Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si pariuri live.
Serie Bilet (info)
Cod de verificare (info)
Verifica Pariul
Duminica
04/12
Fotbal
Romania
Romania Liga 1
2683 / 14:00 / Voluntari vs Astra
Pauza
0-0
Final
1-2
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
47
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
2840 / 18:00 / Targu Mures vs FC Botosani
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
46
Total cornere
9
Marcheaza prima
1
2910 / 20:30 / FC Steaua Bucuresti vs Pandurii
Pauza
1-1
Final
3-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
20
Total cornere
2
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Alt Marcator FC Steaua Bucuresti;
Orice marcator
Alt Marcator FC Steaua Bucuresti; Ovidiu Herea;
Romania Liga 2
2630 / 11:30 / Chindia Targoviste vs Politehnica Timisoara
Pauza
1-0
Final
2-0
Anglia
Anglia FA Cup
2673 / 14:00 / Curzon vs AFC Wimbledon
Pauza
2-0
Final
3-4
2767 / 16:00 / Bolton vs Sheffield Utd
Pauza
1-0
Final
3-2
2768 / 16:00 / Bristol Rovers vs Barrow
Pauza
1-1
Final
1-2
2769 / 16:00 / Cambridge Utd vs Coventry
Pauza
3-0
Final
4-0
2770 / 16:00 / Eastleigh vs Halifax
Pauza
1-0
Final
3-3
2771 / 16:00 / Millwall vs Braintree
Pauza
3-2
Final
5-2
2772 / 16:00 / Notts County vs Peterborough
Pauza
1-2
Final
2-2
2774 / 16:00 / Woking vs Accrington
Pauza
0-2
Final
0-3
2798 / 17:00 / Port Vale vs Hartlepool
Pauza
3-0
Final
4-0
Anglia Premier
2745 / 15:30 / Bournemouth vs Liverpool
Pauza
0-2
Final
4-3
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
20
Total cornere
13
Marcheaza prima
2
2829 / 18:00 / Everton vs Manchester United
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
42
Total cornere
9
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Zlatan Ibrahimovic;
Orice marcator
Alt Marcator Everton; Zlatan Ibrahimovic;
Franta
Franta Cupa
2692 / 14:30 / Biarritz vs Les Sables
Pauza
2-1
Final
3-2
2693 / 14:30 / Fleury-Merogis vs Lyon Duchere
Pauza
2-0
Final
3-0
2694 / 14:30 / Saint-Marcellin vs Troyes
Pauza
0-1
Final
0-2
2708 / 14:45 / Lens vs ES Wasquehal
Pauza
1-0
Final
2-0
2717 / 15:00 / Frontignan vs CA Bastia
Pauza
0-0
Final
0-2
2751 / 15:30 / Alencon vs JA Drancy
Pauza
0-0
Final
1-1
2752 / 15:30 / Blagnac vs Red Star
Pauza
1-0
Final
1-0
2753 / 15:30 / La Guerche Drouges vs Blois
Pauza
0-1
Final
0-3
2754 / 15:30 / Pau vs Tarbes
Pauza
0-0
Final
1-0
2755 / 15:30 / Pouzauges Reaumur vs Rodeo
Pauza
0-1
Final
0-1
2756 / 15:30 / Saumur Olympique vs Le Poire Sur Vie
Pauza
0-0
Final
0-2
2782 / 16:00 / Colomban Locmine vs Le Havre
Pauza
0-1
Final
0-4
2783 / 16:00 / Le Cendre vs Frejus Saint Raphael
Pauza
0-2
Final
0-4
2805 / 14:00 / Excelsior vs Mulhouse
Pauza
1-0
Final
1-1
Franta Div. 1
2781 / 16:00 / Rennes vs St Etienne
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
54
Total cornere
11
Marcheaza prima
1
2834 / 18:00 / Marseille vs Nancy
Pauza
0-0
Final
3-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
46
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
2928 / 21:45 / Nice vs Toulouse
Pauza
2-0
Final
3-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
23
Total cornere
4
Marcheaza prima
1
Franta Div. 1 Feminin
2676 / 14:00 / Soyaux W vs Metz W
Pauza
1-0
Final
1-1
2748 / 15:30 / Montpellier W vs Bordeaux W
Pauza
0-0
Final
1-0
2749 / 15:30 / Rodez W vs Guingamp W
Pauza
0-0
Final
0-3
Germania
Germania Div. 1
2796 / 16:30 / Darmstadt vs Hamburger SV
Pauza
0-1
Final
0-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
30
Total cornere
5
Marcheaza prima
2
2884 / 18:30 / FC Augsburg vs Eintracht Frankfurt
Pauza
1-1
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
11
Total cornere
7
Marcheaza prima
2
Germania Div. 2
2695 / 14:30 / Arminia Bielefeld vs Bochum
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2696 / 14:30 / Aue vs VfB Stuttgart
Pauza
0-2
Final
0-4
Marcheaza prima
2
2697 / 14:30 / Wurzburger Kickers vs Dusseldorf
Pauza
0-0
Final
0-0
Germania Div.3
2718 / 15:00 / FSV Frankfurt vs Magdeburg
Pauza
0-1
Final
0-1
2719 / 15:00 / Lotte vs Duisburg
Pauza
0-1
Final
0-2
Germania Regional Nord
2722 / 15:00 / Eichede vs Hamburger SV II
Pauza
0-1
Final
0-1
2723 / 15:00 / ETSV Weiche vs Meppen
Pauza
0-1
Final
3-1
2725 / 15:00 / Lupo-Martini Wolfsburg vs Norderstedt
Pauza
0-0
Final
0-1
Germania Regional Nord Est
2698 / 14:30 / Lokomotive Leipzig vs Berliner AK 07
Pauza
1-2
Final
1-4
2699 / 14:30 / Meuselwitz vs Auerbach
Pauza
1-0
Final
3-1
2700 / 14:30 / Nordhausen vs Energie Cottbus
Pauza
0-0
Final
0-0
2701 / 14:30 / RB Leipzig II vs Neustrelitz
Pauza
1-1
Final
1-4
2702 / 14:30 / Schonberg vs Furstenwalde
Pauza
1-1
Final
4-1
Germania Regional Sud Vest
2726 / 15:00 / Hoffenheim II vs Elversberg
Pauza
0-0
Final
1-2
Germania Regional Vest
2157 / 15:00 / Wattenscheid vs Alemannia Aachen
Pauza
2-1
Final
3-1
2720 / 15:00 / Bonner vs RW Essen
Pauza
0-2
Final
1-2
Italia
Italia Div. 1
2671 / 13:30 / AC Milan vs Crotone
Pauza
1-1
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
26
Total cornere
11
Marcheaza prima
2
2784 / 16:00 / Lazio vs AS Roma
Pauza
0-0
Final
0-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
64
Total cornere
9
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Alt Marcator AS Roma;
Orice marcator
Alt Marcator AS Roma;
2785 / 16:00 / Pescara vs Cagliari
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
24
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
2786 / 16:00 / Sampdoria vs Torino
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
51
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
2787 / 16:00 / Sassuolo vs Empoli
Pauza
2-0
Final
3-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
22
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
2929 / 21:45 / Fiorentina vs Palermo
Pauza
1-0
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
33
Total cornere
13
Marcheaza prima
1
Italia Div. 2
2788 / 16:00 / Verona vs Perugia
Pauza
2-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
Italia Lega Pro - Gr.A
2757 / 15:30 / Giana Erminio vs Pontedera
Pauza
0-1
Final
0-1
2823 / 17:30 / Alessandria vs Viterbese
Pauza
1-0
Final
4-0
2824 / 17:30 / Piacenza vs Racing Roma
Pauza
1-2
Final
1-4
2926 / 17:30 / Arezzo vs Lupa Roma
Pauza
2-1
Final
3-1
2927 / 21:30 / Como vs Pro Piacenza
Pauza
2-1
Final
3-2
Italia Lega Pro - Gr.B
2758 / 15:30 / Fano vs Venezia
Pauza
0-1
Final
0-1
2759 / 15:30 / FeralpiSalo vs Ancona
Pauza
0-0
Final
0-0
2760 / 15:30 / Gubbio vs Reggiana
Pauza
2-2
Final
2-3
2761 / 15:30 / Maceratese vs Sudtirol
Pauza
1-2
Final
1-2
2762 / 15:30 / Padova vs Pordenone
Pauza
0-1
Final
3-4
2763 / 15:30 / Sambenedettese vs Modena
Pauza
0-0
Final
1-1
2900 / 19:30 / Albinoleffe vs Lumezzane
Pauza
0-0
Final
2-0
2901 / 19:30 / Forli vs Teramo
Pauza
0-2
Final
0-2
2902 / 15:30 / Mantova vs Santarcangelo
Pauza
1-0
Final
3-1
Italia Primavera
4583 / 11:00 / Genoa Youth vs Roma Youth
Pauza
0-2
Final
1-3
4584 / 11:30 / Avellino Youth vs Udinese Youth
Pauza
2-1
Final
3-1
4585 / 13:00 / US Palermo Youth vs Salernitana Youth
Pauza
1-0
Final
1-0
4587 / 15:30 / Latina Calcio Youth vs Lazio Youth
Pauza
0-0
Final
2-1
4588 / 15:30 / SPAL 1907 Youth vs AC Cesena Youth
Pauza
0-0
Final
1-2
Spania
Spania 3 Gr.1
2842 / 18:00 / Burgos vs Somozas
Pauza
0-0
Final
1-0
2844 / 18:00 / Ferrol vs Coruxo FC
Pauza
3-1
Final
5-2
2845 / 17:00 / Izarra vs Mutilvera
Pauza
0-0
Final
2-0
2846 / 13:00 / Lealtad vs Leonesa
Pauza
0-0
Final
1-1
2847 / 13:00 / Osasuna B vs Tudelano
Pauza
1-0
Final
1-3
2848 / 18:00 / Palencia vs Caudal Deportivo
Pauza
1-0
Final
2-0
2849 / 18:00 / Pontevedra vs Boiro
Pauza
0-0
Final
4-0
2850 / 18:00 / Santander vs Guijuelo
Pauza
0-0
Final
1-0
2851 / 13:00 / Valladolid B vs Ponferradina
Pauza
0-0
Final
2-0
Spania 3 Gr.2
2852 / 18:00 / Albacete vs Mensajero
Pauza
0-0
Final
3-0
2854 / 13:00 / Fuenlabrada vs Ath Bilbao B
Pauza
0-0
Final
0-0
2857 / 18:00 / R. Sociedad B vs San Sebastian Reyes
Pauza
1-1
Final
3-1
2858 / 18:00 / R. Union vs UD Logrones
Pauza
0-0
Final
0-0
2859 / 13:00 / Rayo Majadahonda vs Zamudio
Pauza
1-0
Final
2-0
2861 / 13:15 / Toledo vs Socuellamos
Pauza
1-0
Final
1-0
Spania 3 Gr.3
2862 / 13:00 / Badalona vs Valencia B
Pauza
1-0
Final
2-0
2863 / 13:00 / Ebro vs Cornella
Pauza
0-0
Final
0-0
2865 / 13:00 / Hercules vs Baleares
Pauza
1-0
Final
2-0
2866 / 18:00 / L Hospitalet vs Sabadell
Pauza
1-0
Final
2-1
2869 / 13:00 / Prat vs Barcelona B
Pauza
0-0
Final
