarnock vs Dundee FC
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2449 / 17:00 / Rangers vs Aberdeen
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2450 / 17:00 / Ross County vs Hearts
Pauza
1-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
2451 / 17:00 / St Johnstone vs Inverness
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Senegal
Senegal Premier League
4578 / 17:30 / US Gorée vs Guédiawaye FC
Pauza
0-0
Final
1-1
4579 / 18:00 / AS Génération Foot vs US Ouakam
Pauza
2-0
Final
2-1
4580 / 19:00 / Teungueth FC vs ASC Diambars
Pauza
0-0
Final
0-1
4581 / 19:30 / NGB ASC Niarry Tally vs ASC Jaraaf
Pauza
0-0
Final
1-0
Slovacia
Slovacia Div.1
2477 / 18:00 / Presov vs Myjava
Pauza
0-0
Final
1-1
2478 / 18:00 / Senica vs Dun. Streda
Pauza
0-1
Final
1-1
2479 / 18:00 / Z. Moravce vs Podbrezova
Pauza
0-0
Final
2-0
2480 / 18:00 / Zilina vs Trencin
Pauza
0-0
Final
3-0
Slovenia
Slovenia Div.1
2266 / 15:00 / Celje vs ND Gorica
Pauza
0-1
Final
1-1
2452 / 17:00 / Koper vs Aluminij
Pauza
0-0
Final
1-0
2547 / 21:15 / Maribor vs Rudar
Pauza
0-0
Final
1-0
Tara Galilor
Tara Galilor Div.2
2314 / 16:00 / Barry vs Cambrian & Clydach
Pauza
Anulat
Final
0-0
2315 / 16:00 / Barry vs Ton Pentre
Pauza
Anulat
Final
0-0
2316 / 16:00 / Penybont vs Taffs Well
Pauza
Anulat
Final
0-0
2317 / 16:00 / Undy vs Caerau Ely
Pauza
0-0
Final
2-3
Tara Galilor FA Cup
2296 / 15:30 / Aberystwyth vs Holywell
Pauza
2-0
Final
2-0
2297 / 15:30 / Greenfield vs Guilsfield
Pauza
0-0
Final
0-3
2298 / 15:30 / Llanfair United vs Corwen
Pauza
1-0
Final
1-0
2335 / 16:30 / Bala vs Caldicot
Pauza
2-1
Final
6-1
2336 / 16:30 / Caernarfon vs Carmarthen Town
Pauza
0-0
Final
3-1
2337 / 16:30 / Cardiff Metropolitan vs Porthmadog
Pauza
3-0
Final
4-0
2338 / 16:30 / Connahs Q. vs Goytre Utd
Pauza
0-1
Final
3-2
2339 / 16:30 / Druids vs Llantwit Major
Pauza
Anulat
Final
0-0
2340 / 16:30 / Haverfordwest vs Afan Lido
Pauza
1-0
Final
1-0
2341 / 16:30 / Llandudno vs Goytre AFC
Pauza
0-1
Final
0-2
2342 / 16:30 / Newtown vs TNS
Pauza
0-0
Final
0-3
2343 / 16:30 / Penybont vs Airbus
Pauza
2-1
Final
4-1
2344 / 16:30 / Prestatyn vs Holyhead
Pauza
1-0
Final
1-1
2345 / 16:30 / Rhyl vs Penrhyncoch
Pauza
4-0
Final
6-0
Tunisia
Tunisia Div.1
4601 / 15:00 / Esperance Zarzis vs CS Sfaxien
Pauza
0-0
Final
0-0
4602 / 15:00 / US Ben Guerdane vs Étoile Sahel Sousse
Pauza
0-0
Final
1-0
4599 / 15:00 / AS Marsa vs Stade Gabésien
Pauza
0-0
Final
0-0
4600 / 15:00 / CS Hammam-Lif vs ES Metlaoui
Pauza
2-0
Final
2-2
Ucraina
Ucraina Div.1
2231 / 14:00 / Ch. Odessa vs Volyn Lutsk
Pauza
0-0
Final
0-0
2232 / 14:00 / Vorskla Poltava vs Dyn. Kiev
Pauza
2-2
Final
2-2
Marcheaza prima
2
2453 / 17:00 / FK Zorya Luhansk vs Dnipro
Pauza
0-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
Ucraina U21
2119 / 13:00 / Zirka Kropyvnytskyi U21 vs Oleksandriya U21
Pauza
0-0
Final
0-0
2268 / 13:00 / Shakhtar Donetsk U21 vs Stal Kamianske U21
Pauza
1-0
Final
3-0
Ungaria
Ungaria Div. 1
2330 / 16:30 / Gyirmot SE vs Honved
Pauza
0-0
Final
0-4
Marcheaza prima
2
2331 / 16:30 / Mezokovesd-Zsory vs Ferencvaros
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2332 / 16:30 / MTK Budapest vs Ujpest
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2333 / 16:30 / Paks vs Haladas
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2334 / 16:30 / Vasas vs DVTK
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
2502 / 19:00 / Debrecen vs Videoton
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Uruguay
Uruguay Apertura
2608 / 21:30 / River Plate vs Penarol
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
2609 / 21:30 / Sud America vs CA Cerro
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Uruguay Liga 2
4209 / 21:30 / CA Rentistas vs CA Torque
Pauza
1-0
Final
1-0
4210 / 21:30 / CA Villa Teresa vs CA Progreso
Pauza
0-1
Final
1-2
4211 / 21:30 / Canadian SC vs Central Español
Pauza
0-0
Final
1-0
4208 / 15:10 / Cerro Largo vs Tacuarembó FC
Pauza
0-0
Final
0-0
4207 / 15:10 / Atenas San Carlos vs El Tanque Sisley
