Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Sambata
19/08
Fotbal
Romania
Romania Liga 1
5199 / 21:00 / FC Juventus Bucuresti vs FCSB
Pauza
1-2
Final
1-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
1
Total cornere
8
Marcheaza prima
1
5201 / 18:30 / Gaz Metan Medias vs Poli Timisoara
Pauza
0-2
Final
0-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
18
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
Romania Liga 2
4691 / 11:00 / AFC Hermannstadt vs Calarasi
Pauza
1-0
Final
2-1
4693 / 11:00 / Balotesti vs Afumati
Pauza
0-0
Final
0-0
4694 / 11:00 / Braila vs Foresta Suceava
Pauza
2-1
Final
9-1
4695 / 11:00 / Chindia Targoviste vs Politehnica Timisoara
Pauza
1-0
Final
2-0
4696 / 12:00 / Clinceni vs UTA Arad
Pauza
0-1
Final
0-3
4697 / 11:00 / Metaloglobus vs Pandurii
Pauza
0-2
Final
2-3
4699 / 11:00 / Ripensia Timisoara vs Sportul Snagov
Pauza
2-0
Final
2-0
Anglia
Anglia Championship
4746 / 14:15 / Sheffield Utd vs Barnsley
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4908 / 17:00 / Aston Villa vs Norwich
Pauza
2-0
Final
4-2
Marcheaza prima
1
4909 / 17:00 / Bolton vs Derby
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4910 / 17:00 / Bristol City vs Millwall
Pauza
0-0
Final
0-0
4911 / 17:00 / Fulham vs Sheffield Wed
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4912 / 17:00 / Ipswich vs Brentford
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4913 / 17:00 / Nottingham vs Middlesbrough
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4914 / 17:00 / Preston vs Reading
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4915 / 17:00 / QPR vs Hull City
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
4916 / 17:00 / Wolves vs Cardiff
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5123 / 19:30 / Sunderland vs Leeds
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Anglia Conferinta Nord
4919 / 17:00 / Alfreton vs Southport
Pauza
0-0
Final
0-1
4920 / 17:00 / Blyth Spartans vs North Ferriby
Pauza
0-0
Final
0-1
4921 / 17:00 / Boston vs Chorley
Pauza
1-0
Final
2-0
4922 / 17:00 / Brackley vs Spennymoor
Pauza
1-0
Final
2-0
4923 / 17:00 / Bradford PA vs United of Manchester
Pauza
1-0
Final
3-0
4924 / 17:00 / Darlington vs Telford
Pauza
0-0
Final
0-1
4925 / 17:00 / Gainsborough vs Harrogate
Pauza
2-1
Final
4-5
4926 / 17:00 / Leamington vs Stockport
Pauza
1-1
Final
2-3
4927 / 17:00 / Salford vs Kidderminster
Pauza
0-0
Final
3-0
4928 / 17:00 / Tamworth vs Curzon
Pauza
2-0
Final
4-1
4929 / 17:00 / York vs Nuneaton
Pauza
2-0
Final
4-3
Anglia Conferinta Premier
4867 / 17:00 / Boreham Wood vs Aldershot
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4868 / 17:00 / Bromley vs Hartlepool
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4869 / 17:00 / Chester vs Sutton
Pauza
1-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
4870 / 17:00 / Dover Ath. vs Barrow
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4871 / 17:00 / Eastleigh vs Tranmere
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4872 / 17:00 / Fylde vs Dagenham & Red.
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
4873 / 17:00 / Gateshead vs Macclesfield
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
4874 / 17:00 / Guiseley vs Torquay
Pauza
1-2
Final
3-2
Marcheaza prima
1
4875 / 17:00 / Maidenhead vs Ebbsfleet
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
4876 / 17:00 / Maidstone vs Wrexham
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
4877 / 17:00 / Solihull vs Halifax
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4878 / 17:00 / Woking vs Leyton Orient
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Anglia Conferinta Sud
4930 / 17:00 / Bognor vs Weston
Pauza
0-1
Final
1-1
4931 / 17:00 / Braintree vs Hampton
Pauza
1-0
Final
2-1
4932 / 17:00 / Chippenham Town vs East Thurrock
Pauza
2-0
Final
2-2
4933 / 17:00 / Concord vs Whitehawk
Pauza
1-0
Final
1-0
4934 / 17:00 / Dartford vs Oxford City
Pauza
4-0
Final
7-1
4935 / 17:00 / Gloucester City vs Hemel
Pauza
0-0
Final
1-0
4936 / 17:00 / Havant & Waterlooville vs Bath City
Pauza
1-0
Final
1-2
4937 / 17:00 / Poole Town vs St. Albans
Pauza
0-1
Final
0-1
4938 / 17:00 / Truro vs Eastbourne Borough
Pauza
0-0
Final
0-1
4939 / 17:00 / Wealdstone vs Chelmsford
Pauza
0-0
Final
0-2
4940 / 17:00 / Welling vs Hungerford
Pauza
3-1
Final
3-2
Anglia Div. 1
4879 / 17:00 / Bradford vs Blackburn
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4880 / 17:00 / Bury vs Bristol Rovers
Pauza
0-0
Final
2-3
Marcheaza prima
2
4881 / 17:00 / Charlton vs Northampton
Pauza
1-0
Final
4-1
Marcheaza prima
1
4882 / 17:00 / Doncaster vs Blackpool
Pauza
2-1
Final
3-3
Marcheaza prima
1
4883 / 17:00 / Fleetwood Town vs AFC Wimbledon
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4884 / 17:00 / Milton Keynes Dons vs Gillingham FC
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4885 / 17:00 / Oldham vs Wigan
Pauza
0-2
Final
0-2
Marcheaza prima
2
4886 / 17:00 / Peterborough vs Rotherham
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4887 / 17:00 / Portsmouth vs Walsall
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4888 / 17:00 / Scunthorpe vs Oxford Utd
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4889 / 17:00 / Shrewsbury vs Rochdale
Pauza
2-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
4890 / 17:00 / Southend vs Plymouth
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Anglia Div. 2
4891 / 17:00 / Accrington vs Mansfield
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4892 / 17:00 / Carlisle vs Cheltenham
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
4893 / 17:00 / Chesterfield vs Port Vale
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4894 / 17:00 / Coventry vs Newport
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4895 / 17:00 / Crawley Town vs Cambridge Utd
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4896 / 17:00 / Crewe vs Barnet
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4897 / 17:00 / Exeter vs Lincoln City
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4898 / 17:00 / Forest Green vs Yeovil
Pauza
2-3
Final
4-3
Marcheaza prima
2
4899 / 17:00 / Luton vs Colchester
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
4900 / 17:00 / Morecambe vs Swindon
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4901 / 17:00 / Stevenage vs Grimsby Town
Pauza
2-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
4902 / 17:00 / Wycombe vs Notts County
Pauza
0-2
Final
2-4
Marcheaza prima
2
Anglia Isthmian Premier
7751 / 17:00 / Leatherhead vs Harrow Borough
Pauza
0-2
Final
0-2
7756 / 17:00 / Staines Town vs Kingstonian FC
Pauza
3-0
Final
5-0
7758 / 17:00 / Tonbridge Angels vs Brightlingsea Regent
Pauza
0-0
Final
0-0
7757 / 17:00 / Thurrock FC vs Dorking Wanderers
Pauza
2-1
Final
2-1
7753 / 17:00 / Margate FC vs Leiston FC
Pauza
2-0
Final
2-2
7750 / 17:00 / Hendon FC vs Harlow Town
Pauza
0-0
Final
1-0
7752 / 17:00 / Lowestoft Town vs Worthing FC
Pauza
1-0