0-0
2870 / 13:00 / Saguntino vs Mallorca B
Pauza
0-0
Final
0-0
2871 / 13:00 / Villarreal B vs Alcoyano
Pauza
0-0
Final
0-1
Spania 3 Gr.4
2872 / 13:00 / Cordoba B vs La Hoya Lorca
Pauza
1-0
Final
4-0
2873 / 18:00 / El Ejido vs La Roda
Pauza
1-0
Final
2-2
2874 / 18:00 / Extremadura UD vs Jaen
Pauza
0-1
Final
1-1
2875 / 17:00 / Jumilla vs Cartagena
Pauza
0-0
Final
0-1
2876 / 13:00 / Linares vs Melilla
Pauza
0-2
Final
1-2
2877 / 18:00 / Linense vs San Fernando
Pauza
0-0
Final
0-2
2878 / 19:00 / Mancha vs Merida AD
Pauza
0-0
Final
0-1
2879 / 13:00 / Murcia vs Sanluqueno
Pauza
0-0
Final
1-0
2880 / 18:00 / Recreativo Huelva vs Granada CF B
Pauza
0-0
Final
0-0
2881 / 18:00 / Villanovense vs Marbella
Pauza
2-0
Final
3-1
Spania Div. 1
2657 / 13:00 / Betis vs Celta Vigo
Pauza
1-1
Final
3-3
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
15
Total cornere
7
Marcheaza prima
2
2819 / 17:15 / Ath Bilbao vs Eibar
Pauza
1-0
Final
3-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
42
Total cornere
4
Marcheaza prima
1
2903 / 19:30 / Alaves vs Las Palmas
Pauza
1-0
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
4
Total cornere
8
Marcheaza prima
1
2904 / 19:30 / Gijon vs Osasuna
Pauza
1-0
Final
3-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
43
Total cornere
7
Marcheaza prima
1
2930 / 21:45 / Valencia vs Malaga
Pauza
2-1
Final
2-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
3
Total cornere
15
Marcheaza prima
2
Spania Div. 2
2658 / 13:00 / Girona vs Levante
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2659 / 13:00 / Rayo Vallecano vs Alcorcon
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2813 / 17:00 / R. Oviedo vs Gimnastic
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2897 / 19:00 / Mallorca vs Valladolid
Pauza
0-0
Final
0-3
Marcheaza prima
2
2898 / 19:00 / Tenerife vs Huesca
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2925 / 21:00 / Reus Deportiu vs Cordoba
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Spania Primera Division (F)
2660 / 13:00 / Albacete W vs Santa Teresa W
Pauza
0-0
Final
2-0
2662 / 17:00 / Atletico Madrid W vs Levante W
Pauza
3-0
Final
5-0
2664 / 13:15 / Huelva W vs Espanyol W
Pauza
1-0
Final
2-1
2666 / 13:30 / Tacuense W vs Transportes Alcaine W
Pauza
1-1
Final
1-1
Belgia
Belgia Div. 1
2746 / 15:30 / Kortrijk vs Anderlecht
Pauza
0-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
2911 / 21:00 / Genk vs Lokeren
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
Belgia Div.2
2799 / 17:00 / KSV Roeselare vs Lommel Utd
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Elvetia
Elvetia Div. 1
2706 / 14:45 / Lausanne vs Grasshoppers
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
2707 / 14:45 / Lugano vs Thun
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2804 / 17:00 / St. Gallen vs Sion
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Elvetia Div. 2
2779 / 16:00 / Aarau vs Wohlen
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2780 / 16:00 / Schaffhausen vs Chiasso
Pauza
1-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Olanda
Olanda Div. 1
2672 / 13:30 / Den Haag vs Utrecht
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
2765 / 15:30 / Feyenoord vs Sparta Rotterdam
Pauza
2-0
Final
6-1
Marcheaza prima
1
2766 / 15:30 / Willem II vs Twente
Pauza
0-0
Final
0-0
2827 / 17:45 / Ajax vs Groningen
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Olanda Div. 3
2738 / 15:00 / HFC vs De Treffers
Pauza
0-2
Final
1-2
2739 / 15:00 / Jong AZ vs TEC
Pauza
2-0
Final
5-1
Portugalia
Portugalia Div. 1
2836 / 18:00 / Feirense vs Arouca
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
2837 / 18:00 / Moreirense vs Nacional
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
2908 / 20:00 / Estoril vs Belenenses
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
2937 / 22:15 / Guimaraes vs Chaves
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Portugalia Div. 2
2668 / 13:15 / Famalicao vs Aves
Pauza
0-0
Final
0-0
2809 / 17:00 / Academica vs Braga B
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2810 / 17:00 / Cova De Piedade vs Gil Vicente
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2811 / 17:00 / Covilha vs Varzim
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2812 / 17:00 / Penafiel vs Freamunde
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
2838 / 18:00 / Olhanense vs Leixoes
Pauza
1-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
2839 / 18:00 / U. Madeira vs Santa Clara
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
2896 / 19:00 / FC Porto B vs Benfica B
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Turcia
Turcia Div. 1
2652 / 12:30 / Alanyaspor vs Konyaspor
Pauza
0-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
2740 / 15:00 / Gaziantepspor vs Akhisar Genclik Spor
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
2741 / 15:00 / Osmanlispor vs Kardemir Karabuk
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2882 / 18:00 / Adanaspor AS vs Genclerbirligi
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
2883 / 18:00 / Kasimpasa vs Galatasaray
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Turcia Div. 2
2638 / 12:00 / Boluspor vs Balikesirspor
Pauza
0-1
Final
2-3
2639 / 12:00 / Umraniyespor vs Samsunspor
Pauza
1-0
Final
1-0
2742 / 15:00 / Elazigspor vs Denizlispor
Pauza
0-1
Final
0-3
2789 / 16:00 / Giresunspor vs Sivasspor
Pauza
0-1
Final
1-2
2826 / 17:30 / Goztepe vs Yeni Malatyaspor
Pauza
1-0
Final
2-0
Turcia div.3 Grupa Alba
2635 / 12:00 / Kahramanmarasspor vs Hacettepe
Pauza
0-0
Final
0-0
2636 / 12:00 / Ofspor vs Istanbulspor AS
Pauza
0-1
Final
0-1
2637 / 12:00 / Sivas Belediyespor vs Anadolu Selcukspor
Pauza
2-0
Final
3-1
2647 / 12:30 / Bucaspor vs Tepecik
Pauza
1-1
Final
1-1
2648 / 12:30 / Fethiyespor vs Anadolu Uskudar
Pauza
0-0
Final
0-0
2649 / 12:30 / Keciorengucu vs Erzurum BB
Pauza
0-0
Final
1-2
2650 / 12:30 / Kocaeli Birlikspor vs Nazillispor
Pauza
1-0
Final
1-0
2651 / 12:30 / Pendikspor vs Amedspor
Pauza
1-0
Final
3-0
Turcia div.3 Grupa Rosie
2633 / 12:00 / Gumushanespor vs Sariyer
Pauza
1-2
Final
2-2
2634 / 12:00 / Hatayspor vs Bugsasspor
Pauza
0-0
Final
0-0
2640 / 12:30 / Ankaragucu vs Kastamonuspor
Pauza
1-1
Final
1-3
2641 / 12:30 / Aydinspor vs Menemen Bld.
Pauza
0-1
Final
0-2
2642 / 12:30 / Inegolspor vs Eyupspor
Pauza
1-0
Final
1-2
2643 / 12:30 / Karsiyaka vs Etimesgut
Pauza
0-0
Final
1-0
2644 / 12:30 / Kayseri Erciyesspor vs Tuzlaspor
Pauza
1-1
Final
2-3
2645 / 12:30 / Kirklarelispor vs Trabzon
Pauza
0-3
Final
1-3
2646 / 12:30 / Nigde Belediyespor vs Tokatspor
Pauza
0-0
Final
1-1
Turcia U21
4598 / 12:00 / Ümraniyespor Youth vs Samsunspor Youth
Pauza
0-0
Final
0-2
Africa de Sud
Africa de Sud div.1
2743 / 15:30 / Baroka vs Maritzburg Utd
Pauza
0-0
Final
0-1
2744 / 15:30 / Bloem Celtic vs Supersport Utd
Pauza
0-0
Final
0-0
Africa de Sud div.2
4192 / 15:30 / AmaZulu FC vs Royal Eagles
Pauza
1-2
Final
3-2
4193 / 15:30 / Jomo Cosmos vs Magesi FC
Pauza
0-1
Final
2-1
Albania
Albania div.1
2711 / 15:00 / Korabi Peshkopi vs Teuta
Pauza
0-1
Final
0-1
2712 / 15:00 / Laci vs Luftetari Gjirokastra
Pauza
1-2
Final
2-2
Argentina
Argentina Div. 3
2573 / 22:00 / Tristan Suarez vs Acassuso
Pauza
0-0
Final
0-0
Argentina Primera B Nacional
2575 / 01:30 / Atletico Parana vs Ferro
Pauza
0-0
Final
0-0
2577 / 01:05 / Chacarita Juniors vs Flandria
Pauza
2-2
Final
3-2
2580 / 23:55 / Instituto vs CDJU Gualeguaychu
Pauza
2-2
Final
5-2
2583 / 23:55 / Sportivo Estudiantes vs Boca Unidos
Pauza
0-0
Final
1-1
Argentina Primera C
2587 / 22:00 / Canuelas vs El Porvenir
Pauza
1-1
Final
2-2
2588 / 22:00 / Central Cordoba vs Laferrere
Pauza
0-0
Final
0-0
2589 / 22:00 / Deportivo Armenio vs Defensores Unidos
Pauza
0-0
Final
0-0
Argentina Primera D
2548 / 22:00 / Argentino de Rosario vs Atlas
Pauza
1-0
Final
2-0
2550 / 22:00 / Deportivo Paraguayo vs Central Ballester
Pauza
0-0
Final
1-0
2552 / 22:00 / Leandro N. Alem vs Puerto Nuevo
Pauza
2-0
Final
3-0
Argentina Primera Division
2613 / 01:00 / Godoy Cruz vs Atl. Tucuman
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
2616 / 01:00 / Olimpo Bahia Blanca vs San Lorenzo
Pauza
1-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
3786 / 23:55 / Belgrano vs Temperley
Pauza
0-0
Final
0-0
3787 / 23:55 / Independiente vs River Plate
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
