Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si pariuri live.
Serie Bilet (info)
Cod de verificare (info)
Verifica Pariul
Sambata
25/03
Fotbal
Europa
C.E. U17 - Calificari
0381 / 11:00 / Germany U17 vs Finland U17
Pauza
4-2
Final
6-2
0386 / 12:00 / France U17 vs Ukraine U17
Pauza
1-0
Final
3-1
0411 / 14:30 / Turkey U17 vs Armenia U17
Pauza
2-0
Final
6-0
0453 / 16:00 / Bosnia & Herzegovina U17 vs Czech Republic U17
Pauza
1-0
Final
2-1
0454 / 16:00 / England U17 vs Slovenia U17
Pauza
2-0
Final
4-0
0481 / 16:30 / Sweden U17 vs Austria U17
Pauza
0-0
Final
1-3
C.E. U17 - Feminin
0455 / 16:00 / Denmark U17 W vs Norway U17 W
Pauza
0-6
Final
1-6
0456 / 16:00 / England U17 W vs Poland U17 W
Pauza
1-0
Final
2-0
0457 / 16:00 / Germany U17 W vs Italy U17 W
Pauza
1-1
Final
3-1
0458 / 16:00 / Wales U17 W vs Bosnia & Herzegovina U17 W
Pauza
0-0
Final
1-0
C.E. U19 - Calificari
2933 / 12:00 / Germany U19 vs Serbia U19
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2934 / 15:00 / Greece U19 vs Finland U19
Pauza
0-1
Final
4-1
Marcheaza prima
2
2935 / 15:00 / Sweden U19 vs Ireland U19
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
2936 / 16:00 / Croatia U19 vs Poland U19
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2937 / 16:00 / Italy U19 vs Belgium U19
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2938 / 17:00 / Slovakia U19 vs Cyprus U19
Pauza
2-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
2939 / 18:00 / Holland U19 vs Ukraine U19
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2940 / 18:00 / Turkey U19 vs Portugal U19
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
C.E. U21 - Calificari
0413 / 15:00 / Ireland U21 vs Kosovo U21
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
C.M.2018 - Calificari
0582 / 19:00 / Andorra vs Insulele Feroe
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Total cornere
10
0583 / 19:00 / Bosnia & Herzegovina vs Gibraltar
Pauza
2-0
Final
5-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
4
Total cornere
8
0584 / 19:00 / Cipru vs Estonia
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Total cornere
6
0585 / 19:00 / Suedia vs Belarus
Pauza
1-0
Final
4-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
19
Total cornere
9
Marcheaza prima
1
0586 / 19:00 / Elvetia vs Letonia
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
66
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
0630 / 21:45 / Belgia vs Grecia
Pauza
0-0
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
46
Total cornere
9
Marcheaza prima
2
0631 / 21:45 / Bulgaria vs Olanda
Pauza
2-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
X
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
5
Total cornere
6
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Spas Delev;
Orice marcator
Spas Delev;
0632 / 21:45 / Luxemburg vs Franta
Pauza
1-2
Final
1-3
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
28
Total cornere
12
Marcheaza prima
2
0633 / 21:45 / Portugalia vs Ungaria
Pauza
2-0
Final
3-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
32
Total cornere
5
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Andre Silva;
Orice marcator
Cristiano Ronaldo; Andre Silva;
Romania
Romania Liga 2
0382 / 11:00 / Afumati vs Calarasi
Pauza
0-1
Final
1-2
0383 / 11:00 / Braila vs Chindia Targoviste
Pauza
0-0
Final
0-2
0384 / 11:00 / Mioveni vs Balotesti
Pauza
1-0
Final
3-0
0385 / 11:30 / Sepsi vs Satu Mare
Pauza
2-1
Final
3-1
Anglia
Anglia Conferinta Nord
0522 / 17:00 / Boston vs Salford
Pauza
1-0
Final
2-0
0523 / 17:00 / Brackley vs Telford
Pauza
2-0
Final
2-1
0524 / 17:00 / Bradford PA vs Altrincham
Pauza
1-1
Final
2-1
0525 / 17:00 / Chorley vs Curzon
Pauza
0-3
Final
0-3
0526 / 17:00 / Gainsborough vs Darlington
Pauza
2-1
Final
3-3
0527 / 17:00 / Gloucester City vs Alfreton
Pauza
1-0
Final
4-0
0528 / 17:00 / Kidderminster vs Harrogate
Pauza
0-0
Final
1-0
0529 / 17:00 / Nuneaton vs Fylde
Pauza
3-0
Final
4-1
0530 / 17:00 / Stalybridge vs Worcester
Pauza
0-0
Final
0-1
0531 / 17:00 / Stockport vs Tamworth
Pauza
0-1
Final
2-1
0532 / 17:00 / United of Manchester vs Halifax
Pauza
0-3
Final
0-3
Anglia Conferinta Premier
0410 / 14:15 / Lincoln City vs Forest Green
Pauza
0-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
0488 / 17:00 / Bromley vs Chester
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0489 / 17:00 / Dagenham & Red. vs York
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0490 / 17:00 / Eastleigh vs Gateshead
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0491 / 17:00 / Guiseley vs Dover Ath.
Pauza
0-1
Final
0-4
Marcheaza prima
2
0492 / 17:00 / Macclesfield vs Aldershot
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0493 / 17:00 / Solihull vs Barrow
Pauza
0-3
Final
2-4
Marcheaza prima
2
0494 / 17:00 / Southport vs Boreham Wood
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0495 / 17:00 / Sutton vs North Ferriby
Pauza
3-0
Final
5-1
Marcheaza prima
1
0496 / 17:00 / Tranmere vs Braintree
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0497 / 17:00 / Woking vs Maidstone
Pauza
2-1
Final
2-4
Marcheaza prima
1
0498 / 17:00 / Wrexham vs Torquay
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Anglia Conferinta Sud
0533 / 17:00 / Bath City vs Wealdstone
Pauza
1-1
Final
1-2
0534 / 17:00 / Chelmsford vs Gosport
Pauza
1-1
Final
5-1
0535 / 17:00 / Concord vs Hemel
Pauza
1-0
Final
2-0
0536 / 17:00 / Hampton vs Ebbsfleet