Final
1-0
7747 / 17:00 / Burgess Hill vs Folkestone Invicta
Pauza
0-1
Final
0-1
7748 / 17:00 / Dulwich Hamlet vs Billericay
Pauza
1-1
Final
1-3
7749 / 17:00 / Enfield Town vs Metropolitan Police
Pauza
1-2
Final
1-2
7755 / 17:00 / Needham Market vs Wingate & Finchley
Pauza
0-0
Final
0-1
7754 / 17:00 / Merstham FC vs Tooting & Mitcham Utd
Pauza
0-0
Final
2-2
Anglia Nord Premier
7324 / 17:00 / Ashton Utd vs Grantham
Pauza
1-0
Final
2-1
7325 / 17:00 / Coalville vs Warrington
Pauza
0-0
Final
0-3
7326 / 17:00 / Halesowen vs Farsley
Pauza
0-2
Final
1-2
7327 / 17:00 / Lancaster vs Mickleover
Pauza
0-0
Final
1-1
7328 / 17:00 / Marine vs Barwell
Pauza
0-1
Final
0-1
7329 / 17:00 / Matlock vs Altrincham
Pauza
0-0
Final
1-0
7330 / 17:00 / Nantwich vs Workington
Pauza
1-0
Final
2-0
7331 / 17:00 / Rushall vs Stalybridge
Pauza
0-0
Final
1-0
7333 / 17:00 / Stafford vs Buxton
Pauza
0-1
Final
1-4
7334 / 17:00 / Whitby vs Stourbridge
Pauza
1-2
Final
1-3
7335 / 17:00 / Witton vs Sutton Coldfield
Pauza
1-0
Final
1-0
7332 / 17:00 / Shaw Lane vs Hednesford
Pauza
2-1
Final
3-1
Anglia Premier
4747 / 14:30 / Swansea vs Manchester United
Pauza
0-1
Final
0-4
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
45
Total cornere
8
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Alt Marcator Manchester United;
Orice marcator
Alt Marcator Manchester United; Rezerva Manchester United; Romelu Lukaku; Anthony Martial;
4903 / 17:00 / Bournemouth vs Watford
Pauza
0-0
Final
0-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
73
Total cornere
13
Marcheaza prima
2
4904 / 17:00 / Burnley vs West Brom
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
71
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
4905 / 17:00 / Leicester vs Brighton
Pauza
1-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
1
Total cornere
8
Marcheaza prima
1
4906 / 17:00 / Liverpool vs Crystal Palace
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
73
Total cornere
6
Marcheaza prima
1
4907 / 17:00 / Southampton vs West Ham
Pauza
2-1
Final
3-2
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
11
Total cornere
9
Marcheaza prima
1
5122 / 19:30 / Stoke City vs Arsenal
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
X
Primul penalty
1
Minutul primului gol
47
Total cornere
11
Marcheaza prima
1
Anglia Sud Premier
6853 / 17:00 / Bishop`S Stortford vs Weymouth
Pauza
1-2
Final
2-3
6862 / 17:00 / Kettering vs Basingstoke
Pauza
2-0
Final
3-0
6857 / 17:00 / Farnborough FC vs Redditch Utd
Pauza
0-1
Final
1-3
6855 / 17:00 / Dorchester Town vs King`s Lynn
Pauza
0-1
Final
0-2
6861 / 17:00 / Hitchin Town vs Banbury United
Pauza
0-1
Final
0-3
6854 / 17:00 / Chesham United vs Tiverton Town
Pauza
1-0
Final
1-1
6856 / 17:00 / Dunstable Town vs Merthyr Town
Pauza
0-2
Final
0-6
6858 / 17:00 / Frome Town vs Biggleswade Town
Pauza
0-2
Final
1-3
6859 / 17:00 / Gosport Borough vs Royston Town
Pauza
1-1
Final
2-3
6864 / 17:00 / Stratford Town vs St. Neots Town
Pauza
1-1
Final
1-1
6863 / 17:00 / St Ives Town vs Kings Langley
Pauza
0-1
Final
1-1
6860 / 17:00 / Hereford FC vs Slough Town
Pauza
0-1
Final
0-1
Franta
Franta Div. 1
5038 / 18:00 / Lyon vs Bordeaux
Pauza
2-1
Final
3-3
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
10
Total cornere
8
Marcheaza prima
1
5190 / 21:00 / Montpellier vs Strasbourg
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
24
Total cornere
11
Marcheaza prima
2
5191 / 21:00 / Nice vs Guingamp
Pauza
1-0
Final
2-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
45
Total cornere
9
Marcheaza prima
1
5192 / 21:00 / Rennes vs Dijon
Pauza
1-0
Final
2-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
14
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
5193 / 21:00 / St Etienne vs Amiens
Pauza
2-0
Final
3-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
13
Total cornere
14
Marcheaza prima
1
5194 / 21:00 / Troyes vs Nantes
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
81
Total cornere
12
Marcheaza prima
2
Franta Div. 2
4827 / 16:00 / Lens vs Brest
Pauza
1-1
Final
2-4
Marcheaza prima
1
Franta Div. 3
4815 / 15:45 / Red Star vs Consolat
Pauza
2-0
Final
2-0
Germania
Germania Div. 1
4851 / 16:30 / 1. FSV Mainz 05 vs Hannover
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
73
Total cornere
14
Marcheaza prima
2
4852 / 16:30 / Hamburger SV vs FC Augsburg
Pauza
1-0
Final
1-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
8
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
4853 / 16:30 / Hertha Berlin vs VfB Stuttgart
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
46
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
4854 / 16:30 / Hoffenheim vs SV Werder Bremen
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
84
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
4855 / 16:30 / Wolfsburg vs Dortmund
Pauza
0-2
Final
0-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
X
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
22
Total cornere
8
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Alt Marcator Dortmund;
Orice marcator
Alt Marcator Dortmund; Pierre-Emerick Aubameyang;
5126 / 19:30 / Schalke vs RB Leipzig
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Germania Div. 2
4738 / 14:00 / Dusseldorf vs Kaiserslautern
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4739 / 14:00 / Heidenheim vs Duisburg
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
4740 / 14:00 / SG Dynamo Dresden vs Sandhausen
Pauza
0-1
Final
0-4
Marcheaza prima
2
Germania Div.3
4761 / 15:00 / Chemnitzer vs VfL Osnabruck
Pauza
0-0
Final
0-0
4762 / 15:00 / Erfurt vs Paderborn
Pauza
0-1
Final
0-1
4763 / 15:00 / Hallescher vs Unterhaching
Pauza
0-1
Final
1-2
4764 / 15:00 / Preussen Munster vs Magdeburg
Pauza
0-0
Final
0-1
4765 / 15:00 / Sonnenhof Großaspach vs Aalen
Pauza
0-0
Final
0-0
4766 / 15:00 / SV Werder Bremen II vs Wehen
Pauza
0-0
Final
0-0
Germania Regional Bavaria
4767 / 15:00 / Bayern II vs Pipinsried
Pauza
0-1
Final
0-1
4768 / 15:00 / Burghausen vs Furth II
Pauza
2-0
Final
2-1
4769 / 15:00 / Nurnberg II vs Augsburg II
Pauza
2-2
Final
4-2
4770 / 15:00 / SpVgg Bayreuth vs Schweinfurt
Pauza
1-0
Final
3-1
Germania Regional Nord
4725 / 13:00 / Wolfsburg II vs Lubeck
Pauza
0-0
Final
0-1
4828 / 16:00 / Eutin vs Drochtersen/Assel
Pauza
2-1
Final
2-3
4954 / 17:00 / BSV Rehden vs Altona
Pauza
1-3
Final
2-3
Germania Regional Nord Est
4752 / 14:30 / Lokomotive Leipzig vs Luckenwalde
Pauza
2-2
Final
4-2
Germania Regional Sud Vest
4777 / 15:00 / Saarbrucken vs Rochling
Pauza
1-0
Final
3-0
4778 / 15:00 / Schott Mainz vs Ulm
Pauza
0-0
Final
1-1
4779 / 15:00 / Stadtallendorf vs Stutt. Kickers
Pauza
2-1
Final
3-3
Germania Regional Vest
4771 / 15:00 / B. Monchengladbach II vs Dusseldorf II
Pauza
0-0
Final
1-0
4772 / 15:00 / Bonner vs Wiedenbruck
Pauza
2-0
Final
4-1
4773 / 15:00 / Rodinghausen vs Oberhausen
Pauza
0-1
Final
3-3
4774 / 15:00 / Verl vs Erndtebruck
Pauza
0-0
Final
1-1
4775 / 15:00 / Viktoria Koln vs Alemannia Aachen
Pauza