3783 / 22:00 / Estudiantes L.P. vs Talleres Cordoba
Pauza
0-0
Final
0-0
3784 / 22:00 / Union de Santa Fe vs Rosario Central
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
3785 / 23:00 / Patronato vs Velez Sarsfield
Pauza
0-0
Final
0-0
3780 / 23:00 / Boca Juniors vs Racing Club
Pauza
2-0
Final
4-2
Marcheaza prima
1
Armenia
Armenia div.1
2631 / 12:00 / Alashkert vs Pyunik Yerevan
Pauza
0-0
Final
0-0
Asia
AFF - Suzuki Cup
2669 / 13:30 / Myanmar vs Thailand
Pauza
0-1
Final
0-2
Australia
Australia Divizia 1
2625 / 08:00 / Newcastle Jets vs Sydney FC
Pauza
0-0
Final
0-2
2627 / 10:00 / Adelaide United vs Wellington Phoenix
Pauza
2-0
Final
2-0
Australia W-League (F)
4552 / 05:30 / Newcastle Jets (W) vs Sydney FC (W)
Pauza
0-1
Final
1-2
4553 / 07:00 / Melb. Victory (W) vs Perth Glory (W)
Pauza
0-1
Final
0-2
4554 / 08:00 / Brisbane Roar (W) vs Melbourne City (W)
Pauza
1-2
Final
1-2
Austria
Austria Div. 1
2820 / 17:30 / AC Wolfsberger vs Sturm Graz
Pauza
0-2
Final
0-4
Marcheaza prima
2
Bangladesh
Bangladesh Premier League
5209 / 11:00 / Brothers U. vs Sheikh Russel
Pauza
1-0
Final
2-2
Bolivia
Bolivia Apertura
2619 / 02:00 / Wilstermann vs U. Sucre
Pauza
1-0
Final
2-2
2912 / 23:15 / Real Potosi vs The Strongest
Pauza
0-1
Final
0-2
2913 / 21:00 / San Jose vs Petrolero de Yacuiba
Pauza
1-0
Final
2-1
2938 / 21:00 / Guabira vs Oriente Petrolero
Pauza
1-1
Final
1-2
Bosnia & Hertegovina
Bosnia Herzegovina
2674 / 14:00 / FK Sarajevo vs Radnik Bijeljina
Pauza
0-0
Final
2-0
2800 / 17:00 / Siroki Brijeg vs Mladost DK
Pauza
2-1
Final
2-1
Bulgaria
Bulgaria Div.1
2715 / 15:00 / Beroe vs Neftochimic Burgas
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2821 / 17:30 / CSKA Sofia vs Pirin Blagoevgrad
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Cehia
Cehia Div. 1
2690 / 14:30 / Dukla Prague vs Slovacko
Pauza
2-1
Final
2-3
Marcheaza prima
1
2775 / 16:00 / Mlada Boleslav vs Pribram
Pauza
2-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
Cehia U19
4977 / 12:00 / Sparta Praha U19 vs Mlada Boleslav U19
Pauza
1-0
Final
3-1
Cehia U21
4978 / 12:00 / Viktoria Plzen Youth vs Bohemians 1905 Youth
Pauza
0-0
Final
1-0
4976 / 11:30 / Teplice Youth vs Sparta Praha Youth
Pauza
0-0
Final
1-0
Chile
Chile Apertura
2801 / 17:00 / Deportes Temuco vs U. De Chile
Pauza
0-2
Final
0-3
2931 / 22:00 / Deportes Iquique vs U. Catolica
Pauza
2-2
Final
2-6
2932 / 22:00 / U. De Concepcion vs O`Higgins
Pauza
1-0
Final
3-1
2933 / 22:00 / U. Espanola vs Antofagasta
Pauza
1-1
Final
2-1
3468 / 23:55 / A. Italiano vs San Luis
Pauza
0-2
Final
1-2
3469 / 23:55 / Colo Colo vs Everton
Pauza
3-2
Final
4-2
Chile Primera B
2618 / 01:00 / Curico Unido vs San Marcos de Arica
Pauza
0-0
Final
2-0
2924 / 21:00 / Valdivia vs Nublense
Pauza
0-0
Final
0-0
2934 / 23:55 / Iberia vs Deportes Copiapo
Pauza
1-1
Final
2-2
2935 / 22:00 / Magallanes vs Coquimbo
Pauza
1-1
Final
1-2
2936 / 22:00 / Union La Calera vs Rangers
Pauza
0-1
Final
1-1
Cipru
Cipru div.1
2776 / 16:00 / Achnas vs Aris
Pauza
0-0
Final
2-0
2777 / 16:00 / Apollon vs Anorthosis
Pauza
1-0
Final
1-1
2830 / 18:00 / Ermis vs AEL Limassol
Pauza
0-0
Final
0-1
Coasta de Fildes
Coasta de Fildes div.1
4590 / 17:30 / AFAD Djékanou vs Stade Abidjan
Pauza
1-0
Final
2-0
4593 / 20:00 / SC Gagnoa vs Séwé Sports
Pauza
0-0
Final
0-1
Columbia
Columbia Primera A Playoffs
2595 / 02:30 / Atl. Nacional vs Millonarios
Pauza
1-0
Final
3-0
2596 / 23:55 / Dep. Cali vs Bucaramanga
Pauza
1-0
Final
1-1
2597 / 22:00 / Deportes Tolima vs Patriotas
Pauza
0-0
Final
0-1
2598 / 00:30 / Santa Fe vs Ind. Medellin
Pauza
1-0
Final
2-0
Croatia
Croatia Div. 1
2778 / 16:00 / Belupo vs Hajduk Split
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
2831 / 18:00 / RNK Split vs Osijek
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Croatia Div. 2
2691 / 14:30 / Sesvete vs Dragovoljac
Pauza
0-0
Final
2-1
Danemarca
Danemarca Div. 1
2716 / 15:00 / Nordsjaelland vs Odense
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
2802 / 17:00 / Esbjerg vs Brondby
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2887 / 19:00 / Midtjylland vs Aarhus
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Ecuador
Ecuador Serie A
2888 / 19:00 / Aucas vs Dep. Cuenca
Pauza
1-0
Final
1-0
2889 / 19:00 / El Nacional vs LDU Quito
Pauza
2-0
Final
5-0
2890 / 19:00 / Emelec vs U. Catolica
Pauza
1-1
Final
1-1
2891 / 19:00 / Fuerza A. vs Ind. del Valle
Pauza
0-1
Final
1-2
2892 / 19:00 / Mushuc Runa vs Barcelona SC
Pauza
0-4
Final
2-4
2893 / 19:00 / River Plate Ecuador vs Delfin
Pauza
0-1
Final
0-1
Egipt
Egipt div.1
2704 / 14:45 / El-Sharqeya vs El-Entag El-Harby
Pauza
0-1
Final
0-3
2705 / 14:45 / Enppi vs Petrojet
Pauza
1-0
Final
1-1
2803 / 17:00 / EL Masry vs Aswan SC
Pauza
1-0
Final
3-1
2906 / 20:00 / Misr Elmaqasah vs Al Ahly
Pauza
0-1
Final
0-1
El Salvador
El Salvador Primera
4996 / 23:55 / Santa Tecla vs Isidro Metapán
Pauza
1-0
Final
1-0
4993 / 23:00 / Alianza FC vs Municipal Limeño
Pauza
0-0
Final
0-1
Emiratele Arabe Unite
Emiratele Arabe Unite Div.1
2703 / 14:45 / Al Nasr vs Hatta
Pauza
1-0
Final
1-2
2709 / 14:50 / Bani Yas vs Ittihad Kalba
Pauza
1-1
Final
3-1
2832 / 18:00 / Al Ain vs Al Wasl
Pauza
0-1
Final
2-1
2833 / 18:00 / Dibba Al Fujairah vs Al Dhafra
Pauza
1-1
Final
2-3
Gibraltar
Gibraltar Premier Division
2822 / 17:30 / Mons Calpe vs Lions Gibraltar
Pauza
0-0
Final
1-0
Grecia
Grecia Div. 1
2727 / 15:00 / Olympiakos Piraeus vs Levadiakos
Pauza
0-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
2816 / 17:15 / AEL Larissa vs Atromitos
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
2817 / 17:15 / Skoda Xanthi vs Asteras Tripolis
Pauza
3-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
2899 / 19:30 / Panathinaikos vs PAOK
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Grecia Div. 2
2728 / 15:00 / Chania vs Acharnaikos
Pauza
1-1
Final
2-3
2729 / 15:00 / Karditsa vs Smyrnis
Pauza
0-0
Final
0-0
2730 / 15:00 / Lamia vs Panelefsiniakos
Pauza
4-0
Final
4-0
2731 / 15:00 / Panegialios FC vs A. Asteras
Pauza
0-0
Final
1-0
2732 / 15:00 / Panthrakikos vs Kissamikos
Pauza
0-0
Final
1-0
2733 / 15:00 / Sparti vs Aiginiakos
Pauza
1-1
Final
3-2
Guatemala
Guatemala Play Off
3781 / 04:00 / CSD Comunicaciones vs Cobán Imperial
Pauza
0-0
Final
1-0
3782 / 20:00 / Deportivo Malacateco vs Deportivo Guastatoya
Pauza
0-0
Final
0-0
Honduras
Honduras Liga Nacional Playoffs
4994 / 23:00 / Platense (HON) vs Real España
Pauza
1-0
Final
1-1
Hong Kong
Hong Kong Liga 1
2626 / 08:30 / South China vs Yuen Long
Pauza
1-0
Final
1-0
2629 / 11:30 / Pegasus vs Southern District
Pauza
0-0
Final
0-0
India
India - Super League
2764 / 15:30 / Kerala Blasters vs North East United
Pauza
0-0
Final
1-0
Indonesia
Indonezia Championship A
2628 / 11:00 / Persela Lamongan vs Madura United
Pauza
2-1
Final
2-1
2670 / 13:30 / Barito Putera vs Persib Bandung
Pauza
0-1
Final
1-1
International
Amicale cluburi
5208 / 15:00 / Fc Baden vs FC Astana
Pauza
0-4
Final
0-7
Israel
Israel Div.1
2894 / 19:00 / Sakhnin vs H. Raanana
Pauza
0-0
Final
1-1
2909 / 20:15 / Yehuda vs Hapoel Tel Aviv
Pauza
0-0
Final
0-1
Jamaica
Jamaica Premier League
4989 / 22:00 / Portmore United vs UWI FC
Pauza
0-0
Final
1-4
4991 / 22:00 / Tivoli Gardens vs Arnett Gardens
Pauza
2-1
Final
3-2
4992 / 22:00 / Waterhouse FC vs Boys` Town
Pauza
1-1
Final
1-2
4987 / 22:00 / Jamalco FC vs Humble Lions
Pauza
0-0
Final
0-0
Japonia
Japonia Div.2 Play-Off
4191 / 08:35 / Cerezo Osaka vs Fagiano Okayama
Pauza
0-0
Final
1-0
Japonia Div.2 Play-Out
4190 / 05:30 / Zweigen Kanazawa vs Tochigi Sc
Pauza
1-0
Final
2-0
Liban
Liban Div.1
4586 / 14:15 / Shabab Al Sahel vs Tripoli SC
Pauza
2-1
Final
2-1
4589 / 16:30 / Al Ahed Beirut vs Nejmeh Beirut
Pauza
0-0
Final
0-0
Luxemburg
Luxemburg Div.1
4982 / 17:00 / UN Käerjéng vs Differdange
Pauza
1-5
Final
3-5
4981 / 17:00 / CS Fola Esch vs US Rumelange
Pauza
3-1
Final
7-1
4984 / 17:00 / US Mondorf-les-Bains vs RFCU Luxemburg
Pauza
1-1
Final
2-1
4983 / 17:00 / UNA Strassen vs Jeunesse Canach
Pauza
0-0
Final
0-2
4980 / 16:30 / Victoria Rosport vs RM Hamm Benfica
Pauza
0-0
Final
0-1
4985 / 18:00 / F91 Dudelange vs Jeunesse Esch
Pauza
2-0
Final
5-1
Macedonia
Macedonia Div.1
2678 / 14:00 / Bregalnica Stip vs Rabotnicki
Pauza
0-0
Final
0-0
2679 / 14:00 / Pobeda vs Renova
Pauza
0-0
Final
0-2
2680 / 14:00 / Shkendija vs Pelister
Pauza
0-0
Final
1-0
2681 / 14:00 / Shkupi vs Makedonija GP