Pauza
1-1
Final
2-2
LOTO
Anglia
LOTO - Marea Britanie
1177 / 19:00 / LOTO Marea Britanie
3; 8; 9; 19; 21; 54;
Belgia
LOTO - Belgia
1168 / 19:00 / LOTO Belgia
5; 12; 17; 22; 36; 44;
Canada
LOTO - Canada
1208 / 23:59 / LOTO Canada
3; 4; 7; 19; 30; 48;
LOTO - Canada Atlantic
0959 / 04:00 / LOTO Canada Atlantic
1; 10; 12; 19; 41;
Croatia
LOTO - Croatia 7
1165 / 17:00 / LOTO Croatia1
9; 18; 21; 22; 30; 33; 38;
Danemarca
LOTO - Danemarca
1169 / 18:00 / LOTO Danemarca
3; 5; 14; 23; 24; 29; 34;
Elvetia
LOTO - Elvetia
1166 / 18:00 / LOTO Elvetia
13; 20; 26; 28; 36; 42;
Finlanda
LOTO - Finlanda Keno 1
1158 / 15:00 / Loto - Finlanda Keno 1
3; 6; 9; 16; 21; 22; 24; 25; 32; 34; 38; 39; 42; 46; 52; 54; 58; 63; 64; 66
LOTO - Finlanda Keno 2
1192 / 21:00 / Loto - Finlanda Keno 2
4; 5; 8; 9; 19; 20; 26; 29; 31; 45; 48; 50; 51; 52; 57; 58; 61; 63; 64; 69
Franta
LOTO - Franta
1191 / 21:00 / LOTO Franta
4; 11; 13; 38; 44;
LOTO - Franta Keno 1
1157 / 14:30 / Loto - Franta Keno 1
1; 3; 6; 13; 14; 18; 22; 29; 30; 31; 34; 36; 44; 45; 46; 54; 59; 63; 64; 68
LOTO - Franta Keno 2
1195 / 21:30 / Loto - Franta Keno 2
1; 5; 6; 11; 16; 17; 23; 28; 29; 30; 32; 33; 36; 50; 52; 57; 59; 61; 66; 68
Germania
LOTO - Germania
1172 / 20:00 / LOTO Germania
5; 16; 39; 43; 47; 48;
Grecia
LOTO - Grecia
1176 / 20:00 / LOTO Grecia
11; 13; 20; 36; 38; 41;
LOTO - Grecia KINO
1224 / 09:00 / LOTO Grecia Kino1
1; 11; 12; 13; 20; 26; 27; 28; 37; 40; 42; 48; 50; 55; 56; 61; 62; 64; 65; 68
1225 / 09:05 / LOTO Grecia Kino2
2; 13; 16; 20; 21; 23; 26; 29; 35; 37; 39; 48; 49; 61; 62; 66; 71; 73; 74; 76
1226 / 09:10 / LOTO Grecia Kino3
4; 6; 11; 17; 21; 23; 35; 39; 44; 45; 55; 57; 61; 63; 64; 67; 68; 69; 71; 73
1227 / 09:15 / LOTO Grecia Kino4
4; 11; 14; 17; 18; 27; 28; 32; 35; 37; 42; 44; 48; 52; 60; 65; 71; 73; 75; 77
1228 / 09:20 / LOTO Grecia Kino5
2; 6; 10; 12; 19; 22; 23; 24; 26; 29; 33; 39; 41; 42; 51; 52; 53; 67; 69; 75
1229 / 09:25 / LOTO Grecia Kino6
1; 7; 15; 17; 23; 29; 31; 32; 33; 35; 37; 40; 42; 43; 49; 50; 51; 66; 75; 76
1230 / 09:30 / LOTO Grecia Kino7
3; 6; 8; 10; 17; 22; 34; 36; 40; 45; 49; 51; 56; 57; 65; 67; 68; 69; 73; 78
1231 / 09:35 / LOTO Grecia Kino8
5; 7; 14; 16; 17; 26; 36; 38; 41; 44; 51; 52; 57; 58; 59; 62; 65; 70; 73; 78
1232 / 09:40 / LOTO Grecia Kino9
3; 4; 7; 23; 24; 35; 36; 38; 46; 49; 57; 58; 59; 60; 64; 66; 69; 75; 77; 79
1233 / 09:45 / LOTO Grecia Kino10
2; 15; 17; 23; 33; 37; 40; 41; 43; 47; 52; 53; 58; 60; 62; 63; 64; 69; 71; 75
1234 / 09:50 / LOTO Grecia Kino11
7; 9; 11; 13; 14; 16; 19; 31; 45; 46; 49; 56; 58; 59; 68; 69; 71; 72; 74; 80
1235 / 09:55 / LOTO Grecia Kino12
1; 8; 18; 22; 27; 37; 38; 39; 40; 43; 46; 47; 50; 52; 53; 56; 57; 61; 66; 80
1236 / 10:00 / LOTO Grecia Kino13
2; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 13; 26; 40; 41; 46; 50; 51; 62; 64; 65; 66; 67; 68
1237 / 10:05 / LOTO Grecia Kino14
8; 9; 10; 12; 16; 17; 23; 29; 30; 31; 41; 50; 58; 62; 66; 67; 68; 75; 79; 80
1238 / 10:10 / LOTO Grecia Kino15
6; 9; 11; 14; 17; 21; 23; 26; 28; 38; 41; 43; 51; 56; 58; 67; 68; 71; 73; 76
1239 / 10:15 / LOTO Grecia Kino16
5; 9; 16; 27; 31; 37; 41; 42; 47; 51; 53; 55; 57; 61; 64; 68; 69; 72; 77; 79
1240 / 10:20 / LOTO Grecia Kino17
2; 3; 12; 14; 17; 22; 27; 30; 32; 37; 38; 39; 44; 48; 49; 58; 62; 65; 72; 79
1241 / 10:25 / LOTO Grecia Kino18
1; 2; 12; 16; 17; 23; 29; 30; 32; 35; 37; 41; 46; 51; 53; 56; 59; 60; 68; 80
1242 / 10:30 / LOTO Grecia Kino19
2; 6; 10; 19; 20; 31; 33; 34; 38; 42; 45; 47; 50; 56; 58; 59; 63; 69; 73; 80
1243 / 10:35 / LOTO Grecia Kino20
1; 7; 16; 17; 20; 25; 27; 32; 36; 38; 46; 58; 59; 63; 65; 66; 67; 73; 75; 77
1244 / 10:40 / LOTO Grecia Kino21
1; 3; 5; 9; 10; 11; 16; 17; 21; 22; 34; 37; 50; 51; 55; 56; 63; 69; 71; 78
1245 / 10:45 / LOTO Grecia Kino22
4; 6; 7; 13; 15; 21; 24; 27; 28; 42; 46; 48; 50; 51; 59; 60; 64; 68; 70; 78
1246 / 10:50 / LOTO Grecia Kino23
1; 3; 7; 11; 12; 17; 18; 19; 29; 33; 35; 48; 53; 57; 59; 65; 69; 76; 78; 79
1247 / 10:55 / LOTO Grecia Kino24