Pauza
0-0
Final
1-1
0537 / 17:00 / Margate vs Eastbourne Borough
Pauza
0-0
Final
1-1
0538 / 17:00 / Oxford City vs Poole Town
Pauza
0-0
Final
0-1
0539 / 17:00 / St. Albans vs Dartford
Pauza
0-0
Final
1-0
0540 / 17:00 / Stortford vs Maidenhead
Pauza
0-1
Final
0-2
0541 / 17:00 / Truro vs Whitehawk
Pauza
2-1
Final
4-2
0542 / 17:00 / Welling vs Hungerford
Pauza
0-0
Final
0-0
0543 / 17:00 / Weston vs East Thurrock
Pauza
0-0
Final
1-3
Anglia Div. 1
0446 / 15:30 / Swindon vs Millwall
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0499 / 17:00 / AFC Wimbledon vs Southend
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0500 / 17:00 / Bury vs Fleetwood Town
Pauza
0-0
Final
0-0
0501 / 17:00 / Chesterfield vs Rochdale
Pauza
0-3
Final
1-3
Marcheaza prima
2
0502 / 17:00 / Coventry vs Bristol Rovers
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0503 / 17:00 / Gillingham FC vs Peterborough
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0504 / 17:00 / Northampton vs Oxford Utd
Pauza
0-0
Final
0-0
0505 / 17:00 / Oldham vs Sheffield Utd
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0506 / 17:00 / Shrewsbury vs Bolton
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
3941 / 17:00 / Port Vale vs Milton Keynes Dons
Pauza
0-0
Final
0-0
Anglia Div. 2
0507 / 17:00 / Accrington vs Grimsby
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0508 / 17:00 / Barnet vs Cheltenham
Pauza
0-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
0509 / 17:00 / Blackpool vs Hartlepool
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0510 / 17:00 / Cambridge Utd vs Stevenage
Pauza
0-0
Final
0-0
0511 / 17:00 / Carlisle vs Crewe
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0512 / 17:00 / Colchester vs Luton
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0513 / 17:00 / Crawley Town vs Leyton Orient
Pauza
3-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0514 / 17:00 / Exeter vs Yeovil
Pauza
0-0
Final
3-3
Marcheaza prima
2
0515 / 17:00 / Morecambe vs Mansfield
Pauza
1-3
Final
1-3
Marcheaza prima
2
0516 / 17:00 / Portsmouth vs Newport
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0517 / 17:00 / Wycombe vs Notts County
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Anglia Isthmian Premier
2532 / 17:00 / Grays Athletic vs Enfield Town
Pauza
1-2
Final
1-3
2534 / 17:00 / Leatherhead vs Wingate & Finchley
Pauza
1-0
Final
1-0
2528 / 17:00 / Afc Sudbury vs Hendon FC
Pauza
0-2
Final
0-4
2539 / 17:00 / Tonbridge Angels vs Harlow Town
Pauza
0-1
Final
0-3
2529 / 17:00 / Bognor Regis Town vs Canvey Island
Pauza
2-0
Final
4-0
2535 / 17:00 / Leiston FC vs Worthing FC
Pauza
1-0
Final
2-0
2533 / 17:00 / Harrow Borough vs Staines Town
Pauza
0-0
Final
0-0
2536 / 17:00 / Lowestoft Town vs Folkestone Invicta
Pauza
0-1
Final
2-2
2537 / 17:00 / Metropolitan Police vs Merstham FC
Pauza
0-1
Final
0-2
2530 / 17:00 / Burgess Hill vs Kingstonian FC
Pauza
1-0
Final
2-1
2531 / 17:00 / Dulwich Hamlet vs Billericay
Pauza
0-3
Final
0-3
2538 / 17:00 / Needham Market vs Havant & Waterloville
Pauza
0-0
Final
0-0
Anglia Nord Premier
2540 / 17:00 / Blyth Spartans vs Rushall Olympic
Pauza
0-0
Final
2-1
2542 / 17:00 / Corby Town vs Marine
Pauza
0-0
Final
0-0
2549 / 17:00 / Stourbridge FC vs Grantham Town
Pauza
1-1
Final
1-2
2543 / 17:00 / Ilkeston Town vs Frickley Athletic
Pauza
1-0
Final
1-0
2544 / 17:00 / Matlock Town vs Ashton United
Pauza
0-0
Final
3-0
2546 / 17:00 / Nantwich Town vs Whitby Town
Pauza
0-1
Final
0-2
2548 / 17:00 / Spennymoor Town vs Halesowen Town
Pauza
0-1
Final
1-1
2545 / 17:00 / Mickleover Sports vs Stafford Rangers
Pauza
1-2
Final
1-3
2550 / 17:00 / Sutton Coldfield vs Barwell FC
Pauza
0-1
Final
2-1
2547 / 17:00 / Skelmersdale Utd vs Buxton FC
Pauza
0-1
Final
0-6
2541 / 17:00 / Coalville Town vs Workington
Pauza
1-0
Final
2-1
2551 / 17:00 / Warrington Town vs Hednesford Town
Pauza
1-0
Final
1-0
Anglia Sud Premier
2559 / 17:00 / King`s Lynn vs Dunstable Town
Pauza
0-0
Final
0-1
2560 / 17:00 / Merthyr Town vs Cambridge City
Pauza
1-0
Final
5-0
2563 / 17:00 / Weymouth vs Kings Langley
Pauza
1-0
Final
1-1
2558 / 17:00 / Hitchin Town vs Leamington
Pauza
0-0
Final
0-0
2555 / 17:00 / Cirencester Town vs Redditch Utd
Pauza
1-0
Final
2-1
2553 / 17:00 / Chesham United vs Chippenham
Pauza
1-3
Final
1-3
2556 / 17:00 / Frome Town vs Slough Town
Pauza
1-0
Final
1-0
2552 / 17:00 / Biggleswade Town vs Dorchester Town
Pauza
0-0
Final
3-0
2562 / 17:00 / Stratford Town vs Banbury United
Pauza
2-0
Final
2-0
2554 / 17:00 / Cinderford Town vs Kettering
Pauza
1-0
Final
1-3
2561 / 17:00 / St Ives Town vs Basingstoke
Pauza
0-0
Final
0-1
Franta
Franta Div. 3
0467 / 16:00 / Dunkerque vs Concarneau
Pauza
0-0
Final
3-0
Germania
Germania Div.3
0415 / 15:00 / Chemnitzer vs Duisburg
Pauza
1-1
Final
2-3
0416 / 15:00 / Erfurt vs Mainz II
Pauza
0-0
Final
0-0
0417 / 15:00 / FSV Frankfurt vs Lotte
Pauza
2-0
Final
2-0
0418 / 15:00 / Hallescher vs Fortuna Koln
Pauza
0-0
Final
0-0
0419 / 15:00 / Hansa Rostock vs Paderborn
Pauza
1-1
Final
1-1
0420 / 15:00 / Holstein Kiel vs Magdeburg
Pauza
0-0
Final
1-1
0421 / 15:00 / Preussen Munster vs Aalen
Pauza
1-1
Final
2-1
0422 / 15:00 / Regensburg vs VfL Osnabruck
Pauza
1-0
Final
1-2
0423 / 15:00 / Sonnenhof Großaspach vs Zwickau
Pauza
0-1
Final
1-2
Germania Hessenliga
4655 / 16:00 / Borussia Fulda vs FC Ederbergland
Pauza
0-0
Final
4-0
4657 / 16:00 / KSV Baunatal vs SV Steinbach
