Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si pariuri live.
Serie Bilet (info)
Cod de verificare (info)
Verifica Pariul
Pariuri
Sporturi
Afisare
FINAL: 126
GAZDELE COTA 1: 9
GAZDELE COTA 1 PAUZA: 9
GAZDELE COTA 1 REPRIZA A 2-A: 9
CASTIGA DUPA CE A FOST CONDUSA: 9
CASTIGA MECIUL: 11
CASTIGA MECIUL BASCHET: 11
CASTIGA MINIM 1 SET: 31
CINE MARCHEAZA PRIMA: 9
COMBO BET: 18
COMBOBET: 9
GOL AMBELE/UNA SAU NICIUNA: 18
GOLURI: 31
HANDICAP: 27
HANDICAP SETURI: 31
INTERVALUL PRIMULUI GOL: 2
MAI MULTE GOLURI: 31
MARCHEAZA: 18
MARCHEAZA IN A DOUA REPRIZA: 9
MARCHEAZA IN PRIMA REPRIZA: 9
MINUTUL PRIMULUI GOL: 2
NU GOLURI: 31
OASPETI COTA 1: 9
OASPETI COTA 1 PAUZA: 9
OASPETI COTA 1 REPRIZA A 2-A: 9
P.INTERVAL - FINAL: 11
P.SET - FINAL: 32
PAR IMPAR: 9
PAUZA: 34
PAUZA FINAL: 18
PAUZA SANSA DUBLA: 25
PAUZA SAU FINAL: 31
PRIM CARTONAS: 2
PRIM CORNER: 2
PRIMA REPRIZA SAU FINAL: 11
PRIMUL PENALTY: 2
PRIMUL SET: 32
REPRIZA SECUNDA: 9
REPRIZA SECUNDA SANSA DUBLA: 9
SANSA DUBLA: 86
SCOR CORECT: 39
SUB/PESTE: 82
SUB/PESTE (1.5): 31
SUB/PESTE (3.5): 31
SUB/PESTE (4.5): 11
SUB/PESTE (6.5): 11
SUPER COTA 5+: 1
SUPER COTA 7+: 1
TENIS SETURI: 33
TOTAL CORNERE (10.5): 2
TOTAL GOLURI: 18
TOTAL GOLURI PRIMA REPRIZA: 9
TOTAL GOLURI REPRIZA SECUNDA: 9
TOTAL GOLURI REPRIZE: 9
TOTAL PUNCTE GAZDE: 9
TOTAL PUNCTE OASPETI: 9
VICTORIE DUBLA: 9
VICTORIE FINAL: 31
VICTORIE PAUZA: 23
VICTORIE SAU GOLURI: 18
Selectati Toate Pariurile
Deselectati pariurile
Vizualizati pariurile selectate
Baschet
Fotbal
Handbal
Hochey
Tenis
Volei
sorteaza dupa competitie
sorteaza cronologic
Fotbal +12h
Romania Liga 1
Concordia vs Astra
+43
1
4.15
X
3.15
2
2.00
Cod. 1527
Data:
CSM Iasi vs CFR Cluj
+43
1
4.40
X
3.20
2
1.90
Cod. 1544
Data:
Turcia Div. 1
Galatasaray vs Besiktas
+37
1
2.75
X
3.25
2
2.45
Cod. 1533
Data:
Africa Cupa Natiunilor U20
Senegal U20 vs Sudan U20
+2
1
1.50
X
3.60
2
5.60
Cod. 1520
Data:
Cameroon U20 vs South Africa U20
+2
1
2.40
X
3.00
2
2.70
Cod. 1536
Data:
Anglia U23 Premier League Cup
Brighton U23s vs West Ham Utd U23s
+9
1
2.40
X
3.60
2
2.40
Cod. 1513
Data:
Burnley U23s vs Sunderland U23s
+9
1
5.50
X
4.50
2
1.40
Cod. 1514
Data:
Middlesbrough U23s vs AFC Wimbledon U23s
+9
1
1.30
X
5.30
2
6.50
Cod. 1515
Data:
Asia AFC Champions League
Lok. Tashkent (Uzb) vs Al Ahli Dubai (Uae)
+16
1
2.55
X
3.10
2
2.60
Cod. 1505
Data:
Al-Fateh (Sau) vs Lekhwiya SC (Qat)
+16
1
4.00
X
3.60
2
1.75
Cod. 1522
Data:
Al Jazira (Uae) vs Esteghlal Khuzestan (Irn)
+16
1
1.90
X
3.40
2
3.60
Cod. 1523
Data:
Esteghlal TEH (Irn) vs Al-Taawon (Sau)
+16
1
1.90
X
3.30
2
3.75
Cod. 1524
Data:
Australia Victoria
Bulleen vs Green Gully
+9
1
2.50
X
3.45
2
2.30
Cod. 1502
Data:
Kingston City vs North Geelong
+9
1
1.95
X
3.65
2
3.00
Cod. 1503
Data:
Azerbaidjan Div. 1
AZAL PFK vs Neftci Baku
+12
1
4.85
X
3.30
2
1.65
Cod. 1506
Data:
Zira vs Sumqayit
+12
1
2.00
X
3.10
2
3.40
Cod. 1518
Data:
Belgia Beloften Tineret
Eupen U21 vs Mouscron-Per. U21
+2
1
2.25
X
3.75
2
2.50
Cod. 1485
Data:
Anderlecht U21 vs KV Kortrijk U21
+2
1
1.30
X
5.40
2
6.30
Cod. 1538
Data:
KV Mechelen U21 vs RS Waasland-Beveren U21
+2
1
2.10
X
3.75
2
2.70
Cod. 1539
Data:
Sint-Truiden U21 vs Racing Genk U21
+2
1
2.25
X
3.75
2
2.50
Cod. 1540
Data:
Standard Liège U21 vs Lokeren U21
+2
1
1.55
X
3.80
2
4.75
Cod. 1541
Data:
Zulte Waregem U21 vs Charleroi U21
+2
1
2.00
X
3.75
2
2.90
Cod. 1542
Data:
Cehia Div. 1
Mlada Boleslav vs Teplice
+39
1
1.60
X
3.60
2
5.50
Cod. 1525
Data:
Cehia U21
Viktoria Plzen Youth vs C. Budejovice Youth
+2
1
1.85
X
4.00
2
3.00
Cod. 1504
Data:
Karvina Youth vs Dukla Praha Youth
+2
1
1.65
X
3.90
2
3.85
Cod. 1509
Data:
Liberec Youth vs 1. FC Brno Youth
+2
1
2.00
X
3.70
2
2.85
Cod. 1510
Data:
Sparta Praha Youth vs FK Jablonec Youth
+2
1
1.20
X
6.00
2
8.00
Cod. 1511
Data:
Hradec Kralove Youth vs Jihlava Youth
+2
1
1.50
X
4.50
2
4.30
Cod. 1519
Data:
Cipru div.1
Apollon vs APOEL
+16
1
2.80
X
3.05
2
2.35
Cod. 1528
Data:
Coasta de Fildes div.1
Séwé Sports vs Af amadou Diallo
+9
1
2.00
X
2.85
2
3.75
Cod. 1484
Data:
Danemarca Div. 1
Lyngby vs Esbjerg
+37
1
2.00
X
3.20
2
3.70
Cod. 1526
Data:
Viborg vs Aarhus
+37
1
2.50
X
3.20
2
2.70
Cod. 1535
Data:
Egipt Cupa
Haras El Hodood vs Zamalek SC
+9
1
9.00
X
4.30
2
1.30
Cod. 1483
Data:
Runda 1/16
Elvetia Div. 2
Servette Geneve FC vs Le Mont
+35
1
1.80
X
3.40
2