1; 2; 3; 5; 9; 18; 28; 29; 31; 33; 35; 37; 39; 42; 53; 58; 67; 69; 71; 79
1248 / 11:00 / LOTO Grecia Kino25
1; 2; 8; 10; 12; 13; 15; 19; 25; 26; 33; 36; 38; 41; 51; 60; 62; 65; 68; 70
1249 / 11:05 / LOTO Grecia Kino26
2; 4; 12; 16; 21; 25; 30; 32; 38; 40; 43; 46; 47; 48; 49; 68; 69; 72; 77; 78
1250 / 11:10 / LOTO Grecia Kino27
8; 10; 14; 18; 21; 26; 35; 37; 41; 45; 52; 61; 65; 66; 68; 71; 74; 75; 77; 78
1251 / 11:15 / LOTO Grecia Kino28
6; 10; 12; 13; 19; 21; 26; 28; 29; 30; 33; 42; 52; 58; 63; 65; 66; 67; 68; 72
1252 / 11:20 / LOTO Grecia Kino29
1; 5; 8; 16; 19; 21; 24; 25; 32; 33; 38; 40; 41; 45; 51; 62; 66; 72; 79; 80
1253 / 11:25 / LOTO Grecia Kino30
1; 8; 9; 18; 29; 31; 33; 35; 36; 38; 43; 47; 49; 54; 56; 68; 69; 71; 72; 73
1254 / 11:30 / LOTO Grecia Kino31
2; 6; 11; 21; 23; 26; 33; 34; 36; 40; 45; 46; 47; 48; 49; 58; 62; 68; 77; 79
1255 / 11:35 / LOTO Grecia Kino32
1; 4; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 27; 28; 31; 35; 36; 42; 46; 52; 54; 55; 56; 76
1256 / 11:40 / LOTO Grecia Kino33
4; 12; 13; 15; 22; 27; 41; 47; 53; 54; 58; 59; 60; 61; 65; 66; 67; 68; 70; 78
1257 / 11:45 / LOTO Grecia Kino34
1; 12; 15; 17; 19; 21; 27; 31; 32; 34; 45; 51; 53; 56; 62; 66; 67; 68; 69; 79
1258 / 11:50 / LOTO Grecia Kino35
6; 9; 14; 16; 17; 21; 23; 28; 29; 37; 38; 39; 44; 48; 53; 58; 65; 69; 73; 77
1259 / 11:55 / LOTO Grecia Kino36
6; 13; 16; 19; 20; 26; 32; 34; 36; 43; 45; 48; 55; 56; 60; 65; 66; 67; 77; 80
1260 / 12:00 / LOTO Grecia Kino37
7; 10; 21; 25; 26; 27; 28; 29; 37; 38; 45; 49; 53; 62; 63; 69; 71; 73; 75; 78
1261 / 12:05 / LOTO Grecia Kino38
14; 17; 21; 27; 29; 33; 35; 38; 39; 42; 46; 49; 53; 61; 67; 69; 71; 72; 74; 79
1262 / 12:10 / LOTO Grecia Kino39
2; 11; 14; 22; 24; 27; 30; 32; 35; 45; 48; 49; 53; 54; 56; 59; 60; 73; 74; 78
1263 / 12:15 / LOTO Grecia Kino40
8; 12; 15; 17; 18; 20; 25; 28; 30; 31; 37; 40; 48; 53; 54; 57; 65; 69; 71; 74
1264 / 12:20 / LOTO Grecia Kino41
7; 9; 11; 15; 17; 19; 21; 24; 29; 36; 38; 44; 47; 53; 55; 57; 69; 70; 71; 73
1265 / 12:25 / LOTO Grecia Kino42
3; 9; 15; 16; 17; 20; 22; 25; 28; 29; 33; 34; 35; 36; 42; 51; 54; 60; 62; 77
1266 / 12:30 / LOTO Grecia Kino43
2; 3; 5; 18; 28; 34; 38; 39; 44; 48; 50; 52; 53; 54; 57; 58; 67; 69; 72; 78
1267 / 12:35 / LOTO Grecia Kino44
1; 6; 8; 10; 12; 16; 18; 19; 26; 34; 36; 41; 42; 44; 45; 46; 56; 69; 71; 76
1268 / 12:40 / LOTO Grecia Kino45
5; 15; 16; 17; 19; 28; 30; 36; 38; 39; 47; 54; 55; 57; 59; 60; 63; 65; 75; 78
1269 / 12:45 / LOTO Grecia Kino46
4; 6; 13; 15; 17; 20; 21; 22; 25; 32; 33; 36; 39; 40; 43; 49; 65; 67; 75; 79
1270 / 12:50 / LOTO Grecia Kino47
1; 2; 3; 11; 12; 20; 29; 33; 36; 39; 44; 48; 55; 57; 58; 59; 61; 68; 75; 77
1271 / 12:55 / LOTO Grecia Kino48
3; 4; 7; 8; 9; 10; 13; 17; 18; 30; 32; 34; 47; 49; 57; 59; 70; 73; 77; 79
1272 / 13:00 / LOTO Grecia Kino49
2; 3; 5; 6; 17; 22; 23; 24; 25; 26; 31; 35; 39; 44; 48; 50; 55; 59; 63; 78
1273 / 13:05 / LOTO Grecia Kino50
3; 4; 11; 12; 15; 24; 30; 31; 34; 36; 50; 52; 55; 56; 62; 67; 69; 74; 78; 80
1274 / 13:10 / LOTO Grecia Kino51
6; 8; 11; 16; 18; 19; 22; 29; 30; 31; 34; 36; 42; 45; 47; 48; 54; 57; 63; 80
1275 / 13:15 / LOTO Grecia Kino52
6; 12; 16; 26; 27; 30; 37; 39; 42; 48; 51; 54; 56; 65; 66; 67; 68; 69; 77; 79
1276 / 13:20 / LOTO Grecia Kino53
3; 12; 25; 32; 34; 35; 36; 41; 46; 49; 55; 62; 63; 69; 71; 73; 74; 75; 77; 80
1277 / 13:25 / LOTO Grecia Kino54
4; 6; 11; 12; 16; 17; 19; 38; 40; 43; 44; 45; 49; 51; 58; 68; 69; 74; 76; 78
1278 / 13:30 / LOTO Grecia Kino55
2; 6; 10; 14; 16; 21; 23; 24; 26; 33; 34; 43; 46; 49; 52; 60; 61; 63; 67; 74
1279 / 13:35 / LOTO Grecia Kino56
1; 7; 13; 17; 19; 25; 33; 34; 37; 38; 40; 42; 44; 46; 54; 55; 57; 59; 67; 78
1280 / 13:40 / LOTO Grecia Kino57
11; 14; 15; 22; 26; 39; 40; 42; 43; 45; 50; 52; 53; 57; 63; 67; 69; 74; 76; 80
1281 / 13:45 / LOTO Grecia Kino58
9; 10; 11; 18; 28; 30; 32; 36; 38; 42; 47; 48; 53; 57; 60; 63; 66; 71; 79; 80
1282 / 13:50 / LOTO Grecia Kino59
4; 15; 23; 25; 30; 37; 38; 42; 44; 46; 47; 53; 54; 55; 58; 59; 62; 71; 73; 78