2-1
Final
4-2
4776 / 15:00 / Westfalia Rhynern vs Dortmund II
Pauza
1-1
Final
3-4
Italia
Italia Div. 1
5098 / 19:00 / Juventus vs Cagliari
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5221 / 21:45 / Verona vs Napoli
Pauza
0-2
Final
1-3
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
32
Total cornere
9
Marcheaza prima
2
Spania
Spania 3 Gr.1
5109 / 19:00 / Cerceda vs Navalcarnero
Pauza
0-1
Final
0-1
5160 / 20:00 / Valladolid B vs Union Adarve
Pauza
1-1
Final
1-1
5202 / 21:00 / Ferrol vs Coruxo FC
Pauza
1-0
Final
1-0
5229 / 22:00 / Real Madrid B vs Rayo Majadahonda
Pauza
0-1
Final
1-2
Spania 3 Gr.2
5110 / 19:00 / Amorebieta vs Lealtad
Pauza
0-2
Final
1-2
5111 / 19:00 / CD Vitoria vs Tudelano
Pauza
0-0
Final
1-1
5161 / 20:00 / Leioa vs Mirandes
Pauza
0-1
Final
1-1
Spania 3 Gr.3
5112 / 19:00 / Llagostera vs Alcoyano
Pauza
0-0
Final
0-1
5162 / 20:00 / Baleares vs Villarreal B
Pauza
0-1
Final
0-1
5163 / 20:00 / Saguntino vs Ebro
Pauza
0-0
Final
1-0
5213 / 21:30 / Hercules vs Olot
Pauza
0-0
Final
1-1
Spania 3 Gr.4
5203 / 21:00 / Marbella vs Merida AD
Pauza
1-0
Final
2-0
5230 / 22:00 / Cartagena vs Recreativo Huelva
Pauza
2-0
Final
3-2
5237 / 22:00 / Extremadura UD vs Cordoba B
Pauza
1-1
Final
2-1
5515 / 22:30 / San Fernando vs Villanovense
Pauza
0-0
Final
0-0
Spania Div. 1
5756 / 23:15 / FC Sevilla vs Espanyol
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
1
5120 / 19:15 / Celta Vigo vs Real Sociedad
Pauza
1-1
Final
2-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
22
Total cornere
9
Marcheaza prima
1
5205 / 21:15 / Girona vs Atl. Madrid
Pauza
2-0
Final
2-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
22
Total cornere
6
Marcheaza prima
1
5253 / 23:15 / Sevilla vs Espanyol
Pauza
1-1
Final
1-1
Primul Corner
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
26
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
Spania Div. 2
5164 / 20:00 / Alcorcon vs Gijon
Pauza
0-0
Final
0-0
5165 / 20:00 / Osasuna vs Sevilla FC B
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
5214 / 21:30 / Cordoba vs Cadiz CF
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5215 / 21:30 / Numancia vs Huesca
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
5248 / 23:00 / Valladolid vs Barcelona B
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Belgia
Belgia Div. 1
5089 / 19:00 / Genk vs Charleroi
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
5177 / 21:00 / Eupen vs Oostende
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
5178 / 21:00 / Waasland-Beveren vs Lokeren
Pauza
0-3
Final
2-3
Marcheaza prima
2
5208 / 21:30 / KV Mechelen vs Antwerp
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Belgia Div.2
5027 / 18:00 / St. Gilloise vs Westerlo
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5207 / 21:30 / Leuven vs Cercle Brugge KSV
Pauza
3-0
Final
7-1
Marcheaza prima
1
Elvetia
Elvetia Div. 1
5139 / 20:00 / Thun vs Lausanne
Pauza
2-2
Final
5-2
Marcheaza prima
1
5140 / 20:00 / Zurich vs Young Boys
Pauza
0-0
Final
0-0
Elvetia Div. 2
5137 / 20:00 / Chiasso vs Wil
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5138 / 20:00 / Rapperswil vs Wohlen
Pauza
1-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
Olanda
Olanda Cupa
4810 / 15:30 / Buitenpost vs ZSV
Pauza
0-0
Final
4-3
Marcheaza prima
1
4811 / 15:30 / Capelle vs Nuenen
Pauza
3-0
Final
6-0
Marcheaza prima
1
4812 / 15:30 / Ermelo vs Quick Boys
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
4813 / 15:30 / Ter Leede vs DHC Delft
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4814 / 15:30 / VVOG vs Gemert
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4832 / 16:00 / ACV Assen vs USV Hercules
Pauza
0-0
Final
0-3
Marcheaza prima
2
4833 / 16:00 / Dongen vs VV DOVO
Pauza
3-1
Final
5-2
Marcheaza prima
1
5047 / 18:00 / ADO 20 Heemskerk vs Spakenburg
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
5048 / 18:00 / Ajax (Am) vs Rosmalen
Pauza
2-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
5049 / 18:00 / Sparta Nijkerk vs Purmersteijn
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5078 / 18:30 / VV Chevremont vs Swift
Pauza
1-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
5101 / 19:00 / Achilles 29 vs Oostzaan
Pauza
1-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
5102 / 19:00 / BVV Den Bosch vs Staphorst
Pauza
0-3
Final
1-5
Marcheaza prima
2
5103 / 19:00 / Groene Ster vs Scheveningen
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
5104 / 19:00 / JVC `31 Cuijk vs Putten
Pauza
0-0
Final
0-0
5143 / 20:00 / EVV vs Olde Veste
Pauza
0-1
Final
4-1
Marcheaza prima
2
5144 / 20:00 / TEC vs Rijnsburgse
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Olanda Div. 1
5128 / 19:30 / Twente vs Venlo
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5175 / 21:45 / Heerenveen vs Heracles
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
5223 / 20:45 / AZ Alkmaar vs Den Haag
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Portugalia
Portugalia Div. 1
5056 / 18:00 / Tondela vs Estoril
Pauza
0-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
5171 / 20:15 / Guimaraes vs Sporting
Pauza
0-3
Final
0-5
Marcheaza prima
2
5236 / 22:30 / Benfica vs Belenenses
Pauza
3-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
Portugalia Div. 2
4732 / 13:00 / Braga B vs Santa Clara
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
4736 / 13:15 / Famalicao vs Benfica B
Pauza
0-0
Final
0-0
5057 / 18:00 / Academico Viseu vs Leixoes
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5058 / 18:00 / CD Cova da Piedade vs Arouca
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5059 / 18:00 / Covilha vs Guimaraes B
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
2
5060 / 18:00 / FC Porto B vs Penafiel
Pauza
1-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
5061 / 18:00 / Oliveirense vs Nacional
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
5062 / 18:00 / U. Madeira vs Academica
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5063 / 18:00 / Varzim vs Gil Vicente
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Turcia
Turcia Div. 1
5166 / 19:45 / Bursaspor vs Alanyaspor
Pauza
2-0
Final
3-2
Marcheaza prima
1
5167 / 19:00 / Kardemir Karabuk vs Basaksehir
Pauza
2-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
5224 / 21:45 / Osmanlispor vs Galatasaray
Pauza
0-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
5225 / 21:45 / Sivasspor vs Yeni Malatyaspor
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Turcia Div. 2
5543 / 21:45 / Adana Demirspor vs Rizespor
Pauza
1-2
Final
1-3
5546 / 19:30 / Erzurum BB vs Balikesirspor
Pauza
0-1
Final
4-3
5549 / 20:00 / Giresunspor vs Adanaspor AS
Pauza
0-0
Final
3-0
Africa de Sud
Africa de Sud div.1
4817 / 16:00 / Amazulu vs Free State Stars
Pauza
0-0
Final
1-0
4818 / 16:00 / Polokwane vs Baroka
Pauza
0-0
Final
0-0
4819 / 16:00 / Supersport Utd vs Mamelodi Sundowns
Pauza
0-1
Final
0-2
5086 / 19:00 / Orlando Pirates vs Chippa Utd.