Pauza
0-2
Final
0-2
2682 / 14:00 / Vardar vs Sileks
Pauza
1-1
Final
1-1
Malta
Malta div.1
2734 / 15:00 / Hamrun vs Birkirkara
Pauza
0-0
Final
2-0
2735 / 15:00 / Sliema vs Gzira
Pauza
1-0
Final
1-0
2806 / 17:00 / Balzan vs Floriana
Pauza
0-1
Final
1-3
2818 / 17:15 / Mosta vs Hibernians
Pauza
0-1
Final
0-2
Maroc
Maroc Div.1
2807 / 17:00 / Hoceima vs KAC Kenitra
Pauza
0-0
Final
0-0
2808 / 17:00 / Olympique Khouribga vs Hassania Agadir
Pauza
0-0
Final
1-1
2907 / 20:00 / Kawkab Marrakech vs Olympique de Safi
Pauza
0-1
Final
0-1
Mexic
Mexic - Liga de Ascenso
3465 / 05:00 / Dorados de Sinaloa vs Atlante
Pauza
0-0
Final
1-0
Mexic Primera Play-Off
3464 / 03:00 / U.A.N.L.- Tigres vs Club Leon
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Moldova
Moldova div.1
2653 / 13:00 / Academia Chisinau vs Speranta Nisporeni
Pauza
0-0
Final
3-1
2654 / 13:00 / Dacia Chisinau vs Petrocub
Pauza
0-0
Final
1-1
2655 / 13:00 / Milsami vs Sheriff Tiraspol
Pauza
2-0
Final
2-1
2656 / 13:00 / Zimbru Chisinau vs Zaria Balti
Pauza
0-1
Final
0-1
Muntenegru
Muntenegru div.1
2226 / 14:00 / Iskra vs Mladost Podgorica
Pauza
1-1
Final
1-3
4979 / 14:00 / Iskra Danilovgrad vs FK Mladost
Pauza
1-1
Final
1-3
Norvegia
Norvegia Div.1 Retrogradare-Promovare
3189 / 19:00 / Stabaek vs FK Jerv
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Noua Zeelanda
Noua Zeelanda - Premiership
2620 / 02:00 / Hawke`s Bay vs Wellington Phoenix Res 2
Pauza
1-0
Final
2-0
2621 / 03:00 / Team Wellington vs Southern United
Pauza
1-0
Final
4-1
2622 / 03:00 / Waitakere United vs Canterbury
Pauza
1-0
Final
1-0
2624 / 05:35 / Eastern Suburbs vs Tasman United
Pauza
1-1
Final
4-2
Paraguai
Paraguay Clausura
2600 / 23:55 / Diaz vs Guarani
Pauza
0-0
Final
1-2
2601 / 23:00 / Libertad Asuncion vs Olimpia Asuncion
Pauza
2-1
Final
2-2
2602 / 01:10 / Nacional Asuncion vs Rubio Nu
Pauza
2-1
Final
3-1
Peru
Peru Primera Division
3466 / 20:00 / FBC Melgar vs U. de Deportes
Pauza
0-2
Final
2-2
3467 / 23:00 / Sporting Cristal vs Dep. Municipal
Pauza
1-0
Final
1-0
Polonia
Polonia Div.1
2797 / 16:30 / Cracovia vs Leczna
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2895 / 19:00 / Jagiellonia vs Lech Poznan
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Rusia
Rusia Premier League
2736 / 15:00 / Lokomotiv Moscow vs Terek Grozni
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Rusia Tineret
2086 / 10:45 / Amkar U21 vs FK Orenburg U21
Pauza
0-0
Final
0-0
2087 / 12:00 / Arsenal Tula U21 vs Anzhi U21
Pauza
0-0
Final
2-1
2090 / 16:00 / Krasnodar U21 vs Krylya Sovetov Samara U21
Pauza
0-0
Final
0-1
2091 / 10:30 / Lokomotiv Moscow U21 vs Terek Grozni U21
Pauza
2-1
Final
2-1
2092 / 13:00 / Spartak Moscow U21 vs Rubin Kazan U21
Pauza
1-1
Final
6-2
2093 / 12:00 / Ufa U21 vs Tomsk U21
Pauza
3-1
Final
3-3
Senegal
Senegal Premier League
4591 / 19:00 / ASEC Ndiambour vs Mbour Petite-Côte
Pauza
0-0
Final
1-2
4592 / 19:30 / AS Douanes Dakar vs Casa Sport
Pauza
1-0
Final
1-0
Serbia
Serbia SuperLiga
2470 / 14:00 / Backa vs Cukaricki
Pauza
1-0
Final
3-1
2471 / 14:00 / FK Vozdovac vs FK Crvena Zvezda
Pauza
0-0
Final
0-1
2473 / 14:00 / Novi Pazar vs Sp. Subotica
Pauza
2-1
Final
2-4
2474 / 14:00 / Radnicki NIS vs Borac
Pauza
2-2
Final
3-3
2475 / 14:00 / Radnik vs RAD Beograd
Pauza
1-0
Final
1-0
2476 / 18:00 / Vojvodina vs Napredak
Pauza
1-0
Final
2-0
2841 / 19:00 / Partizan vs Javor
Pauza
1-0
Final
2-0
Slovacia
Slovacia Div.1
2795 / 16:20 / Slovan Bratislava vs Trnava
Pauza
0-1
Final
0-1
Slovenia
Slovenia Div.1
2737 / 15:00 / Krsko vs Domzale
Pauza
0-0
Final
0-0
2828 / 17:55 / Radomlje vs NK Olimpija Ljubljana
Pauza
0-2
Final
1-4
Tunisia
Tunisia Div.1
4606 / 15:00 / JS Kairouanaise vs Union Tataouine
Pauza
1-1
Final
2-1
4604 / 15:00 / EO Sidi Bouzid vs CA Bizertin
Pauza
0-1
Final
0-3
4605 / 15:00 / Esperance ST vs Olympique Béja
Pauza
1-0
Final
2-1
4603 / 15:00 / AS Gabès vs Club Africain Tunis
Pauza
1-0
Final
1-1
Ucraina
Ucraina Div.1
2814 / 17:00 / Shakhtar Donetsk vs Stal Kamianske
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2905 / 19:30 / Zirka Kropyvnytskyi vs Oleksandriya
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Ungaria
Ungaria Div.2
2685 / 14:00 / Cigand Se vs Nyiregyhaza
Pauza
0-3
Final
0-7
2686 / 14:00 / Kisvarda vs Balmazujvaros Sport
Pauza
0-1
Final
0-1
2687 / 14:00 / Szeol vs Dorogi
Pauza
0-0
Final
1-1
2688 / 14:00 / Szolnoki MAV vs Soroksar
Pauza
0-0
Final
0-1
2689 / 14:00 / Vac vs Mosonmagyarovari TE
Pauza
1-0
Final
1-1
2790 / 16:00 / Bekescsaba 1912 vs Szeged
Pauza
0-0
Final
0-0
2791 / 16:00 / Csakvari vs Siofok
Pauza
2-0
Final
3-0
2792 / 16:00 / Kozarmisleny SE vs Zalaegerszegi
Pauza
0-0
Final
2-1
2793 / 16:00 / Puskas Academy vs Budaorsi Sc
Pauza
3-0
Final
4-2
2794 / 16:00 / Soproni VSE vs Cegledi
Pauza
1-0
Final
1-1
Uruguay
Uruguay Apertura
2604 / 21:30 / Club Nacional vs Juventud
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
2605 / 21:30 / Defensor Sp. vs Racing Montevideo
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
2606 / 21:30 / Fenix vs Danubio
Pauza
3-0
Final
4-1
Marcheaza prima
1
2607 / 21:30 / Liverpool M. vs Plaza Colonia
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
2610 / 21:30 / Wanderers vs Villa Espanola
Pauza
3-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
LOTO
Austria
LOTO - Austria
1420 / 19:00 / LOTO Austria
6; 10; 14; 18; 27; 40;
Canada
LOTO - Canada Atlantic
1206 / 04:00 / LOTO Canada Atlantic
2; 3; 7; 15; 40;
Finlanda
LOTO - Finlanda Keno 1
1412 / 15:00 / Loto - Finlanda Keno 1
13; 16; 17; 28; 31; 33; 34; 37; 47; 49; 50; 56; 57; 60; 61; 62; 63; 64; 67; 68
LOTO - Finlanda Keno 2
1426 / 21:00 / Loto - Finlanda Keno 2
7; 9; 10; 11; 19; 23; 25; 29; 34; 35; 38; 39; 41; 47; 51; 56; 58; 61; 66; 68
Franta
LOTO - Franta Keno 1
1411 / 14:30 / Loto - Franta Keno 1
8; 9; 14; 29; 32; 34; 35; 40; 41; 42; 44; 45; 46; 47; 51; 52; 55; 60; 63; 68
LOTO - Franta Keno 2
1428 / 21:30 / Loto - Franta Keno 2
7; 8; 10; 13; 16; 17; 19; 20; 24; 25; 34; 36; 37; 40; 42; 44; 45; 60; 68; 70
Grecia
LOTO - Grecia KINO
1442 / 09:00 / LOTO Grecia Kino1
11; 16; 25; 30; 35; 38; 39; 41; 44; 46; 47; 55; 58; 62; 63; 66; 73; 75; 76; 78
1443 / 09:05 / LOTO Grecia Kino2
3; 5; 6; 9; 11; 13; 14; 16; 20; 27; 29; 36; 37; 39; 44; 47; 62; 67; 75; 77
1444 / 09:10 / LOTO Grecia Kino3
1; 3; 7; 8; 19; 23; 24; 30; 36; 38; 43; 51; 54; 59; 62; 67; 72; 76; 78; 80
1445 / 09:15 / LOTO Grecia Kino4
2; 6; 9; 13; 16; 22; 28; 30; 31; 36; 46; 57; 60; 61; 62; 70; 71; 73; 75; 76
1446 / 09:20 / LOTO Grecia Kino5
2; 3; 4; 7; 17; 23; 26; 33; 36; 37; 41; 42; 44; 50; 54; 58; 70; 72; 74; 78
1447 / 09:25 / LOTO Grecia Kino6
3; 4; 5; 11; 12; 16; 21; 25; 27; 33; 34; 35; 44; 46; 47; 58; 66; 67; 69; 79
1448 / 09:30 / LOTO Grecia Kino7
1; 12; 21; 25; 26; 30; 31; 32; 34; 38; 47; 48; 49; 53; 59; 63; 65; 66; 70; 73
1449 / 09:35 / LOTO Grecia Kino8
1; 2; 7; 9; 10; 16; 18; 21; 27; 29; 31; 33; 38; 44; 57; 59; 68; 75; 78; 79
1450 / 09:40 / LOTO Grecia Kino9
4; 5; 16; 25; 32; 34; 35; 36; 38; 39; 46; 47; 50; 52; 56; 60; 70; 76; 77; 78
1451 / 09:45 / LOTO Grecia Kino10
2; 7; 12; 24; 26; 29; 31; 34; 38; 48; 54; 57; 58; 65; 66; 69; 70; 74; 76; 79
1452 / 09:50 / LOTO Grecia Kino11
11; 16; 17; 23; 24; 25; 28; 29; 33; 34; 35; 38; 40; 46; 58; 70; 72; 73; 74; 76
1453 / 09:55 / LOTO Grecia Kino12
3; 11; 13; 14; 24; 25; 30; 41; 43; 46; 47; 48; 49; 54; 55; 56; 66; 68; 72; 75
1454 / 10:00 / LOTO Grecia Kino13
2; 4; 7; 9; 11; 20; 23; 29; 31; 46; 49; 54; 55; 57; 65; 69; 71; 77; 79; 80
1455 / 10:05 / LOTO Grecia Kino14
8; 11; 13; 15; 19; 22; 28; 35; 37; 42; 43; 44; 51; 54; 55; 61; 63; 75; 76; 80
1456 / 10:10 / LOTO Grecia Kino15
5; 8; 14; 30; 36; 41; 42; 43; 44; 52; 53; 54; 60; 62; 65; 68; 76; 77; 78; 79
1457 / 10:15 / LOTO Grecia Kino16
3; 10; 12; 13; 14; 18; 19; 20; 21; 24; 28; 34; 41; 49; 55; 60; 62; 64; 70; 78
1458 / 10:20 / LOTO Grecia Kino17
6; 9; 20; 23; 26; 27; 28; 32; 34; 36; 37; 44; 46; 47; 57; 59; 68; 72; 75; 80
1459 / 10:25 / LOTO Grecia Kino18
5; 7; 12; 15; 20; 26; 28; 36; 41; 43; 49; 54; 59; 68; 69; 76; 77; 78; 79; 80
1460 / 10:30 / LOTO Grecia Kino19
5; 6; 11; 13; 15; 16; 30; 31; 35; 36; 37; 46; 51; 53; 56; 59; 64; 70; 72; 76
1461 / 10:35 / LOTO Grecia Kino20
4; 9; 11; 12; 27; 28; 39; 46; 54; 61; 65; 67; 69; 71; 72; 73; 74; 76; 78; 80
1462 / 10:40 / LOTO Grecia Kino21
7; 8; 9; 11; 13; 14; 26; 30; 33; 35; 36; 37; 40; 47; 56; 57; 60; 71; 72; 77
1463 / 10:45 / LOTO Grecia Kino22