Pauza
0-0
Final
6-1
4656 / 16:00 / FSC Lohfelden vs Viktoria Urberach
Pauza
0-0
Final
0-0
4658 / 16:00 / Rot-Weiß Darmstadt vs Bayern Alzenau
Pauza
0-0
Final
0-1
4660 / 16:00 / SV RW Hadamar vs TSV Lehnerz
Pauza
0-0
Final
2-0
4659 / 16:00 / Seligenstadt vs E. Stadtallendorf
Pauza
0-1
Final
0-1
Germania Holstein-Liga
4650 / 15:00 / TSV Kropp vs NTSV Strand
Pauza
0-1
Final
0-2
4649 / 15:00 / TSV Altenholz vs Heider SV
Pauza
1-0
Final
2-0
4648 / 15:00 / TSB Flensburg vs Holstein Kiel II
Pauza
0-0
Final
1-3
4652 / 15:30 / FC Kilia Kiel vs Flensburg 08
Pauza
0-1
Final
0-1
4666 / 16:00 / TSV Schilksee vs SV Todesfelde
Pauza
0-0
Final
0-0
Germania Liga Bayern Nord
3959 / 16:00 / SpVgg Ansbach vs Würzburger Kickers II
Pauza
0-0
Final
0-2
3958 / 16:00 / SC Eltersdorf vs SV Erlenbach
Pauza
2-0
Final
6-0
3955 / 16:00 / 1. FC Sand vs DJK Don Bosco
Pauza
0-0
Final
2-1
3956 / 16:00 / ASV Neumarkt vs FC Amberg
Pauza
0-0
Final
0-1
3953 / 15:00 / Viktoria Aschaffenburg vs TSV Aubstadt
Pauza
1-0
Final
2-1
3952 / 15:00 / VfB Eichstätt vs VfL Frohnlach
Pauza
0-1
Final
3-1
3961 / 17:00 / TSV Großbardorf vs SpVgg Weiden
Pauza
1-0
Final
1-0
3963 / 18:00 / Alemannia Haibach vs Würzburger FV
Pauza
0-0
Final
2-1
Germania Liga Bayern Sud
3972 / 16:00 / DJK Vilzing vs Jahn Regensburg II
Pauza
0-0
Final
1-0
3973 / 16:00 / TSV Bogen vs SV Pullach
Pauza
0-1
Final
0-2
3969 / 15:00 / SV Heimstetten vs TSV 1896 Rain
Pauza
0-0
Final
0-0
3970 / 15:00 / TSV Landsberg vs TSV Dachau
Pauza
0-0
Final
0-2
3967 / 15:00 / BCF Wolfratshausen vs Hankofen-Hailing
Pauza
1-1
Final
2-1
3968 / 15:00 / FC Unterföhring vs Kottern-St. Mang
Pauza
1-1
Final
3-2
3966 / 15:00 / 1. FC Sonthofen vs FC Gundelfingen
Pauza
2-1
Final
2-1
3971 / 15:30 / FC Ismaning vs TSV Schwabmünchen
Pauza
0-1
Final
0-1
Germania Oberliga Baden-Wurttemberg
4661 / 16:00 / Bahlinger SC vs SV Spielberg
Pauza
2-2
Final
3-2
4664 / 16:00 / Offenburger FV vs Karlsruher SC II
Pauza
1-1
Final
2-1
4662 / 16:00 / FSV Bissingen vs SV Oberachern
Pauza
3-0
Final
6-0
4663 / 16:00 / FV Ravensburg vs 1. CfR Pforzheim
Pauza
1-0
Final
2-3
4665 / 16:00 / SV Sandhausen II vs SSV Reutlingen
Pauza
0-1
Final
0-3
4646 / 15:00 / Göppinger SV vs FSV Hollenbach
Pauza
2-0
Final
2-0
Germania Oberliga Niederrhein
4675 / 18:00 / SC Düsseldorf-West vs TSV Meerbusch
Pauza
1-0
Final
2-0
4677 / 19:00 / KFC Uerdingen vs Velbert
Pauza
2-1
Final
2-2
Germania Oberliga Niedersachsen
4672 / 17:00 / Arminia Hannover vs FC Wunstorf
Pauza
1-1
Final
1-2
4673 / 17:00 / SSV Jeddeloh vs Hannoverscher SC
Pauza
3-1
Final
4-1
4674 / 18:00 / BW Bornreihe vs Heeslinger SC
Pauza
0-1
Final
1-1
Germania Oberliga NOFV Sud
4647 / 15:00 / Schott Jena vs BSG Chemie Leipzig
Pauza
1-1
Final
1-5
Germania Oberliga Rheinland-Pfalz
4651 / 15:30 / SV Saar 05 vs FK Pirmasens II
Pauza
0-0
Final
3-1
4669 / 16:30 / Neunkirchen vs SV Morlautern
Pauza
0-0
Final
1-1
4671 / 16:30 / TuS Mechtersheim vs Röchling Völklingen
Pauza
1-0
Final
1-3
4667 / 16:30 / FSV Salmrohr vs TSG Pfeddersheim
Pauza
0-0
Final
1-0
4670 / 16:30 / TSV Schott Mainz vs Hertha Wiesbach
Pauza
0-0
Final
0-0
4668 / 16:30 / FV 07 Diefflen vs SC Hauenstein
Pauza
1-0
Final
2-0
Germania Regional Bavaria
0424 / 15:00 / Augsburg II vs SpVgg Bayreuth
Pauza
0-2
Final
0-2
0425 / 15:00 / Bayern Hof vs Seligenporten
Pauza
0-1
Final
1-2
0426 / 15:00 / Furth II vs Rosenheim
Pauza
0-1
Final
2-2
0427 / 15:00 / Memmingen vs Garching
Pauza
2-0
Final
2-0
0428 / 15:00 / Nurnberg II vs Buchbach
Pauza
2-1
Final
3-3
0429 / 15:00 / Schalding vs Ingolstadt II
Pauza
1-0
Final
2-0
Germania Regional Nord
0435 / 15:00 / Lubeck vs Oldenburg
Pauza
1-0
Final
2-0
0468 / 16:00 / Egestorf-Langreder vs Eichede
Pauza
2-0
Final
3-0
0544 / 17:00 / Meppen vs TSV Havelse
Pauza
1-0
Final
2-0
Germania Regional Sud Vest
0436 / 15:00 / Kickers Offenbach vs Elversberg
Pauza
0-0
Final
0-0
0437 / 15:00 / Pirmasens vs FC Nottingen
Pauza
0-0
Final
0-0
0438 / 15:00 / Stuttgart II vs Mannheim
Pauza
0-1
Final
0-1
0439 / 15:00 / TuS Koblenz vs Kaiserslautern II
Pauza
3-1
Final
4-1
0440 / 15:00 / Ulm vs FC 08 Homburg
Pauza
1-1
Final
1-1
0441 / 15:00 / Walldorf vs Eintracht Trier
Pauza
1-0
Final
3-2
0442 / 15:00 / Watzenborn vs Hoffenheim II
Pauza
1-1
Final
2-1
0443 / 15:00 / Worms vs Stutt. Kickers
Pauza
1-0
Final
4-1
Germania Regional Vest
0430 / 15:00 / Dortmund II vs Viktoria Koln
Pauza
1-0
Final
2-3
0431 / 15:00 / Oberhausen vs B. Monchengladbach II
Pauza
1-0
Final
3-1
0432 / 15:00 / Schalke II vs Wuppertaler
Pauza
4-2
Final
4-2
0433 / 15:00 / Siegen vs Wiedenbruck
Pauza
0-0
Final
1-1
0434 / 15:00 / Wattenscheid vs Sprockhovel
Pauza
2-0
Final
2-0
Germania U19
4644 / 12:00 / Energie Cottbus U19 vs Holstein Kiel U19
Pauza
3-0
Final
3-2
4643 / 12:00 / Carl Zeiss Jena U19 vs Hannover U19
Pauza
0-1
Final
3-1
Italia
Italia Div. 2
0588 / 19:00 / Cittadella vs Spezia
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0624 / 21:30 / Benevento vs Trapani
Pauza
1-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
Italia Lega Pro - Gr.A
0448 / 15:30 / Alessandria vs Racing Roma
Pauza
1-1
Final
2-1
0449 / 15:30 / Cremonese vs Pontedera
Pauza
1-1
Final
1-1
0450 / 15:30 / Pro Piacenza vs Lupa Roma
Pauza
0-0
Final
0-0
0451 / 15:30 / Viterbese vs Lucchese
Pauza
1-0
Final
2-0
0571 / 21:30 / Carrarese vs Siena
Pauza
1-0
Final
2-0
0596 / 19:30 / Prato vs Livorno
Pauza
1-2
Final
1-3
0597 / 19:30 / Tuttocuoio vs Olbia
Pauza
1-0