Pauza
1-0
Final
1-0
5204 / 21:15 / Ajax Cape Town vs Golden Arrows
Pauza
0-1
Final
1-1
Arabia Saudita
Arabia Saudita Div.1
5116 / 19:05 / Al-Shabab vs Al Qadisiya
Pauza
2-1
Final
4-1
5176 / 20:50 / Al Feiha vs Al-Ittihad FC
Pauza
1-1
Final
2-5
Argentina
Argentina Cupa
4662 / 03:10 / Racing Club vs Club Atletico Mitre
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Armenia
Armenia div.1
5019 / 18:00 / Gandzasar vs Shirak Gyumri
Pauza
0-0
Final
0-1
Australia
Australia Brisbane
4687 / 10:15 / Ipswich Knights vs Capalaba FC
Pauza
0-0
Final
1-1
4703 / 11:30 / Holland Park Hawks vs Peninsula
Pauza
1-2
Final
2-4
4704 / 11:30 / Queensland Lions vs Logan Lightning
Pauza
2-0
Final
6-0
4705 / 11:30 / Rochedale vs Mitchelton
Pauza
0-0
Final
2-0
4709 / 12:00 / Eastern Suburbs vs Grange Thistle
Pauza
0-0
Final
1-2
4710 / 12:00 / Souths vs Albany Creek
Pauza
1-3
Final
1-5
Australia NPL Capital
7670 / 08:00 / Canberra Olympic vs Riverina Rhinos
Pauza
1-0
Final
6-1
7671 / 08:00 / Monaro Panthers vs Tuggeranong United
Pauza
1-0
Final
2-0
Australia NSW Premier
7672 / 10:00 / Manly United vs Sydney Olympic
Pauza
0-0
Final
2-1
Australia Queensland
4688 / 11:00 / Moreton Bay Utd vs Gold Coast City
Pauza
2-0
Final
3-0
4706 / 11:30 / Brisbane City vs Sunshine Coast
Pauza
3-1
Final
4-1
4707 / 11:30 / F.N.Q. Heat vs SWQ Thunder
Pauza
2-2
Final
2-3
4711 / 12:00 / Western Pride vs Northern Fury
Pauza
4-0
Final
8-0
Australia Tasmania
4677 / 07:00 / Hobart Zebras vs Northern Rangers
Pauza
2-0
Final
5-0
4678 / 07:00 / Kingborough Lions vs Devonport
Pauza
0-2
Final
0-2
4679 / 07:00 / Olympia Warriors vs Clarence Utd.
Pauza
1-1
Final
3-3
4680 / 07:00 / South Hobart vs Launceston
Pauza
2-0
Final
7-0
Australia Vest Premier
4681 / 10:00 / Armadale vs Subiaco
Pauza
0-0
Final
1-2
4682 / 10:00 / ECU Joondalup vs Perth Glory U21
Pauza
1-0
Final
1-1
4683 / 10:00 / Inglewood Utd vs Balcatta
Pauza
1-1
Final
2-1
4684 / 10:00 / Joondalup United vs Floreat Athena
Pauza
1-2
Final
1-3
4685 / 10:00 / Perth SC vs Cockburn City
Pauza
2-1
Final
4-3
4686 / 10:00 / Stirling Lions vs Sorrento
Pauza
1-1
Final
2-1
Austria
Austria Div. 1
4918 / 17:00 / Rapid Vienna vs Sturm Graz
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5124 / 19:30 / AC Wolfsberger vs Admira
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Austria Regionalliga Central
5020 / 18:00 / Stadl Paura vs Gleisdorf
Pauza
0-0
Final
0-0
5087 / 19:00 / Union Gurten vs Vocklamarkt
Pauza
0-1
Final
1-1
5132 / 20:00 / Lafnitz vs Allerheiligen
Pauza
0-3
Final
3-3
Austria Regionalliga East
5021 / 18:00 / Karabakh Vienna vs Mannsdorf
Pauza
0-1
Final
1-1
Austria Regionalliga West
4759 / 15:00 / Seekirchen vs SV Worgl
Pauza
1-0
Final
5-0
4917 / 17:00 / Altach (Am) vs USK Anif
Pauza
1-3
Final
1-7
5015 / 17:30 / Kitzbuhel vs Schwaz
Pauza
0-0
Final
0-0
5022 / 18:00 / Hohenems vs Dornbirn
Pauza
0-0
Final
3-0
5023 / 18:00 / Johann vs Grodig
Pauza
0-2
Final
0-3
5024 / 18:00 / Wacker Innsbruck (Am) vs Alberschwende
Pauza
1-1
Final
1-1
5088 / 19:00 / Kufstein vs Hard
Pauza
2-0
Final
7-1
5133 / 20:00 / Wals-Grunau vs Saalfelden
Pauza
1-0
Final
4-0
Azerbaidjan
Azerbaidjan Div. 1
5025 / 19:00 / Qarabag vs Inter Baku
Pauza
0-0
Final
1-0
5026 / 17:00 / Sabail vs Neftci Baku
Pauza
0-0
Final
1-0
Belarus
Belarus Div.1
5028 / 18:00 / Gorodeja vs Slutsk
Pauza
1-1
Final
1-1
5090 / 19:00 / Zhodino vs Vitebsk
Pauza
1-0
Final
2-0
Belarus Div.2
7676 / 14:00 / Energetik-BGU Minsk vs Granit Mikashevichi
Pauza
0-1
Final
0-2
7677 / 17:30 / Lokomotiv Gomel vs FC Smolevichi
Pauza
1-0
Final
1-1
7681 / 18:00 / FK Volna Pinsk vs FC Luch Minsk
Pauza
0-0
Final
0-1
7679 / 18:00 / FK Lida vs FK Osipovichi
Pauza
1-1
Final
3-1
7678 / 18:00 / FC Baranovichi vs FK Orsha
Pauza
0-0
Final
1-1
7682 / 18:00 / Torpedo-MAZ vs Belshina Bobruisk
Pauza
0-1
Final
1-3
7680 / 18:00 / FK Smorgon vs Neman Stolbtsy
Pauza
0-0
Final
1-1
7683 / 18:30 / Khimik Svetlogorsk vs FK Slonim
Pauza
0-0
Final
0-0
Bolivia
Bolivia Clausura
5226 / 22:00 / Wilstermann vs Nacional Potosi
Pauza
1-0
Final
2-1
Bosnia & Hertegovina
Bosnia Herzegovina Div.1
5029 / 18:00 / Krupa vs Celik Zenica
Pauza
0-0
Final
1-0
5135 / 21:00 / FK Sarajevo vs Zeljeznicar
Pauza
0-1
Final
0-1
Brazilia
Brazilia Div. 1
5227 / 22:00 / Corinthians vs Vitoria
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Brazilia Div. 2
4657 / 01:15 / Juventude vs Vila Nova FC
Pauza
0-0
Final
1-0
4660 / 02:30 / Criciuma vs Oeste
Pauza
0-0
Final
1-1
4664 / 03:30 / Goias vs America MG
Pauza
1-1
Final
1-1
5232 / 22:30 / Abc vs Internacional
Pauza
0-2
Final
0-3
5233 / 22:30 / Boa vs Ceara
Pauza
1-0
Final
4-1
5234 / 22:30 / CRB vs Luverdense
Pauza
2-1
Final
2-2
5235 / 22:30 / Guarani vs Santa Cruz
Pauza
2-0
Final
2-0
Brazilia Div. 3
7322 / 03:00 / Sao Bento vs Joinville
Pauza
2-0
Final
2-0
7342 / 21:00 / Macae vs Botafogo Sp
Pauza
1-0
Final
3-2
7343 / 22:00 / Bragantino vs Tombense
Pauza
1-1
Final
1-1
7345 / 22:00 / Tupi vs Mogi Mirim
Pauza
1-0
Final
1-0
7344 / 22:00 / Confianca vs CSA
Pauza
2-0
Final
2-0
Bulgaria
Bulgaria Div.1
5074 / 18:15 / Vereya vs Lok. Plovdiv
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
5179 / 21:00 / CSKA Sofia vs Bistritsa
Pauza
3-0
Final
6-1
Marcheaza prima
1
Canada
Canada CSL
4658 / 02:00 / Serbian W. E. vs Milton
Pauza
3-1
Final
8-1
4663 / 03:15 / York Region vs Royal Toronto
Pauza
0-0
Final
5-0
Cehia
Cehia Div. 1