1; 3; 9; 11; 12; 22; 24; 30; 32; 33; 38; 44; 46; 47; 52; 58; 74; 76; 79; 80
1464 / 10:50 / LOTO Grecia Kino23
16; 19; 20; 25; 30; 31; 38; 40; 41; 46; 47; 48; 52; 56; 59; 61; 67; 71; 72; 79
1465 / 10:55 / LOTO Grecia Kino24
2; 3; 4; 10; 11; 12; 16; 18; 19; 28; 35; 36; 40; 45; 53; 59; 60; 74; 75; 80
1466 / 11:00 / LOTO Grecia Kino25
4; 5; 6; 10; 14; 19; 21; 22; 27; 39; 40; 42; 46; 47; 52; 54; 62; 68; 76; 78
1467 / 11:05 / LOTO Grecia Kino26
4; 6; 8; 11; 18; 22; 32; 34; 48; 49; 50; 51; 54; 61; 71; 72; 76; 77; 78; 80
1468 / 11:10 / LOTO Grecia Kino27
7; 8; 9; 13; 19; 20; 21; 22; 34; 37; 46; 48; 55; 56; 57; 61; 63; 73; 75; 80
1469 / 11:15 / LOTO Grecia Kino28
1; 16; 19; 21; 30; 31; 34; 36; 38; 51; 52; 53; 55; 57; 64; 68; 71; 73; 75; 78
1470 / 11:20 / LOTO Grecia Kino29
2; 22; 26; 28; 30; 32; 33; 35; 39; 40; 46; 48; 50; 56; 61; 67; 73; 75; 76; 78
1471 / 11:25 / LOTO Grecia Kino30
3; 6; 9; 20; 21; 33; 36; 40; 43; 48; 50; 54; 57; 58; 60; 62; 63; 72; 73; 77
1472 / 11:30 / LOTO Grecia Kino31
5; 14; 20; 22; 31; 32; 33; 40; 41; 42; 45; 46; 54; 58; 62; 64; 65; 71; 73; 78
1473 / 11:35 / LOTO Grecia Kino32
4; 5; 8; 11; 17; 18; 23; 25; 28; 29; 36; 46; 48; 51; 55; 63; 65; 67; 78; 80
1474 / 11:40 / LOTO Grecia Kino33
4; 12; 13; 17; 22; 23; 26; 31; 42; 43; 45; 46; 47; 51; 53; 54; 65; 74; 76; 80
1475 / 11:45 / LOTO Grecia Kino34
2; 6; 7; 8; 12; 13; 14; 21; 29; 30; 32; 35; 36; 45; 49; 60; 64; 66; 71; 78
1476 / 11:50 / LOTO Grecia Kino35
1; 19; 24; 30; 33; 34; 39; 42; 47; 50; 57; 63; 64; 65; 66; 68; 69; 70; 75; 77
1477 / 11:55 / LOTO Grecia Kino36
6; 13; 14; 20; 22; 29; 33; 36; 38; 40; 43; 47; 49; 55; 56; 61; 72; 73; 76; 77
1478 / 12:00 / LOTO Grecia Kino37
4; 9; 11; 27; 28; 30; 38; 40; 41; 47; 48; 51; 52; 53; 61; 62; 63; 69; 70; 75
1479 / 12:05 / LOTO Grecia Kino38
3; 7; 8; 17; 18; 19; 22; 28; 32; 37; 39; 44; 58; 61; 62; 67; 70; 74; 75; 77
1480 / 12:10 / LOTO Grecia Kino39
5; 18; 19; 20; 26; 27; 29; 32; 36; 45; 47; 49; 54; 58; 60; 70; 72; 75; 76; 79
1481 / 12:15 / LOTO Grecia Kino40
3; 9; 11; 16; 17; 23; 32; 36; 38; 39; 41; 45; 47; 49; 60; 61; 66; 69; 71; 72
1482 / 12:20 / LOTO Grecia Kino41
3; 4; 12; 14; 17; 19; 22; 23; 30; 31; 35; 36; 37; 39; 51; 52; 53; 63; 64; 69
1483 / 12:25 / LOTO Grecia Kino42
7; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 24; 25; 30; 33; 34; 35; 42; 58; 62; 64; 66; 70; 74
1484 / 12:30 / LOTO Grecia Kino43
1; 6; 7; 8; 9; 19; 30; 36; 42; 43; 44; 47; 51; 52; 53; 58; 62; 64; 70; 75
1485 / 12:35 / LOTO Grecia Kino44
11; 16; 17; 18; 19; 35; 39; 40; 41; 43; 51; 58; 60; 65; 71; 73; 74; 77; 79; 80
1486 / 12:40 / LOTO Grecia Kino45
1; 3; 8; 12; 13; 18; 25; 26; 30; 36; 39; 47; 54; 55; 61; 63; 65; 67; 69; 79
1487 / 12:45 / LOTO Grecia Kino46
2; 7; 19; 22; 23; 25; 29; 31; 42; 44; 45; 48; 49; 54; 56; 58; 64; 72; 76; 77
1488 / 12:50 / LOTO Grecia Kino47
2; 7; 14; 15; 16; 23; 25; 29; 34; 35; 36; 43; 44; 50; 53; 54; 55; 56; 57; 76
1489 / 12:55 / LOTO Grecia Kino48
2; 3; 19; 22; 25; 26; 41; 42; 45; 49; 52; 55; 60; 61; 62; 64; 70; 76; 78; 80
1490 / 13:00 / LOTO Grecia Kino49
1; 4; 6; 17; 23; 27; 37; 41; 42; 43; 48; 49; 50; 52; 53; 54; 57; 63; 65; 74
1491 / 13:05 / LOTO Grecia Kino50
1; 4; 7; 8; 13; 15; 22; 26; 29; 35; 37; 47; 52; 56; 59; 62; 63; 67; 68; 80
1492 / 13:10 / LOTO Grecia Kino51
3; 9; 12; 13; 15; 16; 18; 26; 31; 38; 46; 48; 49; 50; 52; 53; 59; 65; 72; 79
1493 / 13:15 / LOTO Grecia Kino52
3; 11; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 32; 33; 37; 39; 41; 56; 59; 60; 61; 65; 72; 78
1494 / 13:20 / LOTO Grecia Kino53
2; 6; 14; 19; 26; 27; 29; 34; 36; 37; 41; 45; 49; 53; 55; 59; 67; 71; 74; 80
1495 / 13:25 / LOTO Grecia Kino54
7; 10; 11; 22; 26; 33; 34; 43; 44; 48; 51; 55; 58; 60; 61; 64; 73; 76; 77; 79
1496 / 13:30 / LOTO Grecia Kino55
1; 6; 18; 20; 22; 25; 27; 30; 32; 35; 49; 51; 53; 57; 58; 67; 69; 70; 73; 77
1497 / 13:35 / LOTO Grecia Kino56
2; 4; 9; 10; 13; 19; 22; 24; 26; 27; 29; 30; 36; 40; 54; 56; 57; 63; 68; 74
1498 / 13:40 / LOTO Grecia Kino57
2; 6; 11; 14; 19; 20; 26; 30; 39; 43; 44; 47; 49; 56; 57; 61; 66; 68; 69; 74
1499 / 13:45 / LOTO Grecia Kino58
1; 8; 19; 27; 30; 32; 34; 36; 37; 39; 40; 41; 46; 51; 53; 56; 60; 63; 65; 72
1500 / 13:50 / LOTO Grecia Kino59
7; 8; 9; 13; 15; 19; 22; 25; 32; 35; 36; 37; 38; 42; 46; 51; 52; 58; 71; 75
1501 / 13:55 / LOTO Grecia Kino60
1; 5; 7; 11; 12; 13; 18; 24; 25; 27; 35; 46; 49; 50; 55; 60; 63; 66; 69; 70
1502 / 14:00 / LOTO Grecia Kino61
1; 4; 6; 7; 13; 14; 26; 28; 29; 30; 38; 41; 42; 51; 53; 60; 68; 69; 77; 80
1503 / 14:05 / LOTO Grecia Kino62
1; 9; 10; 13; 19; 23; 26; 28; 29; 32; 45; 53; 59; 60; 65; 68; 72; 74; 76; 77
1504 / 14:10 / LOTO Grecia Kino63
3; 6; 8; 14; 17; 18; 20; 26; 28; 30; 31; 36; 39; 41; 47; 58; 61; 66; 68; 74
1505 / 14:15 / LOTO Grecia Kino64
7; 12; 13; 21; 22; 29; 31; 34; 35; 37; 39; 41; 51; 53; 57; 61; 64; 66; 72; 78
1506 / 14:20 / LOTO Grecia Kino65
1; 8; 13; 15; 20; 24; 26; 27; 28; 30; 31; 33; 38; 43; 44; 46; 50; 55; 59; 75
1507 / 14:25 / LOTO Grecia Kino66
18; 25; 26; 27; 31; 32; 33; 37; 39; 41; 44; 48; 52; 58; 62; 67; 69; 71; 73; 76
1508 / 14:30 / LOTO Grecia Kino67
5; 13; 18; 22; 25; 28; 34; 36; 37; 38; 46; 50; 56; 57; 58; 59; 72; 75; 77; 80
1509 / 14:35 / LOTO Grecia Kino68
3; 11; 18; 19; 36; 39; 42; 43; 44; 45; 48; 55; 56; 58; 64; 71; 75; 76; 77; 79
1510 / 14:40 / LOTO Grecia Kino69
4; 5; 9; 23; 24; 26; 27; 34; 35; 36; 39; 40; 42; 43; 46; 54; 55; 56; 61; 63
1511 / 14:45 / LOTO Grecia Kino70
2; 5; 6; 11; 14; 15; 25; 40; 43; 44; 46; 48; 50; 51; 52; 54; 59; 73; 77; 78
1512 / 14:50 / LOTO Grecia Kino71
2; 5; 6; 10; 11; 17; 18; 26; 33; 41; 46; 52; 53; 55; 59; 61; 69; 70; 79; 80
1513 / 14:55 / LOTO Grecia Kino72
1; 2; 6; 8; 10; 17; 21; 22; 25; 30; 35; 36; 38; 42; 48; 58; 64; 71; 75; 76
1514 / 15:00 / LOTO Grecia Kino73
3; 7; 11; 14; 15; 30; 32; 41; 49; 56; 57; 58; 60; 62; 63; 67; 68; 78; 79; 80
1515 / 15:05 / LOTO Grecia Kino74
9; 13; 18; 20; 22; 24; 33; 35; 36; 38; 43; 45; 54; 55; 59; 66; 67; 70; 74; 79
1516 / 15:10 / LOTO Grecia Kino75
8; 9; 10; 19; 26; 28; 32; 36; 40; 47; 48; 49; 50; 52; 54; 59; 62; 64; 67; 77
1517 / 15:15 / LOTO Grecia Kino76
4; 5; 7; 14; 18; 19; 22; 32; 37; 40; 49; 54; 56; 57; 58; 60; 68; 73; 74; 80
1518 / 15:20 / LOTO Grecia Kino77
1; 3; 7; 9; 14; 15; 16; 18; 20; 26; 28; 38; 39; 45; 50; 51; 60; 64; 67; 80
1519 / 15:25 / LOTO Grecia Kino78
4; 8; 12; 15; 21; 23; 24; 25; 26; 29; 34; 45; 49; 50; 51; 61; 64; 70; 78; 79
1520 / 15:30 / LOTO Grecia Kino79
1; 6; 14; 17; 20; 21; 24; 25; 34; 40; 41; 42; 51; 55; 56; 61; 62; 76; 78; 80
1521 / 15:35 / LOTO Grecia Kino80
1; 8; 17; 25; 33; 50; 51; 53; 54; 59; 61; 62; 65; 69; 70; 73; 74; 75; 76; 79
1522 / 15:40 / LOTO Grecia Kino81
4; 17; 19; 22; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 43; 47; 49; 53; 54; 55; 57; 77; 79
1523 / 15:45 / LOTO Grecia Kino82
1; 2; 3; 15; 16; 19; 24; 34; 38; 39; 50; 52; 55; 57; 59; 61; 65; 72; 74; 78
1524 / 15:50 / LOTO Grecia Kino83
5; 6; 11; 21; 23; 28; 37; 39; 41; 49; 51; 52; 59; 61; 63; 67; 68; 69; 73; 78
1525 / 15:55 / LOTO Grecia Kino84
17; 20; 22; 26; 40; 42; 43; 45; 50; 52; 56; 59; 60; 62; 63; 70; 72; 78; 79; 80
1526 / 16:00 / LOTO Grecia Kino85
3; 5; 17; 37; 41; 42; 43; 45; 46; 52; 53; 63; 69; 70; 72; 73; 75; 76; 77; 79
1527 / 16:05 / LOTO Grecia Kino86
3; 14; 19; 21; 22; 33; 34; 36; 39; 45; 50; 51; 52; 53; 55; 65; 67; 69; 73; 74
1528 / 16:10 / LOTO Grecia Kino87
1; 16; 17; 18; 19; 25; 27; 28; 31; 34; 37; 39; 41; 47; 48; 54; 58; 60; 66; 73
1529 / 16:15 / LOTO Grecia Kino88
2; 7; 10; 11; 17; 26; 27; 31; 33; 34; 42; 49; 58; 63; 65; 70; 72; 74; 76; 79
1530 / 16:20 / LOTO Grecia Kino89
2; 4; 7; 9; 10; 14; 20; 21; 24; 26; 39; 42; 49; 52; 53; 54; 55; 61; 64; 65
1531 / 16:25 / LOTO Grecia Kino90
7; 12; 14; 21; 24; 28; 29; 43; 47; 50; 51; 53; 58; 60; 67; 70; 74; 75; 76; 80
1532 / 16:30 / LOTO Grecia Kino91
3; 8; 15; 25; 31; 32; 34; 42; 49; 52; 53; 55; 56; 57; 58; 62; 63; 67; 71; 75
1533 / 16:35 / LOTO Grecia Kino92
1; 6; 7; 11; 15; 18; 19; 21; 22; 23; 28; 30; 32; 38; 40; 49; 51; 56; 64; 72
1534 / 16:40 / LOTO Grecia Kino93
2; 3; 9; 10; 20; 22; 24; 25; 28; 30; 31; 39; 41; 44; 57; 60; 65; 68; 72; 77
1535 / 16:45 / LOTO Grecia Kino94
1; 13; 14; 16; 20; 24; 26; 28; 32; 35; 43; 44; 45; 62; 65; 66; 71; 77; 78; 80
1536 / 16:50 / LOTO Grecia Kino95
2; 7; 8; 11; 14; 22; 23; 27; 35; 37; 42; 45; 46; 49; 50; 59; 61; 65; 76; 77
1537 / 16:55 / LOTO Grecia Kino96
4; 6; 11; 19; 24; 27; 30; 33; 43; 47; 51; 53; 55; 62; 64; 67; 71; 74; 75; 80