1283 / 13:55 / LOTO Grecia Kino60
3; 4; 10; 18; 19; 24; 26; 28; 33; 35; 37; 45; 47; 51; 57; 58; 60; 64; 70; 75
1284 / 14:00 / LOTO Grecia Kino61
1; 7; 11; 12; 13; 27; 28; 31; 40; 43; 47; 51; 54; 56; 59; 62; 63; 64; 78; 79
1285 / 14:05 / LOTO Grecia Kino62
1; 6; 9; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 29; 36; 42; 44; 45; 55; 58; 62; 68; 73; 80
1286 / 14:10 / LOTO Grecia Kino63
3; 6; 9; 10; 11; 14; 26; 28; 30; 34; 36; 37; 40; 41; 44; 50; 70; 73; 75; 80
1287 / 14:15 / LOTO Grecia Kino64
2; 4; 11; 29; 31; 33; 34; 35; 42; 44; 46; 51; 52; 53; 57; 58; 59; 66; 74; 77
1288 / 14:20 / LOTO Grecia Kino65
4; 6; 14; 18; 20; 23; 29; 31; 37; 38; 39; 41; 43; 50; 54; 56; 59; 60; 68; 73
1289 / 14:25 / LOTO Grecia Kino66
6; 9; 13; 14; 17; 18; 19; 26; 27; 28; 33; 37; 45; 49; 50; 61; 63; 70; 76; 79
1290 / 14:30 / LOTO Grecia Kino67
2; 9; 10; 17; 24; 27; 28; 31; 32; 38; 44; 49; 50; 56; 57; 58; 63; 70; 75; 77
1291 / 14:35 / LOTO Grecia Kino68
5; 10; 13; 22; 24; 27; 31; 34; 37; 41; 44; 48; 49; 56; 58; 60; 67; 78; 79; 80
1292 / 14:40 / LOTO Grecia Kino69
12; 14; 15; 18; 19; 21; 22; 26; 31; 34; 40; 41; 42; 45; 50; 54; 59; 67; 75; 79
1293 / 14:45 / LOTO Grecia Kino70
4; 7; 20; 22; 34; 43; 44; 48; 52; 54; 56; 60; 61; 63; 64; 67; 74; 76; 78; 79
1294 / 14:50 / LOTO Grecia Kino71
1; 5; 7; 8; 12; 15; 25; 28; 37; 39; 41; 43; 51; 54; 58; 63; 68; 74; 75; 78
1295 / 14:55 / LOTO Grecia Kino72
6; 11; 17; 19; 24; 28; 30; 33; 39; 40; 43; 45; 48; 49; 51; 59; 60; 70; 74; 79
1296 / 15:00 / LOTO Grecia Kino73
1; 4; 10; 13; 14; 15; 16; 21; 24; 25; 29; 30; 34; 38; 44; 46; 52; 55; 60; 75
1297 / 15:05 / LOTO Grecia Kino74
1; 4; 5; 11; 13; 27; 29; 30; 39; 40; 41; 44; 49; 52; 54; 64; 65; 70; 74; 78
1298 / 15:10 / LOTO Grecia Kino75
5; 19; 26; 28; 29; 33; 36; 37; 40; 48; 50; 59; 65; 66; 68; 69; 70; 72; 73; 77
1299 / 15:15 / LOTO Grecia Kino76
10; 12; 16; 21; 31; 34; 36; 39; 42; 47; 48; 56; 57; 58; 62; 63; 71; 74; 77; 78
1300 / 15:20 / LOTO Grecia Kino77
3; 5; 11; 13; 16; 19; 28; 30; 35; 36; 49; 53; 56; 58; 61; 65; 71; 74; 75; 76
1301 / 15:25 / LOTO Grecia Kino78
2; 7; 13; 21; 24; 31; 32; 33; 34; 39; 41; 44; 45; 46; 47; 50; 60; 63; 76; 77
1302 / 15:30 / LOTO Grecia Kino79
2; 5; 8; 10; 17; 20; 24; 32; 43; 46; 50; 51; 52; 53; 59; 62; 67; 69; 71; 73
1303 / 15:35 / LOTO Grecia Kino80
12; 20; 21; 24; 25; 31; 34; 35; 38; 44; 46; 47; 48; 50; 60; 62; 68; 70; 75; 79
1304 / 15:40 / LOTO Grecia Kino81
1; 9; 10; 13; 18; 22; 23; 27; 34; 38; 41; 43; 56; 63; 68; 70; 71; 72; 73; 76
1305 / 15:45 / LOTO Grecia Kino82
3; 5; 6; 10; 18; 21; 22; 31; 34; 38; 43; 51; 57; 58; 63; 64; 66; 72; 75; 77
1306 / 15:50 / LOTO Grecia Kino83
4; 6; 18; 30; 31; 34; 37; 44; 46; 53; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 65; 70; 76; 79
1307 / 15:55 / LOTO Grecia Kino84
1; 7; 16; 19; 22; 29; 31; 33; 43; 55; 57; 60; 61; 62; 65; 74; 75; 77; 78; 80
1308 / 16:00 / LOTO Grecia Kino85
2; 3; 6; 15; 16; 19; 20; 24; 25; 31; 32; 33; 42; 45; 47; 52; 55; 70; 71; 80
1309 / 16:05 / LOTO Grecia Kino86
7; 9; 12; 14; 16; 19; 25; 29; 31; 33; 40; 42; 45; 49; 51; 58; 61; 70; 78; 80
1310 / 16:10 / LOTO Grecia Kino87
2; 7; 14; 16; 22; 25; 26; 27; 32; 33; 35; 38; 42; 48; 51; 55; 61; 69; 77; 78
1311 / 16:15 / LOTO Grecia Kino88
9; 19; 20; 23; 24; 27; 31; 35; 38; 39; 44; 46; 47; 49; 59; 62; 66; 69; 75; 79
1312 / 16:20 / LOTO Grecia Kino89
2; 10; 19; 22; 28; 29; 33; 40; 41; 44; 47; 48; 51; 54; 58; 64; 66; 68; 70; 80
1313 / 16:25 / LOTO Grecia Kino90
1; 9; 12; 15; 18; 19; 21; 32; 37; 40; 42; 48; 51; 54; 57; 65; 69; 71; 77; 78
1314 / 16:30 / LOTO Grecia Kino91
4; 9; 10; 11; 15; 19; 20; 21; 23; 30; 36; 45; 50; 53; 56; 58; 60; 64; 70; 73
1315 / 16:35 / LOTO Grecia Kino92
6; 8; 14; 16; 20; 23; 27; 34; 36; 39; 46; 48; 49; 50; 53; 58; 64; 67; 72; 76
1316 / 16:40 / LOTO Grecia Kino93
5; 6; 7; 10; 16; 32; 34; 35; 36; 40; 43; 45; 48; 50; 53; 58; 64; 72; 73; 79
1317 / 16:45 / LOTO Grecia Kino94
6; 14; 17; 21; 23; 25; 27; 28; 30; 33; 37; 46; 54; 63; 67; 71; 76; 77; 78; 79