Final
5-0
0622 / 21:30 / Giana Erminio vs Renate
Pauza
2-1
Final
3-1
Italia Lega Pro - Gr.B
0572 / 17:30 / Pordenone vs Lumezzane
Pauza
2-2
Final
7-2
Spania
Spania 3 Gr.1
0589 / 19:00 / Mutilvera vs Coruxo FC
Pauza
0-0
Final
0-0
Spania 3 Gr.2
0569 / 17:00 / R. Sociedad B vs Ath Bilbao B
Pauza
0-0
Final
1-0
0577 / 18:00 / Amorebieta vs Socuellamos
Pauza
3-0
Final
4-1
0578 / 18:00 / Leioa vs Rayo Majadahonda
Pauza
0-2
Final
1-2
0621 / 21:00 / Real Madrid B vs Barakaldo
Pauza
1-0
Final
2-1
Spania 3 Gr.3
0579 / 18:00 / Levante UD B vs Saguntino
Pauza
0-0
Final
0-1
0580 / 18:00 / Llagostera vs Sabadell
Pauza
1-0
Final
1-1
0590 / 19:00 / Espanyol B vs Villarreal B
Pauza
0-2
Final
0-2
0875 / 19:00 / Valencia B vs Barcelona B
Pauza
0-2
Final
0-4
Spania Div. 2
0570 / 17:00 / Valladolid vs Gimnastic
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0591 / 19:00 / Almeria vs Alcorcon
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
0592 / 19:00 / Numancia vs Rayo Vallecano
Pauza
0-0
Final
0-0
0625 / 21:30 / Mallorca vs Levante
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0638 / 21:45 / R. Oviedo vs Girona
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Spania Primera Division (F)
0725 / 11:45 / Levante W vs Betis W
Pauza
0-0
Final
2-1
0729 / 19:00 / Tenerife W vs Tacuense W
Pauza
0-0
Final
2-0
Spania Tercera
4016 / 18:30 / Céltiga FC vs CCD Cerceda
Pauza
1-0
Final
1-1
3984 / 17:00 / CD Binissalem vs Rotlet Molinar
Pauza
0-0
Final
5-0
3992 / 17:30 / Penya Ciutadella vs UD Poblense
Pauza
0-0
Final
1-1
3989 / 17:30 / CD Llosetense vs CD Son Cladera
Pauza
0-0
Final
3-0
3993 / 17:30 / Platges de Calvià vs CD Ferriolense
Pauza
0-0
Final
0-1
3999 / 18:00 / CE Esporles vs Alcúdia
Pauza
0-0
Final
3-1
4013 / 18:15 / UD Collerense vs CE Felanitx
Pauza
0-0
Final
1-1
4015 / 18:30 / CE Constancia vs CE Mercadal
Pauza
0-0
Final
1-1
4018 / 18:30 / Santa Catalina Atlético vs CE Campos
Pauza
0-0
Final
3-1
4022 / 19:00 / Ibiza CF vs CF San Rafael
Pauza
0-0
Final
1-1
4009 / 18:00 / UD San Fernando vs UD Lanzarote
Pauza
1-0
Final
1-2
4014 / 18:30 / CD Santa Úrsula vs CD Vera
Pauza
0-0
Final
4-1
4024 / 19:00 / UD Ibarra vs CD Buzanada
Pauza
1-1
Final
2-1
4004 / 18:00 / Muleño CF vs La Unión CF
Pauza
0-0
Final
2-0
4017 / 18:30 / Olímpico de Totana vs La Hoya Lorca B
Pauza
0-0
Final
0-9
4023 / 19:00 / Lorca Deportiva CF vs Ciudad Murcia
Pauza
1-0
Final
4-0
4020 / 19:00 / CD Cieza vs CA Pulpileño
Pauza
0-0
Final
4-1
4028 / 19:30 / EDMF Churra vs CD Águilas
Pauza
0-0
Final
1-1
3985 / 17:00 / CD Huarte vs CD Corellano
Pauza
0-0
Final
1-0
3983 / 17:00 / CD Ardoi vs CA Cirbonero
Pauza
0-0
Final
0-3
3987 / 17:30 / AD San Juan vs UDC Chantrea
Pauza
0-0
Final
1-1
3991 / 17:30 / CD Pamplona vs UCD Burladés
Pauza
0-0
Final
0-0
3990 / 17:30 / CD Lourdes vs CA Valtierrano
Pauza
0-0
Final
4-0
3997 / 18:00 / CD Cortes vs CD Subiza
Pauza
0-0
Final
2-1
4025 / 19:00 / Valle de Egüés vs CD River Ega
Pauza
1-0
Final
3-2
4010 / 18:00 / Unión Ceares vs CD Mosconia
Pauza
0-1
Final
2-1
4000 / 18:00 / Condal CF vs CD Tineo
Pauza
0-0
Final
1-1
4002 / 18:00 / Escobedo vs Atlético Albericia
Pauza
0-0
Final
0-0
4027 / 19:30 / CD Tropezón vs Gimnástica Torrelavega
Pauza
0-0
Final
1-0
3988 / 17:30 / Aurrera de Ondarroa vs SCD Durango
Pauza
0-0
Final
1-1
4008 / 18:00 / SD Beasain vs CD Vitoria (ESP)
Pauza
0-0
Final
1-2
4005 / 18:00 / Pasaia KE vs Tolosa CF
Pauza
0-0
Final
2-1
3995 / 18:00 / Bermeo vs Amurrio Club
Pauza
0-0
Final
4-0
4019 / 18:30 / SD Deusto vs CD Santurtzi
Pauza
1-0
Final
1-0
4026 / 19:00 / Zalla Unión Club vs Real Sociedad C
Pauza
0-0
Final
1-0
3986 / 17:00 / Torre Levante vs UD Alzira
Pauza
0-0
Final
2-3
4006 / 18:00 / Recambios Colón CD vs CD Castellón
Pauza
0-0
Final
0-2
4012 / 18:00 / Villaralbo CF vs Cristo Atlético
Pauza
0-0
Final
2-2
4003 / 18:00 / La Virgen del Camino vs Atlético Bembibre
Pauza
0-0
Final
1-2
3994 / 18:00 / Atlético Astorga vs Zamora CF
Pauza
0-0
Final
0-2
4001 / 18:00 / Cultural Cebrereña vs Beroil Bupolsa
Pauza
1-0
Final
2-0
3996 / 18:00 / Burgos Promesas vs CD Mirandés B
Pauza
0-0
Final
0-0
3998 / 18:00 / CD Villamuriel vs SC Uxama
Pauza
0-0
Final
0-0
4011 / 18:00 / Unionistas de Salamanca vs Atlético Tordesillas
Pauza
0-0
Final
3-0
4007 / 18:00 / River Melilla vs UD Maracena
Pauza
0-0
Final
0-0
4021 / 19:00 / CD El Palo vs UDC Torredonjimeno
Pauza
1-0
Final
1-2
Belgia
Belgia Div. 1 (F)
3904 / 16:00 / Eva`s Tienen (W) vs OH Leuven (W)
Pauza
0-0
Final
0-3
3905 / 16:00 / Heist (W) vs Anderlecht (W)
Pauza
0-0
Final
0-4
Elvetia
Elvetia Div. 3
4785 / 19:00 / SC Kriens vs FC United Zürich
Pauza
1-2
Final
3-2
4781 / 17:00 / SC Cham vs Juventus Zürich
Pauza
0-0
Final
1-1
4780 / 17:00 / FC Köniz vs Fc Bavois
Pauza
1-1
Final
1-3
Olanda
Olanda Div. 3
0452 / 15:30 / AFC vs Spakenburg
Pauza
1-0
Final
2-1
0474 / 16:00 / HFC vs Gvvv
Pauza
0-0
Final
1-1
0475 / 16:00 / Kozakken Boys vs Barendrecht
Pauza
0-1
Final
1-3
0487 / 16:30 / Lienden vs HHC
Pauza
0-1
Final
1-1
0593 / 19:00 / De Treffers vs Katwijk
Pauza
2-2
Final
2-2
0594 / 19:00 / Excelsior Maassluis vs TEC
Pauza
0-1
Final
1-4
Olanda Div.1 Feminin
4746 / 19:30 / ADO Den Haag (W) vs FC Twente (W)
Pauza
0-0
Final
0-2
Turcia
Turcia A2 Grupa 2
0389 / 13:00 / Batman Petrolspor vs Dardanelspor
Pauza
1-0
Final
2-0
0394 / 14:00 / Bodrumspor vs Erbaaspor
Pauza
0-0
Final
0-1
0395 / 14:00 / Dersimspor vs Tire
Pauza
2-3
Final
5-4
0396 / 14:00 / Duzcespor vs Halide E.