4.30
Cod. 1545
Data:
Grecia Div. 1
Veria vs Atromitos
+35
1
3.40
X
2.95
2
2.25
Cod. 1534
Data:
Israel Div.1
H. Beer Sheva vs Hapoel Kfar-Saba
+16
1
1.15
X
6.70
2
12.05
Cod. 1543
Data:
Israel div.2
Beitar Tel Aviv vs Netanya
+12
1
3.25
X
3.30
2
2.00
Cod. 1529
Data:
Ironi Nesher vs H. Ironi Rishon
+12
1
2.40
X
3.00
2
2.75
Cod. 1530
Data:
Ramat Hasharon vs Hapoel Afula
+12
1
2.60
X
3.05
2
2.50
Cod. 1531
Data:
Italia Primavera
Spezia Youth vs Trapani Youth
+2
1
2.00
X
3.75
2
2.80
Cod. 1516
Data:
Torino Youth vs Juventus Youth
+2
1
3.15
X
3.75
2
1.85
Cod. 1517
Data:
Muntenegru div.1
Jedinstvo BP vs FK Mladost
+2
1
5.00
X
3.30
2
1.60
Cod. 1512
Data:
Polonia Div.1
Ruch vs Slask Wroclaw
+36
1
2.65
X
3.05
2
2.65
Cod. 1532
Data:
Singapore Div.1
Home Utd vs Young Lions
+16
1
1.25
X
5.50
2
7.80
Cod. 1507
Data:
Hougang vs Geylang
+16
1
2.25
X
3.55
2
2.60
Cod. 1508
Data:
Suedia Cupa
Brommapojkarna vs Djurgarden
+9
1
6.85
X
4.45
2
1.40
Cod. 1537
Data:
Faza Grupelor
Turcia Div. 2
Mersin vs Denizlispor
+16
1
3.40
X
3.50
2
1.90
Cod. 1521
Data:
Tenis +12h
ATP - Dubai
Alawadhi O. (Uae) vs Medvedev D. (Rus)
+3
1
10.00
X
-
2
1.01
Cod. 0001
Data:
Dzumhur D. (Bih) vs Wawrinka S. (Sui)
+6
1
5.60
X
-
2
1.10
Cod. 0003
Data:
Evans D. (Gbr) vs Brown D. (Ger)
+6
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 0004
Data:
Mayer F. (Ger) vs Verdasco F. (Esp)
+6
1
2.70
X
-
2
1.40
Cod. 0008
Data:
Murray A. (Gbr) vs Jaziri M. (Tun)
+6
1
1.05
X
-
2
6.50
Cod. 0009
Data:
Pavlasek A. (Cze) vs Pouille L. (Fra)
+6
1
4.00
X
-
2
1.20
Cod. 0010
Data:
Safwat M. (Egy) vs Monfils G. (Fra)
+6
1
6.50
X
-
2
1.05
Cod. 0011
Data:
Troicki V. (Srb) vs Garcia-Lopez G. (Esp)
+6
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 0012
Data:
Granollers-Pujol M. (Esp) vs Vesely J. (Cze)
+6
1
1.75
X
-
2
1.95
Cod. 0006
Data:
Kohlschreiber P. (Ger) vs Muller G. (Lux)
+6
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 0007
Data:
Bautista-Agut R. (Esp) vs Khachanov K. (Rus)
+6
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 0002
Data:
Federer R. (Sui) vs Paire B. (Fra)
+6
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 0005
Data:
EAU, hard.