1318 / 16:50 / LOTO Grecia Kino95
1; 10; 12; 24; 25; 26; 28; 29; 37; 38; 42; 44; 48; 57; 61; 62; 64; 73; 74; 75
1319 / 16:55 / LOTO Grecia Kino96
6; 7; 16; 21; 33; 36; 37; 39; 42; 47; 48; 49; 55; 59; 68; 69; 71; 73; 75; 77
1320 / 17:00 / LOTO Grecia Kino97
1; 6; 7; 10; 13; 21; 23; 35; 44; 46; 47; 52; 58; 59; 69; 71; 72; 74; 77; 80
1321 / 17:05 / LOTO Grecia Kino98
6; 11; 13; 16; 27; 29; 31; 38; 39; 40; 44; 52; 53; 58; 59; 62; 64; 69; 73; 80
1322 / 17:10 / LOTO Grecia Kino99
1; 2; 3; 4; 15; 19; 24; 25; 30; 32; 34; 36; 46; 49; 58; 60; 62; 66; 74; 78
1323 / 17:15 / LOTO Grecia Kino100
2; 6; 8; 14; 15; 19; 20; 31; 36; 46; 51; 54; 57; 58; 62; 70; 71; 72; 75; 80
1324 / 17:20 / LOTO Grecia Kino101
2; 5; 6; 15; 23; 25; 27; 31; 33; 36; 39; 42; 43; 49; 51; 52; 56; 62; 65; 74
1325 / 17:25 / LOTO Grecia Kino102
1; 8; 9; 11; 13; 21; 22; 27; 29; 38; 43; 44; 50; 53; 56; 60; 61; 62; 69; 70
1326 / 17:30 / LOTO Grecia Kino103
4; 5; 7; 8; 18; 23; 25; 44; 45; 49; 50; 53; 55; 64; 68; 70; 74; 75; 79; 80
1327 / 17:35 / LOTO Grecia Kino104
7; 9; 10; 23; 29; 33; 38; 41; 42; 45; 48; 50; 52; 56; 62; 64; 69; 70; 73; 79
1328 / 17:40 / LOTO Grecia Kino105
2; 7; 14; 18; 20; 23; 27; 29; 44; 45; 48; 49; 50; 55; 57; 58; 61; 63; 76; 80
1329 / 17:45 / LOTO Grecia Kino106
1; 3; 5; 20; 28; 30; 32; 33; 38; 44; 48; 51; 67; 68; 71; 72; 73; 74; 76; 79
1330 / 17:50 / LOTO Grecia Kino107
5; 12; 17; 19; 25; 26; 28; 35; 37; 38; 39; 46; 50; 52; 59; 68; 69; 72; 73; 74
1331 / 17:55 / LOTO Grecia Kino108
1; 5; 15; 19; 23; 26; 40; 41; 42; 52; 55; 61; 64; 67; 68; 70; 71; 73; 77; 79
1332 / 18:00 / LOTO Grecia Kino109
1; 9; 14; 15; 19; 21; 31; 35; 36; 40; 47; 48; 49; 55; 65; 68; 70; 72; 79; 80
1333 / 18:05 / LOTO Grecia Kino110
4; 5; 14; 24; 27; 30; 38; 45; 48; 51; 52; 53; 59; 61; 68; 70; 71; 74; 75; 78
1334 / 18:10 / LOTO Grecia Kino111
3; 17; 18; 24; 27; 31; 34; 35; 40; 42; 44; 52; 63; 65; 67; 73; 75; 77; 78; 79
1335 / 18:15 / LOTO Grecia Kino112
1; 14; 20; 21; 25; 30; 34; 39; 46; 47; 51; 54; 58; 63; 65; 68; 72; 77; 78; 79
1336 / 18:20 / LOTO Grecia Kino113
2; 5; 7; 22; 23; 26; 30; 31; 32; 34; 40; 51; 52; 56; 58; 60; 62; 66; 73; 76
1337 / 18:25 / LOTO Grecia Kino114
3; 5; 9; 10; 17; 20; 22; 23; 25; 32; 33; 41; 42; 46; 56; 59; 70; 72; 74; 76
1338 / 18:30 / LOTO Grecia Kino115
1; 4; 5; 10; 17; 19; 30; 33; 37; 40; 53; 56; 58; 61; 62; 65; 70; 73; 77; 79
1339 / 18:35 / LOTO Grecia Kino116
9; 11; 16; 19; 23; 24; 29; 37; 39; 47; 49; 50; 53; 54; 56; 62; 73; 76; 77; 80
1340 / 18:40 / LOTO Grecia Kino117
3; 6; 8; 12; 14; 21; 31; 39; 45; 50; 51; 52; 53; 57; 62; 64; 68; 69; 71; 73
1341 / 18:45 / LOTO Grecia Kino118
11; 12; 17; 19; 29; 32; 40; 50; 51; 52; 55; 62; 63; 68; 69; 70; 73; 77; 78; 79
1342 / 18:50 / LOTO Grecia Kino119
1; 3; 7; 9; 12; 20; 23; 27; 32; 33; 35; 41; 53; 54; 56; 58; 61; 63; 67; 74
1343 / 18:55 / LOTO Grecia Kino120
2; 5; 9; 18; 30; 32; 35; 37; 39; 40; 41; 42; 45; 46; 48; 55; 71; 75; 77; 80
1344 / 19:00 / LOTO Grecia Kino121
4; 7; 10; 11; 20; 21; 25; 27; 33; 38; 39; 40; 41; 42; 45; 48; 56; 62; 65; 73
1345 / 19:05 / LOTO Grecia Kino122
9; 15; 16; 17; 24; 26; 31; 34; 41; 46; 48; 50; 59; 66; 67; 69; 70; 72; 75; 76
1346 / 19:10 / LOTO Grecia Kino123
1; 4; 7; 9; 13; 21; 22; 23; 26; 30; 40; 43; 44; 48; 64; 69; 71; 73; 79; 80
1347 / 19:15 / LOTO Grecia Kino124
4; 6; 13; 16; 18; 19; 20; 27; 31; 34; 37; 44; 48; 56; 64; 65; 66; 69; 74; 76
1348 / 19:20 / LOTO Grecia Kino125
14; 16; 19; 21; 22; 26; 30; 32; 33; 34; 39; 46; 51; 53; 54; 55; 63; 64; 69; 71
1349 / 19:25 / LOTO Grecia Kino126
2; 14; 17; 19; 22; 25; 27; 31; 35; 37; 38; 41; 42; 45; 50; 53; 56; 74; 78; 79
1350 / 19:30 / LOTO Grecia Kino127
3; 5; 6; 9; 17; 19; 20; 27; 30; 31; 34; 35; 44; 46; 47; 52; 55; 72; 78; 80
1351 / 19:35 / LOTO Grecia Kino128
1; 6; 9; 11; 21; 22; 25; 29; 35; 37; 39; 42; 43; 49; 55; 56; 57; 60; 65; 78
1352 / 19:40 / LOTO Grecia Kino129
3; 7; 12; 18; 19; 24; 30; 32; 33; 37; 38; 40; 48; 54; 56; 62; 69; 70; 72; 75
1353 / 19:45 / LOTO Grecia Kino130