Pauza
1-1
Final
4-1
0397 / 14:00 / Kemerspor 2003 vs Catalca
Pauza
2-2
Final
2-2
0398 / 14:00 / Kirikhanspor vs Manisa
Pauza
0-0
Final
0-2
0399 / 14:00 / Pazarspor vs Yomraspor
Pauza
0-0
Final
2-0
0400 / 14:00 / Silivrispor vs Yesil Bursa
Pauza
0-0
Final
2-0
0401 / 14:00 / Turk Metal vs Derincespor
Pauza
0-0
Final
0-0
Turcia A2 Grupa 3
0387 / 12:30 / Denizli BB vs Elaziz Belediyespor Kulubu
Pauza
0-1
Final
0-2
0402 / 14:00 / Afjet Afyonspor vs Bayrampasa
Pauza
1-0
Final
3-0
0403 / 14:00 / Ankara Adliyespor vs Maltepespor
Pauza
0-0
Final
1-1
0404 / 14:00 / Bergama Bld. vs Muglaspor
Pauza
2-1
Final
4-1
0405 / 14:00 / Darica Genclerbirligi vs Orhangazispor
Pauza
2-0
Final
3-0
0406 / 14:00 / Duzyurtspor vs 12 Bingol
Pauza
0-1
Final
1-2
0407 / 14:00 / Payasspor vs Diyarbakirspor
Pauza
0-0
Final
0-0
0408 / 14:00 / Sakaryaspor vs Orduspor
Pauza
3-0
Final
5-0
0409 / 14:00 / Sultanbeyli vs Tarsus
Pauza
1-1
Final
1-2
Algeria
Algeria div.1
4528 / 16:00 / CR Belouizdad vs ES Sétif
Pauza
0-0
Final
1-0
4539 / 17:00 / MC Alger vs JS Kabylie
Pauza
0-0
Final
1-1
4540 / 17:00 / RC Relizane vs USM Alger
Pauza
2-0
Final
2-0
America de Nord si Centrala
C.M. Calificari America de Nord si Centrala
0324 / 01:00 / Trinidad & Tobago vs Panama
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0326 / 03:50 / Mexic vs Costa Rica
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0331 / 04:30 / USA vs Honduras
Pauza
3-0
Final
6-0
Marcheaza prima
1
Argentina
Argentina Div. 3
0961 / 18:45 / Barracas Central vs Defensores de Belgrano
Pauza
0-1
Final
1-2
0963 / 18:05 / Deportivo Moron vs Comunicaciones
Pauza
1-0
Final
3-0
0964 / 21:00 / Excursionistas vs Atletico Atlanta
Pauza
0-2
Final
1-3
Argentina Primera B Nacional
0187 / 21:00 / Nueva Chicago vs Crucero Del Norte
Pauza
0-1
Final
1-1
0185 / 23:05 / Instituto vs Chacarita Juniors
Pauza
1-0
Final
2-3
0184 / 02:30 / Ind. Rivadavia vs Guillermo Brown
Pauza
0-1
Final
1-1
0182 / 20:30 / Flandria vs Atletico Parana
Pauza
0-0
Final
1-0
0178 / 01:05 / Argentinos Jrs vs San Martin T.
Pauza
1-0
Final
3-1
Argentina Primera Division
0983 / 21:00 / Banfield vs Union de Santa Fe
Pauza
2-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
0986 / 23:15 / Gimnasia L.P. vs Sarmiento Junin
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0987 / 02:00 / Patronato vs Newells Old Boys
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0990 / 21:00 / Rosario Central vs Tigre
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0991 / 23:00 / San Lorenzo vs Quilmes
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Australia
Australia Brisbane
0341 / 07:45 / Capalaba FC vs Peninsula
Pauza
Anulat
Final
0-0
0342 / 07:45 / Rochedale vs Grange Thistle
Pauza
Anulat
Final
0-0
0379 / 11:00 / Souths vs Eastern Suburbs
Pauza
Anulat
Final
0-0
Australia Divizia 1
0356 / 08:35 / Central Coast Mariners vs Adelaide United
Pauza
1-0
Final
2-3
0378 / 10:50 / Brisbane Roar vs Melbourne Victory
Pauza
0-0
Final
1-0
Australia NSW Nord
0336 / 05:30 / Newcastle Jets U21 vs Maitland
Pauza
Anulat
Final
0-0
0357 / 09:00 / Edgeworth E. vs Adamstown Rosebud
Pauza
4-0
Final
6-0
0372 / 10:00 / Broadmeadow vs Valentine
Pauza
2-1
Final
3-2
Australia NSW Premier
0338 / 06:00 / Hakoah Sydney vs Sydney Utd
Pauza
2-1
Final
3-2
0368 / 09:30 / Sutherland Sharks vs APIA Tigers
Pauza
0-2
Final
3-4
0371 / 10:00 / Bonnyrigg White Eagles vs Blacktown City
Pauza
Anulat
Final
0-0
0377 / 10:45 / Sydney FC U21 vs Sydney Olympic
Pauza
0-0
Final
0-1
Australia Queensland
0339 / 07:00 / Redlands vs Northern Fury
Pauza
0-2
Final
3-4
0355 / 08:10 / Brisbane U21 vs SWQ Thunder
Pauza
1-2
Final
4-3
0375 / 10:30 / F.N.Q. Heat vs Moreton Bay Utd
Pauza
2-1
Final
2-3
0376 / 10:30 / Gold Coast City vs Brisbane Strikers
Pauza
2-1
Final
4-2
Australia Tasmania
0334 / 05:00 / Kingborough Lions vs Devonport
Pauza
1-4
Final
3-5
Australia Vest Premier
0359 / 09:00 / ECU Joondalup vs Sorrento
Pauza
1-1
Final
2-3
0360 / 09:00 / Joondalup United vs Cockburn City
Pauza
0-2
Final
2-2
0361 / 09:00 / Mandurah City vs Perth Glory U21
Pauza
0-0
Final
1-2
0362 / 09:00 / Perth SC vs Armadale
Pauza
0-0
Final
0-0
0363 / 09:00 / Subiaco vs Balcatta
Pauza
1-0
Final
3-0
4512 / 09:00 / Balcatta vs Subiaco AFC
Pauza
0-1
Final
0-3
Australia Victoria
0337 / 06:00 / North Geelong vs Avondale FC
Pauza
0-0
Final
1-2
0358 / 09:00 / Green Gully vs Heidelberg Utd
Pauza
1-0
Final
2-3
0380 / 11:00 / Hume City vs Bulleen
Pauza
1-0
Final
1-0
Austria
Austria Regionalliga Central
0447 / 15:30 / ATSV Wolfsberger vs Deutschlandsberger
Pauza
2-0
Final
3-0
0518 / 17:00 / Union Gurten vs Stadl Paura
Pauza
0-1
Final
0-2
0599 / 20:00 / Lafnitz vs Hartberg
Pauza
1-0
Final
2-0
Austria Regionalliga East
0581 / 19:00 / Neusiedl vs Ritzing
Pauza
0-2
Final
0-4
Austria Regionalliga West
0480 / 16:30 / Altach (Am) vs Saalfelden
Pauza
3-0
Final
5-0
0519 / 17:00 / Dornbirn vs Hohenems
Pauza
0-1
Final
0-2
0520 / 17:00 / Hard vs Eugendorf
Pauza
1-0
Final
2-1
0521 / 17:00 / Johann vs Schwaz
Pauza
0-0
Final
0-0
0573 / 18:00 / A. Salzburg vs USK Anif
Pauza
0-1
Final
0-2
Brazilia
Brazilia - Catarinense
0617 / 21:00 / Figueirense vs Almirante Barroso
Pauza
0-0
Final
1-0
Brazilia - Cearense
0618 / 21:00 / Ceara vs Uniclinic
Pauza
1-0
Final
4-1
Brazilia - Goiano
0613 / 21:00 / Rio Verde vs Atletico GO
Pauza
1-0
Final
2-1
Brazilia - Paranaense
0661 / 21:00 / Atletico-PR vs Cianorte
Pauza
0-0
Final
1-1