5031 / 18:00 / Ostrava vs Teplice
Pauza
0-2
Final
3-3
Marcheaza prima
2
5032 / 18:00 / Zlin vs Karvina
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
5092 / 19:00 / Bohemians 1905 vs Slavia Prague
Pauza
0-0
Final
0-0
5180 / 21:00 / Mlada Boleslav vs Liberec
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
Cehia Div.2
4701 / 11:15 / FK Pardubice vs Usti Nad Labem
Pauza
0-0
Final
3-1
4702 / 11:15 / Trinec vs Olympia Praha
Pauza
1-0
Final
2-0
5030 / 18:00 / Mas Taborsko vs Pribram
Pauza
0-1
Final
0-2
5091 / 19:00 / Opava vs Sokolov
Pauza
0-0
Final
0-0
Cehia Div.3 CFL
7713 / 11:15 / FC Pisek vs SK Benešov
Pauza
0-2
Final
2-2
7714 / 11:15 / MFK Chrudim vs SK Zápy
Pauza
1-0
Final
2-0
7715 / 11:30 / FK Litoměřice vs FK Kraluv Dvur
Pauza
0-0
Final
2-1
7731 / 18:00 / Jiskra Usti nad Orlici vs SK Viktorie Jiirny
Pauza
0-2
Final
0-3
Cehia Div.3 MSFL
7727 / 17:30 / Hlucin vs Viktoria Otrokovice
Pauza
0-0
Final
1-1
7729 / 17:30 / MFK Vyskov vs RSM Hodonin
Pauza
3-2
Final
7-4
7728 / 17:30 / Jiskra Rymarov vs HFK Olomouc
Pauza
1-0
Final
2-0
7730 / 17:30 / Spartak Hulin vs Velke Mezirici
Pauza
1-2
Final
2-3
7725 / 17:30 / ČSK Uherský Brod vs H. Slavia Kromeriz
Pauza
0-0
Final
0-0
7726 / 17:30 / FK Mohelnice vs SK Lisen
Pauza
2-2
Final
3-4
Cehia U19
7716 / 11:30 / Opava U19 vs Viktoria Plzen U19
Pauza
0-2
Final
1-4
7717 / 12:00 / Brno U19 vs Sigma Olomouc U19
Pauza
2-0
Final
2-2
7718 / 12:00 / Slavia Praha U19 vs Pribram U19
Pauza
2-1
Final
3-1
7719 / 13:00 / Hradec Kralove U19 vs Banik Ostrava U19
Pauza
0-2
Final
0-3
7720 / 14:15 / Pardubice U19 vs Teplice U19
Pauza
1-0
Final
1-0
7724 / 15:00 / Sparta Praha U19 vs MFK OKD Karviná U19
Pauza
3-0
Final
6-1
7723 / 15:00 / Slovacko U19 vs Bohemians 1905 U19
Pauza
1-1
Final
4-2
7722 / 15:00 / Frydek-Mistek U19 vs Ceske Budejovice U19
Pauza
0-1
Final
0-1
Chile
Chile Primera B
5181 / 22:00 / Magallanes vs D. Puerto Montt
Pauza
1-1
Final
1-2
Chile Primera Division
4659 / 02:00 / A. Italiano vs Deportes Temuco
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
5033 / 18:00 / S. Wanderers vs U. Catolica
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
5209 / 21:30 / U. Espanola vs San Luis
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
China
China Liga 2
4690 / 11:00 / Yunnan Lijiang vs Dalian Transcend
Pauza
1-0
Final
2-1
4708 / 14:45 / Meizhou Hakka vs Hangzhou Greentown
Pauza
0-1
Final
1-2
4748 / 14:30 / Baoding Yingli Yitong vs Shanghai Shenxin
Pauza
1-1
Final
4-2
4749 / 14:30 / Qingdao Huanghai vs Shenzhen
Pauza
1-0
Final
3-1
4750 / 14:30 / Zhejiang Yiteng vs Beijing Renhe
Pauza
0-3
Final
1-4
China Super League
4689 / 11:00 / Yanbian vs Jiangsu Suning
Pauza
0-1
Final
0-4
4715 / 12:30 / Guizhou Zhicheng vs Shanghai SIPG
Pauza
0-0
Final
2-1
4756 / 14:35 / Hebei vs Beijing Guoan
Pauza
0-0
Final
2-0
4757 / 14:35 / Liaoning vs Tianjin Teda
Pauza
0-1
Final
1-1
4758 / 14:35 / Shanghai Shenhua vs Guangzhou Evergrande
Pauza
0-1
Final
0-3
Cipru
Cipru div.1
5093 / 19:00 / Achnas vs Alki Oroklini
Pauza
0-0
Final
0-1
5136 / 20:00 / AEL Limassol vs Aris
Pauza
0-0
Final
1-0
Columbia
Columbia Clausura
5252 / 23:15 / Aguilas vs Tigres
Pauza
1-1
Final
2-1
Columbia Primera B
5183 / 23:15 / Cúcuta Deportivo vs Fortaleza (COL)
Pauza
1-2
Final
2-2
5189 / 23:30 / Valledupar FC vs Barranquilla FC
Pauza
1-0
Final
1-2
Coreea de Sud
Coreea de Sud Div.1
4718 / 13:00 / Jeju Utd vs Jeonnam
Pauza
1-0
Final
3-1
4719 / 13:00 / Jeonbuk vs Gwangju Fc
Pauza
1-1
Final
3-1
4720 / 13:00 / Seoul vs Ulsan Hyundai
Pauza
1-1
Final
1-1
4721 / 13:00 / Suwon Bluewings vs Gangwon
Pauza
1-1
Final
2-3
Coreea de Sud K-League Challenge
4722 / 13:00 / Anyang vs Seongnam
Pauza
0-3
Final
1-3
4723 / 13:00 / Bucheon FC 1995 vs Gyeongnam
Pauza
1-0
Final
2-3
4724 / 13:00 / Busan vs Ansan Greeners
Pauza
1-0
Final
3-0
Croatia
Croatia Cupa
4941 / 17:00 / Croatia Zmijavci vs Fericanci
Pauza
5-0
Final
7-1
4942 / 17:00 / Lekenik vs Oriolik
Pauza
0-0
Final
0-0
Croatia Div. 1
5228 / 22:00 / Rijeka vs Lok. Zagreb
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Croatia Div. 2
5075 / 18:30 / Lucko vs Sibenik
Pauza
0-0
Final
1-0
5076 / 18:30 / Novigrad vs Varazdin
Pauza
0-0
Final
1-1
5077 / 18:30 / Solin vs Sesvete
Pauza
0-0
Final
4-2
Danemarca
Danemarca Div. 1
5094 / 19:00 / FC Copenhagen vs Sonderjyske
Pauza
1-0
Final
3-2
Marcheaza prima
1
Danemarca Div.3 - Gr. 1
4822 / 16:00 / AB Copenhagen vs Hillerod
Pauza
2-0
Final
2-0
4823 / 16:00 / BK Frem vs Naestved
Pauza
0-0
Final
0-1
4824 / 16:00 / Bronshoj vs Skovshoved
Pauza
0-2
Final
0-2
Danemarca Div.3 - Gr. 2
4737 / 14:00 / Hellerup vs Næsby
Pauza
2-1
Final
4-3
4760 / 15:00 / Dalum IF vs Greve IF
Pauza
3-0
Final
6-0
Danemarca Div.3 - Gr. 3
4751 / 14:30 / Kjellerup vs Lyseng
Pauza
0-0
Final
1-2
4820 / 16:00 / Aarhus Fremad vs Sydvest
Pauza
0-0
Final
1-1
4821 / 16:00 / Odder vs Jammerbugt
Pauza
0-0
Final
0-2
Danemarca Liga 1 (F)
7738 / 13:30 / Ballerup-Skovlunde (W) vs Vejle (W)
Pauza
1-0
Final
1-0
7739 / 14:00 / VSK Aarhus (W) vs Brøndby (W)
Pauza
0-1
Final
0-3
7740 / 17:00 / Fortuna Hjorring (W) vs Kolding (W)
Pauza
1-1
Final
2-1
Ecuador
Ecuador Liga 2
7741 / 03:30 / Liga de Loja vs Imbabura SC
Pauza
0-1
Final
0-1
Ecuador Serie A
4665 / 03:30 / Macara vs CD Clan Juvenil
Pauza
5-1
Final
7-1
5125 / 19:30 / Ind. del Valle vs Dep. Cuenca
Pauza
1-1
Final
2-3
Estonia
Estonia Div.1
4826 / 16:00 / Levadia vs Parnu JK Vaprus
Pauza