7; 18; 19; 21; 26; 35; 39; 41; 44; 46; 50; 53; 54; 60; 62; 63; 64; 66; 69; 76
1354 / 19:50 / LOTO Grecia Kino131
3; 7; 8; 12; 21; 23; 24; 32; 34; 39; 40; 47; 48; 49; 50; 53; 56; 71; 72; 74
1355 / 19:55 / LOTO Grecia Kino132
4; 8; 11; 20; 27; 35; 37; 39; 42; 47; 48; 52; 53; 54; 55; 57; 59; 65; 73; 80
1356 / 20:00 / LOTO Grecia Kino133
1; 4; 6; 8; 11; 16; 17; 23; 25; 30; 40; 44; 51; 52; 54; 62; 63; 73; 74; 79
1357 / 20:05 / LOTO Grecia Kino134
12; 22; 29; 35; 40; 43; 44; 45; 46; 47; 53; 54; 56; 57; 59; 62; 69; 72; 73; 75
1358 / 20:10 / LOTO Grecia Kino135
4; 7; 9; 10; 12; 22; 24; 32; 38; 41; 43; 50; 56; 58; 60; 61; 75; 77; 78; 79
1359 / 20:15 / LOTO Grecia Kino136
10; 14; 22; 29; 34; 35; 41; 44; 46; 49; 51; 53; 54; 62; 64; 65; 69; 71; 72; 78
1360 / 20:20 / LOTO Grecia Kino137
2; 6; 11; 14; 26; 31; 33; 39; 41; 43; 44; 49; 52; 57; 63; 65; 68; 74; 77; 80
1361 / 20:25 / LOTO Grecia Kino138
2; 7; 8; 9; 10; 14; 17; 23; 24; 27; 35; 36; 39; 41; 50; 61; 62; 64; 70; 73
1362 / 20:30 / LOTO Grecia Kino139
11; 20; 22; 25; 29; 31; 32; 33; 38; 39; 42; 44; 48; 54; 55; 57; 65; 66; 78; 79
1363 / 20:35 / LOTO Grecia Kino140
3; 5; 7; 8; 12; 13; 23; 30; 35; 42; 44; 45; 47; 48; 49; 53; 55; 58; 68; 78
1364 / 20:40 / LOTO Grecia Kino141
8; 16; 26; 28; 31; 35; 38; 39; 40; 41; 42; 45; 49; 51; 52; 54; 62; 66; 69; 70
1365 / 20:45 / LOTO Grecia Kino142
4; 9; 14; 21; 29; 30; 31; 35; 46; 47; 50; 51; 52; 55; 60; 61; 63; 70; 73; 76
1366 / 20:50 / LOTO Grecia Kino143
2; 4; 12; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 34; 36; 39; 51; 52; 64; 65; 72; 74; 78
1367 / 20:55 / LOTO Grecia Kino144
2; 4; 5; 7; 12; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 27; 37; 46; 55; 62; 70; 73; 74; 76
1368 / 21:00 / LOTO Grecia Kino145
1; 2; 3; 8; 12; 16; 25; 27; 28; 31; 39; 40; 43; 48; 50; 53; 55; 57; 69; 74
1369 / 21:05 / LOTO Grecia Kino146
1; 2; 5; 6; 8; 19; 26; 28; 33; 42; 45; 47; 49; 50; 55; 57; 58; 62; 64; 73
1370 / 21:10 / LOTO Grecia Kino147
2; 4; 7; 9; 12; 15; 18; 22; 26; 30; 31; 37; 38; 41; 46; 48; 51; 55; 62; 70
1371 / 21:15 / LOTO Grecia Kino148
1; 6; 7; 11; 13; 14; 15; 24; 34; 38; 40; 45; 63; 64; 67; 68; 71; 73; 78; 80
1372 / 21:20 / LOTO Grecia Kino149
2; 3; 7; 8; 9; 11; 25; 27; 28; 29; 31; 32; 34; 38; 46; 47; 50; 59; 74; 77
1373 / 21:25 / LOTO Grecia Kino150
6; 11; 17; 18; 21; 23; 26; 28; 29; 31; 45; 53; 54; 55; 56; 59; 65; 66; 67; 78
1374 / 21:30 / LOTO Grecia Kino151
4; 10; 12; 14; 22; 23; 27; 31; 33; 42; 44; 45; 54; 60; 65; 66; 68; 74; 76; 79
1375 / 21:35 / LOTO Grecia Kino152
8; 11; 14; 18; 30; 31; 32; 34; 37; 44; 46; 48; 56; 61; 64; 70; 73; 74; 77; 80
1376 / 21:40 / LOTO Grecia Kino153
1; 6; 8; 11; 12; 14; 17; 19; 21; 25; 27; 29; 36; 41; 45; 51; 64; 67; 70; 72
1377 / 21:45 / LOTO Grecia Kino154
2; 3; 5; 6; 8; 9; 14; 26; 34; 39; 42; 44; 45; 52; 53; 57; 65; 77; 79; 80
1378 / 21:50 / LOTO Grecia Kino155
4; 6; 8; 9; 10; 14; 19; 26; 31; 35; 39; 40; 41; 44; 53; 65; 66; 69; 72; 78
1379 / 21:55 / LOTO Grecia Kino156
6; 7; 10; 27; 32; 39; 43; 44; 45; 47; 53; 54; 57; 61; 65; 66; 67; 72; 73; 78
1380 / 22:00 / LOTO Grecia Kino157
3; 4; 9; 11; 12; 17; 19; 24; 27; 29; 31; 33; 34; 39; 49; 51; 52; 57; 70; 72
1381 / 22:04 / LOTO Grecia Kino158
1382 / 22:09 / LOTO Grecia Kino159
1383 / 22:14 / LOTO Grecia Kino160
1384 / 22:19 / LOTO Grecia Kino161
1385 / 22:24 / LOTO Grecia Kino162
1386 / 22:29 / LOTO Grecia Kino163
1387 / 22:34 / LOTO Grecia Kino164
1388 / 22:39 / LOTO Grecia Kino165
1389 / 22:44 / LOTO Grecia Kino166
1390 / 22:49 / LOTO Grecia Kino167
1391 / 22:54 / LOTO Grecia Kino168
1392 / 22:59 / LOTO Grecia Kino169
1393 / 23:04 / LOTO Grecia Kino170
1394 / 23:09 / LOTO Grecia Kino171
1395 / 23:14 / LOTO Grecia Kino172
1396 / 23:19 / LOTO Grecia Kino173
1397 / 23:24 / LOTO Grecia Kino174
1398 / 23:29 / LOTO Grecia Kino175
1399 / 23:34 / LOTO Grecia Kino176
1400 / 23:39 / LOTO Grecia Kino177
1401 / 23:44 / LOTO Grecia Kino178
1402 / 23:49 / LOTO Grecia Kino179
1403 / 23:54 / LOTO Grecia Kino180
Hong Kong
LOTO - Hong Kong
1155 / 12:00 / LOTO Hong Kong