Brazilia Brasiliense
4509 / 21:00 / Ceilandia vs SE Gama/DF
Pauza
0-1
Final
1-1
4547 / 20:30 / Luziania DF vs Santa Maria/DF
Pauza
0-1
Final
0-1
Brazilia Carioca
0604 / 20:30 / Portuguesa RJ vs Madureira
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0648 / 23:30 / Volta Redonda vs Nova Iguacu
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Brazilia Mineiro
0614 / 21:00 / Tombense vs America TO
Pauza
2-0
Final
2-0
0649 / 23:30 / America MG vs Tricordiano
Pauza
1-0
Final
3-0
Brazilia Paulista
0600 / 20:00 / Santo Andre vs Santos
Pauza
0-0
Final
0-1
0615 / 21:00 / Linense vs Sao Bernardo
Pauza
0-0
Final
1-0
0616 / 21:00 / Palmeiras vs Audax
Pauza
1-0
Final
2-2
0650 / 23:30 / Novorizontino vs Mirassol
Pauza
0-0
Final
0-0
Brazilia Paulista A2
2565 / 20:00 / Votuporanguense/SP vs Taubaté/SP
Pauza
1-1
Final
2-2
2566 / 21:00 / Mogi Mirim/SP vs Penapolense/SP
Pauza
0-2
Final
0-4
2567 / 21:00 / Rio Preto/SP vs Bragantino/SP
Pauza
1-0
Final
1-1
2576 / 02:00 / Sao Caetano/SP vs Oeste/SP
Pauza
0-0
Final
1-1
Brazilia Paulista A3
4503 / 15:00 / Inter de Limeira SP vs GE Osasco SP
Pauza
1-1
Final
2-1
4505 / 20:00 / Atibaia SP vs Monte Azul SP
Pauza
0-0
Final
0-1
4506 / 20:00 / Nacional AC SP vs Desportivo Brasil SP
Pauza
0-0
Final
1-1
4507 / 21:00 / Paulista FC SP vs Portuguesa SP
Pauza
1-0
Final
2-1
4508 / 21:00 / Rio Branco SP vs Matonense SP
Pauza
1-0
Final
1-0
Brazilia Pernambucano Playoff
0952 / 21:00 / Nautico vs Belo Jardim
Pauza
0-0
Final
1-1
Cehia
Cehia Div.3 CFL
4513 / 11:15 / FC Pisek vs FK Štěchovice
Pauza
2-0
Final
3-3
4516 / 11:15 / Olympia H.Kralove vs Slavoj Vysehrad
Pauza
3-0
Final
5-1
4515 / 11:15 / MFK Chrudim vs Jiskra Domazlice
Pauza
2-0
Final
2-2
4514 / 11:15 / FK Litoměřice vs SK Benešov
Pauza
2-2
Final
2-2
4517 / 11:30 / FK Kraluv Dvur vs Taborsko B
Pauza
1-0
Final
3-0
4529 / 16:00 / FK Tachov vs FK Dobrovice
Pauza
1-1
Final
6-2
Cehia U19
4521 / 12:00 / Teplice U19 vs Banik Ostrava U19
Pauza
0-0
Final
0-3
4520 / 12:00 / Opava U19 vs FK Zlin U19
Pauza
0-0
Final
0-0
4518 / 12:00 / Hradec Kralove U19 vs Slavia Praha U19
Pauza
1-1
Final
1-1
4519 / 12:00 / MFK OKD Karviná U19 vs Hlucin U19
Pauza
1-2
Final
1-2
4522 / 14:00 / Mlada Boleslav U19 vs Sigma Olomouc U19
Pauza
0-1
Final
1-2
4527 / 15:00 / Pribram U19 vs Jihlava U19
Pauza
0-0
Final
1-0
4526 / 15:00 / Brno U19 vs Ceske Budejovice U19
Pauza
1-1
Final
3-1
Chile
Chile Liga 2
0619 / 17:00 / Deportes Copiapo vs Rangers
Pauza
0-1
Final
1-2
0639 / 22:00 / S. Morning vs Coquimbo
Pauza
0-1
Final
2-1
0640 / 22:00 / Valdivia vs Iberia
Pauza
1-2
Final
3-2
China
China FA Cup
0343 / 08:00 / Heilongjiang Tianfeng vs Shaanxi Changan
Pauza
0-0
Final
0-1
0344 / 08:00 / Shenyan Dongjin vs Shenzhen Ledman
Pauza
0-1
Final
0-2
0345 / 08:00 / Shenyang City vs Yinchuan Helanshan
Pauza
0-1
Final
1-2
0364 / 09:00 / Beijing Technology vs Qingdao Jonoon
Pauza
0-2
Final
0-2
0365 / 09:00 / Hebei Elite vs Zhenjiang Huasa
Pauza
0-0
Final
2-0
0366 / 09:00 / Shanghai Sunfun vs Hainan Seamen
Pauza
1-1
Final
2-2
0369 / 09:30 / Suzhou Dongwu vs Sichuan Longfor
Pauza
1-0
Final
1-0
0370 / 09:30 / Wuhan Chufeng Heli vs Dalian Boyang
Pauza
0-0
Final
0-2
0373 / 10:00 / Chengdu Qianbao vs Baotou Nanjiao
Pauza
0-0
Final
2-0
0390 / 13:30 / Meixian Hakka vs Hunan Billows
Pauza
2-2
Final
3-3
Columbia
Columbia Primera A
0642 / 22:15 / Huila vs Deportes Tolima
Pauza
1-0
Final
1-0
Columbia Primera B
2568 / 22:15 / Fortaleza (COL) vs Leones FC
Pauza
0-0
Final
1-0
Coreea de Sud
Coreea de Sud K-League Challenge
0346 / 08:00 / Anyang vs Seongnam
Pauza
0-0
Final
2-0
0347 / 08:00 / Bucheon FC 1995 vs Busan
Pauza
1-0
Final
1-0
Coreea de Sud National League
0349 / 08:00 / Busan Kyotong vs Gangneung
Pauza
0-2
Final
0-3
0350 / 08:00 / Daejeon Korail vs Gyeongju KHNP
Pauza
0-0
Final
1-2
0351 / 08:00 / Gimhae vs Cheonan City
Pauza
0-1
Final
2-1
0352 / 08:00 / Mokpo City vs Changwon
Pauza
0-1
Final
0-2
Croatia
Croatia Div. 2
4530 / 16:00 / HNK Gorica vs NK Dugopolje
Pauza
0-0
Final
1-1
4536 / 16:30 / NK Solin vs HNK Sibenik
Pauza
1-0
Final
1-0
4537 / 16:30 / Rudeš Zagreb vs Hrvatski Dragovoljac
Pauza
0-0
Final
0-0
4535 / 16:30 / NK Sesvete vs NK Imotski
Pauza
1-0
Final
2-0
4534 / 16:30 / NK Novigrad vs NK Zagreb
Pauza
0-0
Final
1-1
4533 / 16:30 / Dinamo Zagreb B vs Lucko Zagreb
Pauza
1-0
Final
1-1
Danemarca
Danemarca Amatori Danmarksserien
4523 / 14:00 / B1908 Amager vs Skovshoved IF
Pauza
0-1
Final
2-1
4531 / 16:00 / AB Tarnby vs BK Fremad Valby
Pauza
2-0
Final
4-1
Danemarca Div.3 Promovare
0414 / 15:00 / Dalum IF vs Hvidovre
Pauza
0-0
Final
0-1
0464 / 16:00 / Aarhus Fremad vs Marienlyst
Pauza
1-0
Final
1-0
0465 / 16:00 / Brabrand vs B.93
Pauza
1-2
Final
4-2
0466 / 16:00 / Bronshoj vs Kolding IF
Pauza
1-1
Final
5-2
Danemarca Div.3 Retrogradare
0392 / 14:00 / VSK Aarhus vs BK Frem
Pauza
0-0
Final
1-1
0459 / 16:00 / Fredensborg vs Vejgaard
Pauza
0-0
Final
1-0
0460 / 16:00 / Jammerbugt vs Svendborg
Pauza
0-0
Final
0-0
0461 / 16:00 / Middelfart vs Hellerup
Pauza
1-1
Final
2-1
0462 / 16:00 / Næsby vs Odder
Pauza
0-0
Final
1-0
0463 / 16:00 / Sydvest vs Holbaek
Pauza
0-1
Final
2-1
Ecuador
Ecuador Liga 2
4541 / 19:00 / Manta FC vs Liga de Loja
Pauza
0-1
Final
1-2
4543 / 23:00 / Imbabura SC vs Liga de Portoviejo
Pauza
1-0
Final
1-0
4544 / 23:00 / Técnico Universitario vs Mushuc Runa
Pauza
0-0
Final
0-1
Ecuador Serie A
3939 / 03:00 / Deportivo Cuenca vs Delfin SC
Pauza
0-0
Final
1-1
El Salvador