2-0
Final
3-0
5096 / 19:00 / Tammeka vs Narva
Pauza
0-1
Final
0-2
Estonia Div.2
4825 / 16:00 / Kuressaare vs Flora U21
Pauza
0-2
Final
0-2
5095 / 19:00 / Infonet Tallinn II vs Tallinna Kalev
Pauza
0-2
Final
0-5
Filipine
Filipine Liga 1
7847 / 14:00 / Global Manila vs Kaya FC
Pauza
0-0
Final
0-0
Finlanda
Finlanda Div. 1
4952 / 17:00 / HIFK vs Rovaniemi
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4953 / 17:00 / PS Kemi vs Inter Turku
Pauza
0-3
Final
1-5
Marcheaza prima
2
5037 / 18:00 / Sjk vs Lahti
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Finlanda Div. 2
4943 / 17:00 / AC Oulu vs Gnistan
Pauza
0-2
Final
1-2
4944 / 17:00 / Honka vs Haka
Pauza
2-0
Final
2-2
Finlanda Div. 3 A
4945 / 17:00 / Keski-Uusimaa vs Mikkelin Kissat
Pauza
3-0
Final
3-2
4946 / 17:00 / Legirus Inter vs KTP
Pauza
1-0
Final
2-1
Finlanda Div. 3 B
4947 / 17:00 / BK-46 vs Espoo
Pauza
0-0
Final
1-0
4948 / 17:00 / MuSa vs Tampere Utd
Pauza
0-0
Final
1-2
4949 / 17:00 / TPV vs Kapa
Pauza
0-0
Final
0-0
Finlanda Div. 3 C
4950 / 17:00 / GBK Kokkola vs VIFK
Pauza
3-0
Final
4-0
4951 / 17:00 / Villiketut vs Kajaanin Haka
Pauza
0-1
Final
0-2
Grecia
Grecia Div. 1
5117 / 19:15 / Asteras Tripolis vs Giannina
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5118 / 19:15 / Xanthi FC vs Lamia
Pauza
0-0
Final
0-0
5210 / 21:30 / Olympiakos Piraeus vs AEL Larissa
Pauza
1-0
Final
4-1
Marcheaza prima
1
Honduras
Honduras Apertura
4669 / 04:15 / CD Honduras vs UPNFM
Pauza
Anulat
Final
0-0
Irlanda de Nord
Irlanda de Nord Premier
4955 / 17:00 / Ballinamallard vs Cliftonville
Pauza
1-1
Final
1-1
4956 / 17:00 / Ballymena vs Glenavon
Pauza
0-0
Final
1-6
4957 / 17:00 / Crusaders vs Coleraine
Pauza
0-2
Final
1-2
4958 / 17:00 / Dungannon vs Linfield
Pauza
0-3
Final
0-4
4959 / 17:00 / Glentoran vs C. Rangers
Pauza
1-0
Final
1-1
4960 / 17:00 / Warrenpoint vs Ards
Pauza
0-0
Final
1-0
Irlanda Rep
Irlanda Div.1
5211 / 21:30 / Longford vs Athlone
Pauza
3-0
Final
7-1
Irlanda Premier
5172 / 20:30 / Limerick vs Bohemians
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Islanda
Islanda div.2
5040 / 18:00 / Fylkir vs Leiknir F.
Pauza
3-1
Final
4-1
Islanda div.3
4961 / 17:00 / Afturelding vs Fjardabyggd
Pauza
0-0
Final
0-1
4962 / 17:00 / Huginn vs Vidir
Pauza
0-1
Final
0-1
4963 / 17:00 / Tindastoll vs Hottur
Pauza
3-0
Final
6-1
4964 / 17:30 / Vestri vs Sindri
Pauza
0-1
Final
0-3
4965 / 17:00 / Volsungur vs KV Reykjavik
Pauza
2-0
Final
3-0
Israel
Israel Div.1
5097 / 19:00 / H. Raanana vs Shmona
Pauza
0-0
Final
0-0
5119 / 19:15 / Hapoel Haifa vs Ashkelon
Pauza
0-1
Final
3-1
5141 / 18:00 / Moadon Sport Ashdod vs Maccabi Petah Tikva
Pauza
1-0
Final
1-2
5173 / 20:30 / H. Beer Sheva vs Netanya
Pauza
1-1
Final
1-1
Japonia
Japonia Div.1
4716 / 12:30 / Iwata vs C-Osaka
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
4717 / 12:30 / Kashima vs Shimizu
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
4726 / 13:00 / Albirex Niigata vs Vegalta Sendai
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
4727 / 13:00 / G-Osaka vs Kashiwa
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
4728 / 13:00 / Hiroshima vs Kofu
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
4729 / 13:00 / Kawasaki Frontale vs Sapporo
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
4730 / 13:00 / Sagan Tosu vs Omiya Ardija
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
4731 / 13:00 / Urawa vs FC Tokyo
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Kazakstan
Kazakhstan Premier League
4741 / 14:00 / FC Astana vs Okzhetpes
Pauza
Anulat
Final
0-0
4742 / 16:00 / FK Akzhayik vs Aktobe
Pauza
1-0
Final
2-2
Kenya
Kenya Premier League
4780 / 15:00 / Muhoroni vs Gor Mahia
Pauza
0-2
Final
1-2
Luxemburg
Luxemburg Div.1
5041 / 18:00 / Mondorf vs Hostert
Pauza
0-0
Final
0-0
5099 / 19:00 / UNA Strassen vs Niedercorn
Pauza
0-3
Final
0-6
Macedonia
Macedonia Div.1
5456 / 18:00 / Renova vs Sileks
Pauza
0-2
Final
0-3
Malta
Malta div.1
5127 / 19:30 / Balzan vs Naxxar Lions
Pauza
1-0
Final
2-0
5142 / 20:00 / Sliema vs Senglea Athletics
Pauza
2-1
Final
2-2
5222 / 21:45 / Valletta vs Mosta
Pauza
1-0
Final
1-0
Mexic
Mexic - Liga de Ascenso
4667 / 04:00 / Atlante vs Correcaminos
Pauza
0-0
Final
0-1
4670 / 04:30 / Venados vs Leones Negros
Pauza
0-0
Final
0-0
4671 / 05:00 / Cafetaleros de Tapachula vs Zacatepec
Pauza
0-1
Final
2-1
4675 / 06:00 / Cimarrones de Sonora vs Atl. San Luis
Pauza
1-1
Final
3-1
4676 / 06:00 / Murcielagos vs Celaya
Pauza
1-0
Final
1-0
Mexic - Primera Division
4661 / 03:00 / Monarcas vs Pachuca
Pauza
1-2
Final
1-2
Marcheaza prima
1
4672 / 05:00 / Club Tijuana vs Santos Laguna
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Moldova
Moldova div.1
5016 / 17:30 / Milsami vs Sfintul
Pauza
0-0
Final
1-0
5017 / 17:30 / Speranta Nisporeni vs Dinamo-Auto
Pauza
1-1
Final
1-1
Muntenegru
Muntenegru div.1
5042 / 18:00 / Grbalj vs Buducnost
Pauza
1-2
Final
1-2
5043 / 18:00 / Mladost Podgorica vs Kom
Pauza
0-0
Final
2-2
5044 / 18:00 / OFK Petrovac vs Iskra
Pauza
0-1
Final
0-1
5045 / 18:00 / Rudar vs Decic
Pauza
2-0
Final
4-0
Norvegia
Norvegia Div. 1
5100 / 19:00 / Lillestrom vs Valerenga
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Norvegia Div. 2
4829 / 16:00 / Ranheim vs Levanger
Pauza
3-0
Final
6-1
Marcheaza prima
1
Norvegia Div. 3 Gr.1
4967 / 17:00 / Asker vs Follo
Pauza
1-1
Final
2-1
4968 / 17:00 / Brumunddal vs Skeid