8; 13; 23; 30; 47; 48;
Irlanda Rep
LOTO - Irlanda
1198 / 22:00 / LOTO Irlanda
2; 6; 21; 23; 29; 44;
LOTO - Irlanda
1194 / 20:00 / LOTO Irlanda
Italia
LOTO - Italia
1183 / 21:00 / LOTO Italia
2; 10; 15; 26; 68; 71;
LOTO - Italia Bari
1179 / 21:00 / LOTO Italia Bari
29; 67; 73; 74; 86;
LOTO - Italia Cagliari
1180 / 21:00 / LOTO Italia Cagliari
6; 8; 37; 75; 78;
LOTO - Italia Florenta
1181 / 21:00 / LOTO Italia Florenta
18; 56; 57; 60; 81;
LOTO - Italia Genoa
1182 / 21:00 / LOTO Italia Genoa
14; 46; 78; 80; 88;
LOTO - Italia Milano
1184 / 21:00 / LOTO Italia Milano
2; 8; 9; 13; 60;
LOTO - Italia Napoli
1185 / 21:00 / LOTO Italia Napoli
4; 34; 49; 58; 85;
LOTO - Italia Nazionale
1190 / 21:00 / LOTO Italia Nazionale
1; 32; 42; 75; 87;
LOTO - Italia Palermo
1186 / 21:00 / LOTO Italia Palermo
5; 20; 41; 45; 60;
LOTO - Italia Roma
1187 / 21:00 / LOTO Italia Roma
6; 20; 41; 67; 73;
LOTO - Italia Torino
1188 / 21:00 / LOTO Italia Torino
5; 10; 25; 28; 31;
LOTO - Italia Venezia
1189 / 21:00 / LOTO Italia Venezia
43; 46; 53; 60; 64;
LOTO - Win for life
1149 / 08:00 / LOTO Win for life1
1; 3; 6; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 18;
1150 / 09:00 / LOTO Win for life2
1; 2; 3; 6; 10; 11; 12; 17; 18; 19;
1151 / 10:00 / LOTO Win for life3
1; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 13; 14; 20;
1152 / 11:00 / LOTO Win for life4
1; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 16; 20;
1154 / 12:00 / LOTO Win for life5
1; 2; 8; 10; 11; 13; 16; 18; 19; 20;
1156 / 13:00 / LOTO Win for life6
1; 2; 3; 7; 9; 10; 13; 14; 17; 19;
1159 / 14:00 / LOTO Win for life7
2; 3; 5; 7; 9; 10; 11; 14; 15; 18;
1161 / 15:00 / LOTO Win for life8
3; 6; 7; 8; 10; 13; 14; 18; 19; 20;
1163 / 16:00 / LOTO Win for life9
4; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 15; 16; 18;
1164 / 17:00 / LOTO Win for life10
3; 4; 6; 7; 9; 11; 13; 16; 18; 20;
1167 / 18:00 / LOTO Win for life11
5; 7; 8; 9; 10; 13; 14; 16; 17; 20;
1174 / 19:00 / LOTO Win for life12
3; 6; 7; 8; 12; 13; 14; 15; 17; 18;
1193 / 20:00 / LOTO Win for life13
3; 4; 8; 10; 11; 12; 16; 17; 18; 19;
1197 / 21:00 / LOTO Win for life14
2; 9; 10; 12; 14; 15; 16; 18; 19; 20;
1200 / 22:00 / LOTO Win for life15
1; 3; 5; 7; 10; 12; 15; 16; 18; 20;
1202 / 23:00 / LOTO Win for life16
1; 2; 5; 12; 13; 14; 16; 18; 19; 20;
1213 / 23:59 / LOTO Win for life17
2; 3; 6; 7; 13; 16; 17; 18; 19; 20;
Letonia
LOTO - Letonia Keno 1
1153 / 11:30 / LOTO - Letonia Keno 1
3; 5; 10; 13; 14; 18; 19; 20; 23; 29; 31; 34; 37; 42; 46; 47; 50; 56; 57; 58
LOTO - Letonia Keno 2
1162 / 15:30 / LOTO - Letonia Keno 2
2; 7; 12; 19; 20; 22; 23; 24; 30; 31; 39; 40; 43; 44; 50; 51; 54; 59; 60; 61
LOTO - Letonia Keno 3
1175 / 19:30 / LOTO - Letonia Keno 3
4; 8; 10; 11; 13; 15; 16; 18; 19; 30; 31; 32; 38; 40; 43; 44; 46; 48; 50; 60
Norvegia
LOTO - Norvegia
1170 / 18:00 / LOTO Norvegia
2; 5; 6; 12; 20; 27; 28;
Polonia
LOTO - Polonia
1199 / 21:30 / LOTO Polonia
8; 22; 29; 38; 41; 47;
LOTO - Polonia Multi1
1160 / 15:00 / LOTO Polonia Multi1
1; 5; 12; 17; 18; 20; 24; 25; 26; 30; 34; 43; 49; 54; 58; 69; 72; 78; 79; 80
LOTO - Polonia Multi2
1201 / 22:00 / LOTO Polonia Multi2
4; 5; 6; 7; 13; 16; 20; 21; 22; 23; 34; 36; 37; 39; 40; 43; 45; 67; 76; 77
Spania
LOTO - Spania La Prim
1196 / 20:30 / LOTO Spania La Prim
3; 5; 8; 13; 21; 43;
SUA
LOTO - Colorado Cash5
0958 / 04:35 / LOTO Colorado Cash5
3; 11; 12; 17; 26;
1205 / 23:55 / LOTO Colorado Cash5
1; 14; 17; 23; 28;
LOTO - Connecticut
0961 / 05:40 / LOTO Connecticut
1; 4; 9; 10; 11; 12;
LOTO - Florida
1209 / 23:59 / LOTO Florida
1; 9; 12; 30; 34; 35;
LOTO - Florida Fantasy
0962 / 06:15 / LOTO Florida Fantasy
16; 20; 23; 28; 33;
LOTO - Illinois
1211 / 23:55 / LOTO Illinois
1; 4; 20; 24; 33; 44;
LOTO - Indiana
1212 / 23:59 / LOTO Indiana
LOTO - Mega Milions
0963 / 06:00 / LOTO-Mega Milions
3; 33; 35; 49; 51;
LOTO - Michigan Fantasy
1214 / 23:55 / LOTO Michigan Fantasy
1; 2; 3; 13; 39;
LOTO - New York
1215 / 23:59 / LOTO New York
LOTO - New York 5