El Salvador Primera Division
4511 / 23:15 / CD Dragon vs CD UES
Pauza
1-0
Final
2-0
4510 / 23:00 / CD Águila vs Isidro Metapán
Pauza
0-0
Final
1-1
Emiratele Arabe Unite
Emiratele Arabe Unite Div.2
4038 / 15:40 / Ras Al Khaimah vs Ajman Club
Pauza
0-1
Final
1-1
4036 / 15:40 / Al Khaleej vs Masfoot
Pauza
0-0
Final
4-0
4037 / 15:40 / Al Oruba (UAE) vs Al Hamriyah
Pauza
1-1
Final
2-1
Finlanda
Finlanda Div.1 Feminin
4524 / 14:00 / Ilves Tampere (W) vs HJK Helsinki (W)
Pauza
0-2
Final
1-2
4538 / 16:45 / Åland United (W) vs ONS Oulu (W)
Pauza
2-1
Final
3-2
4525 / 14:00 / PK-35 Vantaa (W) vs FC Honka (W)
Pauza
1-0
Final
1-0
4532 / 16:00 / TPS Turku (W) vs Pallokissat (W)
Pauza
2-0
Final
3-1
Grecia
Grecia Div. 2
0444 / 15:00 / Lamia vs Chania
Pauza
1-1
Final
2-1
International
Amicale cluburi
4846 / 16:00 / Jönköpings Södra vs IFK Värnamo
Pauza
2-0
Final
5-1
4843 / 14:00 / Åtvidabergs FF vs Degerfors IF
Pauza
2-0
Final
3-0
4847 / 15:00 / Örebro SK vs IFK Mariehamn
Pauza
2-0
Final
4-1
4848 / 14:00 / Östersunds FK vs VPS Vaasa
Pauza
1-1
Final
5-1
4853 / 15:00 / Kalmar FF vs Östers IF
Pauza
1-1
Final
2-1
4854 / 15:00 / Kongsvinger vs Valerenga
Pauza
1-0
Final
2-1
4849 / 15:00 / Djurgårdens IF vs Viking FK
Pauza
0-0
Final
2-0
4850 / 16:00 / GAIS vs Varbergs Bois
Pauza
0-0
Final
1-1
4855 / 15:00 / Sirius IK vs Gefle IF
Pauza
1-0
Final
4-0
4852 / 15:00 / IL Hodd vs Førde IL
Pauza
2-0
Final
2-2
4859 / 17:00 / GIF Sundsvall vs Brommapojkarna
Pauza
Anulat
Final
0-0
4857 / 16:00 / Trelleborgs FF vs BK Häcken
Pauza
3-0
Final
3-1
4856 / 16:00 / Floro SK vs Raufoss IL
Pauza
1-0
Final
1-1
4858 / 17:00 / Aalesund FK vs Molde FK
Pauza
2-0
Final
5-1
4862 / 17:00 / SK Brann vs Sogndal
Pauza
1-0
Final
1-2
4861 / 17:00 / Odd BK vs IK Start
Pauza
2-2
Final
3-4
4863 / 17:00 / Stromsgodset IF vs Sandefjord
Pauza
2-2
Final
2-2
4864 / 17:00 / Syrianska FC vs Arameiska-Syrianska
Pauza
Anulat
Final
0-0
4840 / 19:00 / FK Crvena Zvezda vs Spartak Moscow
Pauza
1-1
Final
2-1
4841 / 12:00 / Zaglebie Sosnowiec vs Legia Warszawa
Pauza
1-1
Final
1-2
4842 / 13:30 / FK Minsk vs Naftan Novopolotsk
Pauza
0-0
Final
1-1
4844 / 14:00 / Dynamo Kiev vs Vorskla
Pauza
3-0
Final
4-0
4845 / 14:00 / FC Vereya vs Septemvri Sofia
Pauza
0-3
Final
0-3
4851 / 15:00 / IK Frej vs Nyköpings BIS
Pauza
Anulat
Final
0-0
4860 / 17:00 / Halmstads BK vs IF Elfsborg
Pauza
0-0
Final
0-2
4865 / 14:00 / Assyriska FF vs Vasalunds IF
Pauza
0-1
Final
0-1
Amicale Internationale
4645 / 15:00 / South Africa vs Guinea-Bissau
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
4653 / 15:00 / Tanzania vs Botswana
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Amicale U20
4654 / 16:00 / Portugalia U20 vs Senegal U20
Pauza
0-1
Final
0-3
4676 / 19:00 / Franta U20 vs Anglia U20
Pauza
0-0
Final
0-1
Amicale U21
3940 / 12:00 / Georgia U21 vs Iceland U21
Pauza
2-2
Final
4-4
3942 / 18:00 / Lithuania U21 vs Belarus U21
Pauza
0-1
Final
1-2
C.M.OFC Calificari
0327 / 03:00 / Fiji vs New Zealand
Pauza
0-0
Final
0-2
Irlanda de Nord
Irlanda de Nord Liga 2
4744 / 17:00 / Ballyclare Comrades vs Warrenpoint Town
Pauza
0-0
Final
1-0
4745 / 17:00 / H&W Welders vs Larne FC
Pauza
0-0
Final
1-1
Irlanda de Nord Premier
0546 / 17:00 / Ards vs Glenavon
Pauza
0-0
Final
1-0
0547 / 17:00 / Ballinamallard vs Linfield
Pauza
1-0
Final
1-2
0548 / 17:00 / Cliftonville vs Ballymena
Pauza
1-1
Final
2-1
0549 / 17:00 / Coleraine vs Crusaders
Pauza
1-0
Final
1-0
0550 / 17:00 / Portadown vs Dungannon
Pauza
0-1
Final
0-1
Irlanda Rep
Irlanda Div.1
0601 / 20:00 / Waterford vs Wexford
Pauza
1-0
Final
2-0
0634 / 21:45 / Athlone vs Shelbourne
Pauza
1-1
Final
1-4
0635 / 21:45 / Cabinteely vs Cobh Ramblers
Pauza
1-0
Final
4-1
0636 / 21:45 / UC Dublin vs Longford
Pauza
2-0
Final
2-0
Irlanda Premier
0545 / 17:00 / Cork City vs Dundalk
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0574 / 18:00 / Galway vs Derry City
Pauza
Anulat
Final
0-0
0587 / 19:00 / St. Patricks vs Shamrock Rovers
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0598 / 19:30 / Drogheda vs Bohemians
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0623 / 21:30 / Bray vs Limerick
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0637 / 21:45 / Finn Harps vs Sligo Rovers
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Islanda
Islanda Cupa Ligii
0469 / 16:00 / KA Akureyri vs Keflavik
Pauza
3-0
Final
3-0
0595 / 19:15 / IR Reykjavik vs Kopavogur
Pauza
1-0
Final
1-2
0620 / 19:30 / Thor Akureyri vs Valur
Pauza
0-1
Final
2-4
Japonia
Japonia Div.2
0340 / 07:00 / Mito vs Ehime
Pauza
1-0
Final
1-0
0353 / 08:00 / Kyoto vs V-Varen Nagasaki
Pauza
0-1
Final
0-1
0354 / 08:00 / Verdy vs Gifu
Pauza
0-0
Final
1-0
0367 / 09:00 / Shonan vs Chiba
Pauza
1-0
Final
2-0
0374 / 10:00 / Yokohama vs Tokushima
Pauza
0-2
Final
0-2
Lituania
Lituania Div.2
0388 / 13:00 / Zalgiris 2 vs Kruoja
Pauza
0-1
Final
0-1
0393 / 14:00 / Tauras Taurage vs Koralas Klaipeda
Pauza
0-0
Final
0-3
0470 / 16:00 / Dainava Alytus vs Palanga
Pauza
0-0
Final
3-1
Mexic
Mexic - Liga de Ascenso
0328 / 03:00 / Atlante vs Coras
Pauza
0-0
Final
0-2
0329 / 04:00 / Correcaminos vs Cimarrones de Sonora
Pauza
1-0
Final
1-1
0332 / 04:30 / Cafetaleros de Tapachula vs Murcielagos
Pauza
1-0
Final
2-1
0333 / 04:30 / Venados vs UAEM Potros
Pauza
1-0
Final
1-0
Noua Zeelanda
Noua Zeelanda - Premiership
0335 / 05:05 / Auckland City vs Hawke`s Bay
Pauza
0-0
Final
1-0
Panama
Panama div.1
0330 / 04:00 / Atl. Nacional vs Tauro