Pauza
0-0
Final
0-0
4969 / 17:00 / Grorud vs Ham-Kam
Pauza
0-4
Final
0-7
4970 / 17:00 / K. Oslo vs Kjelsas
Pauza
1-0
Final
2-0
Norvegia Div. 3 Gr.2
4831 / 16:00 / V. Haugesund vs Vidar
Pauza
1-0
Final
2-0
4971 / 17:00 / Egersunds vs Vindbjart
Pauza
1-1
Final
4-2
4972 / 17:00 / Fram vs Notodden
Pauza
0-3
Final
1-3
Norvegia Div.1 Feminin
4830 / 16:00 / Roa W vs Kolbotn W
Pauza
1-0
Final
2-0
4856 / 16:30 / Arna-Bjornar W vs Valerenga W
Pauza
2-1
Final
2-3
4966 / 17:00 / Klepp W vs Sandviken W
Pauza
0-0
Final
0-0
Panama
Panama div.1
4651 / 05:00 / Alianza vs Chorrillo
Pauza
0-0
Final
0-0
4653 / 04:00 / Santa Gema vs San Francisco
Pauza
0-1
Final
0-2
Paraguai
Paraguay Clausura
5242 / 02:10 / Nacional Asuncion vs Sp. Luqueno
Pauza
0-1
Final
1-1
Peru
Peru Clausura
5174 / 20:30 / U. San Martin vs FBC Melgar
Pauza
0-0
Final
0-2
5245 / 23:00 / Dep. Municipal vs Sport Rosario
Pauza
2-0
Final
3-0
Polonia
Polonia Div.1
4857 / 16:30 / Arka Gdynia vs Pogon Szczecin
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
5105 / 19:00 / Piast Gliwice vs Korona Kielce
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
5212 / 21:30 / Jagiellonia vs Slask Wroclaw
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Polonia Div.2
4816 / 15:45 / Tychy vs Drutex-Bytovia
Pauza
1-0
Final
1-0
5050 / 18:00 / Pogon Siedlce vs Suwalki
Pauza
0-0
Final
0-0
5051 / 18:00 / Puszcza vs Odra Opole
Pauza
1-0
Final
1-1
5052 / 18:00 / Rakow vs GKS Katowice
Pauza
0-2
Final
1-3
5106 / 18:00 / Ol. Grudziadz vs Chrobry Glogow
Pauza
0-0
Final
0-1
Polonia Div.3
4834 / 16:00 / Blekitni Stargard vs Pruszkow
Pauza
0-0
Final
1-1
4973 / 17:00 / Gryf Wejherowo vs LKS Lodz
Pauza
1-1
Final
1-1
5053 / 18:00 / Legionowo vs Radomiak Radom
Pauza
0-1
Final
0-1
5054 / 18:00 / Rozwoj Katowice vs Garbarnia
Pauza
0-0
Final
1-1
5055 / 18:00 / S. Wola vs GKS Jastrzebie
Pauza
0-1
Final
0-2
5145 / 20:00 / GKS Belchatow vs Siarka Tarnobrzeg
Pauza
1-1
Final
5-2
5146 / 20:00 / ROW Rybnik vs Wisla Pulawy
Pauza
2-0
Final
4-2
Rusia
Rusia Div.1
4733 / 13:00 / Sibir vs Olimpiyets
Pauza
1-0
Final
1-1
4734 / 13:00 / Yenisey vs Zenit Petersburg 2
Pauza
1-1
Final
2-1
4792 / 15:00 / Dynamo SPB vs Tomsk
Pauza
1-0
Final
2-0
4793 / 15:00 / Tyumen vs FK Krylya Sovetov Samara
Pauza
0-1
Final
0-2
4835 / 16:00 / FK Chimki Moskovska oblast vs Shinnik Yaroslavl
Pauza
0-2
Final
0-3
4836 / 16:00 / Orenburg vs Luch Energiya
Pauza
1-0
Final
2-0
4974 / 17:00 / FC Tambov vs Kuban
Pauza
2-1
Final
2-1
5064 / 18:00 / Volgar-Astrakhan vs Kursk
Pauza
1-1
Final
1-1
5148 / 20:00 / Baltika vs F. Voronezh
Pauza
0-0
Final
0-1
Rusia Div.2 Centru
4781 / 17:00 / Lipetsk vs Saturn Ramenskoye
Pauza
1-0
Final
2-0
Rusia Div.2 Est
4782 / 12:30 / Chita vs Zenit Irkutsk
Pauza
0-0
Final
0-1
4783 / 14:30 / Dynamo Barnaul vs Smena Komsomolsk
Pauza
0-0
Final
0-0
4784 / 14:00 / Omsk vs Sakhalin
Pauza
1-2
Final
1-2
Rusia Div.2 Sud
4785 / 17:00 / Dynamo Stavropol vs Maykop
Pauza
2-0
Final
2-3
4786 / 13:00 / FC Akademia vs Anzhi 2
Pauza
0-0
Final
0-2
4787 / 19:00 / FK Chayka vs Krasnodar 2
Pauza
0-1
Final
0-2
4788 / 17:00 / Kuban 2 vs Mashuk
Pauza
1-1
Final
1-2
4789 / 17:00 / Legion Dynamo vs Spartak Nalchik
Pauza
1-0
Final
1-1
4790 / 17:00 / Vladikavkaz vs Angust Nazran
Pauza
0-1
Final
1-1
5108 / 19:00 / Armavir vs Afips
Pauza
0-0
Final
1-0
Rusia Premier League
4791 / 15:00 / Ural vs CSKA Moscow
Pauza
0-0
Final
0-0
5018 / 17:30 / Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow
Pauza
2-0
Final
3-4
Marcheaza prima
1
5147 / 20:00 / Rubin Kazan vs FK Anzi Makhackala
Pauza
3-0
Final
6-0
Marcheaza prima
1
Rusia Tineret
4475 / 09:00 / Ural U21 vs CSKA Moscow U21
Pauza
0-0
Final
0-5
4712 / 12:00 / Amkar U21 vs Zenit Petersburg U21
Pauza
0-1
Final
0-1
4713 / 16:00 / Dynamo Moscow U21 vs Ufa U21
Pauza
0-0
Final
0-0
4714 / 17:00 / FK Rostov U21 vs Krasnodar U21
Pauza
1-0
Final
2-2
Scotia
Scotia Championship
4990 / 17:00 / Dundee Utd vs Brechin
Pauza
0-0
Final
1-0
4991 / 17:00 / Dunfermline vs Falkirk
Pauza
2-0
Final
3-1
4992 / 17:00 / Inverness vs Morton
Pauza
1-0
Final
1-1
4993 / 17:00 / Livingston vs St. Mirren
Pauza
1-1
Final
1-3
4994 / 17:00 / Queen of South vs Dumbarton
Pauza
1-0
Final
1-0
Scotia Div.1
4995 / 17:00 / Albion Rovers vs Airdrieonians
Pauza
1-2
Final
1-2
4996 / 17:00 / Alloa vs Queen`s Park
Pauza
0-0
Final
1-0
4997 / 17:00 / Arbroath vs East Fife
Pauza
1-3
Final
2-3
4998 / 17:00 / Raith vs Forfar Athletic
Pauza
1-1
Final
3-1
4999 / 17:00 / Stranraer vs Ayr
Pauza
1-1
Final
3-4
Scotia Div.2
4985 / 17:00 / Berwick vs Annan
Pauza
1-3
Final
1-5
4986 / 17:00 / Elgin City vs Clyde
Pauza
1-2
Final
3-2
4987 / 17:00 / Montrose vs Cowdenbeath
Pauza
1-0
Final
1-0
4988 / 17:00 / Stenhousemuir vs Peterhead
Pauza
1-1
Final
3-1
4989 / 17:00 / Stirling vs Edinburgh City
Pauza
2-0
Final
2-0
Scotia Premier
4754 / 14:30 / Kilmarnock vs Celtic
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
5000 / 17:00 / Aberdeen vs Dundee FC
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
5001 / 17:00 / Hibernian vs Hamilton
Pauza
0-0
Final
1-3
Marcheaza prima
2
5002 / 17:00 / Motherwell vs Ross County
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
5003 / 17:00 / Rangers vs Hearts
Pauza
0-0
Final
0-0
5004 / 17:00 / St Johnstone vs Partick
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Serbia
Serbia SuperLiga
5149 / 18:00 / Backa vs Mladost
Pauza
0-0
Final
1-0