0966 / 06:20 / LOTO - New York 5
1; 5; 6; 30; 36;
LOTO - NY Loto Pick
0967 / 02:35 / LOTO NY Loto Pick
3; 7; 10; 12; 14; 15; 25; 35; 36; 40; 41; 55; 58; 59; 61; 62; 66; 70; 74; 75
1217 / 23:55 / LOTO NY Loto Pick
3; 5; 6; 13; 17; 40; 41; 42; 43; 51; 52; 53; 58; 63; 67; 68; 71; 75; 76; 79
LOTO - Ohio Clasic
1218 / 23:55 / LOTO Ohio Clasic
4; 10; 12; 15; 21; 31;
LOTO - Oregon
1219 / 23:55 / LOTO Oregon
18; 23; 29; 33; 36; 42;
LOTO - Pennsylvania Treasure
1173 / 20:30 / LOTO-Pennsylvania
10; 11; 12; 14; 15;
LOTO - Texas
1220 / 23:59 / LOTO Texas
15; 24; 31; 47; 51; 52;
LOTO - Washington Daily Keno
0957 / 06:00 / LOTO Washington Daily Keno
4; 6; 7; 16; 19; 31; 33; 36; 42; 43; 44; 46; 51; 53; 57; 59; 68; 69; 73; 74
LOTO - Wisconsin B
0968 / 05:05 / LOTO Wisconsin B
13; 19; 21; 22; 26;
1222 / 23:55 / LOTO Wisconsin B
5; 8; 23; 25; 27;
Turcia
LOTO - Turcia
1178 / 21:00 / LOTO Turcia
24; 26; 36; 43; 44; 46;
Ungaria
LOTO - Ungaria 5
1171 / 18:30 / LOTO Ungaria1
7; 63; 69; 76; 85;
Hochey
Anglia
Anglia - Elita
4717 / 21:00 / Braehead vs Dundee
Prima Perioada
0-3
Final
4-6
4718 / 21:00 / Cardiff vs Edinburgh
Prima Perioada
2-0
Final
6-2
4719 / 21:00 / Manchester vs Coventry
Prima Perioada
0-0
Final
0-2
4720 / 21:00 / Nottingham vs Sheffield
Prima Perioada
2-3
Final
4-5
4722 / 21:15 / Fife vs Belfast
Prima Perioada
1-1
Final
3-2 (2-2)
Austria
Austria - EHL
4376 / 18:30 / Olimpija Ljubljana vs TWK Innsbruck
Prima Perioada
0-1
Final
2-3
Belarus
Belarus Turul Invingatorilor
4817 / 16:00 / Gomel vs Yunost Minsk
Prima Perioada
1-2
Final
1-3
4818 / 16:00 / Molodechno vs Soligorsk
Prima Perioada
0-1
Final
2-1
4819 / 16:00 / Zhlobin vs Neman Grodno
Prima Perioada
1-2
Final
2-6
Belarus Turul Invinsilor
4820 / 16:00 / Mogilev vs Brest
Prima Perioada
0-0
Final
2-2
4821 / 16:00 / Vitebsk vs Lida
Prima Perioada
0-2
Final
1-2
Canada
Canada OHL
4340 / 02:00 / Flint Firebirds vs Niagara IceDogs
Prima Perioada
0-0
Final
4-0
4341 / 02:00 / Kingston Frontenacs vs Kitchener Rangers
Prima Perioada
1-1
Final
4-3 (3-3)
4342 / 02:00 / Mississauga Steelheads vs Peterborough Petes
Prima Perioada
1-1
Final
3-5
4343 / 02:00 / Sudbury Wolves vs North Bay Battalion
Prima Perioada
1-3
Final
5-6 (5-5)
4348 / 02:05 / Sarnia Sting vs Saginaw Spirit
Prima Perioada
0-1
Final
3-2 (2-2)
4349 / 02:07 / Soo Greyhounds vs Barrie Colts
Prima Perioada
2-0
Final
4-3 (3-3)
4350 / 02:30 / Guelph Storm vs Erie Otters
Prima Perioada
2-0
Final
3-1
4351 / 02:30 / Hamilton Bulldogs vs Oshawa Generals
Prima Perioada
0-1
Final
1-2
4352 / 02:30 / London Knights vs Owen Sound Attack
Prima Perioada
0-1
Final
2-3 (2-2)
4382 / 21:00 / Ottawa 67s vs Kitchener Rangers
Prima Perioada
2-3
Final
4-5 (4-4)
Cehia
Cehia - Liga 1
4365 / 17:00 / Ceske Budejovice vs Most
Prima Perioada
1-1
Final
3-2
4366 / 17:00 / Kladno vs Slavia Prague
Prima Perioada
0-1
Final
0-1
4371 / 18:00 / Benatky vs Trebic
Prima Perioada
0-0
Final
0-2
4372 / 18:00 / Litomerice vs Usti Nad Labem
Prima Perioada
1-1
Final
4-3 (3-3)
4373 / 18:00 / Prerov vs Frydek Mistek
Prima Perioada
0-0
Final
2-1 (1-1)
4374 / 18:00 / Prostejov vs Kadan
Prima Perioada
2-1
Final
6-2
4377 / 18:30 / AZ Havirov vs Jihlava
Prima Perioada
0-1
Final
0-1
Danemarca
Danemarca SuperLiga
4381 / 20:00 / Aalborg vs Gentofte
Prima Perioada
0-0
Final
2-0
Elvetia
Elvetia NLA
4711 / 20:45 / Ambri-Piotta vs Langnau Tigers
Prima Perioada
2-0
Final
2-3
4712 / 20:45 / Biel vs Zurich
Prima Perioada
1-0
Final
5-4 (4-4)
4713 / 20:45 / EHC Kloten vs Zug
Prima Perioada
0-0
Final
2-3
4714 / 20:45 / Lausanne vs Bern
Prima Perioada
0-1
Final
0-4
4715 / 20:45 / Lugano vs Fribourg
Prima Perioada
4-0
Final
8-1
4716 / 20:45 / Servette vs Davos
Prima Perioada
1-1
Final
1-7
Europa
Liga Mol
4822 / 17:30 / Ferencvaros vs Beograd
Prima Perioada
0-1
Final
1-4
4823 / 18:00 / Dunarea Galati vs Debrecen
Prima Perioada
1-0
Final
2-1
Finlanda
Finlanda - S.M.Liga
4689 / 16:00 / Lukko vs Vaasan Sport
Prima Perioada
1-1
Final
4-1
4691 / 17:00 / Jyvaskyla vs Jukurit