ATP - Dubai Calificari
Istomin D. (Uzb) vs Fucsovics M. (Hun)
-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 3147
Data:
McGee J. (Irl) vs Donskoy E. (Rus)
-
1
2.70
X
-
2
1.40
Cod. 3148
Data:
Seppi A. (Ita) vs Copil M. (Rou)
-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 3149
Data:
Hard
ATP - Sao Paulo
Bagnis F. (Arg) vs Lajovic D. (Srb)
+6
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 3154
Data:
Bellucci T. (Bra) vs Schwartzman D. (Arg)
+6
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 3155
Data:
Berlocq C. (Arg) vs Monteiro T. (Bra)
+6
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 3156
Data:
Melzer G. (Aut) vs Estrella V. (Dom)
+6
1
1.75
X
-
2
1.95
Cod. 3157
Data:
Santillan A. (Jpn) vs Ruud C. (Nor)
+6
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 3158
Data:
Zeballos H. (Arg) vs Souza J. (Bra)
+6
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 3159
Data:
Cervantes I. (Esp) vs Olivo R. (Arg)
+6
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 3141
Data:
Brazilia , zgura
WTA - Kuala Lumpur
Diyas Z. (Kaz) vs Duan Y. (Chn)
+6
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 0014
Data:
Hibino N. (Jpn) vs Zanevska M. (Bel)
+6
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 0015
Data:
Kozlova Kat. (Ukr) vs Zhang K. (Chn)
+6
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 0016
Data:
Krunic A. (Srb) vs Han X.Y. (Chn)
+6
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 0017
Data:
Linette M. (Pol) vs Zavatska K. (Ukr)
+6
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 0018
Data:
Peng S. (Chn) vs Chang K-C. (Tpe)
+6
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 0019
Data:
Soler-Espinosa S. (Esp) vs Sorribes Tormo S. (Esp)
+6
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 0020
Data:
Wang Q. (Chn) vs Stojanovic N. (Srb)
+6
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 0021
Data:
Zheng S. (Chn) vs Zhu L. (Chn)
+6
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 0022
Data:
Falconi I. (Usa) vs Barty A. (Aus)
+6
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 3150
Data:
Kerkhove L. (Ned) vs Mertens E. (Bel)
+6
1
4.00
X
-
2
1.20
Cod. 3151
Data:
Buyukakcay C. (Tur) vs Ozaki R. (Jpn)
+6
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 0013
Data:
Malaesia - Hard
WTA - Kuala Lumpur Dublu
Duan Y./Han X.Y. vs Chang K-C./Wang Q.
+4
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 3152
Data:
Gumulya B./Selvarajoo T. vs Aoyama S./Yang Z.
+4
1
6.50
X
-
2
1.05
Cod. 3153
Data:
Malaezia , hard
Hochey +12h
Cehia - Liga 1 Playoffs
Ceske Budejovice vs Prerov
+2
1
1.45
X
5.20
2
5.00
Cod. 3213
Data:
Jihlava vs Frydek Mistek
+2
1
1.55
X
4.60
2
4.45
Cod. 3214
Data:
Kladno vs Usti Nad Labem
+2
1
1.50
X
5.00
2
4.75
Cod. 3219
Data:
Slavia Prague vs Trebic
+2
1
1.90
X
4.00
2
3.25
Cod. 3223
Data:
Rusia KHL
Nizhny Novgorod vs Dyn. Moscow
+10
1
2.45
X
3.50
2
2.60
Cod. 3211
Data:
Din. Minsk vs Lokomotiv Yaroslavl
+11
1
2.75
X
3.80
2
2.20
Cod. 3215
Data:
Jokerit vs CSKA Moscow
+11
1
3.80
X
4.00
2
1.75
Cod. 3216
Data:
Podolsk vs SKA St. Petersburg
+11
1
6.00
X
5.80
2
1.35
Cod. 3217
Data:
Playoffs, Optimi de finala
Rusia MHL
Amurskie Tigry vs Almaz
+2
1
1.95
X
4.40
2
3.00
Cod. 3204
Data:
Tayfun vs Loko
+2
1
6.70
X
5.40
2
1.35
Cod. 3205
Data:
Chaika vs Krylya Sovetov
+2
1
1.45
X
5.00
2
5.70
Cod. 3206
Data:
Omskie Yastreby vs Avto
+2
1
2.10
X
4.50
2
2.65
Cod. 3207
Data:
Belye Medvedi vs Tolpar
+2
1
1.70
X
4.80
2
3.20
Cod. 3208
Data:
Sputnik Almetievsk vs Kuznetskie Medvedi
+2
1
5.60
X
6.00
2
1.30
Cod. 3209
Data:
Reaktor vs Sibirskie Snaipery
+2
1
1.85
X
4.50
2
2.90
Cod. 3210
Data:
HC MVD vs Krasnaya Armiya
+2
1
4.60
X
5.00
2
1.45
Cod. 3212
Data:
Atlanty vs HC Riga
+2
1
2.05
X
4.10
2
2.65
Cod. 3218
Data:
Suedia Allsvenskan
BIK Karlskoga vs Almtuna
+11
1
1.80
X
4.20
2
3.25
Cod. 3226
Data:
Mora vs MoDo
+11
1
1.70
X
4.40
2
3.55
Cod. 3227
Data:
Pantern vs IF Bjorkloven
+11
1
2.00
X
4.00
2
2.80
Cod. 3228
Data:
Sodertalje vs Oskarshamn
+11
1
2.80
X
4.00
2
2.00
Cod. 3229
Data:
Tingsryds vs AIK
+11
1
2.45
X
3.90
2
2.25
Cod. 3230
Data:
Vasteras vs HC Vita Hasten
+11
1
2.05
X
3.95
2
2.75
Cod. 3231
Data:
Vasterviks IK vs Timra
+11
1
2.00
X
4.00
2
2.80
Cod. 3232
Data:
Baschet +12h
Coreea de Sud (F)
Winnus W vs Woori Wibee W
+7
1
3.30
X
15.00
2
1.35
Cod. 3067
Data:
Timp regulamentar!