1538 / 17:00 / LOTO Grecia Kino97
1; 8; 11; 13; 17; 20; 37; 38; 39; 44; 51; 52; 53; 60; 61; 66; 68; 69; 78; 79
1539 / 17:05 / LOTO Grecia Kino98
3; 8; 10; 12; 19; 23; 24; 26; 27; 28; 30; 33; 35; 36; 40; 42; 62; 64; 67; 72
1540 / 17:10 / LOTO Grecia Kino99
3; 5; 13; 18; 20; 21; 26; 30; 33; 35; 38; 39; 40; 44; 47; 56; 66; 71; 77; 78
1541 / 17:15 / LOTO Grecia Kino100
1; 5; 6; 9; 18; 20; 21; 30; 33; 36; 39; 49; 55; 59; 64; 70; 71; 74; 75; 79
1542 / 17:20 / LOTO Grecia Kino101
3; 10; 13; 20; 23; 28; 32; 38; 42; 43; 48; 53; 56; 58; 61; 65; 66; 71; 77; 78
1543 / 17:25 / LOTO Grecia Kino102
3; 23; 25; 27; 33; 36; 38; 39; 44; 48; 51; 52; 53; 61; 64; 66; 68; 69; 77; 78
1544 / 17:30 / LOTO Grecia Kino103
2; 4; 6; 7; 10; 16; 18; 24; 27; 29; 31; 42; 46; 47; 50; 51; 59; 68; 78; 79
1545 / 17:35 / LOTO Grecia Kino104
4; 7; 16; 18; 22; 23; 26; 29; 33; 35; 41; 42; 43; 51; 52; 56; 59; 65; 78; 79
1546 / 17:40 / LOTO Grecia Kino105
4; 12; 14; 15; 21; 24; 29; 31; 37; 43; 47; 50; 53; 56; 59; 64; 66; 76; 77; 79
1547 / 17:45 / LOTO Grecia Kino106
1; 2; 4; 9; 28; 31; 34; 36; 38; 47; 50; 53; 54; 58; 59; 61; 66; 67; 68; 77
1548 / 17:50 / LOTO Grecia Kino107
3; 6; 8; 9; 10; 14; 21; 38; 39; 40; 46; 49; 52; 53; 56; 57; 59; 68; 70; 77
1549 / 17:55 / LOTO Grecia Kino108
2; 5; 9; 18; 26; 27; 31; 34; 42; 45; 47; 49; 53; 56; 58; 63; 64; 66; 73; 76
1550 / 18:00 / LOTO Grecia Kino109
2; 5; 7; 8; 12; 19; 24; 34; 44; 47; 51; 52; 53; 58; 61; 66; 69; 71; 74; 75
1551 / 18:05 / LOTO Grecia Kino110
3; 4; 5; 15; 21; 22; 23; 29; 32; 33; 48; 49; 55; 61; 70; 73; 74; 75; 78; 80
1552 / 18:10 / LOTO Grecia Kino111
4; 9; 10; 12; 17; 20; 22; 26; 31; 42; 44; 51; 61; 68; 70; 74; 75; 76; 79; 80
1553 / 18:15 / LOTO Grecia Kino112
8; 10; 17; 24; 27; 34; 48; 50; 53; 54; 55; 56; 57; 60; 61; 64; 69; 72; 76; 77
1554 / 18:20 / LOTO Grecia Kino113
3; 8; 9; 10; 11; 15; 19; 20; 27; 32; 34; 36; 37; 39; 40; 44; 45; 47; 48; 73
1555 / 18:25 / LOTO Grecia Kino114
3; 4; 13; 14; 17; 22; 23; 24; 25; 29; 31; 33; 36; 38; 46; 47; 48; 55; 56; 58
1556 / 18:30 / LOTO Grecia Kino115
1; 2; 4; 6; 7; 12; 15; 17; 19; 26; 28; 33; 37; 39; 47; 48; 63; 65; 69; 72
1557 / 18:35 / LOTO Grecia Kino116
2; 8; 9; 10; 12; 21; 26; 34; 41; 42; 43; 45; 46; 53; 59; 60; 68; 75; 76; 80
1558 / 18:40 / LOTO Grecia Kino117
3; 7; 16; 25; 27; 28; 35; 39; 44; 49; 52; 56; 58; 59; 62; 64; 73; 74; 79; 80
1559 / 18:45 / LOTO Grecia Kino118
3; 4; 11; 12; 15; 24; 31; 34; 36; 38; 40; 41; 56; 62; 71; 74; 75; 76; 77; 80
1560 / 18:50 / LOTO Grecia Kino119
3; 18; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 35; 36; 38; 39; 40; 49; 50; 53; 62; 67; 80
1561 / 18:55 / LOTO Grecia Kino120
4; 5; 14; 17; 20; 22; 23; 24; 38; 41; 45; 46; 49; 51; 56; 64; 65; 70; 74; 76
1562 / 19:00 / LOTO Grecia Kino121
3; 15; 22; 26; 27; 31; 35; 41; 42; 54; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 68; 69; 75; 76
1563 / 19:05 / LOTO Grecia Kino122
8; 11; 12; 14; 21; 22; 24; 26; 34; 36; 40; 42; 44; 54; 57; 63; 64; 67; 69; 73
1564 / 19:10 / LOTO Grecia Kino123
5; 15; 26; 29; 32; 36; 39; 40; 42; 44; 45; 51; 53; 56; 59; 66; 68; 73; 75; 77
1565 / 19:15 / LOTO Grecia Kino124
3; 8; 15; 16; 17; 29; 30; 35; 41; 46; 50; 53; 55; 59; 62; 64; 67; 68; 73; 76
1566 / 19:20 / LOTO Grecia Kino125
1; 3; 6; 8; 17; 19; 21; 26; 32; 43; 45; 48; 49; 51; 53; 54; 58; 64; 66; 78
1567 / 19:25 / LOTO Grecia Kino126
1; 4; 7; 20; 22; 24; 26; 30; 33; 37; 40; 43; 51; 64; 65; 68; 73; 75; 76; 79
1568 / 19:30 / LOTO Grecia Kino127
1; 13; 14; 19; 22; 23; 28; 37; 43; 44; 45; 49; 55; 57; 58; 60; 75; 76; 77; 78
1569 / 19:35 / LOTO Grecia Kino128
5; 9; 17; 23; 27; 28; 29; 31; 35; 38; 39; 40; 47; 49; 50; 54; 57; 61; 62; 66
1570 / 19:40 / LOTO Grecia Kino129
1; 2; 7; 9; 10; 19; 21; 34; 38; 41; 47; 50; 53; 56; 57; 58; 61; 69; 70; 78
1571 / 19:45 / LOTO Grecia Kino130
7; 11; 20; 23; 25; 27; 29; 31; 32; 34; 35; 38; 49; 50; 52; 55; 57; 70; 72; 77
1572 / 19:50 / LOTO Grecia Kino131
3; 9; 11; 13; 16; 20; 22; 28; 29; 33; 36; 47; 48; 56; 59; 69; 70; 75; 77; 79
1573 / 19:55 / LOTO Grecia Kino132
4; 7; 10; 11; 18; 23; 24; 31; 35; 36; 38; 45; 46; 47; 49; 50; 60; 69; 72; 80
1574 / 20:00 / LOTO Grecia Kino133
9; 11; 13; 15; 27; 28; 31; 34; 38; 39; 42; 45; 47; 51; 61; 64; 67; 68; 71; 74
1575 / 20:05 / LOTO Grecia Kino134
3; 11; 13; 14; 15; 20; 27; 33; 34; 45; 48; 53; 58; 60; 61; 62; 65; 69; 71; 75
1576 / 20:10 / LOTO Grecia Kino135
5; 11; 14; 22; 23; 33; 35; 36; 39; 42; 51; 53; 57; 61; 67; 68; 73; 75; 78; 80
1577 / 20:15 / LOTO Grecia Kino136
3; 5; 14; 17; 22; 28; 29; 32; 42; 43; 44; 46; 50; 56; 59; 64; 66; 68; 77; 79
1578 / 20:20 / LOTO Grecia Kino137
3; 8; 10; 15; 16; 18; 19; 23; 25; 29; 32; 37; 39; 41; 44; 46; 57; 58; 62; 65
1579 / 20:25 / LOTO Grecia Kino138
4; 9; 11; 27; 31; 35; 36; 38; 39; 42; 47; 56; 57; 61; 65; 68; 73; 78; 79; 80
1580 / 20:30 / LOTO Grecia Kino139
7; 8; 17; 18; 21; 26; 31; 35; 46; 48; 52; 53; 54; 55; 61; 65; 67; 69; 72; 78
1581 / 20:35 / LOTO Grecia Kino140
5; 6; 14; 16; 22; 24; 26; 27; 34; 43; 45; 49; 53; 54; 57; 60; 69; 70; 74; 75
1582 / 20:40 / LOTO Grecia Kino141
1; 7; 8; 9; 14; 16; 25; 35; 50; 52; 55; 56; 61; 63; 68; 69; 70; 71; 72; 73
1583 / 20:45 / LOTO Grecia Kino142
1; 2; 10; 13; 14; 15; 16; 20; 24; 28; 29; 31; 32; 33; 37; 40; 50; 70; 76; 79
1584 / 20:50 / LOTO Grecia Kino143
13; 16; 17; 18; 19; 21; 27; 34; 37; 40; 41; 45; 50; 54; 58; 62; 63; 68; 76; 79
1585 / 20:55 / LOTO Grecia Kino144
1; 3; 5; 8; 9; 17; 23; 24; 28; 35; 36; 43; 50; 55; 56; 66; 68; 71; 73; 74
1586 / 21:00 / LOTO Grecia Kino145
8; 9; 11; 18; 21; 26; 30; 32; 36; 37; 40; 41; 45; 52; 55; 61; 63; 65; 71; 79
1587 / 21:05 / LOTO Grecia Kino146
1; 7; 15; 16; 17; 18; 21; 26; 29; 30; 33; 36; 39; 46; 48; 57; 63; 68; 69; 75
1588 / 21:10 / LOTO Grecia Kino147
4; 5; 6; 9; 11; 19; 26; 33; 43; 45; 49; 52; 55; 56; 59; 62; 63; 70; 74; 78
1589 / 21:15 / LOTO Grecia Kino148
1; 3; 6; 22; 24; 25; 29; 32; 33; 35; 41; 42; 50; 52; 59; 62; 66; 75; 77; 78
1590 / 21:20 / LOTO Grecia Kino149
1; 7; 8; 9; 18; 21; 24; 27; 35; 36; 37; 40; 44; 52; 63; 65; 66; 75; 78; 80
1591 / 21:25 / LOTO Grecia Kino150
8; 10; 16; 20; 22; 26; 29; 34; 37; 39; 44; 46; 49; 53; 61; 64; 66; 72; 75; 80
1592 / 21:30 / LOTO Grecia Kino151
2; 5; 6; 7; 23; 24; 40; 42; 47; 48; 52; 54; 59; 60; 63; 65; 66; 70; 74; 79
1593 / 21:35 / LOTO Grecia Kino152
8; 13; 17; 18; 21; 26; 28; 30; 31; 36; 43; 45; 46; 48; 56; 63; 67; 69; 73; 74
1594 / 21:40 / LOTO Grecia Kino153
1; 5; 14; 16; 17; 18; 22; 25; 26; 28; 38; 43; 51; 56; 58; 63; 64; 65; 69; 77
1595 / 21:45 / LOTO Grecia Kino154
1; 10; 12; 13; 20; 29; 30; 36; 37; 45; 46; 50; 61; 62; 65; 66; 68; 70; 72; 80
1596 / 21:50 / LOTO Grecia Kino155
4; 11; 12; 21; 24; 25; 30; 38; 39; 45; 47; 49; 52; 61; 63; 70; 72; 73; 77; 80
1597 / 21:55 / LOTO Grecia Kino156
1; 12; 16; 17; 26; 29; 31; 36; 38; 39; 46; 48; 49; 54; 56; 57; 61; 64; 70; 78
1598 / 22:00 / LOTO Grecia Kino157
8; 11; 19; 21; 26; 27; 33; 37; 38; 39; 42; 51; 53; 54; 55; 57; 61; 66; 77; 79
Italia
LOTO - Win for life
1404 / 08:00 / LOTO Win for life1
1; 2; 4; 8; 9; 11; 13; 14; 15; 20;
1405 / 09:00 / LOTO Win for life2
2; 3; 4; 6; 9; 10; 11; 12; 17; 18;
1406 / 10:00 / LOTO Win for life3
3; 4; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14;
1407 / 11:00 / LOTO Win for life4
1; 2; 8; 9; 10; 11; 13; 14; 17; 19;
1409 / 12:00 / LOTO Win for life5
2; 5; 6; 9; 11; 12; 14; 16; 18; 20;
1410 / 13:00 / LOTO Win for life6
3; 4; 5; 6; 9; 10; 11; 16; 17; 20;
1413 / 14:00 / LOTO Win for life7
2; 3; 4; 5; 6; 12; 13; 17; 18; 19;
1415 / 15:00 / LOTO Win for life8
2; 3; 5; 7; 9; 13; 14; 15; 16; 18;
1417 / 16:00 / LOTO Win for life9
1; 4; 8; 9; 10; 11; 12; 15; 16; 18;
1418 / 17:00 / LOTO Win for life10
2; 3; 4; 6; 11; 14; 15; 18; 19; 20;
1421 / 18:00 / LOTO Win for life11
3; 4; 5; 6; 8; 9; 11; 15; 17; 19;
1424 / 19:00 / LOTO Win for life12
2; 5; 6; 8; 10; 11; 14; 16; 18; 20;
1427 / 20:00 / LOTO Win for life13
2; 3; 6; 9; 10; 14; 15; 18; 19; 20;
1429 / 21:00 / LOTO Win for life14
3; 6; 7; 10; 12; 13; 14; 16; 19; 20;
1430 / 22:00 / LOTO Win for life15
2; 4; 7; 8; 9; 12; 13; 15; 17; 19;
1432 / 23:00 / LOTO Win for life16
2; 3; 4; 5; 9; 12; 13; 14; 18; 20;
1436 / 23:59 / LOTO Win for life17
1; 4; 5; 6; 7; 13; 14; 16; 17; 18;
Letonia
LOTO - Letonia Keno 1
1408 / 11:30 / LOTO - Letonia Keno 1
6; 9; 11; 13; 18; 26; 28; 31; 34; 36; 38; 40; 43; 45; 47; 55; 56; 57; 60; 61
LOTO - Letonia Keno 2
1416 / 15:30 / LOTO - Letonia Keno 2