5151 / 21:00 / Cukaricki vs Radnicki NIS
Pauza
0-0
Final
0-0
5152 / 21:00 / Javor vs Vojvodina
Pauza
0-0
Final
0-1
5153 / 18:00 / Macva Sabac vs RAD Beograd
Pauza
1-2
Final
1-2
5156 / 20:00 / Sp. Subotica vs FK Vozdovac
Pauza
0-0
Final
0-0
Singapore
Singapore Div.1
4755 / 14:30 / Albirex Niigata vs Tampines
Pauza
3-0
Final
4-0
Slovacia
Slovacia Div.1
5129 / 19:30 / Trnava vs Slovan Bratislava
Pauza
0-2
Final
1-2
5157 / 20:00 / Senica vs Nitra
Pauza
0-0
Final
0-1
5158 / 20:00 / Trencin vs Michalovce
Pauza
0-0
Final
1-2
5159 / 20:00 / Z. Moravce vs Presov
Pauza
3-1
Final
4-1
Slovacia Div.2
7336 / 18:00 / AFC Nove Mesto vs Zilina B
Pauza
0-2
Final
0-2
7337 / 18:00 / I. Bratislava vs Bardejov
Pauza
2-0
Final
5-0
7338 / 18:00 / Komarno vs Sered
Pauza
1-1
Final
1-6
7339 / 18:00 / Skalica vs Samorin
Pauza
0-0
Final
2-0
7340 / 18:00 / Zvolen vs Pohronie
Pauza
0-0
Final
1-0
7341 / 20:00 / Poprad vs L. Mikulas
Pauza
1-0
Final
1-1
7323 / 11:30 / Podbrezova B vs Spisska Nova Ves
Pauza
1-3
Final
2-3
Slovenia
Slovenia Div.1
5005 / 17:00 / Triglav vs ND Gorica
Pauza
1-0
Final
1-3
5206 / 21:20 / Maribor vs Krsko
Pauza
1-0
Final
3-2
SUA
USA Liga1 (F)
5238 / 22:30 / North Carolina Courage W vs Washington Spirit W
Pauza
0-0
Final
2-0
5249 / 23:00 / Boston Breakers W vs Orlando Pride W
Pauza
0-1
Final
1-2
USA MLS
4673 / 05:00 / Portland Timbers vs New York Red Bulls
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
USA USL div.1
4666 / 03:30 / Swope Park vs Real Monarchs
Pauza
0-2
Final
2-2
4668 / 04:00 / Colorado Springs vs Los Angeles 2
Pauza
0-0
Final
1-2
4674 / 05:30 / Orange County SC vs Phoenix Rising
Pauza
0-1
Final
1-1
5250 / 23:00 / New York Red Bulls 2 vs Cincinnati
Pauza
2-0
Final
4-0
Suedia
Suedia 1. Divizie Norra
4837 / 16:00 / Sandvikens vs Enskede
Pauza
0-1
Final
0-1
4975 / 17:00 / Akropolis vs Assyriska FF
Pauza
2-0
Final
3-1
4976 / 17:00 / Vasalunds vs Carlstad
Pauza
0-0
Final
0-1
Suedia 1. Divizie Sodra
4794 / 15:00 / Oskarshamns vs Angelholms
Pauza
0-2
Final
3-2
4838 / 16:00 / Skovde AIK vs Rosengard
Pauza
1-0
Final
2-1
4977 / 17:00 / Qviding vs Mjallby
Pauza
0-1
Final
0-4
4978 / 17:00 / Utsiktens vs Ljungskile
Pauza
1-0
Final
3-0
Suedia 2. Divizia Norra Gotaland
4841 / 16:00 / Gauthiod vs Skoftebyns
Pauza
1-0
Final
1-0
4842 / 16:00 / Vanersborgs FK vs Lerums IS
Pauza
1-0
Final
1-1
4980 / 17:00 / Karlstad vs Lidkopings FK
Pauza
2-0
Final
3-0
4981 / 17:00 / Nordvarmland vs Vanersborgs IF
Pauza
1-2
Final
1-2
4982 / 17:00 / Vargarda IK vs Stenungsunds
Pauza
1-0
Final
2-0
Suedia 2. Divizia Norra Svealand
4797 / 15:00 / Karlbergs vs Forward
Pauza
0-0
Final
1-2
4798 / 15:00 / Skiljebo vs Sundbybergs
Pauza
0-0
Final
0-0
4843 / 16:00 / Norrtalje vs Stromsbergs
Pauza
1-1
Final
2-3
5065 / 18:00 / Upsala vs Aspudden Tellus
Pauza
1-1
Final
2-2
Suedia 2. Divizia Norrland
4735 / 13:00 / Ostersund IFK vs Moron
Pauza
3-0
Final
6-0
4796 / 15:00 / Timra vs Valbo FF
Pauza
2-2
Final
3-3
4979 / 17:00 / Gaellivare Malmberget vs Anundsjo
Pauza
0-1
Final
2-1
Suedia 2. Divizie Ostra Gotaland
4799 / 15:00 / Prespa Birlik vs Rappe Goif
Pauza
3-0
Final
4-0
4800 / 15:00 / Torns vs IFK Berga
Pauza
2-0
Final
2-2
4801 / 15:00 / Vimmerby vs Lunds
Pauza
0-4
Final
0-8
Suedia 2. Divizie Sodra Svealand
4802 / 15:00 / Haninge vs Linkoping City
Pauza
0-1
Final
0-3
4844 / 16:00 / Assyriska IF vs Varmdo
Pauza
0-0
Final
2-1
4983 / 17:00 / Kumla vs Varmbols
Pauza
0-0
Final
0-2
4984 / 17:00 / Sleipner vs Orebro Syr.
Pauza
0-0
Final
0-0
Suedia 2. Divizie Vastra Gotaland
4745 / 14:00 / Lindome vs Hittarps
Pauza
1-0
Final
1-2
4753 / 14:30 / Savedalens vs Halmia
Pauza
1-1
Final
1-2
4803 / 15:00 / Dalstorps vs Torslanda
Pauza
1-0
Final
1-0
4804 / 15:00 / Tenhults vs Vinbergs
Pauza
0-0
Final
0-3
4845 / 16:00 / Hoganas vs Eskilsminne
Pauza
1-0
Final
1-2
4846 / 16:00 / Varbergs GIF vs Tvaakers
Pauza
1-1
Final
1-2
Suedia Div. 1
5007 / 17:00 / AFC Eskilstuna vs Malmo FF
Pauza
3-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
Suedia Div. 2
5006 / 17:00 / Syrianska vs Osters
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
5113 / 19:00 / Degerfors vs Varbergs
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Suedia div.1 Feminin
4795 / 15:00 / Kristianstads W vs Djurgarden W
Pauza
1-1
Final
1-2
4839 / 16:00 / Rosengard W vs Eskilstuna United W
Pauza
1-0
Final
1-0
4840 / 16:00 / Vittsjo W vs Kvarnsvedens W
Pauza
1-0
Final
3-1
Tara Galilor
Tara Galilor Div.1
4864 / 16:30 / Cardiff Metropolitan vs Bangor City
Pauza
2-0
Final
3-1
4865 / 16:30 / Connahs Q. vs Carmarthen Town
Pauza
1-0
Final
3-1
4866 / 16:30 / Prestatyn vs Barry
Pauza
0-0
Final
1-0
5121 / 19:15 / TNS vs Bala
Pauza
0-0
Final
3-0
Tara Galilor Div.2
4858 / 16:30 / Caerau Ely vs Afan Lido
Pauza
0-0
Final
0-4
4859 / 16:30 / Cambrian & Clydach vs Cwmamman United
Pauza
0-0
Final
2-3
4860 / 16:30 / Haverfordwest vs Cwmbran Celtic
Pauza
0-0
Final
1-1
4861 / 16:30 / Penybont vs Undy
Pauza
0-0
Final
8-1
4862 / 16:30 / Taffs Well vs Goytre AFC
Pauza
0-0
Final
3-1
4863 / 16:30 / Ton Pentre vs Monmouth
Pauza
0-0
Final
2-4
Tunisia
Tunisia Div.1
5010 / 18:30 / JS Kairouan vs Metlaoui
Pauza
0-1
Final
0-2
5012 / 18:30 / Stade Gabesien vs CO Medenine
Pauza
0-0
Final
1-0
Ucraina
Ucraina Div.1
5130 / 19:30 / Ch. Odessa vs Veres Rivne
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
5131 / 19:30 / Shakhtar Donetsk vs Olimpik Donetsk
Pauza
1-0
Final
2-0