Croatia A1 (M)
Zadar vs Jolly Sibenik
+3
1
1.50
X
14.00
2
2.65
Cod. 3075
Data:
Timp regulamentar!
Grecia (M)
Kolossos Rhodes vs Panathinaikos
+7
1
8.30
X
20.00
2
1.10
Cod. 3069
Data:
Apollon Patras vs Olympiakos
+7
1
13.00
X
23.00
2
1.01
Cod. 3071
Data:
Timp regulamentar
Israel (M)
Bnei Herzliya vs Ironi Nahariya
+7
1
1.40
X
13.00
2
3.15
Cod. 3077
Data:
Maccabi Ashdod vs Hapoel Eilat
+7
1
2.55
X
13.00
2
1.55
Cod. 3078
Data:
Timp regulamentar!
Liga ABA
Crvena zvezda mts vs Union Olimpija
+7
1
1.10
X
19.00
2
7.00
Cod. 3073
Data:
Timp regulamentar!
Rusia (F)
Enisey Krasnoyarsk W vs Noginsk W
+3
1
1.05
X
20.00
2
10.15
Cod. 3068
Data:
Timp regulamentar!
Turcia (M)
Usak Sportif vs Anadolu Efes
+7
1
4.65
X
16.00
2
1.25
Cod. 3070
Data:
Darussafaka Dogus vs Trabzonspor
+7
1
1.10
X
20.00
2
8.75
Cod. 3074
Data:
Timp regulamentar!
VTB United League (M)
Tsmoki Minsk vs VEF Riga
+7
1
2.15
X
14.00
2
1.75
Cod. 3072
Data:
Timp regulamentar!
Handbal +12h
Danemarca (M)
Tonder vs Randers
+1
1
1.70
X
8.00
2
2.50
Cod. 3124
Data:
Suedia - Elitserien
Malmo vs Guif
+1
1
1.40
X
9.00
2
3.90
Cod. 3121
Data:
Hammarby vs IFK Ystads
+1
1
1.40
X
10.00
2
3.75
Cod. 3122
Data:
Redbergslids vs Ricoh
+1
1
1.20
X
13.00
2
6.10
Cod. 3123
Data:
Volei +12h
Finlanda(M)
Loimu vs Sampo
-
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 3322
Data:
Grecia A1 (M)
Panathinaikos vs Olympiakos
-
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 3323
Data:
Polonia (F)
LKS C.Lodz vs Legionowo
-
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 3324
Data:
Rusia (F)
Dynamo Kazan W vs Saratov W
-
1
1.01
X
-
2
10.00
Cod. 3321
Data:
1
2
3
4
5
inapoi la lista
Simplu
Sistem
Pentru a paria faceti click pe o cota!
Sistem:
 din 
nu se pot face combinari
Nr Variante:
0
Cota totala:
0
Miza:
0
Taxe:
0
Total de plata:
2
3
7
10
+
Castig minim:
0
Castig maxim:
0
Joaca Pariul
Cote mari si oferta variata de pariuri acum si pe telefonul tau mobil sau tableta.