4; 9; 12; 16; 20; 23; 30; 31; 32; 36; 37; 38; 40; 44; 47; 49; 51; 55; 56; 59
LOTO - Letonia Keno 3
1425 / 19:30 / LOTO - Letonia Keno 3
2; 3; 4; 10; 11; 13; 14; 15; 17; 18; 22; 23; 25; 31; 41; 44; 51; 55; 60; 62
Polonia
LOTO - Polonia Multi1
1414 / 15:00 / LOTO Polonia Multi1
6; 7; 15; 18; 24; 26; 29; 35; 37; 38; 44; 45; 52; 53; 55; 59; 60; 65; 76; 79
LOTO - Polonia Multi2
1431 / 22:40 / LOTO Polonia Multi2
3; 5; 10; 15; 16; 21; 23; 31; 35; 44; 45; 46; 49; 51; 55; 66; 69; 70; 71; 79
Slovenia
LOTO - Slovenia
1422 / 19:00 / LOTO Slovenia
7; 8; 21; 22; 27; 33; 35;
SUA
LOTO - Arizona
1204 / 04:00 / LOTO Arizona
1; 12; 13; 16; 24; 33;
LOTO - Colorado
1207 / 04:35 / LOTO Colorado
3; 7; 12; 14; 25; 27;
LOTO - Florida Fantasy
1210 / 06:15 / LOTO Florida Fantasy
3; 8; 21; 25; 33;
LOTO - New York 5
1216 / 06:20 / LOTO - New York 5
14; 22; 26; 29; 34;
LOTO - Pennsylvania Treasure
1423 / 20:30 / LOTO-Pennsylvania
7; 11; 17; 19; 27;
LOTO - Washington
1221 / 06:00 / LOTO Washington
4; 16; 24; 34; 35; 49;
LOTO - Washington Daily Keno
1203 / 06:00 / LOTO Washington Daily Keno
4; 5; 17; 18; 20; 30; 35; 41; 42; 45; 49; 50; 51; 61; 62; 67; 69; 71; 74; 75
LOTO - Wisconsin
1223 / 05:05 / LOTO Wisconsin
26; 34; 35; 39; 46; 47;
Hochey
Anglia
Anglia - Elita
5079 / 19:00 / Sheffield vs Nottingham
Prima Perioada
3-0
Final
6-1
5084 / 19:15 / Coventry vs Manchester
Prima Perioada
1-1
Final
6-2
5091 / 20:00 / Edinburgh vs Belfast
Prima Perioada
0-1
Final
3-4
5092 / 20:30 / Dundee vs Braehead
Prima Perioada
2-2
Final
3-6
Austria
Austria - EHL
4839 / 15:00 / Vienna Capitals vs Salzburg
Prima Perioada
1-0
Final
4-0
4863 / 18:30 / Fehervar AV19 vs Dornbirn
Prima Perioada
0-0
Final
0-2
4864 / 18:30 / Klagenfurt vs Liwest Linz
Prima Perioada
1-0
Final
3-2
4865 / 18:30 / Villach vs Graz 99ers
Prima Perioada
3-0
Final
4-2
4866 / 18:30 / Znojmo vs Bolzano
Prima Perioada
1-0
Final
1-3
Canada
Canada OHL
5093 / 21:00 / London Knights vs Flint Firebirds
Prima Perioada
0-1
Final
6-2
5094 / 21:00 / Ottawa 67s vs Mississauga Steelheads
Prima Perioada
2-1
Final
3-6
5095 / 21:00 / Owen Sound Attack vs Erie Otters
Prima Perioada
0-1
Final
1-6
5096 / 21:05 / Sarnia Sting vs Niagara IceDogs
Prima Perioada
1-0
Final
4-3 (3-3)
5105 / 23:00 / Saginaw Spirit vs Windsor Spitfires
Prima Perioada
1-0
Final
2-3 (2-2)
Cehia
Cehia - Extraliga
4840 / 15:00 / Sparta Prague vs Vitkovice
Prima Perioada
1-0
Final
3-4 (3-3)
4842 / 16:00 / Trinec vs Pardubice
Prima Perioada
1-2
Final
3-2 (2-2)
4852 / 16:30 / Karlovy Vary vs Chomutov
Prima Perioada
3-1
Final
4-5 (4-4)
4853 / 16:30 / Zlin vs Kometa Brno
Prima Perioada
3-0
Final
4-3
4856 / 17:30 / Plzen vs Liberec
Prima Perioada
0-0
Final
5-2
4857 / 18:00 / Mountfield HK vs Mlada Boleslav
Prima Perioada
1-0
Final
3-1
4858 / 18:00 / Olomouc vs Litvinov
Prima Perioada
2-0
Final
7-1
Danemarca
Danemarca SuperLiga
4841 / 15:00 / Rodovre Mighty Bulls vs Herning Blue Fox
Prima Perioada
0-2
Final
0-7
Elvetia
Elvetia NLB
5067 / 17:00 / GCK Lions vs Biasca
Prima Perioada
1-1
Final
3-2 (2-2)
5068 / 17:00 / Winterthur vs La Chaux-de-Fonds
Prima Perioada
0-3
Final
4-7
5075 / 18:00 / Thurgau vs Rapperswil
Prima Perioada
0-1
Final
4-6
5077 / 18:45 / Visp vs Langenthal
Prima Perioada
1-2
Final
3-4 (3-3)
5083 / 19:15 / Red Ice vs Ajoie
Prima Perioada
1-1
Final
3-2
Europa
Liga Mol
5076 / 18:30 / Brasov vs Miercurea Ciuc
Prima Perioada
1-2
Final
4-2
5078 / 19:00 / MAC Budapest vs Fehervari Titanok
Prima Perioada
2-0
Final
4-2
5074 / 18:00 / Dunarea Galati vs DAB
Prima Perioada
0-0
Final
3-0
Finlanda
Finlanda Mestis
5065 / 17:00 / Espoo United vs Hokki
Prima Perioada
1-2
Final
2-6
Germania
Germania - DEL
5062 / 15:00 / Adler Mannheim vs Munchen
Prima Perioada
1-0
Final
3-4
5056 / 15:00 / ERC Ingolstadt vs Schwenninger
Prima Perioada
3-1
Final
6-5 (5-5)
5063 / 15:00 / Kolner vs Nurnberg Ice Tigers
Prima Perioada
0-1
Final
3-1
5070 / 17:30 / Straubing Tigers vs Iserlohn Roosters
Prima Perioada
0-0
Final
1-0 (0-0)
5055 / 17:45 / Eisbaren Berlin vs Bremerhaven
Prima Perioada
0-0
Final
4-2
5089 / 20:00 / Dusseldorf vs Augsburger Panther
Prima Perioada
0-0
Final
2-3
5090 / 20:00 / Grizzly Wolfsburg vs Krefeld Pinguine
Prima Perioada
2-0
Final
3-0
Germania - DEL 2
5066 / 17:00 / Dresdner Eislowen vs Bayreuth
Prima Perioada
2-0
Final
3-2
5071 / 18:00 / Bietigheim/Bissingen vs Heilbronner
Prima Perioada
1-1
Final
3-1
5072 / 18:00 / Kassel vs Bad Nauheim
Prima Perioada
3-1
Final
7-1
5073 / 18:00 / Kaufbeuren vs Crimmitschau
Prima Perioada
1-2
Final
7-3
5085 / 19:30 / Frankfurt Lowen vs Starbulls Rosenheim
Prima Perioada
2-0
Final
8-2
5086 / 19:30 / Freiburg vs Lausitzer Fuchse
Prima Perioada
0-2
Final
4-5 (4-4)
5087 / 19:30 / Ravensburg vs Riessersee
Prima Perioada
2-1
Final
2-3 (2-2)
Norvegia
Norvegia Elita
4731 / 18:00 / Frisk Asker vs Sparta Sarpsborg
Prima Perioada
1-1
Final
1-5
4732 / 18:00 / Storhamar vs Stavanger
Prima Perioada
0-1
Final
3-2 (2-2)
Polonia
Polonia Playoffs
5088 / 19:30 / Krakow vs Opole
Prima Perioada
1-2
Final
5-3
5080 / 19:00 / Bytom vs Jastrzebie
Prima Perioada
0-0
Final
2-1
5081 / 19:00 / MMKS Podhale vs Tychy
Prima Perioada
1-0
Final
2-2
5082 / 19:00 / Torun vs Unia Oswiecim
Prima Perioada
0-1
Final
5-6
Rusia
Rusia KHL
4843 / 16:00 / Din. Minsk vs Metallurg Magnitogorsk
Prima Perioada
0-2
Final
2-4
4844 / 16:00 / Dyn. Moscow vs Yekaterinburg
Prima Perioada
2-0
Final
4-1
4845 / 16:00 / Jokerit vs Salavat Ufa
Prima Perioada
1-0
Final
2-1 (1-1)
4846 / 16:00 / Lokomotiv Yaroslavl vs Barys Astana
Prima Perioada
4-0
Final
7-1
4847 / 16:00 / Podolsk vs HC Yugra
Prima Perioada
0-1
Final
2-3
4854 / 17:00 / Dinamo Riga vs Tractor Chelyabinsk
Prima Perioada
0-1
Final
2-4
Rusia MHL
4837 / 05:00 / Amurskie Tigry vs Serebryanye Lvi
Prima Perioada
0-2
Final
4-7
4838 / 06:00 / Tayfun vs SKA-1946
Prima Perioada
0-0
Final
0-0
5057 / 12:00 / Chaika vs Almaz
Prima Perioada
2-0
Final
5-1
5058 / 12:00 / Irbis vs Sibirskie Snaipery
Prima Perioada
0-2
Final
1-5
5059 / 12:00 / Reaktor vs Avto
Prima Perioada
0-0
Final
3-1
5060 / 12:00 / Russkie Vityazi vs HC Riga
Prima Perioada
0-0
Final
5-0
5061 / 14:00 / Sarmaty vs Stalnye Lisy
Prima Perioada
1-0
Final
2-1
5064 / 15:00 / Ladya vs Kuznetskie Medvedi
Prima Perioada
0-1
Final
3-2
Rusia VHL
4848 / 16:00 / Almetyevsk vs Kazzinc-Torpedo
Prima Perioada
2-0
Final
2-3
4849 / 16:00 / Bars vs Karaganda
Prima Perioada
0-0
Final
0-2
4850 / 16:00 / Ryazan vs Voronezh
Prima Perioada
1-0
Final
5-4 (4-4)
Slovacia
Slovacia Extraliga
4851 / 16:00 / Nitra vs Kosice
Prima Perioada
2-0
Final
3-2
4859 / 18:00 / Dukla Trencin vs Liptovsky Mikulas
Prima Perioada
0-2
Final
0-3
4860 / 18:00 / Martin vs Nove Zamky
Prima Perioada
1-1
Final
3-4
4861 / 18:00 / Zilina vs Poprad
Prima Perioada
0-0
Final
2-1 (1-1)
4862 / 18:00 / Zvolen vs Ban. Bystrica
Prima Perioada
2-0
Final
2-0
SUA
SUA - A.H.L
4827 / 02:00 / Bridgeport Sound Tigers vs Binghamton Senators
Prima Perioada
2-0
Final
4-0
4828 / 02:00 / Hershey Bears vs Lehigh Valley Phantoms
Prima Perioada
0-1
Final
2-3 (2-2)
4829 / 02:00 / Syracuse Crunch vs Rochester Americans
Prima Perioada
1-0
Final
4-0
4830 / 02:00 / Utica Comets vs Albany Devils
Prima Perioada
0-0
Final
3-1
4831 / 02:05 / Springfield Thunderbirds vs Providence Bruins
Prima Perioada
1-0
Final
3-2 (2-2)
4832 / 03:00 / Chicago Wolves vs Iowa Wild
Prima Perioada
2-0
Final
4-2
4833 / 03:00 / Rockford Icehogs vs Grand Rapids Griffins
Prima Perioada
1-2
Final
1-4
4834 / 03:00 / San Antonio Rampage vs San Jose Barracuda
Prima Perioada
2-1
Final
4-3 (3-3)
4835 / 04:00 / Bakersfield Condors vs Tucson Roadrunners
Prima Perioada
1-0
Final
5-0
4836 / 04:00 / Ontario Reign vs Charlotte Checkers
Prima Perioada
1-0
Final
3-2
5106 / 23:55 / Hershey Bears vs Syracuse Crunch
Prima Perioada
1-0
Final
4-2
5097 / 21:30 / St. John`s IceCaps vs Wilkes-Barre/Scranton
Prima Perioada
1-0
Final
3-2 (2-2)
5098 / 22:00 / Albany Devils vs Binghamton Senators
Prima Perioada
1-0
Final
3-1
5099 / 22:00 / Bridgeport Sound Tigers vs Lehigh Valley Phantoms
Prima Perioada
0-2
Final
2-3
5100 / 22:00 / Manitoba Moose vs Texas Stars
Prima Perioada
3-1
Final
5-4
5101 / 22:00 / Toronto Marlies vs Hartford Wolf Pack
Prima Perioada
0-2
Final
5-3
5103 / 22:05 / Providence Bruins vs Springfield Thunderbirds
Prima Perioada
1-0
Final
2-1 (1-1)
5104 / 23:00 / San Antonio Rampage vs San Jose Barracuda
Prima Perioada
0-2
Final
0-4
SUA - N.H.L.