Pauza
0-0
Final
0-1
Paraguai
Paraguay Div. 2
4747 / 20:45 / Fulgencio Yegros vs Deportivo Santaní
Pauza
0-0
Final
1-1
4748 / 21:30 / River Plate (PAR) vs Olimpia de Itá
Pauza
1-2
Final
3-3
Paraguay Div.1
0320 / 23:00 / Nacional Asuncion vs Olimpia Asuncion
Pauza
1-2
Final
2-4
0321 / 01:10 / Rubio Nu vs Sp. Luqueno
Pauza
0-0
Final
1-1
Polonia
Polonia Div.2
0391 / 13:45 / Wisla Pulawy vs Chojniczanka
Pauza
0-0
Final
0-0
0471 / 16:00 / Tychy vs Drutex-Bytovia
Pauza
0-0
Final
1-0
0551 / 17:00 / Sandecja Nowy S. vs Kluczbork
Pauza
1-1
Final
4-1
0575 / 18:00 / Stal Mielec vs Suwalki
Pauza
0-0
Final
2-1
Polonia Div.3
0445 / 15:00 / Warta Poznan vs Elblag
Pauza
0-1
Final
1-2
0472 / 16:00 / Puszcza vs Blekitni Stargard
Pauza
1-0
Final
2-0
0473 / 16:00 / Rozwoj Katowice vs S. Wola
Pauza
1-0
Final
2-2
0552 / 17:00 / Gryf Wejherowo vs Odra Opole
Pauza
0-0
Final
1-0
0553 / 17:00 / Legionowo vs Polonia Bytom
Pauza
0-0
Final
3-0
0554 / 17:00 / Siarka Tarnobrzeg vs Kotwica Kolobrzeg
Pauza
1-1
Final
2-1
0576 / 18:00 / GKS Belchatow vs Polonia Warszawa
Pauza
0-0
Final
2-1
Rusia
Rusia Div.2 Sud
0842 / 16:00 / Sochi vs Legion Dynamo
Pauza
1-0
Final
3-1
Scotia
Scotia Championship
0560 / 17:00 / Ayr vs Dumbarton
Pauza
1-1
Final
2-1
0561 / 17:00 / Hibernian vs Falkirk
Pauza
0-0
Final
2-1
0562 / 17:00 / Morton vs Dunfermline
Pauza
0-1
Final
0-1
0563 / 17:00 / Raith vs Queen of South
Pauza
1-1
Final
1-1
Scotia Cupa Challenge
0412 / 14:30 / Dundee Utd vs St. Mirren
Pauza
1-1
Final
2-1
Scotia Div.1
0564 / 17:00 / Alloa vs Queen`s Park
Pauza
1-1
Final
2-2
0565 / 17:00 / Brechin vs East Fife
Pauza
1-0
Final
2-1
0566 / 17:00 / Livingston vs Airdrieonians
Pauza
2-1
Final
4-2
0567 / 17:00 / Peterhead vs Stranraer
Pauza
1-2
Final
2-2
0568 / 17:00 / Stenhousemuir vs Albion Rovers
Pauza
0-0
Final
0-3
Scotia Div.2
0555 / 17:00 / Annan vs Cowdenbeath
Pauza
0-0
Final
1-0
0556 / 17:00 / Arbroath vs Montrose
Pauza
0-0
Final
0-1
0557 / 17:00 / Clyde vs Stirling
Pauza
1-0
Final
2-3
0558 / 17:00 / Edinburgh City vs Elgin City
Pauza
1-0
Final
3-0
0559 / 17:00 / Forfar Athletic vs Berwick
Pauza
1-1
Final
2-3
Senegal
Senegal Premier League
4782 / 17:30 / US Ouakam vs US Gorée
Pauza
0-0
Final
0-0
4783 / 18:30 / AS Génération Foot vs ASC Linguère
Pauza
0-0
Final
1-0
4784 / 19:00 / Teungueth FC vs ASC Jaraaf
Pauza
0-0
Final
1-0
4786 / 19:00 / ASC Diambars vs Mbour Petite-Côte
Pauza
0-1
Final
0-1
4787 / 20:30 / NGB ASC Niarry Tally vs Guédiawaye FC
Pauza
0-0
Final
0-1
Serbia
Serbia Div.2
3981 / 15:30 / OFK Beograd vs FK Sindjelić
Pauza
1-0
Final
1-0
3980 / 15:30 / Macva Sabac vs Radnicki Pirot
Pauza
0-1
Final
1-1
3982 / 15:30 / Sloboda Uzice vs Proleter Novi Sad
Pauza
1-1
Final
3-1
3979 / 15:30 / FK Jagodina vs BSK Borca
Pauza
1-0
Final
2-0
SUA
USA MLS
0602 / 20:00 / New England Revolution vs Minnesota
Pauza
4-1
Final
5-2
Marcheaza prima
1
0641 / 22:00 / New York Red Bulls vs Real Salt Lake
Pauza
0-0
Final
0-0
USA USL div.1
0603 / 20:00 / Louisville City vs Saint Louis
Pauza
0-0
Final
0-0
0643 / 23:00 / Los Angeles 2 vs Vancouver Whitecaps 2
Pauza
1-0
Final
2-0
0644 / 23:00 / Pittsburgh vs New York Red Bulls 2
Pauza
2-2
Final
3-3
0645 / 23:00 / Richmond Kickers vs Harrisburg City Islanders
Pauza
0-0
Final
1-0
Tara Galilor
Tara Galilor Play-Off
0482 / 16:30 / Cardiff Metropolitan vs Bala
Pauza
1-1
Final
2-3
0483 / 16:30 / Connahs Q. vs Bangor City
Pauza
1-0
Final
1-1
0484 / 16:30 / TNS vs Carmarthen Town
Pauza
2-0
Final
2-0
Tara Galilor Play-Out
0485 / 16:30 / Aberystwyth vs Druids
Pauza
0-0
Final
0-0
0486 / 16:30 / Llandudno vs Airbus
Pauza
1-1
Final
2-2
Thailanda
Thailanda div.2
4770 / 13:00 / Army United vs Kasetsart Fc
Pauza
0-0
Final
1-1
4771 / 14:00 / BBCU FC vs Samut Songkhram
Pauza
0-0
Final
0-2
Tunisia
Tunisia Div.1
0738 / 15:30 / Bizertin vs Gabes
Pauza
1-1
Final
2-3
0739 / 15:30 / Stade Gabesien vs JS Kairouan
Pauza
0-0
Final
1-0
0740 / 15:30 / Zarzis vs Hammam-Lif
Pauza
0-2
Final
1-4
Ucraina
Ucraina Div.2
4772 / 14:00 / Arsenal Kiev vs MFK Mikolaiv
Pauza
0-0
Final
1-0
4773 / 14:00 / FK Poltava vs Illichivets
Pauza
0-0
Final
0-2
4774 / 14:00 / Hirnyk-Sport vs Cherkaskyi Dnipro
Pauza
4-2
Final
5-2
4778 / 15:00 / Skala Stryi vs Helios Kharkov
Pauza
0-1
Final
0-1
4775 / 15:00 / Avangard Kramatorsk vs Veres Rivne
Pauza
1-0
Final
1-0
4777 / 15:00 / Kolos Kovalivka vs FK Ternopil
Pauza
3-1
Final
4-1
4776 / 15:00 / Inhulets Petrove vs Naftovyk-Ukrnafta
Pauza
0-2
Final
1-3
4779 / 16:00 / Desna Chernigiv vs Bukovyna Chernivtsi
Pauza
0-0
Final
0-0
Uruguay
Uruguay Apertura
0626 / 21:30 / Defensor Sp. vs Penarol
Pauza
2-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
0627 / 21:30 / Fenix vs Sisley
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0628 / 21:30 / Rampla Juniors vs Racing Montevideo
Pauza
0-2
Final
0-3
Marcheaza prima
2
0629 / 21:30 / Wanderers vs Boston River
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Uzbechistan
Uzbkistan Cupa
0273 / 12:00 / Naryn Khakkulabad vs Kyzyl
Pauza
0-2
Final
1-2
0476 / 12:00 / Andijan vs Neftchi Fargona
Pauza
0-0
Final
1-1
0477 / 12:00 / Osiyo Tashkent vs Met. Bekobod
Pauza
0-1
Final
0-3
0478 / 12:00 / Sementchi Kuvasoy vs Olmaliq
Pauza
0-1
Final
0-1
0479 / 12:00 / Xorazm Urganch vs Navbahor Namangan
Pauza
Anulat
Final
0-0
Venezuela
Venezuela Primera Division
0323 / 23:00 / Zulia vs Caracas
Pauza
Anulat
Final
0-0
0325 / 01:00 / Dep. Tachira vs Portuguesa
Pauza
0-0
Final