4723 / 02:00 / Ottawa Senators vs Florida Panthers
Prima Perioada
2-0
Final
2-0
4724 / 02:00 / Pittsburgh Penguins vs Detroit Red Wings
Prima Perioada
0-1
Final
5-3
4725 / 02:00 / St. Louis Blues vs Winnipeg Jets
Prima Perioada
0-1
Final
2-3 (2-2)
4726 / 02:00 / Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals
Prima Perioada
0-0
Final
2-1 (1-1)
4727 / 02:00 / Vancouver Canucks vs Toronto Maple Leafs
Prima Perioada
1-0
Final
3-2 (2-2)
4728 / 03:00 / Arizona Coyotes vs Columbus Blue Jackets
Prima Perioada
0-1
Final
2-3 (2-2)
4729 / 04:00 / Colorado Avalanche vs Dallas Stars
Prima Perioada
0-1
Final
0-3
4730 / 05:00 / Edmonton Oilers vs Anaheim Ducks
Prima Perioada
0-0
Final
3-2 (2-2)
5107 / 23:55 / Carolina Hurricanes vs Tampa Bay Lightning
Prima Perioada
0-0
Final
1-0 (0-0)
5108 / 23:55 / Nashville Predators vs Philadelphia Flyers
Prima Perioada
0-1
Final
2-4
5109 / 23:55 / New York Islanders vs Detroit Red Wings
Prima Perioada
1-1
Final
3-4 (3-3)
5110 / 23:55 / Chicago Blackhawks vs Winnipeg Jets
Prima Perioada
0-0
Final
1-2
5102 / 22:00 / Los Angeles Kings vs Montreal Canadiens
Prima Perioada
0-1
Final
4-5 (4-4)
Suedia
Suedia Allsvenskan
5069 / 17:00 / Pantern vs AIK
Prima Perioada
0-1
Final
3-2
Suedia SHL
4855 / 17:00 / Leksands vs Rogle
Prima Perioada
0-1
Final
3-2
Baschet
Argentina
Argentina (M)
4800 / 02:30 / Libertad vs Regatas
Total puncte
159
Final
75-84
5043 / 23:55 / Hispano Americano vs San Martin
Total puncte
155
Final
63-92
5044 / 23:55 / Penarol vs La Union
Total puncte
147
Final
80-67
5045 / 23:55 / San Lorenzo vs Gimnasia
Total puncte
161
Final
89-72
5048 / 23:55 / Atenas vs Olimpico
Total puncte
139
Final
75-64
Australia
Australia NBL (M)
3586 / 06:00 / Melbourne Utd vs New Zealand Breakers
Total puncte
172
Final
98-74
Australia WNBL (F)
3849 / 05:30 / Melbourne B. W vs Sydney W
Total puncte
151
Final
71-80
3850 / 06:00 / Bendigo W vs Dandenong W
Total puncte
146
Final
69-77
Belgia
Belgia BLB (M)
5018 / 16:00 / Limburg vs Liege
Total puncte
152
Final
86-66
Cehia
Cehia (M)
5028 / 18:00 / Usti n. Labem vs Prostejov
Total puncte
148
Final
75-73
China
China (M)
5007 / 13:35 / Bayi Rockets vs Shanghai
Total puncte
170
Final
77-93
5008 / 13:35 / Beijing vs Shenzhen
Total puncte
224
Final
113-111
5009 / 13:35 / Chongqing Dragons vs Guangdong
Total puncte
225
Final
108-117
5010 / 13:35 / Foshan vs Zhejiang Guangsha
Total puncte
182
Final
75-107
5011 / 13:35 / Jiangsu Tongxi vs Shanxi Zhongyu
Total puncte
210
Final
107-103
5012 / 13:35 / Qingdao vs Fujian
Total puncte
209
Final
108-101
5013 / 13:35 / Shandong vs Liaoning
Total puncte
188
Final
95-93
5014 / 13:35 / TianJin vs Jilin
Total puncte
247
Final
121-126
5015 / 13:35 / Zhejiang Chouzhou vs Jiangsu Dragons
Total puncte
198
Final
92-106
5016 / 14:00 / Xinjiang vs Sichuan
Total puncte
190
Final
98-92
Elvetia
Elvetia-(M)
5022 / 17:00 / SAM Massagno vs Lausanne Basket
Total puncte
185
Final
95-90
Europa
Liga ABA
4813 / 18:00 / MZT Skopje vs Buducnost
Total puncte
186
Final
96-90
4815 / 20:00 / Mega Leks vs Cibona
Total puncte
153
Final
71-82
VTB United League (M)
4801 / 12:00 / Astana vs TsmokŃ– Minsk
Total puncte
151
Final
84-67
4806 / 14:10 / Enisey vs BC Kalev/Cramo
Total puncte
189
Final
99-90
4808 / 14:30 / Parma Perm vs VEF Riga
Total puncte
155
Final
74-81
4810 / 15:00 / Lokomotiv Kuban vs CSKA Moscow
Total puncte
157
Final
83-74
Filipine
Filipine - Cupa (M)
5005 / 10:30 / Mahindra Enforcer vs Phoenix Fuelmasters
Total puncte
218
Final
104-114
5006 / 12:45 / Rain or Shine Elasto Painters vs Barangay Ginebra San Miguel
Total puncte
155
Final
74-81
Finlanda
Finlanda (M)
5023 / 17:00 / Kouvot Kouvola vs Helsinki Seagulls
Total puncte
171
Final
82-89
Franta
Franta (F)
5020 / 16:30 / Bourges W vs Nantes W
Total puncte
155
Final
83-72
5017 / 15:00 / ESB Lille W vs Landes W
Total puncte
135
Final
84-51
5021 / 16:30 / Lattes Montpellier W vs Flammes Carolo W
Total puncte
150
Final
78-72
Franta Pro A
4292 / 19:30 / Monaco vs Paris-Levallois
Total puncte
181
Final
83-98
Germania
Germania (M)
4286 / 19:00 / Bamberg vs Jena
Total puncte
133
Final
79-54
4287 / 19:00 / Tubingen vs Ulm
Total puncte
168
Final
79-89
Israel
Israel (M)
5041 / 21:05 / Maccabi Haifa vs Maccabi Tel Aviv
Total puncte
164
Final
81-83
5040 / 20:30 / Maccabi Kiryat Gat vs Gilboa Galil
Total puncte
176
Final
86-90
Italia
Italia Liga 1 (M)
3852 / 19:15 / Brindisi vs Sassari
Total puncte
137
Final
76-61
3853 / 19:15 / Caserta vs Brescia
Total puncte
172
Final
89-83
3854 / 19:15 / Cremona vs Pesaro
Total puncte
144
Final
71-73
3855 / 19:15 / Pistoia vs Torino
Total puncte
162
Final
89-73
3851 / 13:00 / Avellino vs Venezia
Total puncte
158
Final
78-80
3856 / 21:45 / Trento vs Olimpia Milano
Total puncte
166
Final
74-92
Italia Seria A2 Est
5034 / 19:00 / Jesi vs Ferrara
Total puncte
149
Final
82-67
5035 / 19:00 / Treviso vs Ravenna
Total puncte
129
Final
70-59
5036 / 19:00 / UCC Assigeco Piacenza vs Mantova
Total puncte
132
Final
73-78(66-66)
5037 / 19:30 / Verona vs Forli
Total puncte
143
Final
84-59
5038 / 20:00 / Roseto vs Chieti
Total puncte
162
Final
82-80
5042 / 21:30 / Imola vs Fortitudo Bologna
Total puncte
141
Final
74-67
Italia Serie A2 Vest
5026 / 18:00 / Trapani vs Biella
Total puncte
158
Final
85-73
5027 / 18:00 / Treviglio vs Virtus Roma
Total puncte
214
Final
106-108
5029 / 18:30 / Tortona vs Reggio Calabria
Total puncte
139
Final
62-77
5030 / 19:00 / Agropoli vs Latina
Total puncte
161
Final
81-80
5031 / 19:00 / Ferentino vs Siena
Total puncte
141
Final
73-68
5032 / 19:00 / Legnano vs Agrigento
Total puncte
156
Final
80-76
5033 / 19:00 / NPC Rieti vs Casale Monferrato
Total puncte
151
Final
81-70
Lituania
Lituania (M)
5019 / 16:00 / Juventus vs Neptunas
Total puncte
188
Final
91-97
5024 / 17:00 / Siauliai vs Lietuvos Rytas
Total puncte
164
Final
60-104
5025 / 17:30 / Lietkabelis vs Vytautas
Total puncte
137
Final
71-66
Polonia
Polonia(M)
4283 / 13:40 / Trefl Sopot vs Krosno
Total puncte
139
Final
75-64
4285 / 17:00 / Torun vs Czarni Slupsk
Total puncte
159
Final
85-74
4288 / 19:00 / Polpharma Starogard vs Szczecin
Total puncte
145
Final
64-81
4290 / 19:00 / Siarka vs Dabrowa Gornicza
Total puncte
161
Final
74-87
4294 / 20:00 / Turow Zgorzelec vs Lublin